| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85820. Elküldve:
2012-12-17 20:01:05 |
[7151.] |
Butaság!
Kérni tőlem is lehet.....................
|
| |
|
[válaszok erre: #85822]
|
[előzmény: (85817) szucsok, 2012-12-17 19:54:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30758. Elküldve:
2012-12-17 19:56:35 |
[7152.] |
Mert biztosan valami nehezen feldolgozható, emészthető és-vagy megválaszolhatót küldtél.
Miért nem egy Smiley-t küldtél? Tán azt értik.:
" "
|
| |
|
|
[előzmény: (30754) Kulcsár Imre, 2012-12-17 19:35:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85807. Elküldve:
2012-12-17 18:54:35 |
[7153.] |
HDMI-vel van nekem is de belenagyítottam hogy méretarányos legyen.
Így van minden 4/3-as adásnál nálam. Inkább mint teljesen körben legyen a fekete keret a sok szélesvásznú adás miatt.
Igaz így gyengébb képet kaptam............
|
| |
|
|
[előzmény: (85805) aleeexxx, 2012-12-17 18:45:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94286. Elküldve:
2012-12-17 18:48:02 |
[7154.] |
Nem egészen igaz, de egy viccre emlékeztet.:
A cigányt megbünteti a rendőr 500Ft-ra mert nincs lámpája a biciklin, mire az nevetésre fakad.
Miért nevetsz, kérdi a rendőr.
A Dezsőt mennyire büntetné meg mert neki még biciklije sincs.
A DIGI sem lehet addig gyenge semmilyen "versenyben" míg nem indul el rajta.
Csináljon bármit de azt jól és akkor első is lehet. /a kategóriájában/
|
| |
|
|
[előzmény: (94284) ajtrol26, 2012-12-17 18:28:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85804. Elküldve:
2012-12-17 18:27:46 |
[7155.] |
Az SD-n még az is rontott hogy bele kellett nagyítani.
|
| |
|
[válaszok erre: #85805]
|
[előzmény: (85803) aleeexxx, 2012-12-17 18:09:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94278. Elküldve:
2012-12-17 16:18:43 |
[7156.] |
Azon van!
Elég sok efi már HD-ban nézi a műsorok egy részét.
Ha a Eurosportot is kiteszi még több lesz...........
|
| |
|
[válaszok erre: #94279 #94280]
|
[előzmény: (94277) ztomi, 2012-12-17 16:11:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85761. Elküldve:
2012-12-17 13:21:15 |
[7157.] |
Nécsör HD !
|
| |
|
|
[előzmény: (85758) airwolf75, 2012-12-17 13:00:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85736. Elküldve:
2012-12-17 11:31:12 |
[7158.] |
Kb 1 hete is volt rajta rövid időre.
|
| |
|
|
[előzmény: (85735) Satlina, 2012-12-17 11:17:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85719. Elküldve:
2012-12-16 20:50:24 |
[7159.] |
A 11900 H-n dugnak.....
HBO Comedy
|
| |
|
[válaszok erre: #85720 #85721]
|
[előzmény: (85718) LZsolt, 2012-12-16 20:47:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31457. Elküldve:
2012-12-16 20:41:26 |
[7160.] |
Gondolom nekem szólt!?
Mos a PanaTv-be építettet használom és pár filmtől eltekintve minden jön a Youtube-ról. "A Pana nagyon tiszteli a szerzői jogokat/
Lenne egy akciós lehetőség arra a lejátszóra és érdekel mennyivel másabb az és főleg hogy LG termék.
Általában ragaszkodom a Pana-hoz.
Van néhány fizetős alkalmazás a Pana Tv-n is de azok nem fontosak és nem nagyon kellenek. Ami meg kellett /PC megosztás/ az megoldható másként.
Szóval az érdekelne hogy csak füstje van vagy van hozzá tűz is. Használni is lehet a netet vagy csak van az is.
Persze nem a PC-hez akarom hasonlítani.
|
| |
|
[válaszok erre: #31458]
|
[előzmény: (31456) petersg, 2012-12-16 20:18:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85713. Elküldve:
2012-12-16 20:20:46 |
[7161.] |
Jó.
|
| |
|
|
[előzmény: (85710) gaspista26, 2012-12-16 20:11:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31455. Elküldve:
2012-12-16 20:09:04 |
[7162.] |
Köszi, 33,000 Ft-tól kapható.
|
| |
|
|
[előzmény: (31454) kungfuman, 2012-12-16 20:02:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94255. Elküldve:
2012-12-16 20:00:20 |
[7163.] |
Ezt nem gondolod komolyan ugye?
|
| |
|
|
[előzmény: (94251) Kótyagos, 2012-12-16 19:55:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94250. Elküldve:
2012-12-16 19:52:52 |
[7164.] |
Rossz helyen nézted.
Ezt "orlin" Ft-nál lehet rendelni..........
|
| |
|
|
[előzmény: (94248) Csocso_12, 2012-12-16 19:49:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85707. Elküldve:
2012-12-16 19:50:57 |
[7165.] |
A hasa....
|
| |
|
[válaszok erre: #85708]
|
[előzmény: (85704) taurus, 2012-12-16 19:42:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94247. Elküldve:
2012-12-16 19:49:26 |
[7166.] |
A HD pack-ot nem látom!?
|
| |
|
|
[előzmény: (94240) orlin, 2012-12-16 19:09:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85665. Elküldve:
2012-12-15 18:13:09 |
[7168.] |
Igen a 610 MHz-en ha jól tudom.
A UPC kábelen.
|
| |
|
|
[előzmény: (85663) GMalma, 2012-12-15 18:07:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30731. Elküldve:
2012-12-15 17:39:09 |
[7169.] |
A HHD lesz az első szolgáltató ahol a csatikra egyenként lehet előfizetni..........
|
| |
|
[válaszok erre: #30732]
|
[előzmény: (30730) natomail, 2012-12-15 17:35:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85645. Elküldve:
2012-12-15 12:12:28 |
[7170.] |
Csak boxal együtt cserélnek.
Meghibásodás és egyéb nyomós okból.
Jól gondolom hogy egy, csak RF bemenetes Tv-n akarod használni?
Más.:
Az HBO Comedy a 11900 H TP-n.
Már minkét szolgáltató meg van jelölve...........
http://hu.kingofsat.net/new.php
|
| |
|
[válaszok erre: #85647]
|
[előzmény: (85644) bitterslime, 2012-12-15 12:04:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85612. Elküldve:
2012-12-14 18:04:12 |
[7171.] |
Ha visszaviszed a kártyát, ott úgy is beleteszik valamibe és megpróbálják a frissítést. Az akár 1 óra is lehet.
De legalább ki derül hogy a kártya müxi vagy sem.
A kártyacsere ebben az esetben hogy nem az 'efi rongálta meg' nem tudom díjköteles vagy sem.
De a boxnak nem lenne szabad tönkre tenni a kártyát.
Nézd meg a boxban a kártyaolvasó tetejét, látsz-e rajta házi barkácsolást. Esetleg azzal szúrhattak el valamit.
|
| |
|
|
[előzmény: (85611) drogos, 2012-12-14 17:40:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
2022. Elküldve:
2012-12-14 15:59:20 |
[7172.] |
Szia!
Amit te keresel az egy jó PC, benne egy DVB S2 tuner és valami tetszőleges megjelenítő.
Ha ebben elromlik, elavul valami könnyen cserélhető és pótolható.
Nem kell az egészet kidobni.
Ha mindez egy TV-készülékben lenne mire megtervezik és legyártják az első darabot már akkor elavult régimódi lenne.
Már csak 1-2 évre terveznek mindent.
Emlékezzünk milyen volt és mit tudott 2 éve a .:telefon, laptop. kamerák, fényképezők, Tv-k, médialejátszó.....................
Mára azok is elavulttá váltak.
|
| |
|
[válaszok erre: #2023]
|
[előzmény: (2017) Tippmix46, 2012-12-14 13:47:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85588. Elküldve:
2012-12-13 17:20:50 |
[7173.] |
"lopott vagy vmi nem leadott upc-s box"-ban is kellene frissülni a kártyának.
Persze ha lekapod a tetejét és a kártyaolvasó felett kicsi fekete IC-t látsz karácsonyfa izzósorának vezetékével akkor lehet hogy nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #85611]
|
[előzmény: (85586) drogos, 2012-12-13 17:13:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85573. Elküldve:
2012-12-13 15:36:57 |
[7174.] |
A DIGI kommunikálta volna?
Egy némát könnyebb szóra bírni............
Nem a UPC TP-jéről kerül valahogyan oda az a HBO Comedy!?
Nem lepődnék meg.
|
| |
|
|
[előzmény: (85572) mlaszlo, 2012-12-13 15:02:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94171. Elküldve:
2012-12-13 15:29:05 |
[7175.] |
Ha megkapod a DIGI HD-s boxot, abból ki veheted a modult és átrakod a dual boxodba.
Mellé /vagy alá/ berakhatsz agy másik kártyát is hogy minőséged is legyen.
|
| |
|
|
[előzmény: (94162) Kótyagos, 2012-12-13 12:48:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|