| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84768. Elküldve:
2012-11-29 19:06:31 |
[7326.] |
Majd el magyarázzák azoknak a most még DIGI efiknek is akiknek a várható érdeklődési áradata várható hogy az a 1% esetleges változás mit jelent.
Majd ráállnak 1°W-re.
Ott nincs is hold. Van a 0.67°W, 0.79°W és a 0.91°W.
Most beírják hogy mekkora az eltérés aztán meg ha kérdik hogy akkor most hova mit állítsanak ha DIGI-s voltam nem lesznek sehol.
NINCS SZÁMOTTEVŐ ELTÉRÉS!
/A HHD-tól is jönnek az Efik/
|
| |
|
|
[előzmény: (84767) Robertooo, 2012-11-29 18:46:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84765. Elküldve:
2012-11-29 18:11:59 |
[7327.] |
%-ban mérve mekkora különbséget tapasztaltál és mekkora tükörrel?
|
| |
|
|
[előzmény: (84764) Satelit48, 2012-11-29 16:46:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93385. Elküldve:
2012-11-29 13:09:14 |
[7328.] |
Na most már a DIGI filmről le került a kapcsjel. Így is jó de most a World lett nyújtott............
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84752. Elküldve:
2012-11-29 13:01:34 |
[7329.] |
Persze, mert a DIGI-nek van erős TP-je.
Nincs különbség ha csak nem valami hatalmas antennával keresi.
|
| |
|
[válaszok erre: #84753 #84754]
|
[előzmény: (84747) asr27, 2012-11-29 10:17:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84745. Elküldve:
2012-11-29 08:45:14 |
[7330.] |
Akkor állítsd a DIGI TP-jeire, jelerőt ott is látsz ha saját a boxod.
Pl.:12723 H
|
| |
|
[válaszok erre: #84747]
|
[előzmény: (84744) Satelit48, 2012-11-29 08:01:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93372. Elküldve:
2012-11-29 06:41:33 |
[7331.] |
A DIGI beindította az "Evolúció" projekt-et.
Csak az igazán erősek és kitartóak maradhatnak....................
|
| |
|
[válaszok erre: #93525]
|
[előzmény: (93371) neo81, 2012-11-28 23:05:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84727. Elküldve:
2012-11-28 18:33:03 |
[7332.] |
Na ja, hisz nincs rajta a kód! Az sokat javít rajta.
"jegesmedve01" Annyira nem rossz az sem, csak a ratyi boxaik rontanak rajta még egy csöppet.
|
| |
|
|
[előzmény: (84723) NOKIA4EVER, 2012-11-28 17:49:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84721. Elküldve:
2012-11-28 16:46:12 |
[7333.] |
Ha a Eurosport híre is elterjed.....................
|
| |
|
[válaszok erre: #84722]
|
[előzmény: (84720) szucsok, 2012-11-28 16:38:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93338. Elküldve:
2012-11-28 04:13:51 |
[7334.] |
Gondolom úgy vélik hogy ez az előfizetők ellen van.
De el kellene dönteni hogy előfizetők vagy tulajdonosok vagytok a DIGI-nél.
A szánalmas az lesz ha a Eurosportnak is csatlakoznia kell a kidobottak növekvő táborába.
|
| |
|
[válaszok erre: #93339 #93345]
|
[előzmény: (93336) Newdigi, 2012-11-28 00:14:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93323. Elküldve:
2012-11-27 20:52:36 |
[7335.] |
Köszi! De ez a balfácánság már fel sem tűnik itt senkinek, pedig saját csatiról van szó.
Na ja ez nem RTL.
16/9 kapcsjel az van de a képarány 4/3-as. Na itt akkor most kinek mit nem fizet, hogy ez van?
Megoldottam úgy hogy oldalról 45°-ban nézem mint a fényképet és így nem lapos a kép.
|
| |
|
[válaszok erre: #93325]
|
[előzmény: (93322) jeffero, 2012-11-27 20:36:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93319. Elküldve:
2012-11-27 20:03:12 |
[7336.] |
Mégis mit gondolsz meddig fogja az efik pénzét "csak" a Digisportba tenni?
Ha nem lesz más csatorna gondolod
lesz annyi efi hogy fenttatsa a DIGI sport -ot?
|
| |
|
|
[előzmény: (93314) -bz-, 2012-11-27 19:47:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93313. Elküldve:
2012-11-27 19:44:15 |
[7337.] |
Olvasd mire írtam a Hsz-em.
Csak egy kis irónia.........
"Atilu"
Persze, erről van szó de a DIGI számára más lesz a szorzó.
|
| |
|
|
[előzmény: (93311) mosógép, 2012-11-27 19:32:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93309. Elküldve:
2012-11-27 19:23:32 |
[7338.] |
Discovery-kről sem volt.........
|
| |
|
[válaszok erre: #93310]
|
[előzmény: (93308) balukapitany0106, 2012-11-27 19:22:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93307. Elküldve:
2012-11-27 19:21:59 |
[7339.] |
Az Eurosport-nak mekkora lehet a nézettsége? Eléri az 1%-ot?
Lejárnak a jogok a DIGI sporton is és normális sportszerető ember nem fog jogokat eladni a Bivajbasznádi Öregfiúk libaszaros legelőn játszott meccsére sem a DIGI-nek.
|
| |
|
[válaszok erre: #93311 #93312 #93314 #93315]
|
[előzmény: (93300) egedi, 2012-11-27 11:32:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84701. Elküldve:
2012-11-27 18:37:13 |
[7340.] |
Elmész egy forgalmazóhoz és ott átveszed az aktivált kártyát. Felesleges rendelgetni mert csak személyesen vehető át. Nincs belépési díj.
Vácon azonnal megkapod ha kell. Nincs minden forgalmazónál ez a fajta kártya ajánlatos telen egyeztetni mielőtt elmész bárhova.
Szüneteltetés?
Lehetséges. Ne kapcsold be a beltéridet és szünetel.
Hivatalosan is szüneteltetheted de annak magasabb a díja mint a Light csomag ami neked kell.
|
| |
|
[válaszok erre: #84702]
|
[előzmény: (84700) musicadi, 2012-11-27 18:20:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30505. Elküldve:
2012-11-27 17:33:17 |
[7341.] |
Ezek teljesen szabadon vehetőek. Semmi kártya nem kell hozzá csak DVB T vevő.
Igaz a HD-ban nem vagyok biztos.
|
| |
|
|
[előzmény: (30499) musicadi, 2012-11-27 17:18:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84696. Elküldve:
2012-11-27 17:25:35 |
[7342.] |
Egyenlőre megelégednék a "rendes" és magyar EPG-vel is a kis Discovery-kre.
RöTöLö-n van, ott jó, de ha nekem nem az kell..............
|
| |
|
|
[előzmény: (84695) Csattogtatós, 2012-11-27 15:51:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84689. Elküldve:
2012-11-27 15:22:51 |
[7343.] |
Hamarabb lesz UPCSport HD................
A DIGI-vel nem hiszem hogy szabad lenne kooperálni. Nagyon Tesó-s gondolkodása van.
|
| |
|
|
[előzmény: (84687) divaoni, 2012-11-27 15:17:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84667. Elküldve:
2012-11-27 12:26:21 |
[7344.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (84666) attila.scourgeofgod, 2012-11-27 12:05:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84665. Elküldve:
2012-11-27 10:46:23 |
[7345.] |
Kicsit félreérthető a mosolyod.
De van kapcsjel is.
|
| |
|
|
[előzmény: (84664) eszterx, 2012-11-27 10:20:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93288. Elküldve:
2012-11-26 20:34:47 |
[7346.] |
Már bocs de ha egy HSZ-re akarok reagálni nem fogom 2 évre visszamenőleg elolvasni a tag minden beírását.
Te sem múlt időben fogalmaztál, maradjunk a jelenben.
Új előfizetés be nem kötéséről volt szó.
|
| |
|
[válaszok erre: #93289]
|
[előzmény: (93287) ITI, 2012-11-26 20:11:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93285. Elküldve:
2012-11-26 19:46:21 |
[7347.] |
"Digi kínálatát 4 Tv-re 3300Ft-nál olcsóbban kínálja"
A DIGI most így kínálja?
|
| |
|
[válaszok erre: #93286 #93287]
|
[előzmény: (93282) ITI, 2012-11-26 19:16:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84660. Elküldve:
2012-11-26 18:02:42 |
[7348.] |
Elméletileg bármely UPC csatornára teszed frissül.
De a 11727 V-ről tutira. De várni kell vele akár 1 óra is lehet.
De ha nem a kártyára hanem a boxra gondoltál az is a 11727 V-ről.
|
| |
|
[válaszok erre: #84661]
|
[előzmény: (84658) ses2, 2012-11-26 17:58:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7482. Elküldve:
2012-11-26 17:34:54 |
[7349.] |
Mindketten ugyan azt írtátok csak másképp!
|
| |
|
|
[előzmény: (7481) Tarkan XxX, 2012-11-26 14:50:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
93267. Elküldve:
2012-11-26 14:12:21 |
[7350.] |
Nem kell 0-ról indulni mert a kültéri már megvan csak maga a box kell.
A "Hirdetés" topic legutolsó árai.: /47161 Hsz. szerint/
38.000-59.000Ft.
Szemben a DIGI HD-box letétjével. Az mennyi is?
De nem kel oda DM, elég egy Optibox Panthera is, 22.000-ért vettem pár hónapja még egyet magamnak.
2000-ért Philips 6010 és 5-10.000-ért pedig nagyon jó SD box kapható.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|
|