| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84439. Elküldve:
2012-11-16 18:35:13 |
[7401.] |
Ha nem ismétlődő dolog akkor nem kell aggódni miatta, 1000+1 oka lehetett, valszleg nem is nálad.
Ha ismétlődik akkor készíts be 1 tartalék LNB-t létrát és ami kellhet még az antennától a box-ig való átvizsgáláshoz.
Az F csatlakozókkal kell kezdeni, leszerelni átnézni a kanócvéget. aztán az LNB csere.
|
| |
|
|
[előzmény: (84438) Bigfic, 2012-11-16 17:57:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84436. Elküldve:
2012-11-16 16:46:30 |
[7402.] |
Működik a TP rendesen.
11804 V 28000 7/8 Van jelerőd, jók a paramétereid?
|
| |
|
[válaszok erre: #84438]
|
[előzmény: (84435) Bigfic, 2012-11-16 16:06:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92972. Elküldve:
2012-11-16 15:17:09 |
[7403.] |
Na, ez nagyon jó.
Mivel a TV-m adja a Youtube-ot be raktam a "kedvencek"-be és ha kezdődik a film, mindig megnézem előtte......
|
| |
|
|
[előzmény: (92971) Bilyaletdinov07, 2012-11-16 15:08:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84428. Elküldve:
2012-11-16 05:35:11 |
[7404.] |
Kártyás lehetőség saját boxal a kábelnál is van, annak előnyeivel hátrányaival. Azzal nincs videótár.
|
| |
|
|
[előzmény: (84427) chagaal, 2012-11-15 23:47:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92967. Elküldve:
2012-11-15 21:03:14 |
[7405.] |
Nem ismerem a DIGI World jövőbeli terveit, műsorait de ha a ma esti /20:00 A természet titkai/ műsorhoz hasonlóak lesznek akkor
Megérdemelné a HD felbontást!
|
| |
|
[válaszok erre: #92968 #92969]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84408. Elküldve:
2012-11-14 19:48:09 |
[7406.] |
A számlákon is rajta van.
/BEFIZETETT számlákra gondolok/
De próbáld meg. Lehet elég lesz a személyes adatok is.
|
| |
|
|
[előzmény: (84407) twingo16v, 2012-11-14 19:33:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
968. Elküldve:
2012-11-14 18:35:43 |
[7407.] |
Nézz bele a "Gyerekcsatornákba".
Azokat nekik szánják.
Na azokon felháborodhatsz............
De azért mert vannak gyerekek is a világon még nem kell kitiltani a felnőtteknek szóló műsorokat.
|
| |
|
|
[előzmény: (967) Stella78, 2012-11-14 17:43:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92961. Elküldve:
2012-11-14 17:12:52 |
[7408.] |
Az előzőeket sem velem íratták.
/de akkor tutira be indulna a "DIGI Elvonó" topic/
Tulajdonképpen a szoftok megvannak már! Csak nincs lehetőség a visszatöltésre.............
|
| |
|
[válaszok erre: #92963]
|
[előzmény: (92954) digi, 2012-11-14 13:24:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92953. Elküldve:
2012-11-14 12:51:28 |
[7409.] |
Azért a választás lehetőségét meghagyhatták volna.
Esetleg "Mari néni" -/- "sztár1" felhasználó.
|
| |
|
[válaszok erre: #92954]
|
[előzmény: (92952) digi, 2012-11-14 12:11:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7402. Elküldve:
2012-11-14 08:08:55 |
[7410.] |
Valahogy úgy.
De nekem digitális csomagom sincs mégis kaptam.
Postának is élnie kell......
|
| |
|
|
[előzmény: (7401) alibabusic, 2012-11-14 08:02:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84392. Elküldve:
2012-11-14 08:04:10 |
[7411.] |
Hűségidő nincs és saját boxban is megy hisz ez a fő erénye.
"Házi megosztás"-ra magam is kíváncsi lennék mit bír, de lehet hogy esett már szó itt róla.
|
| |
|
[válaszok erre: #84402]
|
[előzmény: (84390) atideath, 2012-11-14 07:48:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92949. Elküldve:
2012-11-13 17:07:45 |
[7412.] |
Direkt. DIGI Direct!
|
| |
|
[válaszok erre: #92950]
|
[előzmény: (92948) sztar1, 2012-11-13 14:10:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7395. Elküldve:
2012-11-12 15:48:54 |
[7413.] |
Ügyfélszolgák küldtek levelet hogy be került a TV2 HD és egyebek.
A másik oldalon meg hogy változik a szerződésem és ha el fogadom.........................
Mi a sz@r akar ez lenni? Más is kapott?
A csatornák bekerülése miatt módosul a szerződésem?
/Nincs is HD pack-om/
|
| |
|
[válaszok erre: #7396 #7397 #7397 #7397 #7400]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84313. Elküldve:
2012-11-11 10:36:10 |
[7414.] |
Ezek a listaárak.
Hűtlenség esetén kell kifizetni visszamenőleg is!
|
| |
|
[válaszok erre: #84314]
|
[előzmény: (84312) Zkm, 2012-11-11 10:30:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84298. Elküldve:
2012-11-10 04:53:56 |
[7415.] |
Az átlagfelhasználók csak 1-2 típust ismernek, de a többség szolgáltatóit használ.
Illusion M3, C3, M5, nagyon jók az SD csatikhoz.
Figyeld a "Hirdetések" topicot. Sokan váltanak HD-ra és eladják a régit.
De írd be oda hogy neked mi kell, idővel kapsz ajánlatot.
|
| |
|
|
[előzmény: (84297) leky, 2012-11-09 21:17:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92897. Elküldve:
2012-11-09 20:38:19 |
[7416.] |
Talán igazad van.
Miért érdekelné az Efiket a HD-adások a Discovery-k és más egyebek!?
A szomszédos országokban élő Magyarokat biztosan nem.....
|
| |
|
[válaszok erre: #92899]
|
[előzmény: (92889) LZsolt, 2012-11-09 20:24:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92884. Elküldve:
2012-11-09 20:14:04 |
[7418.] |
2-3 ezerért van a Philips 6010 amihez nem kell érteni. Szolgáltatói box de lehet kapni sok helyen.
Sajáttal a 9°E-ről vehető FTA Duna 1-2HD, M2HD és akit más is érdeke annak a csillagos ég a határ.
Okos boxokkal egyéb "huncutságok"
|
| |
|
[válaszok erre: #92889]
|
[előzmény: (92881) LZsolt, 2012-11-09 20:07:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92875. Elküldve:
2012-11-09 19:58:02 |
[7419.] |
Na ja! Mert a DIGI-t nem!?
Nem jellemző rá jobban mint bármely más szolgáltatóra.
TV-Gáz-Villany-telefon vagy bármi!
Nálam mindig pontos volt fillérre!
|
| |
|
|
[előzmény: (92871) Newdigi, 2012-11-09 19:53:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92874. Elküldve:
2012-11-09 19:54:56 |
[7420.] |
5-10-ezerért már lehet boxot kapni hozzá a "hirdetések" topicban.
Ha a DIGI kültéri megvan akkor csak be kell tenni a helyére és bele a kártya.
|
| |
|
[válaszok erre: #92878]
|
[előzmény: (92870) leky, 2012-11-09 19:51:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92869. Elküldve:
2012-11-09 19:51:22 |
[7421.] |
A DIGI-től mennyiért kellett megvenni a Boxokat?
Ha megveszed magadnak sokkal többre mész vele!
Van FTA, Szabadon rendezheted, több hold........
Akár HD-s is lehet saját vinyóval.............
|
| |
|
[válaszok erre: #92881]
|
[előzmény: (92866) LZsolt, 2012-11-09 19:47:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92865. Elküldve:
2012-11-09 19:44:53 |
[7422.] |
A kártyásnál nincs!
http://hu.upcdirect.com/muholdas-tv/direktkartya/
A DirektKártya alapcsomagokhoz, valamint a hozzá rendelhető prémium csomagokhoz és társkártyához hűségvállalási kötelezettség nem tartozik
|
| |
|
[válaszok erre: #92870]
|
[előzmény: (92863) hemo, 2012-11-09 19:43:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92864. Elküldve:
2012-11-09 19:43:35 |
[7423.] |
A Te Hsz-ed volt legfelül....................Katt.:/válasz/
|
| |
|
|
[előzmény: (92861) Csocso_12, 2012-11-09 19:41:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92859. Elküldve:
2012-11-09 19:36:29 |
[7424.] |
A kábelesen kár elmélkedni.
Kinek mi megy az utcában. Nincs választási lehetőség. Az hogy DIGI és UPC kábel is legyen nem sok lehet.
A UPC D.-nél van a D.Card lehetőség is 3190 Ft 84 csati és +500 a társ kártya.
Pár csati HD-ban hozzá.
Akkor most lehet számolni a Csati/Ft-ot.
/Nincs hűség!/
|
| |
|
[válaszok erre: #92861 #92866]
|
[előzmény: (92854) Csocso_12, 2012-11-09 19:27:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92846. Elküldve:
2012-11-09 18:47:40 |
[7425.] |
Leülhetsz.
1-es!
|
| |
|
[válaszok erre: #92847]
|
[előzmény: (92844) hemo, 2012-11-09 18:36:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|