| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87884. Elküldve:
2013-01-29 19:18:18 |
[6876.] |
Az SD csatornák mennek csak a többi HD nem?
A box lekeresi de nem nyílnak?
|
| |
|
[válaszok erre: #87886]
|
[előzmény: (87882) zalbal, 2013-01-29 19:11:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87881. Elküldve:
2013-01-29 19:07:43 |
[6877.] |
Az egyik a fekete a másik a kisebb szürke Philips beltéri.
|
| |
|
|
[előzmény: (87878) zalbal, 2013-01-29 19:04:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87879. Elküldve:
2013-01-29 19:04:38 |
[6878.] |
Forgató?
Hova áll az antennád, nem a Thor-ra?
|
| |
|
[válaszok erre: #87882]
|
[előzmény: (87876) zalbal, 2013-01-29 19:01:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87843. Elküldve:
2013-01-29 17:07:06 |
[6880.] |
Az egyik.:23,5E 12110 H
....és a másik?
|
| |
|
|
[előzmény: (87836) taurus, 2013-01-29 16:39:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87819. Elküldve:
2013-01-29 14:23:45 |
[6882.] |
????????????
Van ahol nem tudnak 2-ig elszámolni?
|
| |
|
[válaszok erre: #87823 #87824]
|
[előzmény: (87817) sonique, 2013-01-29 14:00:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87811. Elküldve:
2013-01-29 09:58:05 |
[6884.] |
A témanyitó kérdése szerintem arra a "madár-ra" vonatkozott. Annak van Direkt +.
Csak az a kérdés hogy hogyan jön ki gazdaságosabban?
A Direkt 1000Ft-al drágább és a 3. box 750Ft.
Ha a madár olcsóbb akkor..............
/Vagy fullos a karija..../
|
| |
|
|
[előzmény: (87810) Satlina, 2013-01-29 09:50:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94999. Elküldve:
2013-01-29 09:13:34 |
[6885.] |
Ha csak azt nem hogy az 1-2 helyett meg jelennének a tematikus Eurosportok.
/műszaki, vízi, légi, téli, labda........./
|
| |
|
[válaszok erre: #95001]
|
[előzmény: (94997) Newdigi, 2013-01-28 23:33:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87807. Elküldve:
2013-01-29 08:28:12 |
[6886.] |
Miért nem gondolkodsz saját Direkt + csomagban?
|
| |
|
[válaszok erre: #87809]
|
[előzmény: (87804) AstraCDX, 2013-01-29 07:52:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94982. Elküldve:
2013-01-28 20:52:29 |
[6887.] |
Másképpen fogalmazom!
Ha a DIGI nem akarja a DSp-t színvonalon tartani akkor miért ne osztaná meg?
Mint a közös hordó bor a bálban. Mindenki vitt bele egy-egy demizson bort de amikor a végén megkóstolták csak tiszta víz volt a hordóban.
Bár nem tudom miért feltételezem ezt a DIGI-ről......................
|
| |
|
|
[előzmény: (94979) taurus, 2013-01-28 20:41:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94975. Elküldve:
2013-01-28 20:15:32 |
[6888.] |
Ki fog az hamarosan derülni hogy a DIGI milyen jogokat akar "mindenáron" megtartani.
Ha most a UPC-vel megosztja a DSp-it akkor biztosan nem fogja ingét-gatyáját a sportra költeni.
|
| |
|
[válaszok erre: #94976 #94977]
|
[előzmény: (94974) jocy999, 2013-01-28 20:08:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4464. Elküldve:
2013-01-28 19:20:59 |
[6889.] |
Tudod mit?
Középre ne tegyél a fókuszba semmit.
Rakj jobbra 0,8 és 4W-re és balra a 4,8 és 9°E-re egyet-egyet.
Így a másik antennával könnyebben boldogulsz ha a 28.5 is kell.
|
| |
|
[válaszok erre: #4465]
|
[előzmény: (4463) gorog67, 2013-01-28 19:06:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8036. Elküldve:
2013-01-28 18:45:10 |
[6890.] |
Na ez ám a valami!
.....és még fokozatai is lesznek a HD adásnak.
/Csak kicsit HD/ HD-bb/ még HD-bb/
|
| |
|
[válaszok erre: #8037]
|
[előzmény: (8035) Tarkan XxX, 2013-01-28 18:37:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87796. Elküldve:
2013-01-28 17:49:34 |
[6891.] |
Kicsit még kell a Eurosport HD-n csiszolgatni.
Némi pixeles csík olykor még bevillan.
|
| |
|
[válaszok erre: #87798]
|
[előzmény: (87794) petersk, 2013-01-28 15:41:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87766. Elküldve:
2013-01-27 19:35:45 |
[6892.] |
Nem azt írtam hogy "hibás"!
Csak nekik kell kijárni a javítást.
Saját szakállra lehet bárhova fordulni. De semmi jogalap nincs hozzá. Nem akarnak szóba sem állnak.
|
| |
|
|
[előzmény: (87765) vince18hu, 2013-01-27 18:41:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87764. Elküldve:
2013-01-27 18:35:31 |
[6893.] |
A tartalomért egyértelműen nem felelős, de ha ezt a hibát nem veszi észre és nem lépi meg amit kell akkor neki is fog fájni!
De ebben az esetben is a szolgáltatómat értesíteném. De a következményeket a "Tv2" -nek kell viselnie.
Nem volt itt senki katona? Senki nem tudja mi jár a hivatalos út megkerüléséért?
Bármilyen ügyben megkerülöd a szolgáltatód az felér egy hátbatámadással. Minden felsőbb szint azzal kezdődik hogy jeleznie kell először a szolgáltatójának.
|
| |
|
[válaszok erre: #87765]
|
[előzmény: (87759) vince18hu, 2013-01-27 18:22:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87758. Elküldve:
2013-01-27 18:18:41 |
[6894.] |
A Szolgáltató veszi majd továbbítja.
Ez az út vezet visszafelé is.
A bolt sem adhat el bármi "liszt" néven...............
|
| |
|
[válaszok erre: #87759]
|
[előzmény: (87757) vince18hu, 2013-01-27 18:07:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87755. Elküldve:
2013-01-27 17:41:57 |
[6895.] |
Nagyon rosszul értelmezitek ezt a dolgot!
A UPC-nek mi nem csak a csatornák továbbításáért fizetünk. Magát a csatornát is a UPC-től "vásároljuk".
Mi nem vagyunk semmilyen ügyfélkapcsolatban egyik csatornával sem.
Hogyan is vannak a reklámokban?:
Kérje, érdeklődjön /kábel/ szolgáltatójánál.Ez a hivatalos út.
|
| |
|
[válaszok erre: #87756 #87757]
|
[előzmény: (87753) vince18hu, 2013-01-27 15:32:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94923. Elküldve:
2013-01-27 10:00:41 |
[6896.] |
Elég lenne ami ott nincs....................
|
| |
|
|
[előzmény: (94922) vaterlo78, 2013-01-27 09:59:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7580. Elküldve:
2013-01-27 08:10:40 |
[6897.] |
Ez a "kósza áram" az ami miatt nem ajánlatos üzemben levő készülékekbe csatlakozókat dugdosgatni.
Elég ha a belső érintkező hozzáér a külső fémházhoz és már el is szállhat valami.
De nálam minden hasonló gondom elmúlt az áramzabáló TV-k cseréjével.
A 8-as Diseqc kapcsoló Kb 5 éve megy csere nélkül.
|
| |
|
[válaszok erre: #7581 #7583]
|
[előzmény: (7579) ITI, 2013-01-27 07:26:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32061. Elküldve:
2013-01-26 20:01:11 |
[6898.] |
A lejátszó beállításaiban van /ha van/ rá lehetőség.
|
| |
|
|
[előzmény: (32059) sat2010, 2013-01-26 19:52:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94901. Elküldve:
2013-01-26 19:42:18 |
[6899.] |
A beltéri bérleti díjában benne foglaltatik a HD csomag is vagy csak a box maga?!
|
| |
|
|
[előzmény: (94898) jocy999, 2013-01-26 19:17:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8031. Elküldve:
2013-01-26 19:24:15 |
[6900.] |
Valahol azért érthető a dolog.
A szerelőnek be kell indítania a szolgáltatást nálad.
De mit kezdjen ha a TV-n nincs több bemenet? Nem építhet ki mindenhol komplett rendszereket. Sok érdekes és drága cuccost kellene magával hordania. Persze külön pénzért lehet hogy el végezne némi építéseket de ezt nem tudom.
Lényeg hogy csak a szolgáltatás beindításáért kap pénzt. A megjelenítőről az Efinek kell gondoskodnia. Az előzetes egyeztetésben a szerelővel ki lehet térni némi külön kérésre, igényre. De hogy mennyire érdemes...........?
Már én is vettem mobil telefont és nem voltak benne azok a számok amiket hívni szoktam..............
|
| |
|
[válaszok erre: #8032]
|
[előzmény: (8029) masodikmusor, 2013-01-26 17:29:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|