Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499739/2 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (78/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 427 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 10662 üzenet

Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
20594. Elküldve: 2012-09-17 09:48:18 [7626.]

A box-ról box-ra való közvetlen teljes áttöltés ellen van egyáltalán ami védené?



Téma: Illusionsat C3 Fórum: Sat
[válaszok erre: #20595] [előzmény: (20592) erik.dj, 2012-09-17 09:38:28]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
82671. Elküldve: 2012-09-17 06:44:02 [7627.]

Az igény és a kereslet az ami meghatározza bizonyos keretek között hogy milyen és mennyi csatorna legyen.
Röviden, mi efik!
Úgy érzem a UPC D. elég jól követi az igényeinket.
/mielőtt agyoncsapnátok/
Betette a kínálatba csaknem minden számára elérhető csatornát.
Ad csak kártyát is és jó áron. Igaz iparkodni kellett az extra kedvezményes rendelésével.
4 boxra/kártyára van lehetőség.
A HD csomag már másodszor hetekig nyitva van. Jelenleg is nyitva.
Nem rohamozták meg az ÜfSzolg-ot a HD előfizetésekért. Nem kell, nincs rá igény. 200e Ft-os Tv az kell de jó kép rá az már nem.
Ellenben ha indítanak egy új csatornát amin csak az Isaura ismétlései mennek és nem tenné be a UPC a kínálatba ki törne a parasztgyalázat. Úgyszintén ha meglevő hasonló csatit tennének ki.
Amíg a szolgáltatóknak be kell tenni ezeket a csatikat a kínálatba addig állandóan lesznek újabbak és újabbak, még több reklámmal és ismétléssel.
Már most mennyien várják a Super Tv 2 Extra RöTöLöt?
Hát ez kell "nekünk", vagyis a többségnek.....................
Megvesszük a Mercit de olcsó "mosóbenzint" rakunk bele.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #82672] [előzmény: (82670) csacso20, 2012-09-17 00:05:10]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
30154. Elküldve: 2012-09-17 04:59:41 [7628.]

Ebben igazad van!
De azoknak van Hello előfizetésük?
A "Sokan" szót tartottam túlzónak, hisz nem sok az össz efi.
Abból hányan vannak abban a korban vagy egyáltalán akik felsőbb iskolába járnak és érettségi előtt állnak.......................... icon2.gif


Téma: Austriasat Magyarország Fórum: Sat
[válaszok erre: #30155] [előzmény: (30153) Utalatos Manyika, 2012-09-16 21:44:04]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
30151. Elküldve: 2012-09-16 19:33:35 [7629.]

A előfizetés éretségiköteles lett? icon53.gif


Téma: Austriasat Magyarország Fórum: Sat
[válaszok erre: #30153] [előzmény: (30150) Utalatos Manyika, 2012-09-16 18:54:35]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
46303. Elküldve: 2012-09-16 17:09:44 [7630.]

A két Illusion M5 UPC házi megosztásra belőve még eladó!

Csatolt kép - 16266952.pic






Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
82632. Elküldve: 2012-09-16 09:47:35 [7631.]

Nem jelöltem meg egy TP-t sem!
A UPC összes TP-je, csatornája és a DIGI-é található a linkeken.
????


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (82630) mind_the_gap, 2012-09-16 09:34:52]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
82628. Elküldve: 2012-09-16 08:11:50 [7632.]

http://hu.kingofsat.net/pack-upc.php

http://hu.kingofsat.net/pack-digitv.php



Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #82630] [előzmény: (82626) ToomyC, 2012-09-16 07:51:54]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
82625. Elküldve: 2012-09-15 21:30:46 [7633.]

Közvetlen az után hogy be teszik. icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (82624) jhony29, 2012-09-15 21:28:55]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
30354. Elküldve: 2012-09-15 15:08:58 [7634.]

icon32.gif icon20.gif
Alulról vakuzott! icon50.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (30352) syrrus, 2012-09-15 13:19:21]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
82583. Elküldve: 2012-09-14 13:58:46 [7635.]

Itt a többi frekije.:
http://hu.kingofsat.net/find.php?question=babe&Submit=Zap


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (82577) sandorka, 2012-09-14 12:08:36]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
30123. Elküldve: 2012-09-14 09:21:30 [7636.]

Szval üljön mindenki nyugodtan a fenekén, majd ha lesz akkor nézhetik. icon21.gif


Téma: Austriasat Magyarország Fórum: Sat
[előzmény: (30122) gerimur, 2012-09-14 09:10:13]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
82570. Elküldve: 2012-09-14 06:35:35 [7637.]

Az EPG másnál is szokatlanul hiányos? Most nálam alig van itt-ott.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #82572 #82577]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
3571. Elküldve: 2012-09-14 06:27:36 [7638.]

A 21.66 SW-ben tudja valaki mire való az "AvatarCamD"?
/Szerver telepítés menü/


Téma: OptiboxHD Panthera és Alligator Linux Fórum: Sat
[válaszok erre: #3572] [előzmény: (3570) Barczik L, 2012-09-11 12:25:33]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
82561. Elküldve: 2012-09-13 19:08:47 [7639.]

?????????????
Mi nem megy? A HD-k még mennek.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #82562] [előzmény: (82560) aesgs677, 2012-09-13 18:52:04]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
1681. Elküldve: 2012-09-13 17:19:16 [7640.]

A megosztás már mehet routeren keresztül is. A házi is.
Kell a boxba Wifi és nem kell fúrni. icon32.gif


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1682] [előzmény: (1680) Tippmix46, 2012-09-13 17:16:44]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
1563. Elküldve: 2012-09-12 18:53:26 [7641.]

Üdv mindenkinek!
Végre én is ide találtam. Segíthettetek volna picit hogy miért írtam az C3 topicjában 4.5 éves utolsó beírást.
A válasz.:
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=15026

Szóval nem a keresőbe írtam amikor kerestem hanem visszaolvastam Kb.10 oldalt mire megtaláltam az M5-öt de közben az igazi felett átsiklottam...............
De a lényeg hogy van 2Db M5-öm a hirdetések között. icon50.gif


Téma: Illusionsat M5 Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
534. Elküldve: 2012-09-12 15:42:40 [7642.]

De meg lehet. Nekem 8-as Diseqc kapcsoló egyik ágán van a forgató.
Kérdés hogy a boxod tudja-e kezelni a kapcsolót is és a motort is egyszerre.
Vegyél egy 1.0 vagy 1.1 vezérlésű kapcsolót és a meglévő LNB-kkel tegyél próbát a forgató antennás boxal.
Ha müxi aztán veheted a többi kelléket.
De a forgatót csak az egyik box fogja majd vezérelni és ha eltekered, akkor a másik boxon el megy a jel ha éppen azt használta.
Szval lehet hogy elég lenne a fix tányérra twin fej.
Az egyik ága menne az egyik boxba a másik a Diseqc kapcsoló egyik ágába.
A diseqc másik ágába menne a motor majd az LNB. Ez lenne a másik boxnak amit te használnál vadászatra.


Téma: Diseqc 1.2 forgató motor Fórum: Sat
[válaszok erre: #535] [előzmény: (533) Youme, 2012-09-12 14:20:52]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
20576. Elküldve: 2012-09-12 09:52:06 [7643.]

Belépni be tudok, üzenetet is megírtam de elküldeni már nem enged. De mint írtam nálam ott a kis lakat is hogy topic lezárva!
KWP-nek írtam PÜ-t 3-4 napja hogy a Satera keresője sem megy nálam de egyenlőre olvasatlan az is.
De minden más müxi úgyhogy nem írkálok többször neki.
Bár a Satera jó lenne.............................
icon50.gif

Írj légyszi valamit az Illusionsat M5-be. /akármit/ hátha feléled a Topic.


Téma: Illusionsat C3 Fórum: Sat
[előzmény: (20575) Merlot, 2012-09-12 09:22:22]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
1631. Elküldve: 2012-09-11 19:19:52 [7644.]

Puffneki!
Na, remélem mögöttük marad! /Meg aztán át sem férne/
Hogy ki szúrtad már.................... icon32.gif

"kalimera" Gyorsabb voltál!


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1632] [előzmény: (1628) Atilu, 2012-09-11 19:09:13]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
1627. Elküldve: 2012-09-11 19:02:02 [7645.]

Nem ezt az oldalt láttam de valszleg ez is jó!
Köszi a köz nevében is. icon50.gif


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[előzmény: (1626) kalimera, 2012-09-11 17:00:45]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
20574. Elküldve: 2012-09-11 18:55:42 [7646.]

Csak én vagyok onnan ki tiltva?

Hiba!

Ezt a témát a moderátor bezárta! Nem szólhat hozzá!

Vissza :: Ugrás a főoldalra

Ezt kapom csak! Meg a kis piros lakat is ott van............


Téma: Illusionsat C3 Fórum: Sat
[válaszok erre: #20575] [előzmény: (20573) Merlot, 2012-09-11 18:06:17]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
1621. Elküldve: 2012-09-11 16:01:01 [7647.]

Egy pillanatra sem gondoltam hogy "Zolien" úgy gondolta ahogyan azt írtam!

"Zolien" icon2.gif

Láttam párszor azt a képet, már a feltöltése után is. Csoda hogy azokon a réseken bármit is tud fogni.
A pontos időt nem tudom de a nap a műholdak előtt fog el haladni nemsokára valamikor ősszel.
Linket sajna nem tudok de van egy oldal ahol hónap-nap-óra-percre meg van adva területek szerint hogy mikor mely hold mögött van a nap.
Az adott lakhelyen a megadott időpontban pontosan ott van az Astra ahol a nap.
Ebből látni lehet hogy mi takarja és honnan látni a holdat.
Csak tud valaki linket az oldalra...........


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1622 #1626 #1628] [előzmény: (1620) raczandris, 2012-09-11 15:21:39]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
82500. Elküldve: 2012-09-11 15:31:52 [7648.]

A History HD hangja másnál is meg-meg álldogál?


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #82502]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
1618. Elküldve: 2012-09-11 15:12:13 [7649.]

A háznak a túloldala nem északra néz.............?


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1619 #1620] [előzmény: (1616) Zolien, 2012-09-11 14:57:28]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
20572. Elküldve: 2012-09-11 14:53:13 [7650.]

De! Próbálj bele írni.
Nem engedi elküldeni! Pedig alig találtam rá, vagy 10 oldalt néztem vissza.
4,5 éve lett bele írva.
Keresővel gyorsabb lett volna de nosztalgiáztam egyet a régi topic-ok között.
De ott a kis lakat is a listában az M5-nél de a keresővel nem látni.


Téma: Illusionsat C3 Fórum: Sat
[válaszok erre: #20573] [előzmény: (20571) Merlot, 2012-09-11 14:21:15]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 10662
    / 427 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.044702053070068 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail