| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
13470. Elküldve:
2013-02-10 10:35:23 |
[6776.] |
Cseréld meg............
Vagy akiben megbízol kérd meg hogy próbálja ki neked.
/ha a servered meg engedi/
|
| |
|
|
[előzmény: (13469) brunomezenga, 2013-02-10 10:29:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88640. Elküldve:
2013-02-10 09:56:51 |
[6777.] |
Igen rendelhető havi 500-ért az 1. társbox/társkártya.
Minden megy rajta ami a FŐ kártyán, prémiumok is.
Forgalmazótól ahonnan a főkártya van a legjobb kérni.
|
| |
|
[válaszok erre: #88647]
|
[előzmény: (88639) Zkm, 2013-02-10 09:46:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95599. Elküldve:
2013-02-10 05:21:26 |
[6778.] |
Ha a kép maga méretarányos volt /nem voltak nyomottak a fejek/ akkor 21/9-es mozis kópiát láthattál.
|
| |
|
|
[előzmény: (95596) gkiskovacs, 2013-02-09 22:45:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88619. Elküldve:
2013-02-09 16:19:15 |
[6779.] |
A HBO HD a HBO Maxpak csomag része. Nem kell HD pak hozzá!
|
| |
|
|
[előzmény: (88618) sonique, 2013-02-09 16:17:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88608. Elküldve:
2013-02-09 11:38:02 |
[6780.] |
Nagyon rosszul érintene ha végre megcsinálnák?
Vagy az a baj hogy esetleg a Te munkád lenne?
Nem lenne szóvá téve ha javítanák.
De addig is előkerül a téma biztosan párszor, de nem kötelező válaszolni rá.
|
| |
|
|
[előzmény: (88602) miki2002, 2013-02-09 10:38:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88598. Elküldve:
2013-02-09 10:19:50 |
[6781.] |
Butaság!
Miért van akkor a szolgáltatói boxokban?
Kivennék a fenébe ha nem az lenne.
Nyelvválasztás, feliratok...........
Semmi nem része a szolgáltatásnak. Ügyfélszolgálati duma.
|
| |
|
|
[előzmény: (88595) miki2002, 2013-02-09 09:57:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8112. Elküldve:
2013-02-08 18:37:53 |
[6782.] |
Érdekes! Milyen az a TV? LG?
Elvileg a szoft frissítés is csak a TV szoftjára vonatkozik és nincs köze a listákhoz.
Az Auto csatornakeresés az ami hatással lenne rá.
A csatornalista frissítést használom és úgy nem törli az előző listát.
A kedvenc listának nincs egy "rendezési mód" beállítása?
Vagy ha sorba rakod a csatikat elmenti a listát a Tv?
|
| |
|
[válaszok erre: #8113]
|
[előzmény: (8111) Tarkan XxX, 2013-02-08 18:29:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8110. Elküldve:
2013-02-08 18:24:35 |
[6783.] |
Beleraktad a kedvencek listába a csatikat és ott is összekeveredtek?
Csináltál a Tv-vel közben csatornakeresést vagy valamit?
A kártya nem befolyásolhatja a TV listáit vagy egyéb működését. Csak a csatorna nyitásában van szerepe.
|
| |
|
[válaszok erre: #8111]
|
[előzmény: (8109) Tarkan XxX, 2013-02-08 17:15:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95517. Elküldve:
2013-02-08 14:11:53 |
[6784.] |
Box-al vagy modullal párosított?
|
| |
|
[válaszok erre: #95518]
|
[előzmény: (95515) Newdigi, 2013-02-08 13:45:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88554. Elküldve:
2013-02-08 11:37:31 |
[6785.] |
Kérdezősködtem már de még nem tudni hogy a DIGI Box-a vagy modulja lesz-e párosítva.
|
| |
|
[válaszok erre: #88555 #88555 #88556]
|
[előzmény: (88552) alphalyr, 2013-02-08 11:23:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95498. Elküldve:
2013-02-08 11:34:37 |
[6786.] |
Igen.
|
| |
|
|
[előzmény: (95497) Biaggi, 2013-02-08 11:32:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4550. Elküldve:
2013-02-08 11:33:25 |
[6787.] |
Jó az csak a gyengébb TP-ken kell beállítani a finomat.
|
| |
|
|
[előzmény: (4549) yaksi, 2013-02-08 11:07:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95492. Elküldve:
2013-02-08 08:31:33 |
[6788.] |
Az a box párosított kártyával vagy modullal párosított kártyával lesz?
|
| |
|
[válaszok erre: #95515]
|
[előzmény: (95484) Newdigi, 2013-02-08 00:08:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31213. Elküldve:
2013-02-08 05:46:12 |
[6789.] |
Nem csak a HHD-nál voltak változások.
Tájékozódni kell.
|
| |
|
|
[előzmény: (31212) viktorkid, 2013-02-08 00:19:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4532. Elküldve:
2013-02-07 21:45:48 |
[6790.] |
A középső fejeket mit zavarja hogy szélsők is vannak? Azok teljes erővel müxi, nem?
|
| |
|
|
[előzmény: (4531) ExxZuu, 2013-02-07 21:42:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88513. Elküldve:
2013-02-07 20:48:53 |
[6791.] |
Amit még a boxom ír.:PCR PID 4079
Segítenék többet is mert ismerem az érzést hogy másnál miért..........
De ennyit tudok.
|
| |
|
[válaszok erre: #88514]
|
[előzmény: (88510) sonique, 2013-02-07 20:43:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95446. Elküldve:
2013-02-07 20:44:30 |
[6792.] |
Mert mint sokan írták "ez a szegények" szolgáltatója!
Ha neked 2Db HDMI bemenetes TV-d van akkor fizesd meg a T-t. Vagy amit akarsz.........
|
| |
|
|
[előzmény: (95443) gkiskovacs, 2013-02-07 20:17:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31211. Elküldve:
2013-02-07 20:39:29 |
[6793.] |
Meg mondaná valaki hogy mi az ami itt ennél a szolgáltatónál tart még valakit?
Mi az ami máshol nincs meg olcsóbban?
Ébredjetek..............................
|
| |
|
[válaszok erre: #31212 #31214]
|
[előzmény: (31209) firgrulez, 2013-02-07 14:31:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88508. Elküldve:
2013-02-07 20:33:44 |
[6794.] |
Ha annyira nem volt jó akkor nem 0.8-ról hanem 0.0-ról kellett állítanod.
Az a 0.2 nem : nem X-oz.
|
| |
|
|
[előzmény: (88505) anp, 2013-02-07 20:29:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88506. Elküldve:
2013-02-07 20:29:43 |
[6795.] |
Többen is nézzük most innen mint az ottani efik!
|
| |
|
|
[előzmény: (88502) taurus, 2013-02-07 20:25:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88501. Elküldve:
2013-02-07 20:24:52 |
[6796.] |
Ennyit tudok még.:
DIGI World
Video PID.:4079
Audio PID.:4103
Valami érdekesség lehet a dologban mert nálam a jelerő 72/82 stabil és nem akad és nem pixeles.
Ha a UPC adná csak az EPG-t hiányolnám és azt mondanám.: Jó.
/Pest megye/
|
| |
|
[válaszok erre: #88510]
|
[előzmény: (88499) sonique, 2013-02-07 20:15:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32203. Elküldve:
2013-02-07 20:05:10 |
[6797.] |
Valamely sport esemény eredményét akarod előre megtalálni?
|
| |
|
|
[előzmény: (32202) Robertooo, 2013-02-07 19:50:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88493. Elküldve:
2013-02-07 19:56:51 |
[6798.] |
11823 H, SR 30000, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK.
Az 5/6 az nem biztos! Váltogatnak!
Próbálkozni kell. De a DVB S2 vevő az kell!
Még mindig FTA-k.
|
| |
|
[válaszok erre: #88494 #88495 #88496 #88504]
|
[előzmény: (88489) sonique, 2013-02-07 19:48:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95399. Elküldve:
2013-02-07 10:26:15 |
[6799.] |
Dolgoznak!
Most meg jelent a DIGI World HD is.
|
| |
|
[válaszok erre: #95400]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88418. Elküldve:
2013-02-07 09:05:57 |
[6800.] |
A többi is azon a TP-n.
/Most teszik rá a :Irdeto. Crypto, Conax, Nagra-t/
11823 H 27500 -többet nemtok.
|
| |
|
[válaszok erre: #88419]
|
[előzmény: (88417) Theking, 2013-02-07 09:04:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|