| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95149. Elküldve:
2013-02-03 19:57:22 |
[6826.] |
Hatalmas mennyiségű box csere már az is ha efinkénti 1 boxot cserélnek. Na persze azt sem mindenkinek.
Idővel gondolom változni fog ez a korlát.
De az adminisztrációs kapacitás és a készlet is véges záros időn belül.
De a HDMI kimenettel is már önmagában jelentős képjavulást fogsz elérni az SD csatiknál is.
Persze csak remélhetjük hogy nem valami reménytelen fostalicska az a box.
/bár a 15000Ft-os vételár vagy a 10000Ft-os letét nem a csúcstechnikára vall/
|
| |
|
[válaszok erre: #95150 #95151]
|
[előzmény: (95144) gkiskovacs, 2013-02-03 19:35:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8070. Elküldve:
2013-02-03 17:41:31 |
[6827.] |
Nem ismerem a boxot de nézz szét az EPG-ben. /műsorinfó/ Lehet hogy ott lehet pipákat tenni a műsorokhoz.
Jó dolog az mert ha egy nézni kívánt műsor elkezdődik akkor vagy be vagy arra a csatira kapcsolja a boxot.
|
| |
|
|
[előzmény: (8066) Vak Bottyán, 2013-02-02 21:07:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95135. Elküldve:
2013-02-03 12:00:35 |
[6828.] |
Ha már így kifárasztottak.:
A DIGI kábel topicba írd. Ez a műholdas.
|
| |
|
[válaszok erre: #95138]
|
[előzmény: (95133) Andralin, 2013-02-03 11:41:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95119. Elküldve:
2013-02-03 05:17:40 |
[6829.] |
Az a neve hogy: "szaggatott vonal"
|
| |
|
[válaszok erre: #95120]
|
[előzmény: (95117) mosógép, 2013-02-02 22:35:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95115. Elküldve:
2013-02-02 19:51:54 |
[6831.] |
Te meg kapol egy "t" betűt.
Látom szűken vagy vele.................
|
| |
|
[válaszok erre: #95117]
|
[előzmény: (95114) mosógép, 2013-02-02 19:39:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88168. Elküldve:
2013-02-02 19:26:56 |
[6832.] |
10-12-t?
Nem is lepődnék meg..................
|
| |
|
|
[előzmény: (88166) z.marian, 2013-02-02 19:21:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88163. Elküldve:
2013-02-02 18:46:12 |
[6833.] |
A DIGI HD csatijai nem a mi valamely TP-nkre kerül?
|
| |
|
[válaszok erre: #88165 #88166]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88151. Elküldve:
2013-02-02 16:22:19 |
[6834.] |
Persze, persze.
De a 4.-ről írtál már, melyik a 3.?
|
| |
|
[válaszok erre: #88152]
|
[előzmény: (88149) z.marian, 2013-02-02 16:11:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88143. Elküldve:
2013-02-02 13:48:46 |
[6835.] |
Jó vóóóóna.
|
| |
|
[válaszok erre: #88144]
|
[előzmény: (88140) z.marian, 2013-02-02 13:28:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95071. Elküldve:
2013-02-02 05:38:35 |
[6836.] |
Akit annyira érdekel a DSP az most is itt van. Az a pár HD nem lesz akkora húzóerő, de megállítja talán az elvándorlást.
|
| |
|
[válaszok erre: #95072 #95081]
|
[előzmény: (95070) [Bukta], 2013-02-02 04:50:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95058. Elküldve:
2013-02-01 18:02:37 |
[6837.] |
Már OK!
|
| |
|
|
[előzmény: (95057) Newdigi, 2013-02-01 18:02:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95055. Elküldve:
2013-02-01 17:55:22 |
[6839.] |
A DIGI World-öm az "A déli Csendes Óceán" megy.
Nagyon csendes mert hang az nincs hozzá!
A DIGI Life-n szintén. Másnál?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88124. Elküldve:
2013-02-01 17:37:22 |
[6840.] |
12034 V
|
| |
|
|
[előzmény: (88123) hun005, 2013-02-01 17:32:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95054. Elküldve:
2013-02-01 17:35:55 |
[6841.] |
Jó nagy marha akkor. A HD /hosszú távon főleg/ többet ér mint a DSP.
Ki tudja 1-2 év múlva milyen "öregfiúk" meccsekre lesznek jogok.
|
| |
|
[válaszok erre: #95056 #95059]
|
[előzmény: (95053) vaterlo78, 2013-02-01 17:11:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88111. Elküldve:
2013-02-01 12:56:30 |
[6842.] |
Attól még jöhetne!
Kevesebb sávszéllel is beéri.
|
| |
|
[válaszok erre: #88112]
|
[előzmény: (88109) yaksi, 2013-02-01 12:51:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
994. Elküldve:
2013-02-01 12:54:17 |
[6843.] |
Antenna nélkül próbáltad?
|
| |
|
[válaszok erre: #995]
|
[előzmény: (993) yaksi, 2013-02-01 12:52:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88105. Elküldve:
2013-02-01 10:11:35 |
[6844.] |
Egyet értek!
|
| |
|
|
[előzmény: (88104) Satlina, 2013-02-01 10:07:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88099. Elküldve:
2013-02-01 07:08:39 |
[6845.] |
A Spanyol viasz mellett ezeket az ötleteket le kellene védened...........
|
| |
|
|
[előzmény: (88098) lajcsika, 2013-02-01 06:57:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88094. Elküldve:
2013-01-31 22:07:24 |
[6847.] |
Igen!
Hogy egy kép többet mond ezer szónál.........
|
| |
|
|
[előzmény: (88091) szucsok, 2013-01-31 21:25:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88082. Elküldve:
2013-01-31 20:32:15 |
[6848.] |
Add meg légyszi a Nature TP-jét!
A Travel SD-ben doku csatorna. HD-ban látvány!
Ha valamelyik megérdemli a HD-akkor a Travel az.
/Megjegyzem a HD változaton más a műsorrend. Más, igazán a látványra épülő műsorokkal/
|
| |
|
[válaszok erre: #88086 #88091]
|
[előzmény: (88079) pirobi, 2013-01-31 20:28:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88075. Elküldve:
2013-01-31 20:09:33 |
[6849.] |
Úgy délután környékén.
......az ember mindig jobbat vár.
|
| |
|
|
[előzmény: (88072) aesgs677, 2013-01-31 20:00:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88069. Elküldve:
2013-01-31 19:46:36 |
[6850.] |
12034 V De már van!
|
| |
|
[válaszok erre: #88070 #88072]
|
[előzmény: (88068) Susnyas, 2013-01-31 19:44:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|