| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95388. Elküldve:
2013-02-07 09:03:09 |
[6801.] |
Hajnalban nálam sem ment, jelerőm pedig volt.
De reggelre működik a TP rendesen.
Mind a 4 csati FTA de az Animal-on kívül mindhármon rajta van a Nagra is.
/Pest megye/
|
| |
|
[válaszok erre: #95390]
|
[előzmény: (95386) ITI, 2013-02-07 08:51:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95365. Elküldve:
2013-02-06 20:34:29 |
[6802.] |
Ami érdekes hogy itt sem látni semmit az új HD csatikról, pedig legkésőbb másnap megjelennek az újak. /A Top shop az ott van/
http://hu.kingofsat.net/new.php
|
| |
|
[válaszok erre: #95368]
|
[előzmény: (95361) jocy999, 2013-02-06 20:19:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95308. Elküldve:
2013-02-06 08:12:24 |
[6803.] |
A Digi World HD-re még mindig várnod kell.
|
| |
|
[válaszok erre: #95309 #95310]
|
[előzmény: (95307) szandras24, 2013-02-06 07:54:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88335. Elküldve:
2013-02-06 08:05:17 |
[6804.] |
Lehet hogy fogytán a festékpatron a konvertálóban nekik.
De elképzelhető hogy a Tv bemeneteknél a bemenetenkénti kép beállítást kell átnézni. Talán lehet ott is javítani a képen. Esetleg a box beállításaiban is szét lehet nézni.
A Tv-n a beltéri-re állított HDMI bemenetre tettem egy PS3-at és teljesen rossz képminősége volt.
Egy másik bemeneten amit aztán átállítottam hozzá tiszta jó lett a kép.
|
| |
|
|
[előzmény: (88333) dynamictrance, 2013-02-06 07:48:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
3726. Elküldve:
2013-02-06 07:26:38 |
[6805.] |
Elképzelhető táphiba is, azt viszont több helyen is meg tudják javítani ahol hasonló dolgokkal foglalkoznak.
Ha belenézel nem látsz púpos vagy ki durrant kondit?
|
| |
|
[válaszok erre: #3727]
|
[előzmény: (3725) pelyvasl, 2013-02-06 07:09:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95306. Elküldve:
2013-02-06 06:32:45 |
[6806.] |
Igen, jól gondolod.
Az Animal HD-nak nincs HD-s lógója még. Csak az SD van azon is.
Valami szolid kellene rá szép vékony betűkkel amin jól látszik a felbontás minősége.
|
| |
|
[válaszok erre: #95307]
|
[előzmény: (95305) woodland.institute, 2013-02-06 06:05:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32187. Elküldve:
2013-02-05 21:18:15 |
[6807.] |
Köszi mindenkinek!
|
| |
|
|
[előzmény: (32186) Robertooo, 2013-02-05 20:55:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32183. Elküldve:
2013-02-05 20:15:07 |
[6808.] |
Postai utánvét esetén átvétel és fizetés előtt nincs lehetőség a csomag tartalmának ellenőrzésére?
Csak a csomagolás esetleges sérülését lehet szemrevételezni?
|
| |
|
[válaszok erre: #32184 #32186 #32189]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88315. Elküldve:
2013-02-05 20:08:19 |
[6809.] |
Csak a DIGI Nagrája van rajta.
|
| |
|
[válaszok erre: #88317]
|
[előzmény: (88313) taurus, 2013-02-05 19:55:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95285. Elküldve:
2013-02-05 20:01:26 |
[6810.] |
Az Animalon azért még van mit csiszolgatni!
|
| |
|
[válaszok erre: #95290]
|
[előzmény: (95276) melinho, 2013-02-05 19:53:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95265. Elküldve:
2013-02-05 19:23:44 |
[6811.] |
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Nem is kell, majd ha lesz EPG.
|
| |
|
[válaszok erre: #95267 #95277]
|
[előzmény: (95264) huni66, 2013-02-05 19:19:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95263. Elküldve:
2013-02-05 19:17:08 |
[6812.] |
DSP 1 HD
Sport 1 HD
M1 HD
D.Animal W HD
|
| |
|
[válaszok erre: #95264 #95266]
|
[előzmény: (95260) enrico1, 2013-02-05 19:10:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4520. Elküldve:
2013-02-05 09:53:34 |
[6813.] |
Most akkor LNB-t is cserélni kell.
Még a két kábelt lehetne ellenőrzésképpen megcserélni az LNB-n hogy a 20% marad-e ugyanazon a kimenetén.
|
| |
|
[válaszok erre: #4521]
|
[előzmény: (4519) dape, 2013-02-05 09:41:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95233. Elküldve:
2013-02-05 09:47:33 |
[6814.] |
Attól még össze lehet hasonlítani hiszen TV műsor/TV műsor. A végeredmény ugyan az. A továbbítás módja más. /és ára/
A UPC-nél pedig éppen fordítottan van az ár kialakítva.
Elektromos autó / Belső égésű robbanómotoros autó is összehasonlítható.
|
| |
|
|
[előzmény: (95232) egedi, 2013-02-05 08:48:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88294. Elküldve:
2013-02-05 09:38:56 |
[6815.] |
Egyre jobban hanyagolja a UPC is az EPG-t és a Nox/Next infót.
Szóvá tettem párszor a Facebook oldalukon de úgy tűnik ez nem érdekli őket!
|
| |
|
[válaszok erre: #88295]
|
[előzmény: (88293) mlaszlo, 2013-02-05 09:20:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95205. Elküldve:
2013-02-04 19:42:22 |
[6816.] |
Hol is? TP?
|
| |
|
[válaszok erre: #95206]
|
[előzmény: (95203) szbarna, 2013-02-04 19:36:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8084. Elküldve:
2013-02-04 19:11:09 |
[6817.] |
Ha ki lehet választani akkor működnie kellene.
Jelölj ki egy közeli időpontot majd válts csatornát és kapcsold ki a boxot. Ülj le elé és várd az időpontot hogy mi lesz akkor.
A UPCD 6010-es régi Philips-én jól működik ez a funkció.
|
| |
|
|
[előzmény: (8083) Vak Bottyán, 2013-02-04 18:42:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88261. Elküldve:
2013-02-04 19:05:02 |
[6818.] |
Jól látod 500.-
|
| |
|
[válaszok erre: #88262]
|
[előzmény: (88260) resTore, 2013-02-04 18:53:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7624. Elküldve:
2013-02-04 14:06:47 |
[6819.] |
Ha túlforgat vagy nem fogat el addig és a korrigálás utáni állapot nincs elmentve akkor az nem csak megismétlődik hanem állandósul.
Eszembe sem jutott külön megírni minden hiba lehetőség átvizsgálását.
Gondoltam ha már szétszedi akkor mindenét átnézi külön figyelmeztetés nélkül. Ha talált egy hibát akkor is tovább vizsgálja az esetleges továbbiak után.
/csak magamból indultam ki/
|
| |
|
[válaszok erre: #7625]
|
[előzmény: (7623) ITI, 2013-02-04 11:55:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7622. Elküldve:
2013-02-04 11:31:56 |
[6820.] |
Jut eszembe.:
Még van egy hiba ami nehezebben javítható. A csigatengely hosszában való lógása.
Vagy nagyon vékony hézagoló alátéttel javítható vagy /amit én tettem/ oldalról M6-os menetet fúrtam a házba a tengely közepéhez és egy hernyócsavarral megtámasztottam.
Hernyócsavarral mert a csavarfej útban lett volna a felfogatásnak. Belülről M6-os anyával biztosítottam a csavart hogy ne tekeredjen ki. 2-3 éve nincs kotty.
|
| |
|
[válaszok erre: #7623]
|
[előzmény: (7621) chucky, 2013-02-04 10:31:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95160. Elküldve:
2013-02-04 10:57:09 |
[6821.] |
Ha nem éred el őket hogyan teszed?
|
| |
|
[válaszok erre: #95161]
|
[előzmény: (95159) -bz-, 2013-02-04 10:52:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7620. Elküldve:
2013-02-04 10:30:18 |
[6822.] |
Lehet hogy némi kenőanyag és kis utánaállítás elégséges neki.
De ez a lógás okától függ.
Ha szétszeded hogy be kend, megtalálod az utánaállító csavart is.
Azt nem szabad túlhúzni mert be szorulhat az egész.
De lehet hogy csak a csonk lötyög a tengelyen.
Csak a vizsgálat után van diagnózis.
|
| |
|
[válaszok erre: #7621]
|
[előzmény: (7619) chucky, 2013-02-04 10:16:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7618. Elküldve:
2013-02-04 10:09:20 |
[6823.] |
Akkor vagy azt a pozíciót kell rögzíteni a boxal ami jó /ha lehet/ vagy a kottyot megszüntetni.
Az utóbbi jobb lenne mert ha változik a szélirány akkor a pozíció is változik. Arról nem is beszélve ha be remegteti a szél.
Az a lógás mértéke gondolom meg egyezik az eddigi utánaállítás mértékével.
|
| |
|
[válaszok erre: #7619]
|
[előzmény: (7617) chucky, 2013-02-04 09:57:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4514. Elküldve:
2013-02-04 09:57:41 |
[6824.] |
Egy próbára ne rakd rá a Diseqc kapcsolót hanem tégy a helyébe 1 toldót. Egyenként megnézheted úgy az LNB-ket.
|
| |
|
[válaszok erre: #4516]
|
[előzmény: (4513) ZPapp23, 2013-02-04 09:07:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7616. Elküldve:
2013-02-04 09:52:42 |
[6825.] |
Nincs a forgatónak egy kis kotty?
Nem lóg egy kicsit?
|
| |
|
[válaszok erre: #7617]
|
[előzmény: (7615) chucky, 2013-02-04 09:41:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|