| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32421. Elküldve:
2013-02-25 13:42:43 |
[6701.] |
A "Sentinel" külső USB-s vinyóra használhatatlan vagy csak az ismereteim hiányosak hozzá?
/Nem sokat akar foglalkozni vele/
|
| |
|
[válaszok erre: #32422]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89099. Elküldve:
2013-02-25 10:47:39 |
[6702.] |
A reklámok miatt van a sok híg csatorna.
Azokra kellene valamit kitalálni.
Minél több annál olcsóbb és annál több.............
Öngerjesztő.
"emtigris"
Egyszerű a válasz!
Úgy mint az EPG az sem a szolgáltatás része.
/Magyarul sz@rnak rá/
|
| |
|
[válaszok erre: #89100]
|
[előzmény: (89096) Satlina, 2013-02-25 10:40:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89095. Elküldve:
2013-02-25 10:28:15 |
[6703.] |
Már sajna de nem csak a szolgáltatók mennek a mennyiségre.
Maguk a csatornák is.
|
| |
|
[válaszok erre: #89096]
|
[előzmény: (89092) csacso20, 2013-02-25 09:57:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8187. Elküldve:
2013-02-23 10:34:03 |
[6704.] |
Pár hónapja rákérdeztem a témára telefonon.
Mondtam hogy az legalább további digitális efiket vonzana ha jobb minőségben is látnak. Szeretnék a többit is jó minőségben látni.
A választ megpróbálom szó szerint idézni.:
"Nem is hiszem el hogy így is milyen sok előfizetőjük van!"
Itt elbúcsúztam és letettem.
|
| |
|
|
[előzmény: (8186) Samott, 2013-02-23 10:10:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32400. Elküldve:
2013-02-23 06:25:17 |
[6705.] |
Nálam az analóg TV-ket zavarja be a műholdvevő.
/nem mindet, talán az 1/3-át/
|
| |
|
|
[előzmény: (32397) Tom25, 2013-02-22 21:40:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32387. Elküldve:
2013-02-22 16:03:01 |
[6706.] |
Van egy Kb. 55 Cm-es LG LCD Tv-m aminek olyan a hangja mintha biliből szólna.
A fejhallgató aljzatába bele lehetne csatlakoztatni erősítő nélküli kis PC hangdobozokat?
Van azon valami védelem a túlterhelés ellen ha nagyobbak lennének mint ami jólesik neki?
|
| |
|
[válaszok erre: #32391]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31319. Elküldve:
2013-02-22 08:31:01 |
[6707.] |
Conax kódolás van rajt. A Panthera-m mást nem ír az értékekről.
11958 V 27500 S2
|
| |
|
|
[előzmény: (31318) Watt25, 2013-02-22 07:36:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
597. Elküldve:
2013-02-22 08:27:26 |
[6708.] |
LNB nélkül próbáltad már? A forgatóról lekötni a kábelét.
Egyszer volt egy LNB-m ami lefagyasztotta a Diseqc kapcsolót is és aztán csak újraindítás után váltogatott amíg újra rá nem kapcsoltam.
|
| |
|
[válaszok erre: #598]
|
[előzmény: (596) saalty, 2013-02-22 07:38:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89044. Elküldve:
2013-02-21 20:12:25 |
[6709.] |
Now/Next és EPG az már van neki!
Neve az még nincs csak a "Test".
A Discovery-kre meg sz@rnak rá tenni...........
|
| |
|
|
[előzmény: (89043) Juve, 2013-02-21 19:29:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31313. Elküldve:
2013-02-21 17:34:19 |
[6710.] |
Már van rajta Conax. Reggel még kódolatlan volt!
|
| |
|
[válaszok erre: #31314]
|
[előzmény: (31311) gerimur, 2013-02-21 17:17:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31310. Elküldve:
2013-02-21 11:07:15 |
[6711.] |
Most még nincs kódolva a Duck HD!
A jövőre gondolván lehet felvételeket készíteni.
|
| |
|
[válaszok erre: #31311 #31315 #31318]
|
[előzmény: (31309) Kardos Attila, 2013-02-21 10:58:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7789. Elküldve:
2013-02-21 09:58:26 |
[6712.] |
Ha lehet.
De szerintem a 350mA-t a dombnak fel szembeszéllel való forgatásra érthették.
A digitális kütyükkel az indításkori áramfelvételt nem nagyon lehet mérni. Annyira rövid az az idő. De lehet hogy a rövidrezárnak ez elég.
De mint írtam csak elmélkedem, találgatok, nem kell komolyan venni.
|
| |
|
|
[előzmény: (7786) saalty, 2013-02-21 09:41:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89023. Elküldve:
2013-02-21 09:35:30 |
[6713.] |
Azok a legjobb boxok!
Olyan jól működik a kártyáival a Panthera hogy öröm nézni.
|
| |
|
|
[előzmény: (89022) beam, 2013-02-21 08:51:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7784. Elküldve:
2013-02-21 09:30:08 |
[6714.] |
Ezeknél a "pici" motoroknál nem tudom hogyan van de a nagyobb villanymotoroknál induláskor sokkal nagyobb az áramfelvétel mint a névleges fogyasztás. Ennek mértéke típusonként változhat azonos névlegesség esetén is.
Lehet hogy a forgatók sem egyforma áramot vesznek fel induláskor.
|
| |
|
[válaszok erre: #7786]
|
[előzmény: (7782) saalty, 2013-02-21 09:11:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89018. Elküldve:
2013-02-21 05:13:34 |
[6715.] |
A Direktnek is van csak kártyás előfizetési módja.
|
| |
|
|
[előzmény: (89017) alphalyr, 2013-02-21 00:38:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7778. Elküldve:
2013-02-21 05:07:24 |
[6716.] |
A beltéri kimenetén lehet "rövidzárlatvédelem" ami olykor-olykor bekapcsolhat ha határeseten működik.
Csökkentett terheléssel is ki kellene próbálni.
Vagy az LNB lekötésével vagy a tányér nélkül. Utóbbi esetben a motor terhelése csökkenne.
De csak tippelek.
|
| |
|
[válaszok erre: #7779]
|
[előzmény: (7771) saalty, 2013-02-21 00:39:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32375. Elküldve:
2013-02-20 21:01:45 |
[6717.] |
Ha az Opera-ból HTML fájlba tudod menteni onnan a Torch már be tudja importálni.
Meggyűlt a bajom nekem is az Explorer majd a Mozilla után Chrome-ba vinni őket. De a Chrome-ból már auto átment a Torch-ba.
A Chrome nem akart a Youtube-ról letölteni.
|
| |
|
[válaszok erre: #32376]
|
[előzmény: (32372) Patyomkin, 2013-02-20 20:48:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32365. Elküldve:
2013-02-20 20:00:27 |
[6718.] |
A Torch-al 3Mb-os sebességet értem el szintén 25-ös nettel 1 Db filmletöltésnél.
|
| |
|
[válaszok erre: #32372]
|
[előzmény: (32364) Patyomkin, 2013-02-20 19:55:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31297. Elküldve:
2013-02-20 19:57:27 |
[6719.] |
Ez komoly?
Mert ha van olyan csatorna ahol nem számít a HD felbontás akkor a Duck az az. Az elnagyolt rajzoknál észre sem lehet venni a különbséget SD/HD között.
Persze egyéb érvek is szólnak ellene.....................
|
| |
|
|
[előzmény: (31296) viktorkid, 2013-02-20 19:43:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32362. Elküldve:
2013-02-20 19:35:14 |
[6720.] |
Ezt a kiegészítőt használom a Mozillához.:
http://flashgot.net/
A kiegészítők menüben is elérhető a letöltése.
De a "Torch" keresőbe be van építve és az jobban tetszik!
|
| |
|
|
[előzmény: (32358) taklad, 2013-02-20 18:39:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32356. Elküldve:
2013-02-20 17:26:16 |
[6721.] |
Milyen keresőt használsz?
|
| |
|
[válaszok erre: #32358]
|
[előzmény: (32355) taklad, 2013-02-20 16:48:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8169. Elküldve:
2013-02-20 16:02:28 |
[6722.] |
De legalább jó zenéket adtak közben?
|
| |
|
[válaszok erre: #8170]
|
[előzmény: (8167) alphalyr, 2013-02-20 15:55:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95804. Elküldve:
2013-02-19 15:56:51 |
[6725.] |
Nagyon jó távirányítható konnektorokat lehet kapni erre a célra.
A Lidiben vettem vagy 4-5 éve 1Db 4-es konnektorút. Kifogástalanul müxi és megérte a 4000Ft-ot.
Távkapcsolójával és magán a konnektoron levő gombbal is kapcsolható. Elosztó is dugható bele több készülékhez egyszerre. Még a készülékek kapcsolója is kímélhető vele.
|
| |
|
[válaszok erre: #95806 #95807]
|
[előzmény: (95803) ITI, 2013-02-19 15:32:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|