| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87608. Elküldve:
2013-01-24 13:10:54 |
[6926.] |
Valahonnan csak értesült hogy egyáltalán létezik a Direktkártya.
Vagy az értesülési forrástól vagy a neten vagy a korábbi UPC számlákon írtakból /telszám/ szereznie kellett volna valami infót a kártya szolgáltatásról.
Ha minden gázlánggal ellátott kereskedésbe bemegy előbb utóbb megtelik odahaza a konyha tűzhelyekkel.
/A Facebook-on is teljesen össze vannak keveredve a Kábel/Tányér írások. Nekik tetszhet a dolog mert nem sokat tettek ellene/
|
| |
|
|
[előzmény: (87605) batka, 2013-01-24 12:36:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87601. Elküldve:
2013-01-24 11:13:53 |
[6927.] |
Most van kapcsjel.
Hagyhatnák így.
|
| |
|
[válaszok erre: #87606 #87613]
|
[előzmény: (87597) attila.scourgeofgod, 2013-01-24 10:45:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87593. Elküldve:
2013-01-24 10:03:16 |
[6928.] |
Hisz éppen ezért fura a dolog!
Náluk már az csoda hogy maga a csatorna egyáltalán van és nem DIGI History ..................
A Kingofsat már meg is töltötte a "TP-nket":
http://hu.kingofsat.net/new.php
|
| |
|
[válaszok erre: #87594 #87597]
|
[előzmény: (87592) taurus, 2013-01-24 08:51:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87591. Elküldve:
2013-01-24 08:44:53 |
[6929.] |
Ha a DIGI-n és a Skylink-nál mint írtam jó /megnéztem/ akkor ki az a "többi"?
A T is balfék.
|
| |
|
[válaszok erre: #87592]
|
[előzmény: (87590) attila.scourgeofgod, 2013-01-24 08:29:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87589. Elküldve:
2013-01-24 08:18:34 |
[6930.] |
Lehet.
De a DIGI-n és a Skylink 23°E-n is jó.
A UPC valami más Viasattal kooperálhat.
|
| |
|
[válaszok erre: #87590]
|
[előzmény: (87588) attila.scourgeofgod, 2013-01-24 08:06:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87584. Elküldve:
2013-01-24 06:13:13 |
[6931.] |
Valami nem kóser náluk. Nálam is akad és a hang is vacakol.
|
| |
|
[válaszok erre: #87586]
|
[előzmény: (87583) vaterlo78, 2013-01-24 05:59:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87582. Elküldve:
2013-01-24 04:57:43 |
[6932.] |
Nincs azon semmi.
|
| |
|
[válaszok erre: #87588]
|
[előzmény: (87579) Csocso_12, 2013-01-23 21:46:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87565. Elküldve:
2013-01-23 16:13:37 |
[6933.] |
Mond meg kérlek az "ismerősnek" hogy mi sem bánjuk ha tőlük ki vesznek valamit.
De azért szorítok egy kicsit hogy a Nótájukat ne húzzák el...........
|
| |
|
|
[előzmény: (87560) taurus, 2013-01-23 16:01:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87508. Elküldve:
2013-01-23 07:30:25 |
[6934.] |
A Nécsör kisebb sávszéllel is jönne akkor. Nem lenne az pazarlás, meg aztán az amúgy sincs a kínálatban.
De csak várjuk ki, lehet hogy SD is kerül oda. /Lásd Da Vinci U/
|
| |
|
|
[előzmény: (87506) visual, 2013-01-23 06:50:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32014. Elküldve:
2013-01-22 20:33:53 |
[6935.] |
Mint írtam nincs kép. Próbálj ki jelentkezni és aztán mit látsz.........
De nézzen rá valaki más is a Skin#5-ön és Pü-ben jelezze "yaksi" fórumtársunknak az avatarja látható-e?
|
| |
|
[válaszok erre: #32017]
|
[előzmény: (32010) yaksi, 2013-01-22 19:41:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87494. Elküldve:
2013-01-22 20:04:52 |
[6936.] |
De! De még nagyon sokáig is szeretném hiányolni!
|
| |
|
|
[előzmény: (87493) mlaszlo, 2013-01-22 20:03:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87492. Elküldve:
2013-01-22 20:02:41 |
[6937.] |
A Nécsör/History azért jó lenne........
|
| |
|
|
[előzmény: (87490) Pignac, 2013-01-22 19:55:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32009. Elküldve:
2013-01-22 19:29:06 |
[6938.] |
Most nincs ott semmi Skin #5-ön.
Lehet csak várni kell kicsit.
|
| |
|
[válaszok erre: #32010]
|
[előzmény: (32008) yaksi, 2013-01-22 19:10:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87481. Elküldve:
2013-01-22 19:21:43 |
[6939.] |
A két utóbbi?
Na.................
"Pignac"
Azok meg "Na" a köbön.............
|
| |
|
|
[előzmény: (87478) yaksi, 2013-01-22 19:14:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87472. Elküldve:
2013-01-22 18:55:16 |
[6940.] |
Az az a 6 HD amit ha kapnánk, besárgulna az egész konkurencia.........
|
| |
|
[válaszok erre: #87474]
|
[előzmény: (87469) szucsok, 2013-01-22 18:38:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94797. Elküldve:
2013-01-22 18:50:30 |
[6941.] |
"A DIGI a szegény vagy tévézésre kevés pénzt szánó emberek szolgáltatója."
Nem, nem!
Azoknak már nem adnak, már minden testvír nevén vót.
|
| |
|
[válaszok erre: #94798]
|
[előzmény: (94796) gkiskovacs, 2013-01-22 18:30:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87470. Elküldve:
2013-01-22 18:41:04 |
[6942.] |
Nemcsak nálad. De ezt ne firtasd. Van oszt kész.
|
| |
|
|
[előzmény: (87468) Kevyn1, 2013-01-22 18:31:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87424. Elküldve:
2013-01-22 06:31:50 |
[6943.] |
AZ FTA csatik teljesen függetlenek a szolgáltatótól! Mindenki maga gondoskodjon a vételéről.
De persze hogy nem győzzük meg egymást hisz más-más érdeket képviselünk.
De erre való a fórum, bár már qrvára bánom hogy szóba hoztam ..................Off.......
|
| |
|
|
[előzmény: (87423) miki2002, 2013-01-22 06:25:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87422. Elküldve:
2013-01-22 06:18:59 |
[6944.] |
Már hogy ne menne! Csak előfizetéshez kötött.
Természetesen reklamálhatok ha előfizetője vagyok és nem menne!
Vagy mégsem?
|
| |
|
|
[előzmény: (87421) lajcsika, 2013-01-22 05:54:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87420. Elküldve:
2013-01-22 05:18:41 |
[6945.] |
Javítsatok ki ha tévedek de a kapcsolójel sem része a szolgáltatásnak.
Úgymint a nyelvválasztás és egyéb kényelmi funkciók.
Bár egyes hozzám hasonló "kukackák" szerint igenis része kell hogy legyen.
Sőt, mindennek működnie kell amit a szolgáltatásban és a beltérivel/hez adnak.
Nincs és nem lehet olyan hogy ajándék funkció, Ha nincs beleépítve akkor nem reklamálhatunk de ha benne van a boxban akkor működnie kell!
Mint az autókon Pl. a vonóhorog.
Nem kötelező tartozék, de ha rajta van akkor tökéletesnek kell lennie mert nem mehet át a műszaki vizsgán.
Bizonyos szabványokat is be kellene tartani ha már csak kártyát is forgalmaznak, Nem szólván a szolg.box teljes kompatibilitásáról.
|
| |
|
[válaszok erre: #87421 #87423]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87411. Elküldve:
2013-01-21 21:28:00 |
[6946.] |
Párszor meg lett írva hogy a szolgáltatói 2 régebbi típusú Philips-eken sem megy.
Az nem saját! De ha azokon menne akkor a sajátokon is jó lenne.
|
| |
|
[válaszok erre: #87413]
|
[előzmény: (87408) miki2002, 2013-01-21 20:50:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
48173. Elküldve:
2013-01-21 17:31:05 |
[6947.] |
Az a válasz már kitiltással járna...........
|
| |
|
[válaszok erre: #48175]
|
[előzmény: (48172) K. Tibor, 2013-01-21 17:25:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87406. Elküldve:
2013-01-21 17:00:56 |
[6948.] |
Az HBO HD-n duplikált a hang!
Labda 1x pattan és 2x hallani...............
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87399. Elküldve:
2013-01-21 16:12:54 |
[6949.] |
Láthatnánk képeket a Now/Next-ről is az említett csatikon? Szintén a 6010-esről.
Köszi!
1-2 kép elég. Csak mert az EPG elég lassú néha.........
/Az előző képeket úgy óránként ha lehetne frissíteni! De a kis Discovery-k is jó lennének/
|
| |
|
[válaszok erre: #87400]
|
[előzmény: (87398) szucsok, 2013-01-21 16:04:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87395. Elküldve:
2013-01-21 15:53:44 |
[6950.] |
A Discovery Sc/World?
Vadonat új frissen költözött UPC Tp.
De van ami igen és van ami nem...............
"speedking"
Egységesíteni kellene, annyi az egész rejtély kulcsa. Minden lehetséges de legalább a UPC TP-ken jönnie kellene az infónak is hozzá.
|
| |
|
|
[előzmény: (87393) asr27, 2013-01-21 15:45:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|