| Találatok száma: 10662 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
20594. Elküldve:
2012-09-17 09:48:18 |
[7626.] |
A box-ról box-ra való közvetlen teljes áttöltés ellen van egyáltalán ami védené?
|
| |
|
[válaszok erre: #20595]
|
[előzmény: (20592) erik.dj, 2012-09-17 09:38:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82671. Elküldve:
2012-09-17 06:44:02 |
[7627.] |
Az igény és a kereslet az ami meghatározza bizonyos keretek között hogy milyen és mennyi csatorna legyen.
Röviden, mi efik!
Úgy érzem a UPC D. elég jól követi az igényeinket.
/mielőtt agyoncsapnátok/
Betette a kínálatba csaknem minden számára elérhető csatornát.
Ad csak kártyát is és jó áron. Igaz iparkodni kellett az extra kedvezményes rendelésével.
4 boxra/kártyára van lehetőség.
A HD csomag már másodszor hetekig nyitva van. Jelenleg is nyitva.
Nem rohamozták meg az ÜfSzolg-ot a HD előfizetésekért. Nem kell, nincs rá igény. 200e Ft-os Tv az kell de jó kép rá az már nem.
Ellenben ha indítanak egy új csatornát amin csak az Isaura ismétlései mennek és nem tenné be a UPC a kínálatba ki törne a parasztgyalázat. Úgyszintén ha meglevő hasonló csatit tennének ki.
Amíg a szolgáltatóknak be kell tenni ezeket a csatikat a kínálatba addig állandóan lesznek újabbak és újabbak, még több reklámmal és ismétléssel.
Már most mennyien várják a Super Tv 2 Extra RöTöLöt?
Hát ez kell "nekünk", vagyis a többségnek.....................
Megvesszük a Mercit de olcsó "mosóbenzint" rakunk bele.
|
| |
|
[válaszok erre: #82672]
|
[előzmény: (82670) csacso20, 2012-09-17 00:05:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
30154. Elküldve:
2012-09-17 04:59:41 |
[7628.] |
Ebben igazad van!
De azoknak van Hello előfizetésük?
A "Sokan" szót tartottam túlzónak, hisz nem sok az össz efi.
Abból hányan vannak abban a korban vagy egyáltalán akik felsőbb iskolába járnak és érettségi előtt állnak..........................
|
| |
|
[válaszok erre: #30155]
|
[előzmény: (30153) Utalatos Manyika, 2012-09-16 21:44:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
30151. Elküldve:
2012-09-16 19:33:35 |
[7629.] |
A előfizetés éretségiköteles lett?
|
| |
|
[válaszok erre: #30153]
|
[előzmény: (30150) Utalatos Manyika, 2012-09-16 18:54:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82632. Elküldve:
2012-09-16 09:47:35 |
[7631.] |
Nem jelöltem meg egy TP-t sem!
A UPC összes TP-je, csatornája és a DIGI-é található a linkeken.
????
|
| |
|
|
[előzmény: (82630) mind_the_gap, 2012-09-16 09:34:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82625. Elküldve:
2012-09-15 21:30:46 |
[7633.] |
Közvetlen az után hogy be teszik.
|
| |
|
|
[előzmény: (82624) jhony29, 2012-09-15 21:28:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
30354. Elküldve:
2012-09-15 15:08:58 |
[7634.] |
Alulról vakuzott!
|
| |
|
|
[előzmény: (30352) syrrus, 2012-09-15 13:19:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
30123. Elküldve:
2012-09-14 09:21:30 |
[7636.] |
Szval üljön mindenki nyugodtan a fenekén, majd ha lesz akkor nézhetik.
|
| |
|
|
[előzmény: (30122) gerimur, 2012-09-14 09:10:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82570. Elküldve:
2012-09-14 06:35:35 |
[7637.] |
Az EPG másnál is szokatlanul hiányos? Most nálam alig van itt-ott.
|
| |
|
[válaszok erre: #82572 #82577]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
3571. Elküldve:
2012-09-14 06:27:36 |
[7638.] |
A 21.66 SW-ben tudja valaki mire való az "AvatarCamD"?
/Szerver telepítés menü/
|
| |
|
[válaszok erre: #3572]
|
[előzmény: (3570) Barczik L, 2012-09-11 12:25:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82561. Elküldve:
2012-09-13 19:08:47 |
[7639.] |
?????????????
Mi nem megy? A HD-k még mennek.
|
| |
|
[válaszok erre: #82562]
|
[előzmény: (82560) aesgs677, 2012-09-13 18:52:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1681. Elküldve:
2012-09-13 17:19:16 |
[7640.] |
A megosztás már mehet routeren keresztül is. A házi is.
Kell a boxba Wifi és nem kell fúrni.
|
| |
|
[válaszok erre: #1682]
|
[előzmény: (1680) Tippmix46, 2012-09-13 17:16:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1563. Elküldve:
2012-09-12 18:53:26 |
[7641.] |
Üdv mindenkinek!
Végre én is ide találtam. Segíthettetek volna picit hogy miért írtam az C3 topicjában 4.5 éves utolsó beírást.
A válasz.:
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=15026
Szóval nem a keresőbe írtam amikor kerestem hanem visszaolvastam Kb.10 oldalt mire megtaláltam az M5-öt de közben az igazi felett átsiklottam...............
De a lényeg hogy van 2Db M5-öm a hirdetések között.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
534. Elküldve:
2012-09-12 15:42:40 |
[7642.] |
De meg lehet. Nekem 8-as Diseqc kapcsoló egyik ágán van a forgató.
Kérdés hogy a boxod tudja-e kezelni a kapcsolót is és a motort is egyszerre.
Vegyél egy 1.0 vagy 1.1 vezérlésű kapcsolót és a meglévő LNB-kkel tegyél próbát a forgató antennás boxal.
Ha müxi aztán veheted a többi kelléket.
De a forgatót csak az egyik box fogja majd vezérelni és ha eltekered, akkor a másik boxon el megy a jel ha éppen azt használta.
Szval lehet hogy elég lenne a fix tányérra twin fej.
Az egyik ága menne az egyik boxba a másik a Diseqc kapcsoló egyik ágába.
A diseqc másik ágába menne a motor majd az LNB. Ez lenne a másik boxnak amit te használnál vadászatra.
|
| |
|
[válaszok erre: #535]
|
[előzmény: (533) Youme, 2012-09-12 14:20:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
20576. Elküldve:
2012-09-12 09:52:06 |
[7643.] |
Belépni be tudok, üzenetet is megírtam de elküldeni már nem enged. De mint írtam nálam ott a kis lakat is hogy topic lezárva!
KWP-nek írtam PÜ-t 3-4 napja hogy a Satera keresője sem megy nálam de egyenlőre olvasatlan az is.
De minden más müxi úgyhogy nem írkálok többször neki.
Bár a Satera jó lenne.............................
Írj légyszi valamit az Illusionsat M5-be. /akármit/ hátha feléled a Topic.
|
| |
|
|
[előzmény: (20575) Merlot, 2012-09-12 09:22:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1631. Elküldve:
2012-09-11 19:19:52 |
[7644.] |
Puffneki!
Na, remélem mögöttük marad! /Meg aztán át sem férne/
Hogy ki szúrtad már....................
"kalimera" Gyorsabb voltál!
|
| |
|
[válaszok erre: #1632]
|
[előzmény: (1628) Atilu, 2012-09-11 19:09:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1627. Elküldve:
2012-09-11 19:02:02 |
[7645.] |
Nem ezt az oldalt láttam de valszleg ez is jó!
Köszi a köz nevében is.
|
| |
|
|
[előzmény: (1626) kalimera, 2012-09-11 17:00:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
20574. Elküldve:
2012-09-11 18:55:42 |
[7646.] |
Csak én vagyok onnan ki tiltva?
Hiba!
Ezt a témát a moderátor bezárta! Nem szólhat hozzá!
Vissza :: Ugrás a főoldalra
Ezt kapom csak! Meg a kis piros lakat is ott van............
|
| |
|
[válaszok erre: #20575]
|
[előzmény: (20573) Merlot, 2012-09-11 18:06:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1621. Elküldve:
2012-09-11 16:01:01 |
[7647.] |
Egy pillanatra sem gondoltam hogy "Zolien" úgy gondolta ahogyan azt írtam!
"Zolien"
Láttam párszor azt a képet, már a feltöltése után is. Csoda hogy azokon a réseken bármit is tud fogni.
A pontos időt nem tudom de a nap a műholdak előtt fog el haladni nemsokára valamikor ősszel.
Linket sajna nem tudok de van egy oldal ahol hónap-nap-óra-percre meg van adva területek szerint hogy mikor mely hold mögött van a nap.
Az adott lakhelyen a megadott időpontban pontosan ott van az Astra ahol a nap.
Ebből látni lehet hogy mi takarja és honnan látni a holdat.
Csak tud valaki linket az oldalra...........
|
| |
|
[válaszok erre: #1622 #1626 #1628]
|
[előzmény: (1620) raczandris, 2012-09-11 15:21:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82500. Elküldve:
2012-09-11 15:31:52 |
[7648.] |
A History HD hangja másnál is meg-meg álldogál?
|
| |
|
[válaszok erre: #82502]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1618. Elküldve:
2012-09-11 15:12:13 |
[7649.] |
A háznak a túloldala nem északra néz.............?
|
| |
|
[válaszok erre: #1619 #1620]
|
[előzmény: (1616) Zolien, 2012-09-11 14:57:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
20572. Elküldve:
2012-09-11 14:53:13 |
[7650.] |
De! Próbálj bele írni.
Nem engedi elküldeni! Pedig alig találtam rá, vagy 10 oldalt néztem vissza.
4,5 éve lett bele írva.
Keresővel gyorsabb lett volna de nosztalgiáztam egyet a régi topic-ok között.
De ott a kis lakat is a listában az M5-nél de a keresővel nem látni.
|
| |
|
[válaszok erre: #20573]
|
[előzmény: (20571) Merlot, 2012-09-11 14:21:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|