| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85556. Elküldve:
2012-12-13 14:19:38 |
[7176.] |
Nekünk a 12264 V-ről jön.
|
| |
|
[válaszok erre: #85557]
|
[előzmény: (85555) z.marian, 2012-12-13 13:16:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94155. Elküldve:
2012-12-12 21:02:22 |
[7177.] |
Kártya és modul, ebben az esetben.
|
| |
|
[válaszok erre: #94156]
|
[előzmény: (94153) Csocso_12, 2012-12-12 20:58:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85524. Elküldve:
2012-12-12 20:24:49 |
[7178.] |
"Villog - zöld led, majd újra piros, és villogás"
Húzd ki a karácsonyi izzósort és a boxot dugd be.
|
| |
|
|
[előzmény: (85522) yaksi, 2012-12-12 20:17:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31363. Elküldve:
2012-12-12 19:55:55 |
[7179.] |
Sajna biztos.
56,5 az enyém is.
De nem ment rá.
|
| |
|
[válaszok erre: #31366]
|
[előzmény: (31362) sat_nobody, 2012-12-12 19:50:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85518. Elküldve:
2012-12-12 19:51:34 |
[7180.] |
Mert egyszerre írtátok. Nézd az időpontokat jobbra.
|
| |
|
[válaszok erre: #85519]
|
[előzmény: (85514) miki2002, 2012-12-12 19:42:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85510. Elküldve:
2012-12-12 19:37:19 |
[7181.] |
Ha antenna nélkül kapcsolod /dugod/ be akkor azt kell kiírnia.:"Nincs jel"
|
| |
|
|
[előzmény: (85508) yaksi, 2012-12-12 19:28:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85505. Elküldve:
2012-12-12 19:22:12 |
[7182.] |
De nagrás kártyát nem adnak a szóban forgott "Directcard" esetén................
|
| |
|
|
[előzmény: (85501) Pogifej, 2012-12-12 19:08:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94144. Elküldve:
2012-12-12 19:15:10 |
[7183.] |
"melyik típus a jó minőségileg?"
Válogatni is akarsz?
|
| |
|
|
[előzmény: (94142) Kótyagos, 2012-12-12 19:06:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31360. Elküldve:
2012-12-12 19:10:21 |
[7184.] |
Hogyan tudnám ki deríteni hogy a 4X100-as osztású 55.5mm-es agyra való felni milyen autóra való?
/a 100 az nem biztos +- 2-3 mm/
Opelra nem jó nem megy rá és átvágtak 4 kerékkel.
Most azt sem tudom milyen kocsira hirdessem.
Amiket találtam /Excel,,,,,,,,,,egyebek,/ táblázatokat marhára nem értem.
|
| |
|
[válaszok erre: #31361 #31362]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7569. Elküldve:
2012-12-12 18:16:29 |
[7185.] |
Minden esetre valamiféle fény okozza a jelenséget.
Az optikusok fényszűrőt használnak a különböző hullámhosszok szűrésére.
Régebben piros átlátszó műanyag volt a távkapcsok elején.
De lehet hogy a szenzor előtt is valami színes fólia segítene.
Nem tudom ki próbálni mert nekem nincs sem az a box típus sem plazma.
De érdekes jelenségnek tartom /megfejtendőnek/
|
| |
|
|
[előzmény: (7568) kezo0, 2012-12-12 17:25:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7567. Elküldve:
2012-12-12 16:47:24 |
[7186.] |
A box helyének a változtatása sem segít?
Kicsit jobbra-balra, egy polccal lejjebb.....................
|
| |
|
[válaszok erre: #7568]
|
[előzmény: (7563) kezo0, 2012-12-12 15:57:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7560. Elküldve:
2012-12-12 08:41:15 |
[7187.] |
A telefon kamerája /de más kamerák is/ látják az infra jelet. Mint egy led úgy világít ha jelet ad ki és azt látni a kijelzőn.
Arra jó hogy megállapítható hogy a távkapcs ad-e ki jelet gombnyomásra.
|
| |
|
[válaszok erre: #7563]
|
[előzmény: (7557) kezo0, 2012-12-12 08:31:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7552. Elküldve:
2012-12-11 18:56:07 |
[7188.] |
Okos szerelő!
Akkor a Tv a saját távkapcs jelét is be zavarná. Meg ami még esetleg ott van.
Telefon kamerájával meg lehet nézni hogy hogyan és mikor ad ki jelet az a távkapocs..........
|
| |
|
[válaszok erre: #7553 #7557]
|
[előzmény: (7551) kezo0, 2012-12-11 18:34:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
3695. Elküldve:
2012-12-11 14:28:46 |
[7190.] |
Azért én is fizetnék...........
|
| |
|
|
[előzmény: (3694) bagyiboy, 2012-12-11 13:27:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31333. Elküldve:
2012-12-11 10:38:45 |
[7191.] |
Világítást a minimumra kell venni.
|
| |
|
[válaszok erre: #31334]
|
[előzmény: (31332) Gazember, 2012-12-11 10:30:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
3691. Elküldve:
2012-12-11 10:35:13 |
[7192.] |
A 20.72 nálam pedig nagyon OK!
Egy régebbi routeremmel akaszkodhatott össze a box néha-néha mert nagy ritkán nálam is meg esett. De már nem.
IP cím-nek jó magasat adtam.: ..................125
De lehet hogy nem volt semmi köze........
|
| |
|
|
[előzmény: (3690) Rubelly, 2012-12-11 09:58:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31330. Elküldve:
2012-12-11 08:24:04 |
[7193.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (31328) kungfuman, 2012-12-11 08:12:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85474. Elküldve:
2012-12-10 20:45:32 |
[7195.] |
A saját box-al neked kell lekeresni mindig az új csatikat. Nem árt némi ismeretség a műholdazásban.
Macerásabb. De sokan azt szeretjük.
A szolgáltatóihoz nem kell nyúlni, az mindent magától lekeres és frissíti a csatornalistát.
Te döntesz.............
|
| |
|
|
[előzmény: (85473) Johnny01, 2012-12-10 20:31:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
47430. Elküldve:
2012-12-10 20:31:03 |
[7196.] |
A UPC már nem az Astra-ról sugároz.
A W 0.8°-ról.
|
| |
|
|
[előzmény: (47429) villász, 2012-12-10 20:23:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94094. Elküldve:
2012-12-10 19:18:35 |
[7197.] |
Az állatvédők nem engedik a 24órás műszakot.
|
| |
|
|
[előzmény: (94092) ajtrol26, 2012-12-10 19:09:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31319. Elküldve:
2012-12-10 18:38:51 |
[7198.] |
Nálam a Pana Tv távkapcson nincs külön Sleep gomb. Csak a menüben érhetem el ezt a funkciót.
Egy 200Ft-os Univ.távkapcson viszont találtam rá gombot ami egyből azt adja.
Na arról meg lett tanítva az is neki.
De bármilyen idegen kütyü gombjait is közé lehet vegyíteni.
|
| |
|
|
[előzmény: (31317) ITI, 2012-12-10 18:27:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85453. Elküldve:
2012-12-10 18:20:33 |
[7199.] |
Ez jó nagy lagzi lett!
Sacc/Kb mint nálam.
A 3. boxod 500 a 4. 790Ft lesz nem? Nálam úgy van.
|
| |
|
[válaszok erre: #85498]
|
[előzmény: (85452) kisqtya, 2012-12-10 18:08:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31315. Elküldve:
2012-12-10 15:32:12 |
[7200.] |
Megfejtetted már a titkait?
Vannak benne érdekes funkciók.
Elalváskapcsoló, egyebek...................
|
| |
|
[válaszok erre: #31316]
|
[előzmény: (31313) kungfuman, 2012-12-10 14:01:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|