| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84083. Elküldve:
2012-10-28 09:50:06 |
[7476.] |
Azokon nincs nekünk. Talán nem is lesz. Szolgáltatói boxokon és néhány sajáton van csak ami képes kiolvasni a UPC által adott TP-ről.
|
| |
|
[válaszok erre: #84084 #84085 #84087]
|
[előzmény: (84082) grent, 2012-10-28 09:34:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84076. Elküldve:
2012-10-27 20:27:49 |
[7477.] |
Köszi, örülök neki!
Látom te is. Mert?
|
| |
|
[válaszok erre: #84077]
|
[előzmény: (84075) aesgs677, 2012-10-27 20:16:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7314. Elküldve:
2012-10-27 20:15:35 |
[7478.] |
Amikor átvette a UPC a Rubicomtól a területet 1-2 hónapig max. jel volt mindenhol.
Azóta igencsak csökkentek a jelszintjeim és az analóg gyengusz lett. Mint írtam már.
|
| |
|
|
[előzmény: (7313) RiCheta, 2012-10-27 19:39:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84074. Elküldve:
2012-10-27 20:06:32 |
[7479.] |
A "DirektKártya" működik a Philips 6010-ben?
|
| |
|
[válaszok erre: #84075]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7310. Elküldve:
2012-10-27 10:36:11 |
[7480.] |
Mert még az analógot 1 elosztó után 1 kábelen minden Tv-re odavezetem és müxi, addig a digitálishoz külön box vagy arra alkalmas TV kell. Ami külön Ft havonta és készülékenként nem is kevés.
|
| |
|
[válaszok erre: #7311]
|
[előzmény: (7309) zolya, 2012-10-27 10:06:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92446. Elküldve:
2012-10-27 07:35:44 |
[7481.] |
Reméljük a legjobbat. De ha valami égetett felirat és az is románul akkor inkább be sem tegyék.
A Port. ro-val egészen jól boldogul a Chrome kereső fordítója. Majdnem érthető...........
|
| |
|
|
[előzmény: (92445) -bz-, 2012-10-27 07:29:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
965. Elküldve:
2012-10-26 19:08:24 |
[7483.] |
500Ft és 1 Db igényelhető.
Gondolom "csak kártyás"-hoz kell.
Menj a megrendelés pontra aztán lejjebb van a társkártya lehetőség, arra is katt.
A havi fizetendő összegek-nél írja a Ft-ot.
|
| |
|
|
[előzmény: (960) yaksi, 2012-09-27 21:21:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84065. Elküldve:
2012-10-26 14:51:35 |
[7484.] |
Hogyne. Nyitja a UPC kártya.
/Vagy nem az nyitja?/
|
| |
|
|
[előzmény: (84063) taurus, 2012-10-26 14:42:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7307. Elküldve:
2012-10-26 09:27:50 |
[7485.] |
Az analóg képe pontosan olyan ahogyan írtad nálam is, mióta nem a Rubicom adja. De egyéb konyhai kicsi Tv-re jó az. /hát majdnem jó/ Nem kell külön box, nincs + költség rá. Persze van pár csatorna amit fel áldozhatnának szükség esetén a "Digitális" oltárán.
De a leépítés azért túlzás lenne, mivel ha 1 analógot kivesznek jó pár digitális férne a helyére.
Nem hiszem hogy az RTL II helyhiány miatt nincs.
|
| |
|
|
[előzmény: (7306) gduck, 2012-10-26 08:32:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92416. Elküldve:
2012-10-26 06:43:49 |
[7486.] |
Mégis mit vártál?
Egy ilyen, hogy kedvenc jelződdel éljek "sz.r" csatornán teljesen mindegy milyen a képarány. Egyet értek vele hogy nem áldoznak rá + pénzt. Felesleges érte itt "hisztizni" ha 16/9-ben akarod látni kapcsolj át a UPC-ére. Ott a színvonalas társát is láthatod.
|
| |
|
|
[előzmény: (92409) gkiskovacs, 2012-10-25 22:05:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7305. Elküldve:
2012-10-26 04:38:19 |
[7487.] |
Miért kellene az analógot bántani? Van szabad freki, nem azért nincs a digitálison valami mert nem fér.
|
| |
|
[válaszok erre: #7306]
|
[előzmény: (7302) gduck, 2012-10-25 20:47:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
84037. Elküldve:
2012-10-25 19:57:04 |
[7488.] |
Jujjj!
Ha ügyfélszolgálatos lennék és ki fognám a palit engem még aznap ki rúgnának.
|
| |
|
|
[előzmény: (84034) visual, 2012-10-25 19:39:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30828. Elküldve:
2012-10-25 16:43:55 |
[7489.] |
Gondoltam....................
A Chrome-ot használom és azzal nem.
De írásodra megnéztem a Mozilla-val és hopsz, de balga vok, azzal megy..........
De megnézem az Explorer-el is.
|
| |
|
|
[előzmény: (30825) sanca2, 2012-10-25 16:27:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30334. Elküldve:
2012-10-25 16:09:46 |
[7490.] |
Legyen?
RTL II is lett és................
|
| |
|
[válaszok erre: #30335 #30337]
|
[előzmény: (30332) gerimur, 2012-10-25 12:19:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
1458. Elküldve:
2012-10-25 09:00:40 |
[7492.] |
A "Heti hetes"-t még néha meg néztem a RTL Most-ról. De ennek is vége. Fizessen aki akar érte.
|
| |
|
[válaszok erre: #1459 #1463]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92388. Elküldve:
2012-10-25 08:03:30 |
[7493.] |
"minden egyéb megszakítás nélkül élvezhetik"
Most még csak promo-k.
Ha ki veszik a Discovery-ket és el ül a "vihar" jön a többi is és az ismétlések.
Csak jelzem már most nem állják a szavukat.
|
| |
|
|
[előzmény: (92387) -bz-, 2012-10-25 07:32:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92386. Elküldve:
2012-10-25 06:45:53 |
[7494.] |
"Az új csatornáinkon látható műsorokat „tisztán”, eredeti formájukban, hirdetések, reklámszünetek és minden egyéb megszakítás nélkül élvezhetik"
A DIGI World-ön és Life-on már van filmközben előzetesek................................
Hamar meggondolták a dolgot! Jön akkor nem sokára a mosópor és a többi is.
http://digi.hu/rolunk/hirek-es-media/hirek/2/1/310
|
| |
|
[válaszok erre: #92387]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92382. Elküldve:
2012-10-24 21:11:45 |
[7495.] |
Nézni egy borjú is tudja.....................
|
| |
|
|
[előzmény: (92381) LZsolt, 2012-10-24 21:02:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30808. Elküldve:
2012-10-24 17:57:55 |
[7496.] |
Hát vígan bele fér. De a csőnél belméretet /furat/ számolnak. A külső része nagyobb. Igaz nem annyival.
|
| |
|
|
[előzmény: (30807) Robertooo, 2012-10-24 17:51:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30806. Elküldve:
2012-10-24 17:50:53 |
[7497.] |
Bocs elnéztem!
2.54cm :4 x6
6/4"=3.81cm
|
| |
|
[válaszok erre: #30807]
|
[előzmény: (30805) Robertooo, 2012-10-24 17:45:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30804. Elküldve:
2012-10-24 17:43:20 |
[7498.] |
1 coll=2,54 cm :6x4
|
| |
|
[válaszok erre: #30805]
|
[előzmény: (30803) Robertooo, 2012-10-24 17:36:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92364. Elküldve:
2012-10-24 12:02:34 |
[7499.] |
Át veszi a HHD szokásait.......
|
| |
|
|
[előzmény: (92363) Patyomkin, 2012-10-24 11:42:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30798. Elküldve:
2012-10-23 19:55:34 |
[7500.] |
Csak tipp, de lehet hogy egy szomszédos holdat is fog.
|
| |
|
|
[előzmény: (30797) arpii, 2012-10-23 19:12:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|