| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
83803. Elküldve:
2012-10-15 21:21:37 |
[7526.] |
Kábelen keresd.
|
| |
|
|
[előzmény: (83799) brunomezenga, 2012-10-15 21:00:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30645. Elküldve:
2012-10-14 19:49:10 |
[7527.] |
Az édes anyaföld..........
De gyorsan.
|
| |
|
|
[előzmény: (30644) K. Tibor, 2012-10-14 19:30:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92178. Elküldve:
2012-10-14 19:29:11 |
[7528.] |
Akkor a box a hibás.
"sándorjóska"
Valami megérthetőbb szót a rángatózásra légyszíves. Epilepsziás?
Pixelesedik, kimarad...............
|
| |
|
[válaszok erre: #92179]
|
[előzmény: (92176) monfondir, 2012-10-14 15:53:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30582. Elküldve:
2012-10-10 19:48:28 |
[7529.] |
"A tű hegyes, a borotva éles"
De ha ezekben vagytok "hozzáértők" akkor nyitni kellene egy fodrász és/vagy szabász-varrás topicot.
|
| |
|
|
[előzmény: (30581) ITI, 2012-10-10 19:38:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
83675. Elküldve:
2012-10-10 19:11:50 |
[7530.] |
Akkor a saját boxok jó részében nem is számíthatunk EPG-re.
/Nem is tudom. Átmenjek a DIGI-hez miatta?/
|
| |
|
[válaszok erre: #83676]
|
[előzmény: (83674) pityu54, 2012-10-10 18:47:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
83671. Elküldve:
2012-10-10 18:40:15 |
[7531.] |
A jövő heti újságban benne van! /ma hozta a postás/
Saját boxban-------nincs.
|
| |
|
[válaszok erre: #83673]
|
[előzmény: (83669) celeburdi, 2012-10-10 18:26:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
83639. Elküldve:
2012-10-10 11:46:40 |
[7532.] |
Jól.
Már most jobb műsor van rajta mint a TV2-n.
|
| |
|
|
[előzmény: (83638) Csattogtatós, 2012-10-10 11:35:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30575. Elküldve:
2012-10-10 11:24:11 |
[7533.] |
Pana Tv-n a "Viera Connect" menüpontban van egy "Viera Connect DEVELOPERS Aplication" ablak.
Itt E-mail cím jelszó és egyebek megadására van lehetőség.
Mire való ez az alkalmazás? Mit lehet itt elérni, csinálni.....................
Minden mást használok a TV-n és el boldogulok vele de ez megfogott!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30566. Elküldve:
2012-10-09 19:21:54 |
[7534.] |
Gratulálok, biztos finom is és a hozzávalók is már ott vannak. Nagyokat nyelek.....
Jó étvágyat!
De az a vonalkódos címke honnan került rá?
/Csak viccelek/
|
| |
|
[válaszok erre: #30567]
|
[előzmény: (30564) letaylajos, 2012-10-09 19:14:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
3579. Elküldve:
2012-10-09 19:04:18 |
[7535.] |
A elmúlt másfél év alatt mit néztél vele? Csak az FTA-kat? /szabadon foghatóakat/
Legálisan úgy megy hogy előfizetés kell a csatornákra-csomagokra és úgy nézheted.
|
| |
|
[válaszok erre: #3580]
|
[előzmény: (3578) carragher, 2012-10-09 17:57:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30562. Elküldve:
2012-10-09 09:26:13 |
[7536.] |
Arra nem kell nagy tartalék.
A havat meg úgy is le kell takarítani róla mert nincs az a tartalék ami elég lenne ha megáll rajta vastagon a hó.
|
| |
|
|
[előzmény: (30561) taklad, 2012-10-09 09:20:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
30554. Elküldve:
2012-10-09 08:29:51 |
[7537.] |
Ha jó a liszt akkor igen. De hol kapsz olyat?
A 850 W a maximum áramfelvétel. De az nem az egész sütési időre értendő.
Ki-be kapcsolgat rajta a fűtés ahogyan a hőmérséklete megkívánja.
Fogyasztásmérővel lehet a sütés/KWh-t kimérni.
|
| |
|
|
[előzmény: (30553) letaylajos, 2012-10-09 08:12:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
83610. Elküldve:
2012-10-08 17:28:13 |
[7538.] |
De ha nem haragszol most a UPC szerződésről volt a kérdés.
A villamoson sem fogadják el a számlámat ha a nevemre szól akkor sem.
|
| |
|
|
[előzmény: (83608) yaksi, 2012-10-08 17:23:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
83607. Elküldve:
2012-10-08 17:19:26 |
[7539.] |
"Jah, ha elfogadják."
El kell fogadniuk. Lakásonként nem igazán van több előfizető víz-villany-gáz..........-ra.
A banki hitelnél már más. Ott vacakolnak vele de érthető mert ha a pali nem fizet viszik a házát.
De a bank a szolgáltatói kategóriába sorolandó?
|
| |
|
[válaszok erre: #83608]
|
[előzmény: (83605) yaksi, 2012-10-08 16:50:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
83603. Elküldve:
2012-10-08 16:45:17 |
[7540.] |
A számlának nem névre hanem az adott lakcímre kell szólnia!
|
| |
|
[válaszok erre: #83622]
|
[előzmény: (83601) miki2002, 2012-10-08 16:28:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
83599. Elküldve:
2012-10-08 16:10:47 |
[7541.] |
Szerintem a bekötési cím-lakcím valóságát igazolni hivatott.
Mások szerint a fizetési hajlandóságot igazolja.
De csak akad mindenkinél egy olyan számla amit rendesen fizetett!
|
| |
|
[válaszok erre: #83600 #83601]
|
[előzmény: (83596) aesgs677, 2012-10-08 15:54:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
83589. Elküldve:
2012-10-08 11:38:37 |
[7542.] |
Végül is az jó. A HD kapacitás meg jó lesz valami olyan HD csatornára ami arra alkalmasabb.
|
| |
|
[válaszok erre: #83590]
|
[előzmény: (83588) z.marian, 2012-10-08 11:33:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7267. Elküldve:
2012-10-07 17:31:51 |
[7543.] |
Egy kémény vagy valami oszlopszerűség nincs az antenna előtt abban az irányban?
Másik TP-n is próbálkozz.
http://hu.kingofsat.net/pos-9E.php
|
| |
|
|
[előzmény: (7262) VARGACH, 2012-10-07 14:14:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
83563. Elküldve:
2012-10-06 20:27:42 |
[7544.] |
Mert tüntetéseket szerveznek a Rötölö 2 miatt. A tüntetés sikerült.
Eltűnt!
|
| |
|
|
[előzmény: (83555) mlaszlo, 2012-10-06 20:12:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
541. Elküldve:
2012-10-06 20:20:15 |
[7545.] |
Nálam a 8-as Diseqc kapcsoló 1-ik ágán van a motor pár éve. Nincs semmi baja, nem szállt még el.
Persze.................
|
| |
|
|
[előzmény: (539) zoro67, 2012-10-06 16:20:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
3577. Elküldve:
2012-10-05 19:08:57 |
[7546.] |
Azon a TP-n /11727 V/ van az összes UPC csatorna EPG-je.
A szolgáltatói boxok onnan szedik le /Pl.: Doq/ minden más TP-n levő csatikhoz is.
Ollózás a UPCD topicból, "yaksi" fórumtárstól.:
"Már régen van mindkettőn epg! Csak nem azon a transzponderen, hanem a UPC sajátján. Nálam úgy jelenik meg (Dream), hogy van egy UPC_EPG nevű adatcsatorna. Arra ráállok egy pár másodpercre, és már meg is van az EPG egész napra... "
|
| |
|
|
[előzmény: (3576) Rubelly, 2012-10-05 18:14:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
3575. Elküldve:
2012-10-05 14:10:18 |
[7547.] |
A mi boxainkon megoldható lenne hogy a UPC EPG-t leszedje valahogyan a 11727 V TP-ről?
Ha igen mit kellene lekeresni vagy beírni rajta?
Nem lehetne külön csatornaként beállítani és leszedné magának?
http://hu.kingofsat.net/pack-upc.php
|
| |
|
[válaszok erre: #3576]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
1886. Elküldve:
2012-10-04 20:16:48 |
[7548.] |
Tudod mit vont le "tippmix46 " az egészből?
Azt hogy mi mindannyian Palimadarak vagyunk mert megpróbálunk olyan kérdésre válaszolni amire mindenki másként reagál! Nincs is rá jó válasz.
Ízlések, igények, lehetőségek.
Jóccakát...........
|
| |
|
[válaszok erre: #1887]
|
[előzmény: (1884) Atilu, 2012-10-04 19:55:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
1883. Elküldve:
2012-10-04 19:45:07 |
[7549.] |
A Hsz-ed első fele nem magyarázat a dupla berendezésekre.
A második felében pedig a hibás kütyük kilétének felderítésére lenne a cél a dupla cuccal.
|
| |
|
[válaszok erre: #1884]
|
[előzmény: (1882) Atilu, 2012-10-04 19:22:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
1881. Elküldve:
2012-10-04 19:16:16 |
[7550.] |
Miért kellene 2 Box és 2 TV?
Nálam a box-ból Scart és HDMI kábel is megy a TV-be.
Gyorsabban vált egyikről a másikra mint ahogyan a fejem forgatnám a 2 TV között.
A menüképen /ami álandó/ is látszik mi a jobb.
"Tippmix46"
Végy HDMI-s középkategóriás boxot és ha nem is minden csatin de jobb-szebb lesz a kép. Nem fogsz seggre esni a különbségtől de javulni fog. Az igazi áttörést a HD-s csatornákon láthatsz. Szerintem ez az "össznépi tanács"!
Ui.: Pl, a Karma Tv-n semmi sem segítene, az telefonméretű kijelzőre való.
|
| |
|
[válaszok erre: #1882]
|
[előzmény: (1880) Atilu, 2012-10-04 17:33:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|