| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85440. Elküldve:
2012-12-10 14:37:37 |
[7201.] |
A jelenlegi 3890Ft-os árat biztos megadják az "esküvőre"!
Ha több minden van akkor azokra is egy keveset. Igaz pár hónapja de nálam be jött.
|
| |
|
[válaszok erre: #85444 #85450]
|
[előzmény: (85437) eszterx, 2012-12-10 13:24:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31305. Elküldve:
2012-12-10 08:03:53 |
[7202.] |
Jó megoldás lehetett ha sikerült.
Másik távkapocsról vágtam le a tappancskát és próbáltam a kopott helyére ragasztani.
Semmilyen általam ismert ragasztó nem akarta ott tartani!
|
| |
|
[válaszok erre: #31306 #31307]
|
[előzmény: (31304) kungfuman, 2012-12-10 07:51:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85431. Elküldve:
2012-12-10 07:13:40 |
[7204.] |
Köszönet az "értékes" HSz-eidért. Sokat emelkedett tőlük a topic színvonala.
Látogass be máskor is, majd ha a hivatalos előfizetés is érdekel...........
|
| |
|
|
[előzmény: (85428) David Arpad, 2012-12-10 00:02:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31299. Elküldve:
2012-12-09 20:34:33 |
[7205.] |
Ha jól látom akkor az írásom csak az alsó gombokra alkalmazhatóak.
A belsejét azért megnézném ha az enyém lenne............
|
| |
|
[válaszok erre: #31300]
|
[előzmény: (31298) stepbystep, 2012-12-09 20:27:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31297. Elküldve:
2012-12-09 19:59:39 |
[7206.] |
Pattintsd szét és takarítsd ki.
Minden nedvességet zsiradékot mosószernélküli erősen langyos vízzel le kell mosni a tappancskákról. De finoman csak.
A "Set" gomb tappancskáját picit /ceruza/ grafittal bekened és jó lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #31298 #31304]
|
[előzmény: (31296) stepbystep, 2012-12-09 19:50:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31295. Elküldve:
2012-12-09 19:07:32 |
[7207.] |
Jó.
Tanítható a meglévő eredeti távkapocsról is és akkor tutira viszi ami kell.
De alaposan el kell olvasni a használatit hozzá.
De ne rohanj, csúszósak az utak!
|
| |
|
[válaszok erre: #31303]
|
[előzmény: (31294) kungfuman, 2012-12-09 18:53:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94074. Elküldve:
2012-12-09 17:33:49 |
[7208.] |
"Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel" (Dante)
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94068. Elküldve:
2012-12-09 17:06:59 |
[7209.] |
Biztos jó lesz a kábeleseknek ha megmondanak nekik mindent amit tegyenek-tehetnek.
|
| |
|
[válaszok erre: #94069]
|
[előzmény: (94066) Atilu, 2012-12-09 16:57:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
47398. Elküldve:
2012-12-09 17:03:27 |
[7210.] |
Még csak azt sem írod ki mit árulsz!?
|
| |
|
[válaszok erre: #47401]
|
[előzmény: (47396) Rick4, 2012-12-09 16:23:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85414. Elküldve:
2012-12-09 14:12:29 |
[7211.] |
Nem értem hogy a már meglévő efiknek miért akkora gond a hűség.
Már ismeri a szolgáltatót nem zsákbamacskát kap.
Nincs áremelés közben. További + kedvezményeket is kialkudhat magának általa. /ha ügyes/
Telefonokra 2 év nem baj.
Az asszonnyal életfogytig tartó az sem..........................
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94040. Elküldve:
2012-12-09 09:54:10 |
[7212.] |
Nem. 2014 nyaráig. 1,5 év.
|
| |
|
|
[előzmény: (94039) Newdigi, 2012-12-09 09:51:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94038. Elküldve:
2012-12-09 09:51:10 |
[7213.] |
UPC sem emel.
Csak a hűséggel járó kedvezmény veszik-veszhet el ha nem vállal újabbat.
Nálam is maradt a régi ár.
|
| |
|
|
[előzmény: (94034) Newdigi, 2012-12-09 09:40:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85405. Elküldve:
2012-12-09 09:45:09 |
[7214.] |
Rossz ügyfélszolgát foghattál ki. Egyéb kedvezményeket módjában lett volna felajánlani de a váltást csak kártyára nem rajta múlik. Nem tehetik meg.
|
| |
|
|
[előzmény: (85404) LZsolt, 2012-12-09 09:38:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85397. Elküldve:
2012-12-09 08:46:58 |
[7215.] |
Havi 500Ft.
"sanca2"
Persze és 0FT a díja. De csak akinek van. Telefont írtak, lehet nincs Skype lehetősége.
|
| |
|
[válaszok erre: #85399]
|
[előzmény: (85396) ses2, 2012-12-09 08:32:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94028. Elküldve:
2012-12-09 08:28:36 |
[7216.] |
Ha változatlan áron kevesebbet kapsz azt minek lehet nevezni?
|
| |
|
[válaszok erre: #94029]
|
[előzmény: (94027) Permi, 2012-12-09 07:51:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85394. Elküldve:
2012-12-09 08:20:14 |
[7217.] |
Akinek a 40-es drágább mert mobilja van az ezen hívja.:
+36-1/688-1048.
Bármi ügyben, ugyan azok veszik fel a telefont.
"LZsolt"
Saját nevedre is köthetsz csak kártyást és másnap lemondod a másikat.
|
| |
|
[válaszok erre: #85395 #85398]
|
[előzmény: (85392) Amd, 2012-12-09 08:06:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94023. Elküldve:
2012-12-09 06:06:05 |
[7218.] |
Azt nem kell feltétlenül elfogadni. De ezt már másik topicban.
|
| |
|
|
[előzmény: (94021) jampy, 2012-12-08 22:07:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85390. Elküldve:
2012-12-09 05:52:24 |
[7219.] |
Ha már lejárt a hűséged akkor ismered a szolgáltatód.
Tudod mire számíthatsz záros időn belül és az alapján vállalsz további hűséget alacsonyabb díjért vagy sem.
Jobb helyzetben vagy mint az új efik.
De akár Te is lehetsz ismét új Efi.
|
| |
|
|
[előzmény: (85385) jampy, 2012-12-08 22:27:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94020. Elküldve:
2012-12-08 21:57:47 |
[7220.] |
Erről van valami konkrétumod is vagy csak a hited súgta meg?
Több Efivel "azt hiszem" tartani fogja az árakat még a mostanság várható és bejelentett bővítések mellett is
|
| |
|
[válaszok erre: #94021]
|
[előzmény: (94017) Newdigi, 2012-12-08 21:10:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85364. Elküldve:
2012-12-08 20:55:39 |
[7221.] |
"Vhol olvastam lehet itt,hogy az elmúlt években sem sok csatorna jött,de nem is sokat vettek ki."
Tizenvalahány HD csati ami most is bővül és Kb ugyanannyi SD ami szintén szaporodik.
Említésre sem méltó bővítés..........
|
| |
|
[válaszok erre: #85366]
|
[előzmény: (85361) orlin, 2012-12-08 20:42:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85360. Elküldve:
2012-12-08 20:24:07 |
[7222.] |
Kéttuneres box kellene hozzá hogy 2 csatit foghass egy időben. Azok viszont a rögzítésre is képesek. /és drágák/
500Ft/hó egy másik kártya, hozzá veszel egy "gagyi" boxot amiről a felvételeket készíted. Pl.: 6010-es Philips
|
| |
|
|
[előzmény: (85358) Juventus21, 2012-12-08 20:11:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94014. Elküldve:
2012-12-08 20:14:31 |
[7223.] |
Igen a földit mert ott nézhetőek a szabad csatornák.
Sokaknak nem számít a műsor csak valami menjen a Tv-ben.
A T topicjában nem látni azt a nagy érdeklődést. Zajlanak a hétköznapok.
Szvsz. ha a DIGI nyíltan be jelenti a terveit miszerint pár csatit le cserél az Ő sajátjára és más újakat is tesz be, sok Efit megtartott volna a távozókból.
Már kíváncsiságból is kivártak volna. De előbb jött a keserű pirula aztán a bizonytalanság.
Nem mondanám az új csatikra hogy rosszak. De nem akarom elkiabálni............
|
| |
|
[válaszok erre: #94015]
|
[előzmény: (94012) Amatőr61, 2012-12-08 19:49:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
94011. Elküldve:
2012-12-08 19:25:13 |
[7224.] |
Szia!
Meg ahogyan a UPC topicot olvasom.: Átmentek oda.
|
| |
|
[válaszok erre: #94012]
|
[előzmény: (94007) Amatőr61, 2012-12-08 18:58:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85354. Elküldve:
2012-12-08 19:21:41 |
[7225.] |
80-90-esek többnyire elegendőek.
Ha már azokkal sincs jel....................
|
| |
|
|
[előzmény: (85352) orlin, 2012-12-08 18:56:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|