| Találatok száma: 10662 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1867. Elküldve:
2012-10-04 10:54:59 |
[7551.] |
Pusztán a képminőség javításáért érdemes-e cserélni azt neked kell tudnod. Te szemed látja, te nézed.
De HDMI-vel jobb lesz a kép az tuti.
A scart hoz képest igazából a jó minőségű csatiknál látni változást.
Amit eleve gyengén adnak azon semmi nem tud igazából számottevően javítani.
De a jobb boxnak van más előnye is.
Tartósság, megbízhatóság, több kényelmi funkció, jobb távkapcsoló, egyéb extrák.................
Amiről nem tudsz az nem is hiányzik.
|
| |
|
[válaszok erre: #1873]
|
[előzmény: (1862) Tippmix46, 2012-10-04 10:19:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83430. Elküldve:
2012-10-03 17:58:54 |
[7552.] |
Miből gondolod?
Vagy ide vándoroltak a másik szolgáltatótól, gondolván úgy is arra áll az antenna?
Akkor viszont sokkal több lenne. Nagyon sokkal.
|
| |
|
[válaszok erre: #83431]
|
[előzmény: (83429) hutch, 2012-10-03 17:48:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83414. Elküldve:
2012-10-03 12:11:38 |
[7553.] |
Bank kártya pin-kód?
|
| |
|
|
[előzmény: (83410) attila.scourgeofgod, 2012-10-03 11:50:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83397. Elküldve:
2012-10-03 05:16:47 |
[7554.] |
Ez így elfogadható lenne.
Ha már HD-re pazarolnák a sávszélt akkor már valami jó csatorna legyen.
|
| |
|
|
[előzmény: (83396) z.marian, 2012-10-02 22:57:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
7192. Elküldve:
2012-10-02 19:15:19 |
[7555.] |
Nem akarok amiatt sem többet fizetni sem azt hogy valami jó csatit ki tegyenek miatta. /lásd.:HelloHD/
|
| |
|
[válaszok erre: #7193]
|
[előzmény: (7191) Tarkan XxX, 2012-10-02 18:04:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83387. Elküldve:
2012-10-02 19:08:38 |
[7556.] |
Nem kell beírni semmit.
Műholdkeresés majd csatornakeresés. Meg kell találnia!
|
| |
|
[válaszok erre: #83433]
|
[előzmény: (83386) robko, 2012-10-02 18:09:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83383. Elküldve:
2012-10-02 15:37:42 |
[7557.] |
Mert jók!
|
| |
|
|
[előzmény: (83381) Csocso_12, 2012-10-02 14:44:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
30218. Elküldve:
2012-10-02 06:54:34 |
[7558.] |
Úgy értem nem a 9-en vagy 45-ön hanem ugyan azon a frekvencián..............
Azért nincs History.
|
| |
|
|
[előzmény: (30217) miki2002, 2012-10-02 06:09:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
30216. Elküldve:
2012-10-02 04:18:29 |
[7560.] |
A History helyén lett az RTL 2.
|
| |
|
[válaszok erre: #30217 #30219]
|
[előzmény: (30214) natomail, 2012-10-01 19:14:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
92048. Elküldve:
2012-10-01 20:22:05 |
[7561.] |
Az egyik sd a másik pedig SD.
|
| |
|
|
[előzmény: (92047) huni66, 2012-10-01 20:15:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
92042. Elküldve:
2012-10-01 19:47:35 |
[7562.] |
A nyelv az egyenlőre eredeti csak és beégetett felirattal van.
Akkor ezt hosszabb távra tervezhették így.
|
| |
|
[válaszok erre: #92043]
|
[előzmény: (92041) kamuleon, 2012-10-01 19:35:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
30204. Elküldve:
2012-10-01 18:13:56 |
[7564.] |
11977 H 28000
0,8°W Thor műhold.
|
| |
|
[válaszok erre: #30205]
|
[előzmény: (30202) markimark30, 2012-10-01 18:08:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83240. Elküldve:
2012-09-30 21:31:25 |
[7567.] |
Azt akkor a bírónak panaszold, biztos dohányzik és nem bírja tüdővel.
Sokat számít hogy a pályán a mikrofon hol van, milyen messze attól amit látni lehet.
A hang terjedési sebessége levegőben.:316 m/s
Rá nézek majd ha valami jobban kivehető műsor megy rajta!
|
| |
|
|
[előzmény: (83238) taurus, 2012-09-30 21:21:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
92004. Elküldve:
2012-09-30 20:35:15 |
[7568.] |
Pedig nagyon el laposodtak a Discovery csatornái mostanság.
A Nat Geo és a History mögé sorolnám.
|
| |
|
|
[előzmény: (92002) Newdigi, 2012-09-30 20:00:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83231. Elküldve:
2012-09-30 20:24:27 |
[7569.] |
Most is meccs van, de azon nem lehet el dönteni.
Nem látni a kommentátort. Ha a labda hangját hallod később az természetes mert az a nézőtér távolabbi pontjain is, ha ott ülsz élőben, akkor is késik.
|
| |
|
[válaszok erre: #83238]
|
[előzmény: (83230) taurus, 2012-09-30 20:12:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83222. Elküldve:
2012-09-30 18:54:54 |
[7570.] |
Van a TV-den HDMI bemenet?
"LZsolt" Különben pár perc után válaszolt neked..........
|
| |
|
[válaszok erre: #83224]
|
[előzmény: (83220) NOKIA4EVER, 2012-09-30 17:44:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
30192. Elküldve:
2012-09-30 14:51:05 |
[7571.] |
A XX. századi történelemről még nincs eldöntve hogyan is volt. Az még változófélben van.
Az "élő" adáshoz viszont már túl késő.
Az az előtt élők már kihaltak mind és az már inkább megfilmesíthető.
|
| |
|
|
[előzmény: (30190) LZsolt, 2012-09-30 13:46:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
46507. Elküldve:
2012-09-29 16:45:16 |
[7572.] |
Kézi, manuális keresésre nincs mód?
A földi frekiket felírod és aztán lekeresed a kábelest.
Aztán visszapötyögöd a földit a manuális keresésre.
|
| |
|
|
[előzmény: (46504) egedi, 2012-09-29 14:51:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83124. Elküldve:
2012-09-28 17:49:27 |
[7574.] |
A kis m igaz.
|
| |
|
|
[előzmény: (83123) Zolien, 2012-09-28 17:37:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1823. Elküldve:
2012-09-28 17:40:55 |
[7575.] |
Mert én az arcomhoz választottam a képernyő méretét. Te is?
Bocs, ezt nem hagyhattam ki.
Kell egy kis móka ekkora csata után..................
|
| |
|
|
[előzmény: (1820) jampy, 2012-09-28 17:18:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|