| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86742. Elküldve:
2013-01-06 06:53:58 |
[7051.] |
Olvasatomban az derül ki írásaidból hogy kombinálni akarod az előfizetési típusokat.
A Direkt+ csomaghoz jár a box. Társkártyát is csak boxal együtt adnak hozzá. /Akár nem párosítottal is/
Hogy a boxodat leadtad azzal még nem lettél csakkártyás efi. Két éve még nem is létezett ez a módozat.
De most hogy már van, valahova a két előfizetési mód közé kerültél.
Tisztázd a forgalmazóval hogy Direkt+-od van amihez kaphatsz társkártyát boxal együtt.
Ha hűséget is vállalsz a csomagodra és a boxokra megkapod akár az új efiknek járó kedvezményeket is.
De ne kavarj be náluk hogy neked nem kell a beltérijük. A másik is biztosan elfért volna otthon a sufniban és most nem lennél gondban.
Vagy köss egy Direktkártya+ előfizetést és a régit aztán lemondod. A címeket lejjebb megtalálod.
---------------------------------------------
"Jumi"
A UPC-nek nem érdeke hogy az efikből viszonteladókat csináljon. Minden további nélkül ossza a kártyákat 1 előfizetésre.
Ha valakinek 4 kell arra van a Direkt+. Megy a szerelő és beköti EGY lakásba őket!
/Más lakásába, utcabelinek, rokonoknak nem/
|
| |
|
[válaszok erre: #86743]
|
[előzmény: (86731) slapic, 2013-01-05 20:57:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94576. Elküldve:
2013-01-06 05:31:40 |
[7052.] |
Nálad van a hiba.
A Pax és a Cool is a 12643 Tp-n van csak egyik a H-n a másik a V-n.
Vagy a box nem ad ki megfelelő 13/19V áramot, vagy az LNB nem váltja rendesen a polárt.
De akár érintkezési hiba is lehet valszleg az F csatlakozónál.
Csavard le az LNB-ről és nézd meg nem-e oxidálódott a kábelvég.
|
| |
|
[válaszok erre: #94577]
|
[előzmény: (94575) jeffero, 2013-01-06 01:21:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86729. Elküldve:
2013-01-05 20:29:22 |
[7053.] |
A forgalmazód félre értett.
Azt érthette hogy a Direkt+ -hoz Direktkártya+ -t akarsz.
Neked csak olyan társkártya kell amihez kapsz boxot de nincs párosítva. /Cryptos kártya/
Írták előttem a normál díjas telszámot is.:06 1..........
Ezt a számot kell hívni mobilról!
|
| |
|
|
[előzmény: (86726) slapic, 2013-01-05 19:43:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86707. Elküldve:
2013-01-04 18:48:31 |
[7054.] |
Kicsit igaz is meg nem is. A box nem rakja be a listába más országok csatijait. Ha országot váltasz benne akkor meg azok jönnek. A kártya nyitná mindet.
|
| |
|
|
[előzmény: (86706) LZsolt, 2013-01-04 18:40:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86705. Elküldve:
2013-01-04 18:28:16 |
[7055.] |
Mindkét változatban azonosak a csatornák.
Nincs különbség.
|
| |
|
|
[előzmény: (86703) Jumi, 2013-01-04 17:17:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7740. Elküldve:
2013-01-04 16:56:06 |
[7056.] |
Van lehetoseg. Felre informaltak!
|
| |
|
|
[előzmény: (7738) gyozse, 2013-01-04 16:22:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86700. Elküldve:
2013-01-04 16:01:55 |
[7057.] |
Biztosan UPC csatik azok?
/3 History HD-t is talál a box azon a TP-n de csak 1 a nyerő/
|
| |
|
[válaszok erre: #86819]
|
[előzmény: (86696) vjoc, 2013-01-04 15:15:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94551. Elküldve:
2013-01-03 20:15:27 |
[7058.] |
Nagyon nem stimmel valami!?
"Az hogy most még kitart az annak köszönhető, hogy az egyik legdrágább a kínálata a kábelpiacon"
A Direct nem összekeverendő a kábellel.
Vagy egyik vagy másik.
Másrészt nem drágább!
Olcsóbb és nagyobb a kínálata.
De ha a műholdas DIGI-hez hozzáveszed a netes csomagokat is hogy szebb legyen akkor megyek lefeküdni.
/De akivel Te szoktál/
|
| |
|
|
[előzmény: (94547) majtika02, 2013-01-03 19:34:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86645. Elküldve:
2013-01-03 18:10:43 |
[7059.] |
A Philips kimeneteit gondolom már ismered.
Házimozit meg olyat veszel amin van hozzá bemenet.
86629 Hsz-re-:
A Philips kimeneteit gondolom már ismered.
Házimozit meg olyat veszel amin van hozzá bemenet.
|
| |
|
|
[előzmény: (86643) joco79, 2013-01-03 18:05:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86634. Elküldve:
2013-01-03 17:20:37 |
[7060.] |
"parositatlan nagra3"
Az amolyan házas agglegény!?
|
| |
|
|
[előzmény: (86633) aesgs677, 2013-01-03 17:15:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86627. Elküldve:
2013-01-03 16:34:21 |
[7061.] |
Ezeket a szabályokat nem itt nálunk hozzák.
Nekik eszükbe sem jut hogy a magyar emberek annyira leleményesek hogy ezeket a váltásokat kártyára, egyebeket ki találják.
Ez egy lépés egy új leendő előfizetői tábor megcélzására.
Az ügyfélszolgák ebben dönteni, másítani nem hivatottak.
|
| |
|
|
[előzmény: (86624) slapic, 2013-01-03 16:23:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86620. Elküldve:
2013-01-03 16:07:02 |
[7062.] |
Vagy előbb kéred a Kártyát mint lemondod vagy elfogadod a hűséget!
Az utóbbit választottam a több kártya miatt.
|
| |
|
[válaszok erre: #86624]
|
[előzmény: (86618) slapic, 2013-01-03 15:58:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86617. Elküldve:
2013-01-03 15:58:08 |
[7063.] |
Párszor ajánlottam magam is hogy a kereskedők jóindulatára alapozva lehet kérni náluk a box cserét, esetleg Cryptosra is.
Olvasatomban itt sem volt más. De ha oldalakat baxtok szét egymás hergelésével valahol meg lesz a böjtje.
|
| |
|
[válaszok erre: #86622]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4225. Elküldve:
2013-01-03 15:46:28 |
[7064.] |
Ha hátra buktatod picit a tányért?
Amúgy is a Thor LNB-nek 6-7 Cm-el magasabban kell lennie mint az Astra van/lesz. Nagy a távolság a két hold között így mindenképp "megalkuvás" kell.
|
| |
|
|
[előzmény: (4224) ZenRonin, 2013-01-03 11:55:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86612. Elküldve:
2013-01-03 15:35:15 |
[7065.] |
>UPC Direktkártya forgalmazók:
Budapest- http://www.betacom.hu/szakuezletek.html
Dunaújváros,2400 Vap BT. Római körút 4.Telefon.:20/420-7661, 25/787-874
Eger - HDdigisat - II. Rákóczi Ferenc út 28. - 70 385-7377
Esztergom 2500 Gran Telecom KFT Petőfi Sándor utca 16. 06 33 400-055
Gyöngyös -Zrínyi utca /Csa-Szignál/
Paks Dózsa Gy.út 102 /esetleges-2000Ft/
Pécel:Médiawox.
Szombathely 9700. Hertech Kft. Mátyás király u. 10.Telefon 94/323-118
Szigetszentmiklós,2310 Parabola Porta Kft. Csepeli út 15.Telefon24 368-490
Tatabánya,2800 Győri út 1, 06-34/311-732. ORION SAT Antenna és Műszaki Szaküzlet
Vác 2600 Doktor Csányi László körút 17. -30 475-0977
http://hu.upcdirect.com/ugyfelszolgalat/hivatalos-forgalmazok/
Másold be és írd hozzá hogy te hol vetted a kártyád! -eddig másold-<
|
| |
|
[válaszok erre: #86621]
|
[előzmény: (86607) kalimera, 2013-01-03 15:27:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86610. Elküldve:
2013-01-03 15:32:11 |
[7066.] |
Ahol az elsőt kaptad ott próbáltad már?
Bemész oda és kérsz.
|
| |
|
|
[előzmény: (86605) kalimera, 2013-01-03 15:22:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31802. Elküldve:
2013-01-03 15:27:11 |
[7067.] |
Jó nagy a választék! De nem csak Tv-k vannak ott............
Gondoltam valami közelebbit linkelsz a Tv-ről nem csak azt hogy veszel.
|
| |
|
[válaszok erre: #31803]
|
[előzmény: (31801) Tom25, 2013-01-03 15:22:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
47811. Elküldve:
2013-01-03 13:17:16 |
[7068.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (47810) resTore, 2013-01-03 13:04:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
47808. Elküldve:
2013-01-03 10:16:56 |
[7069.] |
Valaki tudna egy gyors elérhetőséget adni Pü-ben "resTore" fórumtárshoz?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31014. Elküldve:
2013-01-02 18:47:30 |
[7070.] |
Na akkor most hol vannak a nagyobb Qrvák?
|
| |
|
[válaszok erre: #31016]
|
[előzmény: (31012) natomail, 2013-01-02 18:34:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
47790. Elküldve:
2013-01-02 15:22:31 |
[7071.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (47788) Merlot, 2013-01-02 14:27:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7733. Elküldve:
2013-01-02 15:16:58 |
[7072.] |
Ahogyan látom sehova!
Már lennie kellene minden analógon de a volt Rubicom-os területen semmi.
|
| |
|
[válaszok erre: #7735]
|
[előzmény: (7732) bkgb, 2013-01-02 14:42:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86577. Elküldve:
2013-01-02 15:14:00 |
[7073.] |
Költség elméletileg nincs, csak az útiköltséged.
Nem postázzák, érte kell menned a forgalmazóhoz.
|
| |
|
|
[előzmény: (86575) chucky, 2013-01-02 15:08:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86563. Elküldve:
2013-01-01 20:11:34 |
[7074.] |
A Panthera is szoftfrissítéssel viszi és semmi gond vele.
Egy előző más boxban modul volt és a HD csatikat nem akarta nyitni az Istennek sem..................
|
| |
|
[válaszok erre: #86565]
|
[előzmény: (86562) Jumi, 2013-01-01 20:04:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86561. Elküldve:
2013-01-01 19:59:12 |
[7075.] |
Megpróbálták utánozni a "régi szép időket".
A Tv-n ment a meccs Vitray közvetítette de a rádióból hallgattuk hozzá a Szepesy-t.
Csak úgy recsgett a Sokol................
|
| |
|
|
[előzmény: (86560) miroka, 2013-01-01 19:42:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|