| Találatok száma: 10662 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
245. Elküldve:
2012-08-04 19:16:49 |
[7726.] |
Nálam csak a lengyel hang van...........
|
| |
|
[válaszok erre: #246]
|
[előzmény: (244) pityu54, 2012-08-04 19:10:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
243. Elküldve:
2012-08-04 19:06:05 |
[7727.] |
A 12111 H-n mennie kellene a Romantica-nak?
Mindig is ment nálam de mostanság ha rá kapcsolok beindul de pár pillanat múlva fekete kép. A PG, PB , Travel.............. azok mennek.
|
| |
|
[válaszok erre: #244 #247]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81659. Elküldve:
2012-08-04 17:02:43 |
[7728.] |
A National Geographic szeret szórakozni a logóival. Most a HD változaté van egész bent a képben. Szép nagy betűk, nagyobb mint az SD-n. Junost-on is jól látszódjon..................
A DiscoveryHD jó helyen van jók a betűk csak a SHOWCASE betűinek sem kellene nagyobbnak lennie.
|
| |
|
[válaszok erre: #81664]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81647. Elküldve:
2012-08-03 18:32:31 |
[7729.] |
A "cigány" is a maga lovát dicséri!
/De a szomszéd fűje mindig zöldebb/
|
| |
|
|
[előzmény: (81644) yaksi, 2012-08-03 18:26:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
45823. Elküldve:
2012-08-03 18:20:09 |
[7730.] |
Ha csak nehezen működnek a gombok azon lehet segíteni.
Takarítás, esetleg az érintkező tappancskák grafitporral való be kenése.
A Lidl-ben volt kapható Silvercrest típusú távkapocs sem rossz ha még működik az eredeti. Arról megtanítható és akár a TV gombjai közé is be lehet rakni a HDMI vezérlő gombjait. Még átkapcsolni sem kell a távirányítót mert mindegy hogy milyen készüléket tanítunk a TV gombjai közé.
Egy régi Thomson-om is van. Tanítható az is de jóval drágább volt és még az is müxi csak agyonra kopott.
|
| |
|
|
[előzmény: (45822) Barna Imre, 2012-08-03 15:29:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81631. Elküldve:
2012-08-03 17:52:04 |
[7731.] |
Psssz!
Csak csendben, ez nagyon jó így.
|
| |
|
|
[előzmény: (81629) Csattogtatós, 2012-08-03 17:06:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
7024. Elküldve:
2012-08-03 15:34:40 |
[7732.] |
A Rubicom-tól mennyi is került át?
|
| |
|
|
[előzmény: (7023) attila.scourgeofgod, 2012-08-03 11:22:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
91332. Elküldve:
2012-08-03 15:27:41 |
[7733.] |
"miért nem váltasz másik szolgáltatóra?"
Ez a hozzáállás vezet oda ahol éppen tartunk. Ugyanis máshol is ez van. Ha jól meg lehetne érte őket f@szolni rendbe raknák szépen itt is és más szolgáltatók is.
Mi miért nem küldhetünk nekik olyan levelet hogy.: ejnye-bejnye meg x-napon belül és-meg-vagy akkor nem fizetek mert nincs ez vagy az meg hogy xx-§ xy-§ értelmében...............
|
| |
|
|
[előzmény: (91321) petersk, 2012-08-03 12:27:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81628. Elküldve:
2012-08-03 14:56:49 |
[7734.] |
A Viasat Explorer már megint meg-meg álldogál vagy még mindig nem javították?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81618. Elküldve:
2012-08-01 18:06:55 |
[7735.] |
Valahogyan én is így látom. Csak azért vállaltam be mert több más kedvezményt is kaptam miatta. /0.-Ft 3.box, 1250.-Ft HBO Maxpack és 500.-Ft Filmbox 6hónapig,
1év hűséggel.....
|
| |
|
|
[előzmény: (81614) mlaszlo, 2012-08-01 17:56:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
3528. Elküldve:
2012-08-01 05:06:46 |
[7736.] |
Igen, működik. /Az eredeti gyári szoftal nem/
|
| |
|
[válaszok erre: #3530]
|
[előzmény: (3527) leon08, 2012-07-31 22:23:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
29884. Elküldve:
2012-07-31 08:37:12 |
[7737.] |
Igen a "haladó" videó beállításban van rá lehetőség, megnéztem.
|
| |
|
|
[előzmény: (29883) htibi58, 2012-07-31 08:22:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
7153. Elküldve:
2012-07-30 19:14:02 |
[7738.] |
A kábel a fej és a forgató között nem számít semmit. Akár anélkül is kellene forgatnia.
A forgató hangja nem változott mostanság? /Nyekereg, erőlködik........./
|
| |
|
[válaszok erre: #7154]
|
[előzmény: (7152) drogos, 2012-07-30 09:50:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81572. Elküldve:
2012-07-30 19:06:53 |
[7739.] |
Le maradtam valamiről?
Mi akarna az lenni és hol?
Felénk olyan huzat volt hogy a házat is el forgatta az antenna alatt. De már van áramunk is és a net is müxi.
|
| |
|
[válaszok erre: #81573 #81574]
|
[előzmény: (81571) Csattogtatós, 2012-07-30 18:51:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81554. Elküldve:
2012-07-28 21:04:28 |
[7740.] |
Azt csak a UPC saját box-al lehet.
Tanulmányozd a TV menüjét a felesleges csatornák törlése, rendezése, kedvenc lista egyebek miatt.
|
| |
|
|
[előzmény: (81552) sanyaboy76, 2012-07-28 20:31:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81541. Elküldve:
2012-07-28 12:27:26 |
[7741.] |
A 9°E-n is kódolatlan az M1 HD/SD. Valszleg az olimpia miatt!?
A logójáról meg annyit.: Úgy rémlik mintha már lett volna valami hasonló, egyszer régen.............
|
| |
|
[válaszok erre: #81542 #81543]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
3514. Elküldve:
2012-07-26 19:51:22 |
[7742.] |
20.72-Nálam az a nyerő!
Eddig még mindig az kerult vissza...........
|
| |
|
[válaszok erre: #3515]
|
[előzmény: (3513) mthomas, 2012-07-26 19:48:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81442. Elküldve:
2012-07-26 19:18:04 |
[7743.] |
Felnőtt.
|
| |
|
|
[előzmény: (81441) apus, 2012-07-26 19:13:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81398. Elküldve:
2012-07-24 19:51:56 |
[7744.] |
A HD csatiknál milyen? Azokon különösen vékony betűk vannak, különösen a Discovery felirat. /Megjegyzem nekem az tetszik/
|
| |
|
[válaszok erre: #81401]
|
[előzmény: (81396) Csattogtatós, 2012-07-24 19:31:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81218. Elküldve:
2012-07-17 18:57:02 |
[7745.] |
Azt nem értem hogy 11-ig a nap minden szakában miért álldogál meg 5-10 másodpercre óránként többször.
Mint ahogy "z.marian" is jelezte témanyitó Hsz-ében.
|
| |
|
[válaszok erre: #81235]
|
[előzmény: (81217) Csattogtatós, 2012-07-17 18:07:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
4704. Elküldve:
2012-07-16 15:18:27 |
[7747.] |
Annyira nem érdekel a dolog hogy keresgéljek.
Be csatlakoztattam a box mögé egy jókora kábeltekercset és 10%-ot esett a minőség.
Fórumtársunk kérdésére kíváncsi lettem, mit csinál + 30-40 méter kábel.
Ennyi- De kössz az infót!
|
| |
|
|
[előzmény: (4703) skystar, 2012-07-16 12:11:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81210. Elküldve:
2012-07-15 20:02:26 |
[7748.] |
Panthera-val sincs semmi gondom.
Rendes SW és müxi szépen.
Nem értem "DasBoot" miért nem cseréli le. A topicjában visszaolvasva megtudható mivel megy jól.
/De én is megírtam/
|
| |
|
|
[előzmény: (81205) [Bukta], 2012-07-15 19:21:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81200. Elküldve:
2012-07-15 14:07:52 |
[7749.] |
Ha a főkapcsolós úlraindítás sem segít próbáld a 20.72 SW-t.
|
| |
|
[válaszok erre: #81201]
|
[előzmény: (81199) DasBoot, 2012-07-15 13:35:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
4698. Elküldve:
2012-07-15 13:00:45 |
[7750.] |
Pontosan 10%-ot vett le nekem minden TP-ről KB. 40 méter. Thor UPC és DIGI Tp-in próbáltam ki pár perce. Igaz a kábelt nem tekertem szét, tekercsben hagytam és így többet vesz le.
|
| |
|
[válaszok erre: #4703]
|
[előzmény: (4692) Szlobesz, 2012-07-15 12:28:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|