| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85351. Elküldve:
2012-12-08 18:20:00 |
[7226.] |
Az a TP nálam is gyengébb a többinél.
A DIGI TP-ihez hasonlatos a jelerő.
|
| |
|
|
[előzmény: (85349) Juve, 2012-12-08 18:16:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93996. Elküldve:
2012-12-08 16:11:44 |
[7227.] |
Már miért ne panaszkodjanak?
Amikor jó volt minden akkor dicsekedtek.
Bántja a csőrötöket hogy a szeretett DIGI-ről fakulnak a szép emlékek?
Törölni kellene innen is mint a Facebook-ról a negatív HSz-eket?
|
| |
|
[válaszok erre: #93997]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85282. Elküldve:
2012-12-07 19:25:08 |
[7229.] |
Az ügyfélszolgákat kellene akkor kérdezni. Ők /vagy Ők-sem/ tudják mi lehet. Talán kaptál hozzá 1/2 társkártyát.
|
| |
|
|
[előzmény: (85281) yaksi, 2012-12-07 18:28:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85280. Elküldve:
2012-12-07 18:20:54 |
[7230.] |
Tört hónapod lehet!?
|
| |
|
[válaszok erre: #85281]
|
[előzmény: (85279) yaksi, 2012-12-07 18:16:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
3687. Elküldve:
2012-12-07 12:50:04 |
[7231.] |
Köszi!
Nálam csak a HDMI-n megy a Tv-be a két RCA jobb/bal hang egy erősítőbe.
A zömében doku csatiknak az pont elég.
|
| |
|
|
[előzmény: (3686) BBmaster, 2012-12-07 08:55:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30602. Elküldve:
2012-12-07 08:52:17 |
[7232.] |
Lehet hogy választaniuk kellett.
DIGI Sport esetleg más DIGI csatik vagy a Discovery csatik.
|
| |
|
[válaszok erre: #30603 #30604]
|
[előzmény: (30600) yaksi, 2012-12-07 08:07:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85236. Elküldve:
2012-12-07 06:35:44 |
[7233.] |
Tudni kellene hogy a box képes-e egyszerre a HDMI-n és a Scart-on is kiadni. Gondolom a Tv-be HDMI a DVD-be Scart menne.
Más akadályt nem látok neki.
Akkor van még gond ha nappali felvételkor babrálják a box távkapcsát és csatornát váltanak..............
Csak éjszakai felvételekre használtam ez okból.
De az "AB" is tud USB-s tárolóra rögzíteni.
|
| |
|
[válaszok erre: #85358]
|
[előzmény: (85234) Juventus21, 2012-12-07 00:26:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
3685. Elküldve:
2012-12-07 05:42:25 |
[7234.] |
Szia!
Sosem bántom a box hangját. A távkapocs úgy van beállítva hogy STB módban is a TV hangerőt szabályozza.
Igaz a jobbra/balra gombbal akkor is lehet a STB hangerején változtatni. 27-28-as szinten tartom és így egyezik a TV saját tuneres hangerőjével.
|
| |
|
[válaszok erre: #3686]
|
[előzmény: (3684) Rubelly, 2012-12-06 21:58:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85229. Elküldve:
2012-12-06 19:12:39 |
[7235.] |
Maga a csatorna "történelmi", az az komoly múlt-al rendelkezik.
|
| |
|
|
[előzmény: (85227) Atilu, 2012-12-06 19:06:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85219. Elküldve:
2012-12-06 18:50:32 |
[7236.] |
A HBO HD-nak a HD csomag nélkül is mennie kellett volna.
|
| |
|
|
[előzmény: (85218) ertzuiop, 2012-12-06 18:47:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85217. Elküldve:
2012-12-06 18:46:28 |
[7237.] |
Végigfizettem a bevezető éveket is.
Újat kaptam, hasonló más lehetőség nem volt több Tv-csatira.
Kitaposták az utat a többiek előtt.
Gondoljatok bele hogy a mobiltelók hogyan indultak. Milyen percekkel.
Nem irigylem tőlük és nem bántam meg.............
|
| |
|
|
[előzmény: (85214) lopici, 2012-12-06 18:18:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85200. Elküldve:
2012-12-06 15:25:00 |
[7239.] |
Milyen hangot ad ki magyarul? /nem töri a nyelvet?/
Nálam még nem megy......
|
| |
|
[válaszok erre: #85201 #85202]
|
[előzmény: (85199) szucsok, 2012-12-06 15:21:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85198. Elküldve:
2012-12-06 15:16:16 |
[7240.] |
20-30%-al kisebb a jelerő mint a többi TP-n. Előtte nem tudom mennyi volt.
Hó nincs, felhőt nem látok mert nagy a köd.
|
| |
|
|
[előzmény: (85196) z.marian, 2012-12-06 15:11:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85194. Elküldve:
2012-12-06 15:07:23 |
[7241.] |
Ott a pont!
Duplán szerepel a listában. A másikat néztem.
|
| |
|
[válaszok erre: #85196]
|
[előzmény: (85193) z.marian, 2012-12-06 15:06:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85192. Elküldve:
2012-12-06 15:04:26 |
[7242.] |
Animal Planet HD-n nálam semmi változás.
Conax kód. 1 hangvivő.
|
| |
|
[válaszok erre: #85193]
|
[előzmény: (85189) z.marian, 2012-12-06 14:52:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85187. Elküldve:
2012-12-06 14:48:20 |
[7243.] |
Hali!
Igen, igen. De már most is az!
|
| |
|
|
[előzmény: (85186) Amatőr61, 2012-12-06 14:45:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93942. Elküldve:
2012-12-06 14:42:32 |
[7244.] |
16/9 és van kapcsjel is neki.
|
| |
|
|
[előzmény: (93937) anonim691222, 2012-12-06 13:53:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85165. Elküldve:
2012-12-05 20:58:30 |
[7246.] |
Nem valószínű hogy hívnak. Vagy marad minden vagy Te hívod őket és vállalsz továbbit egyéb kedvezményekért.
|
| |
|
|
[előzmény: (85164) DrSpock, 2012-12-05 20:33:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
3672. Elküldve:
2012-12-05 20:12:50 |
[7249.] |
Nekem a 020.04_x -től vannak meg a Panthera-ra.
A S.S.-ról való mind.
|
| |
|
[válaszok erre: #3673]
|
[előzmény: (3671) Rubelly, 2012-12-05 20:04:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|