| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84999. Elküldve:
2012-12-04 05:07:05 |
[7276.] |
Az új efiknek hűséggel olcsóbb.
Ha felhívod őket neked is kevesebb lehet némi hűségvállalással.
/Csak ügyesen/
|
| |
|
[válaszok erre: #85007]
|
[előzmény: (84998) Amd, 2012-12-04 04:23:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4195. Elküldve:
2012-12-03 20:00:41 |
[7277.] |
Láttam, csak ezt tartottam egyszerűbb megoldásnak. /meg olcsóbbnak/
Hallottam valahol róla hogy létezik valami ilyesmi..............
De hogy kártyát fel............
|
| |
|
|
[előzmény: (4192) sanca2, 2012-12-03 19:39:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4191. Elküldve:
2012-12-03 19:33:40 |
[7278.] |
Ami jól kezeli a sort..........
|
| |
|
[válaszok erre: #4192 #4193]
|
[előzmény: (4190) sat2010, 2012-12-03 19:22:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4187. Elküldve:
2012-12-03 19:10:13 |
[7279.] |
A szolgáltatók közösítése lesz ott a gond 1 boxba kártyástól,ha jól tévedek.
|
| |
|
[válaszok erre: #4189 #4190]
|
[előzmény: (4186) sanca2, 2012-12-03 19:08:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84963. Elküldve:
2012-12-03 19:00:31 |
[7280.] |
Nagy az a bizonyos állatkert! Egy másik.:
"A...... Ba.....
infórmáciot szeretnék arról hogy mikor lesz elvégezve az áthelyezés ma reggel jött egy üzenet önöktök hogy áthelyezések törtönék az rtl klubnál és a familifrosznál és viaszat 6 nál meg még néhány csatornánál írja a müszór újszágban ha nem szaját bertéli egyszégnül önmagátol helyezi át azokat a csatórnákat kérem hogy válaszoljon most azónal miútán megkapták az üzenetemet"
Bár lehet hogy csak műbalhé az egész. De a Filmbox Family mint Family Frost............
|
| |
|
|
[előzmény: (84962) Poli27, 2012-12-03 18:48:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84942. Elküldve:
2012-12-03 16:48:50 |
[7281.] |
A minőséget elfogadták már az efik.
Csak most másak a gondok.
|
| |
|
|
[előzmény: (84938) jegesmedve01, 2012-12-03 16:42:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84934. Elküldve:
2012-12-03 16:37:39 |
[7282.] |
Össze lehet könnyen.:
Régen "Primőr" volt azért, most meg bő a kínálat. Pár dolgot rá rendelsz és.................
|
| |
|
|
[előzmény: (84931) orlin, 2012-12-03 16:30:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84930. Elküldve:
2012-12-03 16:30:02 |
[7283.] |
Itt ebben a topicban is volna kitől kérdezned a DIGI színvonalról.
Van bőven "DIGI-s voltam............" kezdetű Hsz.
Ha a két új csatijára gondolsz hát az sem lesz világszám. /Nézem néha/
|
| |
|
[válaszok erre: #84932]
|
[előzmény: (84925) jegesmedve01, 2012-12-03 16:24:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84922. Elküldve:
2012-12-03 16:13:53 |
[7284.] |
Legfeljebb lesz kis átfedésed a két szolgáltatóval, de tutira nem maradsz csatornák nélkül.
Ha tudsz időpontot a bekötésről akkor is lemondhatod.
Hosszabb lista várható mostanság a szerelőknek.
"z.marian"
ID kábelen eddig is volt és most a kisebb Bronz csomagba kerül.
Jó lenne nálunk is.....................
/Mindkettő/
|
| |
|
|
[előzmény: (84919) Rob87, 2012-12-03 15:45:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93780. Elküldve:
2012-12-03 14:15:34 |
[7285.] |
Az a 2 busz inkább 2 harckocsi.
Néha még tán lőnek is egymásra.......
|
| |
|
|
[előzmény: (93777) beam, 2012-12-03 13:12:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
1948. Elküldve:
2012-12-03 11:11:20 |
[7286.] |
A Frekvenciák egyezhetnek azért láthatsz fals jelet.
Egyeztesd a TP-ket és a csatornákat a holdakkal, ez segít.
http://hu.kingofsat.net/satellites.php
|
| |
|
[válaszok erre: #1949]
|
[előzmény: (1947) Tippmix46, 2012-12-03 11:06:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84912. Elküldve:
2012-12-03 08:01:57 |
[7287.] |
Jó.
Kár hogy a 16/9 nem jutott az eszükbe...............
/egyik változaton sem/
|
| |
|
|
[előzmény: (84911) Kardos Attila, 2012-12-03 07:44:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93730. Elküldve:
2012-12-02 11:03:43 |
[7288.] |
Miért nekem írod?
Nem én mondtam hogy ismétlések miatt kerültek ki a csatik!
Csak megjegyeztem hogy nem csak a Discovery-n van ismétlés.
A nagyvilágból sem tudnának ennyi csatornát ellátni új műsorral ismétlés nélkül magyar nyelven............
|
| |
|
|
[előzmény: (93726) sztar1, 2012-12-02 10:21:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93729. Elküldve:
2012-12-02 10:58:26 |
[7289.] |
A UPCD-n van RTL 2 és SuperTv2 is.
|
| |
|
[válaszok erre: #93731]
|
[előzmény: (93725) sandor1016, 2012-12-02 10:14:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84888. Elküldve:
2012-12-02 10:52:36 |
[7290.] |
Hosszútávon gazdaságosabb a saját box-al a Mediacard. Az maximum 2 kártya lehet. /jelenleg/
Már akkor is ha Philips 6010-es Szolgáltatói boxot vásárol a neten.
Azzal nem kell vacakolni, keresgélni.
Ha viszont igényesebb és HD is kell akkor a box bérletét spórolja meg, de mínusz a box ára.
Viszont a házi megosztás is szóba jöhet a jó saját boxal.
|
| |
|
|
[előzmény: (84887) kalimera, 2012-12-02 10:42:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84885. Elküldve:
2012-12-02 10:34:18 |
[7291.] |
Szeretik megzavarni az embereket azzal a 0.13°-al. Mert annyi csak a Thor 6-tól.
Azonkívül a Thor 6-ról is voltak csatik a DIGI-nek már és nézték látták jó volt...........
|
| |
|
|
[előzmény: (84883) LZsolt, 2012-12-02 10:28:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93722. Elküldve:
2012-12-02 09:52:44 |
[7292.] |
A kültérit megtarthatod így azt már nem kell szereltetni.
A többi más topicba tartozik.:
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=6400
2-3 oldalt visszaolvasol és sok mindenre választ is kapsz.
|
| |
|
[válaszok erre: #93723]
|
[előzmény: (93721) Sztamassz, 2012-12-02 09:45:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84872. Elküldve:
2012-12-02 09:18:18 |
[7293.] |
A beltéri marad ami volt.
Szerencsés esetben nem párosított kártyát kapsz és az mehet a saját boxodban.
Új vagy másik kártyát a forgalmazótól kapod. Oda kell menned ha gond van a boxal. Az a legjobb megoldás.
Gondolom mindegyiknél más a hozzáállás de kérésre sok mindent megoldanak. Esetleges box cserét is ha "szükséges".
Nem garantálom, de eléggé fasz@ gyerekek vannak ott.
http://hu.upcdirect.com/ugyfelszolgalat/hivatalos-forgalmazok/
|
| |
|
|
[előzmény: (84871) orlin, 2012-12-02 09:05:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93716. Elküldve:
2012-12-02 08:42:28 |
[7294.] |
Ha azt az elméletet követné akkor nem nagyon maradna csatorna..........
|
| |
|
[válaszok erre: #93719 #93726]
|
[előzmény: (93714) sztar1, 2012-12-02 08:20:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84869. Elküldve:
2012-12-02 08:35:50 |
[7295.] |
Miért nem cseréltek boxot egymással?
|
| |
|
|
[előzmény: (84868) vandark, 2012-12-02 08:28:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93709. Elküldve:
2012-12-02 07:44:08 |
[7296.] |
Csak a külön adója 10Ft.
Valszleg inkább kiveszik a szolgáltatók ha nem tudják külön választani más csatiktól.
Túl jól ment nálunk eddig ez az "iparág" ahhoz hogy ne nyúljanak hozzá.....
|
| |
|
|
[előzmény: (93708) NoOne, 2012-12-02 06:45:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93700. Elküldve:
2012-12-01 20:39:54 |
[7297.] |
Igen, de mint írtam az most nem a DIGI "bűne".
Külön luxisadó lesz rá.
Koponyánként X Ft és így csak az arra előfizetők után kell fizetnie.
|
| |
|
[válaszok erre: #93701]
|
[előzmény: (93699) -bz-, 2012-12-01 20:29:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93684. Elküldve:
2012-12-01 19:12:49 |
[7298.] |
Dehogy nincs. Nekik fizetsz havonta.
Fordítsd le az "Animal" szót.
|
| |
|
|
[előzmény: (93681) kétté, 2012-12-01 19:09:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93680. Elküldve:
2012-12-01 19:08:30 |
[7299.] |
Nem lesz, már van.
Sőt, magyarra fordítva az utóbbi tette ki ez előzőeket a kínálatból.
|
| |
|
[válaszok erre: #93681]
|
[előzmény: (93675) kétté, 2012-12-01 18:59:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84863. Elküldve:
2012-12-01 18:21:43 |
[7300.] |
Biztosan át nézted a kép beállításokat mindkét készüléken? A TV-t külön a DVI bemenetre is?
Minden bemenetre külön be kell állítani a képet.
Lehet nálad nem de nekem a bemeneti beállítások függetlenek egymástól.
|
| |
|
[válaszok erre: #84864]
|
[előzmény: (84860) zpking, 2012-12-01 18:02:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|