| Találatok száma: 10662 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
20570. Elküldve:
2012-09-11 12:36:24 |
[7651.] |
M5 be akartam írni de az a topic már zárva.
2Db M5-öt betettem a hirdetésekbe irányárral ............................
|
| |
|
[válaszok erre: #20571]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
3570. Elküldve:
2012-09-11 12:25:33 |
[7652.] |
Köszi! Idővel szükség lesz rá.
Most müxi a 0 modemmel.
|
| |
|
[válaszok erre: #3571]
|
[előzmény: (3569) Rubelly, 2012-09-11 11:38:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
46228. Elküldve:
2012-09-11 09:04:48 |
[7653.] |
2 Db Illusionsat M5 eladó.
Párban voltak, UPC megosztás stabilan megy velük.
9000Ft/db
Párban véve adom hozzá a nullmodem kábelt és 3db távkapcsolót amiből 2 újszerű a 3. kopottas.
Kérdezz Pü-ben.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1605. Elküldve:
2012-09-11 08:29:28 |
[7654.] |
1-2 hónap múlva az Astra is bejön, de csak jövő tavaszig.
Ha nincs rajta levél akkor valamennyit fogsz látni a holdból.
|
| |
|
|
[előzmény: (1603) Tippmix46, 2012-09-11 08:02:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
3568. Elküldve:
2012-09-10 22:19:06 |
[7655.] |
Köszi!
Legalább valaki valamihez ért!
A soros port nem ad ki az egyiken.
De a másikról müxi.
Lehet 1x routeren keresztül is ki próbálom de a kábelezéssel gondom lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #3569]
|
[előzmény: (3567) Rubelly, 2012-09-10 21:53:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
3566. Elküldve:
2012-09-10 20:33:33 |
[7656.] |
Na ez most érdekes.
Megcseréltem a Master-t és Kliens-et és így müxi!
Na ez most mitől.....................
|
| |
|
|
[előzmény: (3565) Barczik L, 2012-09-10 19:55:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
3565. Elküldve:
2012-09-10 19:55:44 |
[7657.] |
Na most vagyok sz@rban.
Vettem még egy Penthera-t házi UPC megosztásra RS 232 nullmodem kábellel.
Hát nem megy. kábel jó Illusionsat M5 is ezzel ment. 3 eres 4-5 láb felcserélve.
Amit beállítottam.:
COM PORT- Home share-
Mód- RS232
Baud rate-itt többet is ki próbáltam minkét boxon azonos értékkel
Megosztási mód- Master /Kártyás/ a másikon Kliens 1
Max Kliens 1 de 10-et is próbáltam.
Azonos 20.72 SW-k a boxokon.
Ha bedugom a 0 modem kábelt a zöld led kis pirossal felváltva villódzik.
Routeren keresztül nem néztem mert a falban csak a 0 modem kábel van a két box között.
Igaz amíg tesztelgetem egymás mellett van a 2 box.
...és mi az a Baud Rate?
Köszi előre is ..............
|
| |
|
[válaszok erre: #3566 #3567]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
46201. Elküldve:
2012-09-09 15:43:13 |
[7658.] |
OK, OK.
Most könnyebbet kérdeztem.
|
| |
|
|
[előzmény: (46200) egedi, 2012-09-09 13:50:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
46197. Elküldve:
2012-09-09 10:29:13 |
[7659.] |
".Érdeklődni PÜ-ben lehet
Egedi"
Valami választ légyszi arra a PÜ-re ha már elolvastad.
|
| |
|
[válaszok erre: #46200]
|
[előzmény: (46190) egedi, 2012-09-08 15:25:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
46194. Elküldve:
2012-09-09 04:59:52 |
[7660.] |
Másnál rendesen müxi a "SATERA"?
Beírom a nevet vagy bármit de találat helyett mindig ez a válasz.:
Nem írtad be mire szeretnél rákeresni!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
7111. Elküldve:
2012-09-09 04:37:41 |
[7661.] |
A számla hátoldalán, nagyon apró betűkkel.
Volt Rubicom-os terület.
|
| |
|
|
[előzmény: (7110) gduck, 2012-09-08 23:58:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1561. Elküldve:
2012-09-08 21:06:12 |
[7662.] |
"nem tudom milyen lenne 90-100%os jelerősséggel/jelminőséggel."
Ugyan olyan, Ha túl gyenge a jel akkor kockásodik vagy egyáltalán nincs kép. Az analógnál van a mákos-zsizsás kép.
Más csatornákon lehet magasabb értéket kapsz de a jelszintmérő nem megbízható általában a boxokon. Az Amiko-ét nem ismerem,
|
| |
|
[válaszok erre: #1562 #1564]
|
[előzmény: (1560) Tippmix46, 2012-09-08 20:39:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
7106. Elküldve:
2012-09-08 20:56:41 |
[7663.] |
Köszi!
Akkor az analógon még zsizsásabb lesz a kép az elosztó után, ha jól értelmezem.
|
| |
|
|
[előzmény: (7105) masodikmusor, 2012-09-08 20:41:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
7103. Elküldve:
2012-09-08 14:36:12 |
[7664.] |
Ami a számlámon van.:
Módosításra kerül az analóg szolgáltatáson belül a vevőszintre vonatkozó egyedi minőségi mutató mértéke 68 dBuV-ról 57dBuV-re.
Ezt a Google nem fordítja le nekem tutira. Mit jelent ez nekem?
Annyit már észre vettem hogy kb 2 hónapja sokkal gyengébb lett a jelerőm. Lehet hogy még gyengébb lesz?
|
| |
|
[válaszok erre: #7104 #7107 #7109 #7110]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82384. Elküldve:
2012-09-08 14:21:39 |
[7665.] |
Gondolod rendelt volna kártyát ha nem...................
|
| |
|
|
[előzmény: (82382) tonyonet, 2012-09-08 14:13:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
91795. Elküldve:
2012-09-07 18:44:00 |
[7666.] |
Igen!
A Digi is eregette a "galambot" az efiknek.
Néhány boxon a szagát is lehetett érezni .............
|
| |
|
|
[előzmény: (91794) Amatőr61, 2012-09-07 18:20:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
46175. Elküldve:
2012-09-06 18:31:58 |
[7667.] |
A vessző utáni szóköz hiánya sem lehet véletlen................
Meg kellene jegyeznie mikor ki-ként jelentkezik be.
|
| |
|
|
[előzmény: (46173) zutyus, 2012-09-06 16:28:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
7084. Elküldve:
2012-09-06 16:46:09 |
[7668.] |
Mobil internetről! UPC-től kaptam e-mailban.:
Akciónk 2012. augusztus 21-étől visszavonásig 12 hónapos határozott idejű szerződéssel történő megrendelés esetén, egyéni előfizetők részére érvényes. A kedvezményes belépési díj 1300 Ft, melyet online rendelés esetén elengedünk. Az 1 GB-os csomag esetében az 1490 Ft-os ár 2012. december 31-ig érhető el, ezután a csomag havidíja: 1890 Ft. A upc mobilinternet szolgáltatást kizárólag belföldi mobilinternetezésre biztosítjuk, a csomagok elméleti maximális le- és feltöltési sebessége: 7,2/1,4 Mbit/s, az egyedi garantált le- és feltöltési sebessége: 0/0 Mbit/s. A upc mobilinternet 1 GB csomag esetében az 1 GB havi adatforgalmi keret elérését követően a sebességet 2 GB-ig 0,06/0,016 Mbit/s-ra, 2 GB felett 0,01/0,01 Mbit/s-ra lassítjuk az adott naptári hónap végéig. A UPC vezetékes- és mobilinternet csomagjairól, szolgáltatási területekről, sebességről, minőségi célértékekről részletes leírást találhat a www.upc.hu/savszelesseg weboldalon. A tájékoztatás nem teljes körű, a további részletekért kérjük, kattints!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
46171. Elküldve:
2012-09-06 11:38:44 |
[7669.] |
Mi a Sz@r ez és hogy kerül ide?
|
| |
|
[válaszok erre: #46180]
|
[előzmény: (46165) Franky2Ster, 2012-09-06 09:32:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82337. Elküldve:
2012-09-05 18:26:46 |
[7670.] |
Attól még igényelheted a szerelőt hogy saját kütyüt használsz. Nem mindenki szereli saját magának az antennát.............
|
| |
|
|
[előzmény: (82336) yaksi, 2012-09-05 18:18:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82277. Elküldve:
2012-09-03 17:58:59 |
[7671.] |
Bi-bi-bí, de Discovery HD az nincs!
De tényleg szép.......
|
| |
|
|
[előzmény: (82276) taurus, 2012-09-03 17:49:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
1550. Elküldve:
2012-08-30 18:12:37 |
[7672.] |
http://hu.kingofsat.net/new.php
Írd be a csatornakeresőbe a csatorna nevét és a találatoknál kattints rá.
Mindent megtudhatsz a csatiról.
A 9E-n szabadon jön a M2 és Duna 1-2 persze ha érdekel.
|
| |
|
|
[előzmény: (1549) Tippmix46, 2012-08-30 17:59:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
82170. Elküldve:
2012-08-29 16:22:12 |
[7673.] |
Jól számolom 3 boxod már van?
Intézd úgy hogy az 1-ik meghibásodjon.
/Pl: 1-2 óra után bemelegszik és leáll/ Azt úgysem várják ki hogy igaz-e.
Kártyát nem cserélnek de boxot kártyásól igen.
Csak más típusú boxot kérj. /Philips 6010-et és a kártyát átrakod saját kütyübe/
|
| |
|
[válaszok erre: #82172]
|
[előzmény: (82168) bandor, 2012-08-29 15:49:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
20567. Elküldve:
2012-08-29 16:12:45 |
[7674.] |
Csak annyit tudok hogy nekem sem működött. De ezeknek a boxonkak nem is nagyon kell. Könnyű rendezni rajta a csatikat. Ki kell használni a több csatorna kijelölése és egyebeket. Az Illunak van tán a legjobb szerkesztője.
|
| |
|
[válaszok erre: #20568]
|
[előzmény: (20566) robko, 2012-08-29 14:13:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
46052. Elküldve:
2012-08-29 11:10:49 |
[7675.] |
Előrendelések végkiárusítása???
|
| |
|
|
[előzmény: (46051) Saty, 2012-08-29 11:04:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|