| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7963. Elküldve:
2013-01-16 20:37:43 |
[6976.] |
Ennyire szelektív a magyar törvény....
|
| |
|
[válaszok erre: #7964]
|
[előzmény: (7962) yaksi, 2013-01-16 20:07:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7960. Elküldve:
2013-01-16 19:45:43 |
[6977.] |
............és a reklámok alatt?
Akkor nincs logó sehol!
|
| |
|
[válaszok erre: #7961 #7962 #7965]
|
[előzmény: (7959) K78, 2013-01-16 19:43:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87125. Elküldve:
2013-01-16 11:15:59 |
[6979.] |
A 12111 V-re!
|
| |
|
[válaszok erre: #87126]
|
[előzmény: (87120) ibox, 2013-01-16 11:04:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31927. Elküldve:
2013-01-15 20:38:15 |
[6980.] |
Magyarul is tud?
|
| |
|
|
[előzmény: (31923) fixmalve, 2013-01-15 19:00:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87081. Elküldve:
2013-01-15 17:02:10 |
[6981.] |
Jó esetben műszaki hiba, még jobb esetben valamit készítenek nekünk.
Csak tipp!
|
| |
|
|
[előzmény: (87079) zsolt00, 2013-01-15 16:58:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87070. Elküldve:
2013-01-15 16:12:24 |
[6982.] |
Meghalnak......
|
| |
|
[válaszok erre: #87079]
|
[előzmény: (87068) vaterlo78, 2013-01-15 16:01:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4291. Elküldve:
2013-01-15 15:52:49 |
[6983.] |
Jobb egér és megnyitás új lapon. Úgy működött az előző!
Ki kell találnod a fejtartókat. Nem lesz nagyon egyszerű..........
|
| |
|
|
[előzmény: (4290) comag1990, 2013-01-15 15:48:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4288. Elküldve:
2013-01-15 15:20:54 |
[6984.] |
Nem szükséges annyiféle LNB-t használni!
Csak nálam mint a kóbor kutyák mindig egy-egy hozzám csapódott és..........
Nézd meg "yaksi" fórumtársunk mit hirdet. (hirdetések- topic)
|
| |
|
[válaszok erre: #4289]
|
[előzmény: (4287) comag1990, 2013-01-15 15:16:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31915. Elküldve:
2013-01-15 15:16:24 |
[6985.] |
Oszlopos fúrógéppel...........
De ha megcsinálsz egyet. akkor azt sablonként használva és összefogva egyszerre több darabot hamarabb meg van.
|
| |
|
[válaszok erre: #31916]
|
[előzmény: (31914) mkriszadmin, 2013-01-15 15:08:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4284. Elküldve:
2013-01-15 14:23:43 |
[6987.] |
A 110-es is már jó. Az meg van neked.
A többit magam csináltam. Ez a műholdazás 2. szépsége!
|
| |
|
[válaszok erre: #4285]
|
[előzmény: (4283) comag1990, 2013-01-15 14:03:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94724. Elküldve:
2013-01-15 08:04:27 |
[6988.] |
Menj ki és nézd meg a tányért hátha látsz valami okot!
Ha nem akkor keresgélni kell! /kábelcsatlakozók-LNB-.............../
De először boxot újraindítani!
|
| |
|
|
[előzmény: (94721) lug, 2013-01-15 08:01:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87046. Elküldve:
2013-01-15 04:40:18 |
[6989.] |
Csak arra akartam utalni hogy a "technológia" nélkül is élvezhető műsorokat kellene látnunk.
Ha már annyit fizetünk érte!
|
| |
|
[válaszok erre: #87053]
|
[előzmény: (87040) kalimera, 2013-01-14 20:42:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4275. Elküldve:
2013-01-15 04:20:38 |
[6990.] |
Nálam mindezek a holdak az egy Db, 120-ason vannak.
Előtte pedig egy 90-esen voltak. /Igaz ott összezsúfolva/
|
| |
|
[válaszok erre: #4283]
|
[előzmény: (4269) comag1990, 2013-01-14 20:44:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7910. Elküldve:
2013-01-15 04:14:52 |
[6991.] |
De modult-kártyát adhat hozzá.
A kérdés hogy müxi-e a boxban.
|
| |
|
|
[előzmény: (7908) kezo0, 2013-01-14 23:52:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87039. Elküldve:
2013-01-14 20:24:45 |
[6992.] |
De a műholdazás és a Tv műsor nem erről szól!
Van torrent és akármi arra.
Ott letöltesz, másolsz, szerkesztesz..............
|
| |
|
[válaszok erre: #87040]
|
[előzmény: (87038) kalimera, 2013-01-14 20:13:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94720. Elküldve:
2013-01-14 18:53:58 |
[6993.] |
Hol adnak nagyobb tányért?
|
| |
|
[válaszok erre: #94721 #94722]
|
[előzmény: (94719) [Bukta], 2013-01-14 18:51:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94718. Elküldve:
2013-01-14 18:45:34 |
[6994.] |
Ha be lepi a hó elmegy a nagyobbakon is.
|
| |
|
|
[előzmény: (94716) [Bukta], 2013-01-14 18:40:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
48047. Elküldve:
2013-01-14 16:11:26 |
[6995.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (48041) Amatőr61, 2013-01-14 15:06:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87010. Elküldve:
2013-01-14 11:51:02 |
[6996.] |
Bőven megfelelő lenne ha 50-55 perces műsoridőkre bontanák.
Nem mindig egész órakor kezdődnének.
Jó ideje nem nézem inkább.
|
| |
|
[válaszok erre: #87012]
|
[előzmény: (87009) mlaszlo, 2013-01-14 11:33:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
87001. Elküldve:
2013-01-14 08:14:56 |
[6997.] |
Kedvencem vagy sem, meg érdemelné......................
|
| |
|
[válaszok erre: #87002]
|
[előzmény: (87000) Patyomkin, 2013-01-14 07:03:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86999. Elküldve:
2013-01-14 06:29:19 |
[6998.] |
Nagyon el szemtelenedett rajta az ajánló és a reklám.
A HD változaton ráadásul nem is mind magyar nyelvű. Pedig kedvenc csatim volt.
|
| |
|
[válaszok erre: #87000]
|
[előzmény: (86998) mlaszlo, 2013-01-13 19:23:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
755. Elküldve:
2013-01-13 06:15:06 |
[6999.] |
Ez azt jelenti hogy magával a box-al távkapoccsal nem lehet a csatornákat rendezni?
/kedvencek-kedvenc lista-sorba rendezés?/
|
| |
|
[válaszok erre: #756]
|
[előzmény: (754) bushman69, 2013-01-11 19:56:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86989. Elküldve:
2013-01-12 12:48:18 |
[7000.] |
Miért ilyen elhagyatott helyekre jársz "vásárolni"?
Egy egyszerű csicsa-micsa nélküli viszonteladó sec-perc alatt elintézi a pici kis boltjában!
/Tán még mást is "rádsóz"./
|
| |
|
|
[előzmény: (86988) retro84, 2013-01-12 12:41:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|