| Találatok száma: 10662 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83121. Elküldve:
2012-09-28 17:32:27 |
[7576.] |
Jó. Értem.
Mi tudunk olvasni Magyarul a Csehek meg legalább megtanulnak.
|
| |
|
[válaszok erre: #83122 #83123]
|
[előzmény: (83120) z.marian, 2012-09-28 17:07:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1819. Elküldve:
2012-09-28 17:05:27 |
[7577.] |
De sokat írtatok.
Kénél mivel szebb a kép, kábel meg mifene.
Egy értelmű pedig!
NÁLAM a legszebb.
/Legalábbis számomra/
|
| |
|
[válaszok erre: #1820 #1821]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83119. Elküldve:
2012-09-28 17:00:26 |
[7578.] |
Valaki meg mondaná miért az a Minimax van a UPC-s boxokon amin nincs EPG?
A másik TP-n meg szépen ott virít.
|
| |
|
[válaszok erre: #83120]
|
[előzmény: (83118) mlaszlo, 2012-09-28 16:52:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
91961. Elküldve:
2012-09-28 16:39:00 |
[7579.] |
Miféle kód van rajta?
FTA.
|
| |
|
[válaszok erre: #91962]
|
[előzmény: (91960) Newdigi, 2012-09-28 15:10:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83109. Elküldve:
2012-09-28 14:17:10 |
[7580.] |
2 : 1 a javadra eddig.
|
| |
|
|
[előzmény: (83104) fixmalve, 2012-09-28 11:10:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83089. Elküldve:
2012-09-27 17:48:09 |
[7581.] |
Lehet hogy visszaolvastak itt a fórumon............
|
| |
|
|
[előzmény: (83088) djwave, 2012-09-27 17:34:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83087. Elküldve:
2012-09-27 17:29:59 |
[7582.] |
Lehet hogy a kártya nem érintkezik. Kicsit ki-be mozgatni.
Egyesek szerint az érintkezők hátoldalára ragasztott öntapadó is segít. Nézd meg nem vetemedett-e meg a kártya a nyári melegben.
Egyáltalán érzékeli hogy van benne kártya? Saját vagy szolg. box?
|
| |
|
[válaszok erre: #83091]
|
[előzmény: (83086) joco79, 2012-09-27 16:50:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83061. Elküldve:
2012-09-27 10:25:28 |
[7584.] |
Igen.
Egyedi hiba lehet nálad.
Olvass vissza a topic-jában hátha többet megtudsz, írnak hasonló hibáról................................
|
| |
|
[válaszok erre: #83062 #83253]
|
[előzmény: (83059) BordásP, 2012-09-27 10:14:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83058. Elküldve:
2012-09-27 10:10:46 |
[7585.] |
.................sem az SD-kre, EPG-re sem bármi másra. Ezzel csak azt mondta hogy Ő nem küld ki hozzád szerelőt ha valami nem OK. Neked kell meg oldani ha gond van és nincs reklamáció ha valami nem vagy nem úgy működik ahogyan kellene.
Amikor modullal próbáltam a Panthera-ban a HD-k nem is nyíltak.
|
| |
|
[válaszok erre: #83059]
|
[előzmény: (83057) BordásP, 2012-09-27 09:58:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83055. Elküldve:
2012-09-27 09:49:30 |
[7586.] |
A 12092 H TP-n a Mooz Dance HD kódolatlan Az is kockásodik?
|
| |
|
[válaszok erre: #83056 #83057]
|
[előzmény: (83052) BordásP, 2012-09-27 09:17:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83051. Elküldve:
2012-09-27 09:14:41 |
[7587.] |
Inkább 2 mint egy sem.
Gyorsabb voltál...........
|
| |
|
[válaszok erre: #83052]
|
[előzmény: (83049) mlaszlo, 2012-09-27 09:11:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83050. Elküldve:
2012-09-27 09:12:16 |
[7588.] |
A Direct miatt nem. Annak elégnek kell lenni egy átlag LNB-vel.
De jól kell beállítani és kissé el kell forgatni az LNB-t a függőlegestől.
|
| |
|
|
[előzmény: (83048) BordásP, 2012-09-27 09:03:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83040. Elküldve:
2012-09-27 08:08:03 |
[7590.] |
Nem kell semmi spéci LNB. Elég egy átlagos is.
De a boxoddal kapcsolatos kérdéseidre a topic-jában inkább tudnak válaszolni. Ők ismerik, nekik az van.
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=15966
|
| |
|
[válaszok erre: #83042]
|
[előzmény: (83039) BordásP, 2012-09-27 07:34:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83021. Elküldve:
2012-09-26 18:36:16 |
[7591.] |
Na ezt meg én nem értem!
A 11804 V-n nálam van infó és EPG is vasárnap 01:30-ig. /Minimax-on/
A 11766 V-n nincs.
|
| |
|
[válaszok erre: #83025]
|
[előzmény: (83018) Satlina, 2012-09-26 18:27:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83015. Elküldve:
2012-09-26 18:19:51 |
[7592.] |
Jelezték már!
De nekem a Panthera-n mint 1-2 más ESS csatornán /DoQ....../ sem EPG sem Now/next.
A UPC külön küldi ezekhez.
|
| |
|
[válaszok erre: #83017]
|
[előzmény: (83014) szucsok, 2012-09-26 18:10:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83013. Elküldve:
2012-09-26 18:06:53 |
[7593.] |
Még nem nézem! Megvárom a HD-s változatát.
Tisztábban lássam a jövőt.......
|
| |
|
[válaszok erre: #83014]
|
[előzmény: (83012) attila.scourgeofgod, 2012-09-26 17:35:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1. Elküldve:
2012-09-26 16:50:33 |
[7594.] |
A Nécsört sem mondták hogy nem lesz!
Szvsz 1-2 hónap múlva esetleg, ahogyan telefonon is mondták.
Nem hinném hogy egy tudatlan telefonos hölgy hívott volna fel.
Meg is lepődtem hogy miért telen hívtak és nem E-mailban a szokásos szöveg.
|
| |
|
|
[előzmény: () , 1970-01-01 01:00:00]
(TÉMANYITÓ)
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
83010. Elküldve:
2012-09-26 16:36:21 |
[7595.] |
Ahol látható lesz ott már jelezték.
Ahol meg nem............................
Na azt nem fogják reklámozni.
Részemről elég ez a 3 új csati + a Karma-t is nézhetem!
|
| |
|
[válaszok erre: #83011 #83012]
|
[előzmény: (83008) yaksi, 2012-09-26 15:48:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82957. Elküldve:
2012-09-25 14:40:15 |
[7596.] |
Egyéb ok miatt hívott telen az ügyfélszolgálat. Kihasználva az alkalmat rá kérdeztem az RTL és TV2 új csatijaira is.
1-2 hónapon belül biztosan nem lesz.
Ennyit mondott a hölgy.
|
| |
|
[válaszok erre: #82958 #82959]
|
[előzmény: (82943) atis40, 2012-09-25 09:30:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
30441. Elküldve:
2012-09-24 21:10:11 |
[7597.] |
Pórázon is haza lehet vezetni............
|
| |
|
[válaszok erre: #30442]
|
[előzmény: (30439) Atilu, 2012-09-24 19:47:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
91934. Elküldve:
2012-09-23 15:52:52 |
[7598.] |
Támogatom!
Győzzön a jobbik!
|
| |
|
|
[előzmény: (91932) Amatőr61, 2012-09-23 15:31:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
91933. Elküldve:
2012-09-23 15:51:35 |
[7599.] |
Tudsz olyan szolgáltatót ahol elérhető amit írsz?
Vagy úgy gondolod ha többet fizetek mint amit ki számláznak nekem mást adnak?
Vagy neked nem lenne jó ha fele annyi csatin láthatnád mind azt amit most? Ehhez még a csatornánkénti reklámokat sem kellene csökkenteni.
|
| |
|
|
[előzmény: (91931) aesgs677, 2012-09-23 15:24:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
91930. Elküldve:
2012-09-23 15:19:15 |
[7600.] |
Hali.
A TV csatornák között kellene egy jókora szelektálást csinálni a szolgáltatóknak.
Az sem lenne baj ha összehangolva.
Kidobálni mindenhonnan a sok ismétlést ismétlő tele hirdetéssel csatornákat.
Nincs mit adniuk, de új csatornákat indítanak. A szolgáltatóknak meg be kell tenni a kínálatba, nekünk meg fizetni.
Bárhova kapcsolok vagy reklám vagy ismétlés megy a csatornák zömén.
El tudnám képzelni fele vagy harmad-ennyi csatornán az összes műsort.
Már azért drukkolok hogy egyik szolgáltató se tegye be a kínálatba a 2 új csatit.................
Az előbbiekben írtak természetesen nem csak az RTL-re és a TV2-re vonatkoznak.
|
| |
|
[válaszok erre: #91931 #91932]
|
[előzmény: (91928) Amatőr61, 2012-09-23 14:58:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|