| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7361. Elküldve:
2013-01-07 20:23:38 |
[7026.] |
Az utóbbi kérdésed majd Murphy-vel beszéld meg. De ígérem Te leszel az első közülünk aki megtudja a hiba okát!
Addig is.:
http://www.vicclap.hu/vicc/19141/
|
| |
|
[válaszok erre: #7363]
|
[előzmény: (7358) AGS, 2013-01-07 19:51:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7812. Elküldve:
2013-01-07 20:16:53 |
[7027.] |
Szó sincs semmiféle hasonlóról sem.
Értem hogy a hűség miatt már nem kötik be azt a freki tartományt mert másra szeretnék használni. Lefutnak rá a hűségidők és leveszik onnan a csatornákat és már akkor nem reklamálhat utánuk senki.
De a vénasszonyok a faluban görbebottal, kapával esnek egymásnak hogy kinek mi van és mennyiért.
Sőt, még a Galga Tv-t is keresik pedig az sosem volt/lesz a UPC-n.
|
| |
|
|
[előzmény: (7811) gduck, 2013-01-07 20:00:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7810. Elküldve:
2013-01-07 20:00:21 |
[7028.] |
Hogyne érteném!
Ha kevesebben nézik több fereki marad a digitálisra.
|
| |
|
[válaszok erre: #7811]
|
[előzmény: (7809) gduck, 2013-01-07 19:57:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7808. Elküldve:
2013-01-07 19:52:09 |
[7029.] |
Ez nem az analóg csatorna lista!
Nézd meg valamely helyiség csatilistáját!
Ott 3 van. A linkeden pedig csak az előfizethető 2 csomag van amit igazából keveslek.
De mindegy ! Bocs mindenkitől hogy rombolok itt.
Vágül is nálam az 5000-es csomaggal jön a Silver is.
Üdv mindenkinek!
|
| |
|
|
[előzmény: (7807) Zoli12345, 2013-01-07 19:29:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7357. Elküldve:
2013-01-07 19:45:12 |
[7030.] |
Ha az egyik kapcsolóról leszakad a vezeték akkor a motor nem kap áramot az egyik irányba való forgatáshoz. A másik kapcsolóról kap áramot de csak a másik irányba való forgatáshoz.
De ha nem jutsz előbbre az egyéb műveletekkel akkor úgy is megtudod mert gondolom szétkapod a forgatót majd.
Másrészt csak tippelek, mert amit írtam egy lehetséges ok csak. Más is lehet...........
Az egyenirányító is elszállhatott..................
|
| |
|
[válaszok erre: #7358 #7365]
|
[előzmény: (7354) AGS, 2013-01-07 19:29:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7353. Elküldve:
2013-01-07 19:23:53 |
[7031.] |
A microkapcsolóról ha fogatás közben beakad a vezeték le szakadhat.
Mint írtad tovább forgattad a megszokottnál és most a hidegben rideggé válik a vezeték.
Okozhatja a jelenséget nálad ha az egyik vezeték leszakad.
|
| |
|
[válaszok erre: #7354]
|
[előzmény: (7352) AGS, 2013-01-07 19:17:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7806. Elküldve:
2013-01-07 19:19:52 |
[7032.] |
Mert mint írtad is.: analóg Silver.
Ez a harmadik.
Az analóg csatorna listában is úgy szerepel. 3 csomag.
Nem a Digitális csomagban van "ajándékként" feltüntetve.
|
| |
|
[válaszok erre: #7807 #7809]
|
[előzmény: (7805) Zoli12345, 2013-01-07 18:20:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7350. Elküldve:
2013-01-07 19:12:11 |
[7033.] |
Ha semmi nem segít akkor a végálláskapcsolók vagy annak a vezetékezése szakadt le. De ahhoz szét kell szedni............................
|
| |
|
[válaszok erre: #7352]
|
[előzmény: (7343) AGS, 2013-01-07 18:33:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7804. Elküldve:
2013-01-07 18:07:59 |
[7034.] |
Nézőpont kérdése.
Mondd el ezt a hozadékot Anyósomnak. Analógja van, nem kell neki a digitális box és a magasabb számla. De nem nézheti azokat a csatornákat amik amúgy csak a "helyet foglalják". Nem is fizethet rá elő.
Ha az analógosok nem kaphatják meg a full analógot az nem "marhaság"?
Milyen lenne ha a teljes SD csomagot csak akkor kapnák meg ha a HD csomagra is előfizetnek?
|
| |
|
[válaszok erre: #7805]
|
[előzmény: (7803) gduck, 2013-01-07 17:52:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86825. Elküldve:
2013-01-07 15:36:04 |
[7035.] |
Ha most tökéletes a jelerőd akkor semmit.
Megáll rajta a hó.
Le kell seperni vagy hátulról ráirányítasz egy halogén izzós fényvetőt. Az is le olvasztja.
/de ne túl közelről/
|
| |
|
|
[előzmény: (86823) niro21, 2013-01-07 15:03:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7800. Elküldve:
2013-01-07 15:05:13 |
[7036.] |
Míg Rubicom volt ott is volt analóg és digitális is. Előfizettem egy adott analóg csomagra és ha kellett 3000Ft letétért kaptam kártyát amit a Tv-mbe betettem és ment a digitális is. Nem volt X havidíj ha nem kellett box.
Ha valaki digitálisra fizet elő akkor kapja a full analógot!? Az marhaság.
Azért írtam.:Árukapcsolás.
Ha ki akarja vezetni az analógot akkor tegye meg. De most az egyik háznál ez a másiknál az jön egyazon csomagban.
|
| |
|
[válaszok erre: #7803 #7814]
|
[előzmény: (7796) bkgb, 2013-01-07 11:59:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86821. Elküldve:
2013-01-07 14:48:17 |
[7037.] |
Igen kellene neki. Kikapcsoláskor vagy áramtalanítás után.
|
| |
|
|
[előzmény: (86817) Jumi, 2013-01-07 11:35:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7794. Elküldve:
2013-01-07 09:43:49 |
[7038.] |
Miért nem?
Nem rendelhető meg az analóg Silver /a teljes analóg kínálat/ csak ha digitálisra is előfizetek.
Mint írtam le van korlátozva és nem új efi hanem 5000Ft-os csomagra váltás.
|
| |
|
[válaszok erre: #7795]
|
[előzmény: (7792) gduck, 2013-01-07 09:21:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7791. Elküldve:
2013-01-07 05:08:22 |
[7039.] |
Árukapcsolás?
|
| |
|
[válaszok erre: #7792]
|
[előzmény: (7790) gduck, 2013-01-06 22:20:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7789. Elküldve:
2013-01-06 21:23:30 |
[7040.] |
Köszi mindenkinek! Majdnem kezdem érteni...................
|
| |
|
|
[előzmény: (7788) mlaszlo, 2013-01-06 21:15:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7787. Elküldve:
2013-01-06 21:11:29 |
[7041.] |
Azért nem értem.
Nálam is 45-50 analóg jön és ugyan azon a kábelrendszeren. 5000-es csomagban szintén. A Silver csomagnak megfelelő kiosztás.
|
| |
|
|
[előzmény: (7786) George80, 2013-01-06 20:26:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7785. Elküldve:
2013-01-06 19:20:31 |
[7042.] |
Nem arról van szó!
Bizonyos frekvenciatartomány zavart, nem keresik le a Tv-k az ott levő csatornákat. Ugyan az az 5000-es csomag ugyanazon faluban több csatornával jön. /A zavart frekitartomány hiányzik/
A National Geo-tól zavart felfelé. De már az is sisteregve jön.
|
| |
|
|
[előzmény: (7780) LepkeAnti, 2013-01-06 18:05:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7778. Elküldve:
2013-01-06 17:45:37 |
[7043.] |
Mióta vannak az analóg csatornák 3 csomagra bontva?
AnalógtvSilver-el még nem találkoztam a mai napig és lehetőséget sem látok az előfizetésére.
Domony-i ismerősöm megkapta az 5000 pénzes csomagot és nem a teljes analóg kínálat megy rajta. A Silver csomag nem megy csak a Bronz.
http://www.upc.hu/televizio/csatornakiosztas/
|
| |
|
[válaszok erre: #7780 #7786 #7788 #7826]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4232. Elküldve:
2013-01-06 16:05:17 |
[7044.] |
Nem.
50-60Cm-es tányéron talán azt tudná.
|
| |
|
|
[előzmény: (4231) melinho, 2013-01-06 14:18:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86781. Elküldve:
2013-01-06 13:15:18 |
[7045.] |
Ha már valaki-valami nem kap extra jutalmat akkor nemkívánatos?
A kártyára nincs hűség. Megkapnák a jutalmat aztán le lehet mondani.
A D+-ra csaknem minden esetben van hűség megkötéskor. Azokra jobban lehet építeni hosszú távon.
|
| |
|
|
[előzmény: (86780) Jumi, 2013-01-06 13:08:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86764. Elküldve:
2013-01-06 10:02:07 |
[7046.] |
A kondik a ki-be kapcsoláskor terhelődnek. /Bemelegednek-Kihülnek/ Ettől száradnak ki.
De ha nem kapnak áramot soha...................?
|
| |
|
[válaszok erre: #86768]
|
[előzmény: (86762) Amd, 2013-01-06 09:56:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86760. Elküldve:
2013-01-06 09:50:20 |
[7047.] |
Nálam a 3 Philips szinte új állapotban van. Áramot sem nagyon láttak-kaptak.
|
| |
|
[válaszok erre: #86762]
|
[előzmény: (86755) Amd, 2013-01-06 09:25:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86750. Elküldve:
2013-01-06 08:59:59 |
[7048.] |
Rossz forgalmazót foghattál ki. Nem akar többfélével vacakolni.
Hogy pontosan milyen boxokat osztanak manapság azt nem tudom de biztosan olyat is ami nem párosított.
De ezt majd megírja valaki aki mostanság kapott!
|
| |
|
[válaszok erre: #86752 #86755]
|
[előzmény: (86748) Jumi, 2013-01-06 08:45:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86746. Elküldve:
2013-01-06 08:31:46 |
[7049.] |
A lényeg hogy ne a kártyára koncentráljatok hanem a boxra ha saját kütyüben akarjátok használni.
A Philips 6010 és 4101 nem párosított kártyát kap!
http://hu.upcdirect.com/ugyfelszolgalat/letoltheto-dokumentumok/
A 6010-es RF kimenetes és régi típusú TV-khez adják/adták. /Nem tudom adnak-e még/
|
| |
|
[válaszok erre: #86748]
|
[előzmény: (86745) Barczik L, 2013-01-06 08:26:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86745. Elküldve:
2013-01-06 08:26:27 |
[7050.] |
Nem minden esetben lehet válogatni, múlik azon is hogy éppen milyen van nekik.
Ebben az esetben lehet hogy csak párosított van nekik. De lehet hogy nem is tudják hogy mit lehet miben használni.
Ez a gödöllői forgalmazóra emlékeztet......................
"Öcsi68"
Csak boxal együtt kaphatsz.
http://hu.upcdirect.com/muholdas-tv/tobb-tv-keszulek/
|
| |
|
[válaszok erre: #86746 #86747]
|
[előzmény: (86743) Jumi, 2013-01-06 08:00:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|