| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86363. Elküldve:
2012-12-27 21:51:42 |
[7102.] |
Egyik közszolgálatin sincs HD logó.
A UPC m1-én sincs. Hogy mióta...........?
|
| |
|
[válaszok erre: #86365]
|
[előzmény: (86362) Patyomkin, 2012-12-27 20:37:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86316. Elküldve:
2012-12-27 12:02:49 |
[7104.] |
Ha neked annak tűnt bocs!
Mindig hiszek annak aki az adott témában otthon van.
|
| |
|
|
[előzmény: (86300) beam, 2012-12-26 21:40:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86296. Elküldve:
2012-12-26 21:08:24 |
[7105.] |
Miért nem fexel le aludni?
Másrészt igen! Csak annyi helyen lehet! Ha többet is tudsz egészítsd ki!
|
| |
|
[válaszok erre: #86297 #86300]
|
[előzmény: (86293) beam, 2012-12-26 20:55:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86294. Elküldve:
2012-12-26 21:05:30 |
[7106.] |
Talán minden érdeklődőnek el lett mondva a csak kártya előnye/hátránya.
Ha valami nincs meg akkor saját magának kell keresgélnie.
Itt a fórumin szinte azonnal, önállóan pedig itt talál paramétereket.:
http://hu.kingofsat.net/pack-upc.php
A link elmenthető későbbre is akár!
|
| |
|
[válaszok erre: #86299]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86282. Elküldve:
2012-12-26 18:51:28 |
[7107.] |
Az enyém is olyan. Optibox Panthera
>UPC Direktkártya forgalmazók:
Budapest- http://www.betacom.hu/szakuezletek.html
Dunaújváros,2400 Vap BT. Római körút 4.Telefon.:20/420-7661, 25/787-874
Eger - HDdigisat - II. Rákóczi Ferenc út 28. - 70 385-7377
Esztergom 2500 Gran Telecom KFT Petőfi Sándor utca 16. 06 33 400-055
Gyöngyös -Zrínyi utca /Csa-Szignál/
Paks Dózsa Gy.út 102 /esetleges-2000Ft/
Pécel:Médiawox.
Szombathely 9700. Hertech Kft. Mátyás király u. 10.Telefon 94/323-118
Szigetszentmiklós,2310 Parabola Porta Kft. Csepeli út 15.Telefon24 368-490
Tatabánya,2800 Győri út 1, 06-34/311-732. ORION SAT Antenna és Műszaki Szaküzlet
Vác 2600 Doktor Csányi László körút 17. -30 475-0977
http://hu.upcdirect.com/ugyfelszolgalat/hivatalos-forgalmazok/
Másold be és írd hozzá hogy te hol vetted a kártyád! -eddig másold-<
|
| |
|
[válaszok erre: #86285 #86322]
|
[előzmény: (86273) csabus, 2012-12-26 18:01:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86244. Elküldve:
2012-12-26 14:23:00 |
[7108.] |
Miért titkolod? Akkor miért nem azt írtad hozzá hogy hol voltál?
Budapesten van de vidéken csak pár!
Köszi hogy segítettél.
|
| |
|
[válaszok erre: #86248]
|
[előzmény: (86242) jampy, 2012-12-26 14:18:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86241. Elküldve:
2012-12-26 14:01:28 |
[7109.] |
>UPC Direktkártya forgalmazók:
Dunaújváros,2400 Vap BT. Római körút 4.Telefon.:20/420-7661, 25/787-874
Eger - HDdigisat - II. Rákóczi Ferenc út 28. - 70 385-7377
Esztergom 2500 Gran Telecom KFT Petőfi Sándor utca 16. 06 33 400-055
Gyöngyös -Zrínyi utca /Csa-Szignál/
Paks Dózsa György út 102 /esetleges-2000Ft/
Szombathely 9700. Hertech Kft. Mátyás király u. 10.Telefon 94/323-118
Vác 2600 Doktor Csányi László körút 17. -30 475-0977
http://hu.upcdirect.com/ugyfelszolgalat/hivatalos-forgalmazok/
Másold be és írd hozzá hogy te hol vetted a kártyád! <
/Nincs olyan sok hely/
|
| |
|
[válaszok erre: #86242 #86245 #86247]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7622. Elküldve:
2012-12-26 13:03:15 |
[7110.] |
Cssssssssssst!
|
| |
|
|
[előzmény: (7621) Zoli12345, 2012-12-26 12:39:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7620. Elküldve:
2012-12-26 11:23:39 |
[7111.] |
Kérhetsz magadnak másikat otthonra!
|
| |
|
|
[előzmény: (7619) Tarkan XxX, 2012-12-26 10:03:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86224. Elküldve:
2012-12-26 10:07:21 |
[7112.] |
A linken amit bekoppintottam. A térképen rá kell keresni és megnyílik a bolt neve adatai......
/De csak a tutit írjátok be/
|
| |
|
|
[előzmény: (86223) mazso88, 2012-12-26 10:02:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86221. Elküldve:
2012-12-26 09:47:28 |
[7113.] |
UPC Direktkártya forgalmazók /abc-rendben/
Esztergom
Vác
Fojtassátok. /bekopíroz és hozzátesz/
|
| |
|
[válaszok erre: #86222]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
47682. Elküldve:
2012-12-25 14:35:41 |
[7116.] |
Ez nem vita téma!
Oda kell írni, ha nem tetszik a moderátorral egyeztesd hogy módosítsa.
|
| |
|
[válaszok erre: #47683]
|
[előzmény: (47681) Rick4, 2012-12-25 13:20:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
47667. Elküldve:
2012-12-24 21:24:46 |
[7117.] |
Mit számít az? Téged miért érdekel hogy mást mi érdekel?
Illő odaírni az irányárat. Benne van a topic nevében.
|
| |
|
[válaszok erre: #47668 #47681]
|
[előzmény: (47666) Rick4, 2012-12-24 21:16:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86159. Elküldve:
2012-12-23 21:12:47 |
[7118.] |
Van! Válassz másikat ugyanazon a TP-n. 11785 H 30000
|
| |
|
|
[előzmény: (86157) femiki, 2012-12-23 21:08:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
733. Elküldve:
2012-12-23 21:07:35 |
[7119.] |
Békés Boldog Karácsonyt mindenkinek.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94428. Elküldve:
2012-12-23 19:20:02 |
[7120.] |
Most akartam írni hogy "ajtrol26"-nál hogyan mehet.
De nálam is megy rendesen.
|
| |
|
[válaszok erre: #94429]
|
[előzmény: (94425) gkiskovacs, 2012-12-23 19:15:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94418. Elküldve:
2012-12-23 17:10:50 |
[7121.] |
A DIGI számára ez lehetett a legjobb lehetőség hogy az HBO-kat megtartsa műholdon.
Hehe, összebolhászkodtak.
De mivel azonos neműekről van szó, tartok tőle milyen lesz a szerelmük gyümölcse. Félő hogy nem lesz jó szagú.....
|
| |
|
|
[előzmény: (94414) Satlina, 2012-12-23 16:27:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7607. Elküldve:
2012-12-23 09:08:53 |
[7122.] |
A UPC Facebook oldala amolyan "minden megengedett a szolgáltatónak" oldal?
Feltettem egy csomagváltással kapcsolatos talán számukra kicsit kínos kérdést.
A kérdés el tűnt majd egy idő után teljesen átszerkesztett formában /hozzátéve-elvéve/ ismét megjelent.
Nem sok köze maradt az eredeti kérdésemhez.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86101. Elküldve:
2012-12-22 20:28:01 |
[7123.] |
Egyértelműen nem légköri zavar.
|
| |
|
[válaszok erre: #86102]
|
[előzmény: (86100) sanca2, 2012-12-22 20:24:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86096. Elküldve:
2012-12-22 19:23:14 |
[7124.] |
A DIGI ki akarta rakni az HBO-kat is.
Már nem is számlázták az Efiknek.
Valami olyan ajánlatot tehettek amit nem lehetett visszautasítani.
Így náluk is bent maradhat.
|
| |
|
|
[előzmény: (86095) yaksi, 2012-12-22 19:15:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
86091. Elküldve:
2012-12-22 18:50:23 |
[7125.] |
Érti itt mindenki a lényeget, csak kicsit el beszélünk egymás mellett.
Igaz nálam nem vészes a dolog és tán észre sem veszem de elhiszem hogy másnál rosszabb a helyzet.
Mindenképp jelezni kell a szolgáltató felé. Ha másért nem is legalább azért hogy érezzék hogy az Efik érzékenyek a minőségre.
Nehogy apró lépésekben levegyenek minden mást is.
Részemről csak a romlás mértéke volt a "vita" tárgya. Más hiányosságok bosszantanak inkább a UPC-nél.
|
| |
|
|
[előzmény: (86084) miki2002, 2012-12-22 18:05:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|