| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95020. Elküldve:
2013-01-31 17:49:07 |
[6851.] |
Magyar nyelven miért nem jók?
|
| |
|
|
[előzmény: (95018) Peti00, 2013-01-31 16:53:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
88013. Elküldve:
2013-01-31 11:42:09 |
[6852.] |
A nagyobb bal meg hogy ami esetleg jó lenne azt meg mindig valamivel elcseszik.
|
| |
|
|
[előzmény: (88010) Satlina, 2013-01-31 11:39:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7612. Elküldve:
2013-01-31 11:17:50 |
[6853.] |
Ha a jelerőd jó akkor a sorod a rossz.
/vagy fordítva/
|
| |
|
|
[előzmény: (7611) mcs10, 2013-01-31 11:13:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87987. Elküldve:
2013-01-31 08:40:11 |
[6854.] |
A 12111 V is..........
Arra miért nem tesznek hasonlót ha annyira magától érthető a dolog?
|
| |
|
|
[előzmény: (87986) Kardos Attila, 2013-01-31 08:32:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7608. Elküldve:
2013-01-31 08:35:35 |
[6855.] |
Ebben az esetben van az hogy az egyetlen földelési út a Diseqc kapcsolón keresztül vezet.
Az meg nem szereti...........
|
| |
|
[válaszok erre: #7609]
|
[előzmény: (7605) ExxZuu, 2013-01-31 08:07:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7607. Elküldve:
2013-01-31 08:15:11 |
[6856.] |
Az az áram bátran közlekedik a Scart és más kábelek árnyékolásán is.
Ha a TV a forrás akkor onnan volna a leg praktikusabb elvezetni. Igaz bárhol máshol is hatásos amíg az az eszköz nincs leválasztva a többitől valami ok miatt.
|
| |
|
|
[előzmény: (7602) ExxZuu, 2013-01-31 07:35:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7601. Elküldve:
2013-01-31 07:24:36 |
[6857.] |
Jó az amit Te javasoltál! /kondi/
|
| |
|
|
[előzmény: (7600) ITI, 2013-01-31 07:05:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87984. Elküldve:
2013-01-31 04:57:05 |
[6858.] |
A 12034-en a now/next és EPG is OK!
/Fog tetszeni majd a DIGI-seknek......../
|
| |
|
[válaszok erre: #87986]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7597. Elküldve:
2013-01-30 21:28:12 |
[6859.] |
A Diseqc kapcsoló miatt valóban hasznos ha az áram el van vezetve valahova,
De a gyerekek szempontjából ha a Tv nem kifejezetten zárlatos /más készülék is lehet az/ nem veszélyes.
Bizonyos szempontból talán még hasznos is. Ha a gyerkőc megismerkedett már az efféle "csipkodással" akkor könnyebben megérti az elektromosságban rejlő veszélyt. Minden elektromos eszköztől tartania kell azt a bizonyos távolságot. Így azt is megérti miért.
/Azt nem mondom hogy ezt a leckét szándékosan kell alkalmazni!/
|
| |
|
[válaszok erre: #7598]
|
[előzmény: (7596) ITI, 2013-01-30 21:14:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7595. Elküldve:
2013-01-30 21:04:03 |
[6861.] |
Azt akarod mondani hogy minden TV-t és ceruzaelemet dobáljanak ki?
|
| |
|
[válaszok erre: #7596]
|
[előzmény: (7594) ITI, 2013-01-30 21:01:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87974. Elküldve:
2013-01-30 20:03:56 |
[6862.] |
Nem ismerem a TV-d menüjét de nálam van olyan lehetőség hogy a HDMI bemenetről vegye/adja a hangot vagy RC /piros/fehér aljzat/ bemenetről.
|
| |
|
[válaszok erre: #87976]
|
[előzmény: (87972) gozi, 2013-01-30 19:52:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87971. Elküldve:
2013-01-30 19:07:02 |
[6863.] |
Hát mit mondjak. Ezek a jelszintmérők nincsenek semmihez kalibrálva. Még típusazonosság esetén sem.
Volt 3 M5 Illu és 3 különböző jelszint érték hozzá.
A Panthera-val az összes holdon alig pár TP-n mér 100/100%-ot.
De nekem tetszik ha a 100% és a kockás kép között tud mérni valami átmenetet is.
|
| |
|
|
[előzmény: (87967) yaksi, 2013-01-30 18:51:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87966. Elküldve:
2013-01-30 18:46:19 |
[6864.] |
Miért mekkora kell? Nálam is pont ekkora a jelerő.
Az Illuval mérve nagyobb volt a Philips 6010-essel sokkal kisebb.
Igaz a tányér szélén van az LNB.
Rossz időben sem csökkent sokat.........
|
| |
|
[válaszok erre: #87967]
|
[előzmény: (87965) yaksi, 2013-01-30 18:32:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87961. Elküldve:
2013-01-30 17:39:21 |
[6865.] |
A holnapi új HD csatornát mikor jelentik be? Csak nem feledkeznek meg róla.
Már úgy megszoktam....................
|
| |
|
|
[előzmény: (87959) yaksi, 2013-01-30 17:33:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87941. Elküldve:
2013-01-30 15:06:04 |
[6866.] |
Nem baj ha nem lesz világra szóló efiáradat.
Én nem kövezem meg érte, csak próbálkozzon bátran és szaporítsa a HD-kat.
De az a 80% érdekes.
Ugye a személyes statisztikád átlagos efikkel méred?
Vannak közöttük Walker, vacsora csata és Xena kedvelők is?
|
| |
|
|
[előzmény: (87927) bandor, 2013-01-30 13:33:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7586. Elküldve:
2013-01-30 11:58:29 |
[6867.] |
4-es volt jó pár évig Illuval majd lett a Panthera és az már tudta 1.1-et akkor 8-asra váltottam. Bírta mindkettő.
De csak miután lecseréltem a TV-ket.
A Philips Tv-k ki nyírták mindig a kapcsolókat.
|
| |
|
[válaszok erre: #7590]
|
[előzmény: (7585) Merlot, 2013-01-30 11:42:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7584. Elküldve:
2013-01-30 11:31:15 |
[6868.] |
Igen.
Volt az 1-es ágon is most meg a 8-as ágán van.
De megy itt is ott is.
De próbaként tettem a forgató motor után is már egy 1.0-ás vezérlésűt 2-es Diseqc kapcsolót is pluszban hogy azt is vezérli-e. Mindent felpakoltam ami itthon volt...................
|
| |
|
[válaszok erre: #7585]
|
[előzmény: (7583) Merlot, 2013-01-30 10:15:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31164. Elküldve:
2013-01-30 07:27:11 |
[6869.] |
..........és az miért baj?
|
| |
|
[válaszok erre: #31172]
|
[előzmény: (31163) dome17_, 2013-01-30 01:29:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32119. Elküldve:
2013-01-29 20:33:59 |
[6872.] |
Köszi! Ez még jobb azoknál amiket ismertem.
|
| |
|
|
[előzmény: (32117) banok5, 2013-01-29 19:14:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87903. Elküldve:
2013-01-29 20:16:46 |
[6873.] |
Ahhoz hogy tudd merre tovább tudnod kell hogy a kártya vagy a box a "ludas"!
A forgalmazó ahol vetted a kártyát, tud segíteni. Ha náluk megy a kártya akkor a boxod-dal van a baj.
|
| |
|
[válaszok erre: #87904]
|
[előzmény: (87901) zalbal, 2013-01-29 20:11:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87894. Elküldve:
2013-01-29 19:46:19 |
[6874.] |
Valahol másnál is ki kellene próbálni a kártyát.
Legalábbis másik boxon, Valami ismerős esetleg?
|
| |
|
[válaszok erre: #87895]
|
[előzmény: (87892) zalbal, 2013-01-29 19:41:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87891. Elküldve:
2013-01-29 19:37:27 |
[6875.] |
Lehet hogy csak kártya frissítést kellene kérned az ügyfélszolgálattól.
A boxod topicjában lehetne még érdeklődnöd mert ott ismerik a box esetleges nyűgjeit.
|
| |
|
[válaszok erre: #87892]
|
[előzmény: (87886) zalbal, 2013-01-29 19:24:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|