| Találatok száma: 10662 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82916. Elküldve:
2012-09-23 12:38:33 |
[7601.] |
Tőlem is ha jól emlékszem csak a Vodafon kérte.
Vagy a házi mobilra vagy más előfizetős csomagra...............
De szüleimtől már több egyéb alkalommal is.
Onnan tudom mert tőlem kérték el, ugyanis számláikat megtisztelő feladatom rendezni-rendezgetni.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82909. Elküldve:
2012-09-22 19:29:32 |
[7602.] |
Ki tudja?
De nálam nem ellenőriztek semmit, csak meg tekintették a számlát és kész.
A hozzá tartozó befizetett csekk sem kellett.
|
| |
|
[válaszok erre: #82913 #82915]
|
[előzmény: (82908) Atilu, 2012-09-22 19:23:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82906. Elküldve:
2012-09-22 19:21:45 |
[7603.] |
Üdv.
Több más szolgáltató is kér közüzemi számlát. /víz-gáz-villany...........-t/
Mobil telefonhoz előfizetéshez is kértek már tőlem.
Bizonyos áruvásárlási hiteleknél még vezetékes telefonszámla is feltétel mellé.
Nem egyedi dolog ez a UPC-nek.
A lakcím tényleges használatát hivatott igazolni.
|
| |
|
[válaszok erre: #82908]
|
[előzmény: (82903) Amatőr61, 2012-09-22 18:54:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82897. Elküldve:
2012-09-22 18:05:12 |
[7604.] |
Valószínűleg igen.
De a kártyát csak úgy szabad haza vinni a forgalmazótól hogy aktiválva van.
Egyik kártyám nem használtam 2 hónapig. Sem a Pantheraban sem az M5 Illuban nem akart be indulni. /legalábbis pár perc alatt mert többet nem vártam vele/
Pedig szépen viszik a kártyákat és frissülnek is bennük.
A fekete 6010 Philipsben 1-2 perc alatt be indult.
|
| |
|
|
[előzmény: (82885) cba, 2012-09-22 17:15:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
30405. Elküldve:
2012-09-22 13:07:05 |
[7605.] |
Az azon múlik milyen messze van az a takarás.
|
| |
|
|
[előzmény: (30403) taklad, 2012-09-22 12:51:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
91912. Elküldve:
2012-09-22 12:23:38 |
[7606.] |
Freki??? TP???
|
| |
|
[válaszok erre: #91913]
|
[előzmény: (91911) melinho, 2012-09-22 12:06:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
46364. Elküldve:
2012-09-20 14:02:43 |
[7607.] |
Ha csak nem máshol más /jobb/ eljárással-anyagból készülnek.
|
| |
|
[válaszok erre: #46365]
|
[előzmény: (46363) sanca2, 2012-09-20 13:37:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1727. Elküldve:
2012-09-20 09:07:16 |
[7608.] |
Az első körben van az amit tud venni az antennád, az az fogható.
Van elegendő jelerő.
A második az amit ezek közül nézhetsz is, az az nézhető.
Az FTA adók és a kódoltak közül amit nyitni tudsz, így vagy úgy.
|
| |
|
|
[előzmény: (1724) gurabli, 2012-09-20 08:16:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82787. Elküldve:
2012-09-19 12:55:53 |
[7609.] |
Éppen azt írtam hogy miért!
Éjjel nem tudom le keresni a boxon az Explorert nappal meg a Blue-t. /Saját box/
Lehet áramszünet vagy valami volt és az éjjel az Ex...-t nem tette be mer az nincs akkor.
|
| |
|
|
[előzmény: (82786) joco79, 2012-09-19 12:06:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
91879. Elküldve:
2012-09-19 11:49:46 |
[7610.] |
A Discovery ID től már majdnem megvált és most a másik kettő lett megcélozva?
|
| |
|
|
[előzmény: (91877) attila.scourgeofgod, 2012-09-19 09:51:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82785. Elküldve:
2012-09-19 11:44:31 |
[7611.] |
Éjjel más műsor megy rajta más néven..............
|
| |
|
[válaszok erre: #82786]
|
[előzmény: (82783) joco79, 2012-09-19 09:37:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
46342. Elküldve:
2012-09-19 06:28:10 |
[7612.] |
Panasonic DMR EH60 DVD író dobozában papírjaival eladó. /200GB HDD-vel és 5Db ajándék DVD-RAM lemez/
http://www.hificity.hu/cikk.php?ident=3664
Keveset használt, csendes, karc és kopásmentes állapotban a TV/DVD távkapocs is.
Könnyen szerkeszthető, vágható, DVD-R-RW-RAM -ra írható felvétel készítés.:Tv tuner, videó kamera /DV/, VHS, műholdvevő.............-ről.
Mozgásérzékelős megfigyelő kameráról is automatikus videó érzékelés és felvétel 4 féle minőségben. /Csak akkor vesz ha kap képet opció/
RGB, kompozit, komponens, RF, optikai kimenetek. Felfűzhető EuroScart 1-2.
SD kártya, DV, S Video és kompozit a tükör előlapon.
Egyidejű HDD felvétel, felvétel-visszajátszás, DVD lejátszás/írás. Felvétel DVD-ről is HDD-re. Választható képekkel DVD menü készítés, DVD írás több menetben is Max.10-12 perc/lemez sebességgel. Sok más egyéb hasznos és kényelmi funkció!
Ár.:45,000
| Csatolt kép - 16271707.pic |

|
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
7147. Elküldve:
2012-09-18 17:07:20 |
[7613.] |
Nem biztos hogy arról van szó.
Csak nem kell minden áron betenni minden csatornát. Annak idején a Viasat-al is el szaladt a ló. Egyszer csak 3x-os árat akart kérni.
Azt nekünk kell aztán megfizetni!
Másrészt nem értem miért kell másod és harmad csatornákat indítani.
A Fő csatornára nem fér már annyi reklám?
|
| |
|
[válaszok erre: #7148]
|
[előzmény: (7145) gsmtomi1, 2012-09-18 16:16:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
91867. Elküldve:
2012-09-18 10:47:58 |
[7614.] |
"nem lenne szabad, hogy az 1-3 éves korosztályt tévé elé ültesse"
Nem mindegy hogy megy a TV miközben ott van vagy oda van ültetve élé!
Mindenből kell neki egy kicsi, abból is. De a SOK, mindenből ártalmas.
|
| |
|
[válaszok erre: #91868]
|
[előzmény: (91866) Newdigi, 2012-09-18 10:21:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82760. Elküldve:
2012-09-18 10:34:58 |
[7615.] |
Nálam sem nyílik de az nem jelenti azt hogy ki került a D+-ból. Csak el csesztek valamit.
Közben elindult az M1. Már megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #82761]
|
[előzmény: (82759) ateszko, 2012-09-18 10:25:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
91862. Elküldve:
2012-09-17 21:06:14 |
[7616.] |
Na ja. A tehenek azért lila színűek.
De ért már minket nagyobb szerencse is.......................
Nem nagyon örülnék neki ha az unokám beépített USB aljzattal születne.
|
| |
|
[válaszok erre: #91863]
|
[előzmény: (91861) jampy, 2012-09-17 20:54:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82747. Elküldve:
2012-09-17 20:54:38 |
[7617.] |
Az új csatikon már hosszú ideje nincs EPG. Soha nem is volt. Ezek csak nekünk újak.
Nem hinném hogy záros időn belül lesz rajta.
Az RTL-t meg egyértelmű volt hogy nem ússzuk meg.
|
| |
|
|
[előzmény: (82746) risefan2, 2012-09-17 20:40:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82743. Elküldve:
2012-09-17 20:05:50 |
[7618.] |
A múltkori nyitott HD csomag visszakódolásakor is ez volt. Aztán észrevették /vagy szóltak érte/ és újra nyitotta a Direct +.
Most van az a rész hogy nézzük kicsit az SD minőséget és észre vegyük a különbséget....................
|
| |
|
|
[előzmény: (82739) mind_the_gap, 2012-09-17 19:51:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82735. Elküldve:
2012-09-17 19:38:55 |
[7619.] |
Ha a 3 új csatira gondolsz menniük kell. Kerestesd le.
|
| |
|
|
[előzmény: (82733) apus, 2012-09-17 18:46:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
20597. Elküldve:
2012-09-17 18:22:17 |
[7620.] |
Hát, a Panthera-ra nem hinném hogy jó lenne SNR ide vagy oda.
Csak szurkolok neked hogy össze jöjjön minden.
Az elsők között jelentkeztem volna amúgy ha még érdekelt volnék a dologban.
Na, mindent bele és sok sikert!
Szia!
|
| |
|
|
[előzmény: (20596) f2f2, 2012-09-17 15:51:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82730. Elküldve:
2012-09-17 18:11:23 |
[7621.] |
A HD csomaggal. Amúgy nem. /nálam/
|
| |
|
[válaszok erre: #82739]
|
[előzmény: (82729) szucsok, 2012-09-17 18:00:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82700. Elküldve:
2012-09-17 12:54:46 |
[7622.] |
Nyitva volt?
Lassan már nem is marad olyan csatorna amit látatlanban tudnánk ócsárolni.....
|
| |
|
[válaszok erre: #82701 #82709]
|
[előzmény: (82699) Csattogtatós, 2012-09-17 12:51:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82693. Elküldve:
2012-09-17 12:38:59 |
[7623.] |
De a HD csomaghoz is hozzá nyúltak! OFF-neki.
|
| |
|
[válaszok erre: #82699]
|
[előzmény: (82692) Csattogtatós, 2012-09-17 12:16:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82690. Elküldve:
2012-09-17 11:53:12 |
[7624.] |
Az nem az én világom. Csak mivel nem magamnak raktam fel mások ízlésére gondoltam. Meg aztán ez a műfaj nincs nálunk a UPC-n.
|
| |
|
|
[előzmény: (82689) szucsok, 2012-09-17 11:16:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|