| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85160. Elküldve:
2012-12-05 19:18:55 |
[7252.] |
A csak kártyásnál igen 100% használhatod.
Ha boxal van akkor már nem biztos. A kapott kártyától függ.
A +500 akkor is marad a kártyára.
|
| |
|
|
[előzmény: (85159) orlin, 2012-12-05 19:09:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85156. Elküldve:
2012-12-05 19:03:07 |
[7253.] |
3890 + 500 vagy csak kártya 3190 +500
Az elején van pár hónap kedvezmény.
|
| |
|
|
[előzmény: (85155) piripocsil, 2012-12-05 18:58:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93887. Elküldve:
2012-12-05 17:31:34 |
[7254.] |
Lehet hogy akkor nem volt adás amikor a DIGI sem volt vehető?!
|
| |
|
[válaszok erre: #93888]
|
[előzmény: (93886) orlin, 2012-12-05 17:11:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
47327. Elküldve:
2012-12-05 16:26:16 |
[7255.] |
Van aki csak egy linket koppint be.
Arra is fáradt hogy beírja mit árul, nem hogy mennyiért.
|
| |
|
|
[előzmény: (47325) biji, 2012-12-05 15:57:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85138. Elküldve:
2012-12-05 13:27:22 |
[7256.] |
Persze, persze. Csak vannak olyan elvetemültek akik rá bukkannak a listaárakra és a letétekre és már nyomják is a gugli keresőbe a nagy "T" betűt.
|
| |
|
[válaszok erre: #85139]
|
[előzmény: (85137) tali, 2012-12-05 13:17:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85131. Elküldve:
2012-12-05 10:06:44 |
[7257.] |
"Directes csatiknál, csak a sötétség"
Nem írtad hogy nemvolt jelerőd. Havi csekket be fizetted?
|
| |
|
[válaszok erre: #85132]
|
[előzmény: (85130) Satlina, 2012-12-05 09:57:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85129. Elküldve:
2012-12-05 09:53:21 |
[7258.] |
Senki nem állította hogy hozzá nem értő lőtte be az antennát.
De időközben elállítódik, deformálódhat, oxidálódik, elöregedhet vagy meghibásodhatnak dolgok.
Vagy belelóg valami a hó súlya alatt.
|
| |
|
|
[előzmény: (85127) Satlina, 2012-12-05 09:43:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30576. Elküldve:
2012-12-05 09:18:15 |
[7259.] |
Nemá és 25.-26.-án mi lesz? Húsvét?
Jó lesz az Mikulásnak is..........
|
| |
|
[válaszok erre: #30577]
|
[előzmény: (30575) bacsa81, 2012-12-05 09:00:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85123. Elküldve:
2012-12-05 08:57:50 |
[7260.] |
Valami nem kóser akkor azon az antennán.
Lehet beázott. A kupakja nem repedt?
|
| |
|
|
[előzmény: (85122) Satlina, 2012-12-05 08:50:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
689. Elküldve:
2012-12-05 08:49:17 |
[7261.] |
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85120. Elküldve:
2012-12-05 08:17:52 |
[7262.] |
Műholdazás szempontjából ez a 0° és hóesés volt a legrosszabb.Ráfagy mindenre a hó, csak az éppen használatban levő LNB maradt tiszta.
A tányéron habcsók szerű hó amit leseperni sem lehet. De a jelem csak csökkent, nem ment el egyik holdon sem.
/Ha a képek szétnyomnák az oldalt szóljatok és törlöm/
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93857. Elküldve:
2012-12-04 21:16:27 |
[7263.] |
Na abban itt nem lesz hiba.
|
| |
|
|
[előzmény: (93854) K78, 2012-12-04 20:51:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85092. Elküldve:
2012-12-04 21:11:35 |
[7264.] |
De nem most.............
Majd ha lesz erős jel csak akkor.
Az antennabeállítást sem árt ellenőrizni ha jó lesz az idő. Nem árt a rendes tartalék.
|
| |
|
|
[előzmény: (85089) chagaal, 2012-12-04 21:07:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85077. Elküldve:
2012-12-04 20:18:51 |
[7265.] |
Akkor nálad kis piss a tányér hátuljára és a hó lecsúszik.
|
| |
|
|
[előzmény: (85074) Hassan, 2012-12-04 20:09:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85071. Elküldve:
2012-12-04 19:55:51 |
[7266.] |
Egy pozícióból. 3 hold van ott.
Van amelyről mindkét szolgáltatónál van csatorna.
|
| |
|
|
[előzmény: (85068) orlin, 2012-12-04 19:51:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85065. Elküldve:
2012-12-04 19:46:10 |
[7267.] |
Flakonból lehetne valamit rá fabrikálni de úgy hogy ne takarja ki a bejövő jelet a rá eső hó sem. Védősapkából biztosan tesz be valaki képet olyanról ami jól bevált.
Szerelő mire kimegy már nem lesz rajta hó tehát feleslegesen megy ki.
Addig vízipisztoly ablakmosó......
|
| |
|
[válaszok erre: #85067 #85070]
|
[előzmény: (85061) nocsakk, 2012-12-04 19:32:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85059. Elküldve:
2012-12-04 19:23:31 |
[7268.] |
Facebook.:
Megértettük a problémát, ami a jelenlegi transzponder kapacitás átrendezéséből fakad, sajnos ezen nem tudunk javítani jelenleg. Ha folyamat lezajlik, akkor minden a helyére fog kerülni. Szeretnénk megemlíteni egyben, hogy az EPG nem fő szolgáltatás, hanem "nem garantált" kényelmi szolgáltatás.
Üdvözlettel, UPC Direct
|
| |
|
[válaszok erre: #85066]
|
[előzmény: (85058) ramzess, 2012-12-04 19:16:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85048. Elküldve:
2012-12-04 18:37:36 |
[7269.] |
Máshol is van. A 0 C° körüli hőmérséklet miatt jól megtapad a sűrű hó.
Ha a szél is rossz irányból fúj.......
|
| |
|
[válaszok erre: #85051 #85052]
|
[előzmény: (85047) chagaal, 2012-12-04 18:33:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93840. Elküldve:
2012-12-04 18:10:21 |
[7270.] |
Esett a hó? Lehet hogy takarítani kell.
|
| |
|
|
[előzmény: (93839) orlin, 2012-12-04 17:26:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
1975. Elküldve:
2012-12-04 16:49:04 |
[7272.] |
1 jó HD-s box kelleni fog hozzá ha műholdazni akarsz. DVB S-t tud.
|
| |
|
[válaszok erre: #1976]
|
[előzmény: (1973) janisjoplin, 2012-12-04 16:38:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
1969. Elküldve:
2012-12-04 15:59:18 |
[7273.] |
Ha HD-t is akarsz fogni vele akkor DVB S2 tunerest vegyél.
|
| |
|
|
[előzmény: (1964) janisjoplin, 2012-12-04 13:59:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85021. Elküldve:
2012-12-04 15:54:39 |
[7274.] |
A legjobb kiindulási alap a "tárgyaláshoz".
Ha lejár az HBO felhívod és közlöd hogy sokallod és felmondod........
Visszahívnak majd és kialkudtok valamit ha nem akarsz mindenképp elmenni.
|
| |
|
|
[előzmény: (85007) Amd, 2012-12-04 14:00:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
85001. Elküldve:
2012-12-04 09:37:00 |
[7275.] |
Nálam a Direct+, HBO max és 3 box 6,889Ft.
Van újra hűségem és amíg nem jár le ennyi is marad.
2 hónap teljes díjmentességgel indult a hűség.
|
| |
|
|
[előzmény: (85000) jegesmedve01, 2012-12-04 08:43:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|