| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93668. Elküldve:
2012-12-01 17:56:56 |
[7301.] |
A Discovery után kell egy "is".
Másként nem alternatíva.
|
| |
|
|
[előzmény: (93667) orlin, 2012-12-01 17:49:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84858. Elküldve:
2012-12-01 17:43:20 |
[7302.] |
Nálam a box eredeti távkapocs a TV-t is viszi és ez dicséretes párosítás. A hang is megoldva.
|
| |
|
|
[előzmény: (84857) sanca2, 2012-12-01 17:31:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93663. Elküldve:
2012-12-01 17:37:40 |
[7303.] |
Már megírta.
A UPC kábeles oldaláról.
|
| |
|
|
[előzmény: (93662) mumo, 2012-12-01 17:36:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93654. Elküldve:
2012-12-01 17:00:36 |
[7304.] |
A UPC-hez nézd meg az analóg csomagot is ha már arra jártál.
Az kábeles amit néztél. Az is van nekem. 5000 Ft.:
Telefon-25Mb net- 45 TVcsati.
|
| |
|
|
[előzmény: (93649) Sztamassz, 2012-12-01 16:43:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84854. Elküldve:
2012-12-01 16:54:34 |
[7305.] |
Amiben DVB S2 van az tudja a DVB S-t is, csak fordítva nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #84855]
|
[előzmény: (84853) SittingBull, 2012-12-01 16:48:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93645. Elküldve:
2012-12-01 16:18:55 |
[7306.] |
"Ár/érték kínálatban ugyanis még mindig a Digi a legjobb"
Ez már így marad a köztudatban. Akár igaz akár nem. Ha nem lesz már a DIGI még akkor is.............
|
| |
|
[válaszok erre: #93646]
|
[előzmény: (93642) Sztamassz, 2012-12-01 16:12:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31191. Elküldve:
2012-12-01 16:13:18 |
[7307.] |
Így lesz igazi a szalonna íze. Jól megpörzsölve! Nem csak forrázva.
|
| |
|
|
[előzmény: (31189) letaylajos, 2012-12-01 15:00:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93635. Elküldve:
2012-12-01 16:02:40 |
[7308.] |
A felnőtt csomagra /csatornákra/ külön adó lesz kivetve azért a változás.
Honatyáink így látták jónak...........
|
| |
|
|
[előzmény: (93627) f_denes, 2012-12-01 15:49:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93586. Elküldve:
2012-12-01 09:08:11 |
[7309.] |
Nem én állítottam, csak továbbítottam. Meg sem számoltam.
Ebben az esetben viszont még jobb a petíció aránya.
Gondolom az össz DIGI efi-t értették 2 millának.
|
| |
|
|
[előzmény: (93584) attila.scourgeofgod, 2012-12-01 09:03:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84836. Elküldve:
2012-12-01 09:01:52 |
[7310.] |
Csak az megy ami nincs párosítva.
Kérdés, most milyen beltériben megy a kártya. Lehet hogy az sem párosított és akkor bingó.
|
| |
|
|
[előzmény: (84834) gombilaci, 2012-12-01 08:34:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93582. Elküldve:
2012-12-01 08:56:47 |
[7311.] |
"több mint 2 milla digi előfizető közül már 10 ezren aláírták a petíciót... ennek örülnek is a discoverynél, de az hány százalék is?"
Az nagyon magas %.
Figyelembe véve hogy hány érdekelt találkozott /-találkozhatott/ a petícióval.
Ha mind a 2 milla meg lett volna szólítva akkor nem csak az 1-2% nézettség jött volna össze.
|
| |
|
[válaszok erre: #93584 #93588]
|
[előzmény: (93580) -bz-, 2012-12-01 08:43:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93553. Elküldve:
2012-11-30 20:43:49 |
[7312.] |
http://hu.kingofsat.net/new.php
E szerint az RTL 2 szerepel a DIGI kínálatában.
Jelenleg kódolatlannak írja ami nem igaz.
|
| |
|
|
[előzmény: (93551) woodland.institute, 2012-11-30 20:14:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84813. Elküldve:
2012-11-30 16:41:04 |
[7313.] |
Az EPG-ben nézegélés közben az OK gomb megnyomására egy "pipa" jelet tesz az adott műsor címéhez. Ha az a műsor elkezdődik magától be, illetve az adott csatornára kapcsol a box.
Vagyis 3 perccel korábban.
|
| |
|
|
[előzmény: (84812) balu1977, 2012-11-30 16:18:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84811. Elküldve:
2012-11-30 16:07:33 |
[7314.] |
Szüleimnél 5-6 évet ment hibátlanul mielőtt sajátra lett cserélve.
Most is megvan és müxi. A műsorok kijelölése nézésre nagyon bejött nekik rajta.
|
| |
|
[válaszok erre: #84812]
|
[előzmény: (84807) szucsok, 2012-11-30 12:52:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84804. Elküldve:
2012-11-30 10:44:41 |
[7315.] |
Léteznek jobbak is de aki nemsokat ért a boxokhoz műholdakhoz azoknak az kell.
De a saját az mégiscsak olyan amilyet te választasz.
|
| |
|
|
[előzmény: (84803) orlin, 2012-11-30 10:34:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84800. Elküldve:
2012-11-30 10:17:35 |
[7316.] |
Igen, de említeni kell szerelés előtt hogy neked a Philips 6010-es kell. Annak van RF-kimenet.
|
| |
|
[válaszok erre: #84801]
|
[előzmény: (84797) orlin, 2012-11-30 10:12:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93488. Elküldve:
2012-11-29 22:41:41 |
[7317.] |
Nem találom a Hsz-eket amiben megírták volna mi várható,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
|
| |
|
[válaszok erre: #93490]
|
[előzmény: (93485) gombilaci, 2012-11-29 22:35:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84788. Elküldve:
2012-11-29 22:01:42 |
[7318.] |
Hogy most mennyi időt azt nem tudom. 12 éve még aznap délután jöttek.
De ha gyorsan döntesz megelőzve más hasonló gondokkal küzdőket akkor hamar láthatod a Eurosport HD-t is.
|
| |
|
|
[előzmény: (84787) Rob87, 2012-11-29 21:33:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93473. Elküldve:
2012-11-29 21:44:02 |
[7319.] |
................és Kb 20 csatival több.
De ha arra vársz mint a Discovery hogy leülnek veled tárgyalni és nem vágod le az "asztalra" a boxukat nem fognak veled foglalkozni.
"valakir"
Szavahihető emberke.
|
| |
|
[válaszok erre: #93479]
|
[előzmény: (93471) version, 2012-11-29 21:36:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31180. Elküldve:
2012-11-29 21:33:44 |
[7320.] |
Csak jöjjön. Meg Dec 22-23-24....................is.
|
| |
|
|
[előzmény: (31179) Newdigi, 2012-11-29 21:23:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93470. Elküldve:
2012-11-29 21:28:43 |
[7321.] |
Ez ügyben volt már meggyőzőbb forrás is, de mint már ki derült a DIGI-nél ezek a hivatalos tájékoztatási módok. Piaci kofák-tól a .............-ig.
Változatos műsorkínálat.: Jön este a csatorna vagy sem.
A képarányt már ne is firtassuk.
|
| |
|
[válaszok erre: #93472]
|
[előzmény: (93467) valakir, 2012-11-29 21:18:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84782. Elküldve:
2012-11-29 20:17:57 |
[7322.] |
"Akkor állítsd a DIGI TP-jeire, jelerőt ott is látsz ha saját a boxod.
Pl.:12723 H " 84745 Hsz.
Megjelölve hogy DIGI-s Tp.
|
| |
|
|
[előzmény: (84781) Amatőr61, 2012-11-29 20:05:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93447. Elküldve:
2012-11-29 20:08:59 |
[7323.] |
Ja. Digurosport 3 HD és Sokol típusú HD-s box. Pici kis potméterrel az oldalán.
|
| |
|
[válaszok erre: #93450 #93452 #93454]
|
[előzmény: (93444) Newdigi, 2012-11-29 19:54:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84780. Elküldve:
2012-11-29 19:59:58 |
[7324.] |
Szia!
"mértékéről most ne vitázzunk"
A mértéke teszi a vitát tárgytalanná.
Először a DIGI TP-i akadoznak mennek el rossz időben, majd amikor már leszakad az ég a UPC is elmegy. De akkor már a többi környező holdról sem jön jel.
Mindez a DIGI-re belőtt tányérral.
Lényegesen könnyebb a DIGI-re belőni az antennát mert a jelerő ott elég érzékeny és nagy % jelerő változást mutat az antenna kis mozdítására is. Míg a UPC TP-i akkor is 100%-ot mutatnak.
|
| |
|
[válaszok erre: #84781]
|
[előzmény: (84778) Amatőr61, 2012-11-29 19:44:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84774. Elküldve:
2012-11-29 19:31:44 |
[7325.] |
0.1°a különbség.
Szóval semmi. De aki antennabeállítással foglalkozik annak pár ezer kliensenként.
|
| |
|
[válaszok erre: #84778]
|
[előzmény: (84771) Amatőr61, 2012-11-29 19:25:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|