| Találatok száma: 10662 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
3505. Elküldve:
2012-07-15 12:23:10 |
[7751.] |
Mint írtam a 20.72 a legjobb, nálam.
|
| |
|
|
[előzmény: (3504) DasBoot, 2012-07-15 08:15:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81198. Elküldve:
2012-07-15 11:56:53 |
[7752.] |
Hehe.................
|
| |
|
|
[előzmény: (81196) DasBoot, 2012-07-15 08:35:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
45599. Elküldve:
2012-07-14 19:00:50 |
[7754.] |
Nem vagyok ebben már annyira biztos.
Volt melóhelyemen villanymotorokat gyártottak és minden megrendelést külön kezeltek. Néhánynál különös gondot fordítottak a minőségre.
Tehát minden szériának már az elkészülte előtt meg volt a tulajdonosa.
Nem le gyártottak xxx darabot és vitte akinek kellett.
|
| |
|
|
[előzmény: (45597) egedi, 2012-07-14 18:17:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81188. Elküldve:
2012-07-14 18:52:15 |
[7755.] |
Piros gomb majd 2320
Van Magyar hang. A 3 ikonból a középső.
|
| |
|
[válaszok erre: #81191 #81192 #81196]
|
[előzmény: (81184) DasBoot, 2012-07-14 18:41:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81182. Elküldve:
2012-07-14 17:33:37 |
[7757.] |
Hát itt lenne ha lenne de itt csak a 21.66-os van.:
http://www.sat-support.tv/?a=downloads&dir=20
A 20.72-es lenne az igazi, legalábbis nálam az a legjobb.
A topicjában többet kaphatsz.
|
| |
|
|
[előzmény: (81181) DasBoot, 2012-07-14 17:19:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
45592. Elküldve:
2012-07-14 15:28:37 |
[7758.] |
"dolgozik" =Robotol!
De a kérdés az hogy van-e különbség.
Országonként van, mert a menü nyelvezete is eltérő lehet. Máshova szánják és akkor már akár olcsóbb gyengébb az előző minőség-ellenőrzésen éppen át ment cucc is bele kerülhet!?
|
| |
|
[válaszok erre: #45594]
|
[előzmény: (45588) sandorka, 2012-07-14 14:51:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
45583. Elküldve:
2012-07-14 14:26:49 |
[7759.] |
De ugye azért nem 150-nél van a minőség ára a boxoknál? Annál már több várható el tőle.
|
| |
|
|
[előzmény: (45578) Csattogtatós, 2012-07-14 06:10:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
45568. Elküldve:
2012-07-12 21:06:11 |
[7760.] |
De jót derültem most!
Az én 65Ft-os boxom is csak 35 volt! /Legalábbis itthon/
|
| |
|
|
[előzmény: (45567) jampy, 2012-07-12 20:49:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
45566. Elküldve:
2012-07-12 20:49:15 |
[7761.] |
Módom nekem is lenne rá csak Ft-om .........................
|
| |
|
|
[előzmény: (45565) anas.tasia, 2012-07-12 20:43:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81144. Elküldve:
2012-07-12 20:26:09 |
[7762.] |
Részemről, remélem hogy nem. A HD kínálat most így pont jó. Ha bővítik akkor remélem jobban megnézik mit raknak be.
|
| |
|
[válaszok erre: #81145]
|
[előzmény: (81143) airwolf75, 2012-07-12 20:19:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
29743. Elküldve:
2012-07-11 19:14:29 |
[7763.] |
Ember! Gondolkozz is ne csak írj.
|
| |
|
|
[előzmény: (29742) jdeutsch, 2012-07-11 19:09:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
29741. Elküldve:
2012-07-11 18:57:47 |
[7764.] |
Sajnos?
Tele lenne a bozótok alja az út szélén ha...............................
|
| |
|
[válaszok erre: #29742]
|
[előzmény: (29740) jdeutsch, 2012-07-11 18:45:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81113. Elküldve:
2012-07-11 05:15:53 |
[7765.] |
Ittt megtalálsz mindent.:
http://hu.upcdirect.com/muholdas-tv/
Az M1 HD-hoz legalább Direct Medium csomag és HD-s box kell amit vagy bérelsz vagy sajátot használsz.
Utóbbinál olyan kártyát kell kérni a bekötésnél ami megy saját boxban is vagy eleve box nélkülit. /CryptoWorks kártya/
Saját box esetén kis ráfordítással a 9°E holdról FTA jön az M2HD Duna1-2HD is egyebek mellett.
|
| |
|
[válaszok erre: #81114]
|
[előzmény: (81112) joco79, 2012-07-10 23:37:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81108. Elküldve:
2012-07-10 19:41:21 |
[7766.] |
Látszik hogy a jelenlegi mennyire bent van a képben.:
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| |
|
[válaszok erre: #81109]
|
[előzmény: (81107) Barczik L, 2012-07-10 19:08:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81107. Elküldve:
2012-07-10 19:08:16 |
[7767.] |
Vagy így, de nem nagy az eltérés.:
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| |
|
[válaszok erre: #81108]
|
[előzmény: (81105) mlaszlo, 2012-07-10 18:57:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81088. Elküldve:
2012-07-10 15:08:12 |
[7768.] |
Filmbox tocsik.
|
| |
|
|
[előzmény: (81086) Csocso_12, 2012-07-10 14:48:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
6958. Elküldve:
2012-07-10 15:06:57 |
[7769.] |
Az analógon jó a NatGeo képaránya.
|
| |
|
|
[előzmény: (6956) yaksi, 2012-07-10 13:42:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81079. Elküldve:
2012-07-10 09:45:11 |
[7770.] |
Van már kapcsjel a Nat Geo-n de a logó már közelebb van a képernyő közepéhez mint a sarkához.
"divaoni" Üdvözölném ha különbözne a HD-k és SD-k műsorrendje. Még ha +1 vagy mint a Cinemax2 esetében +24 is lenne.
|
| |
|
[válaszok erre: #81081]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
81076. Elküldve:
2012-07-10 08:46:03 |
[7771.] |
De már a History is. Kevesebb a választási lehetőség és mivel 30/60 percesek lettek a műsoridők a HD-n több lett az "előzetesek".
|
| |
|
[válaszok erre: #81077]
|
[előzmény: (81075) yaksi, 2012-07-10 08:16:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
91210. Elküldve:
2012-07-09 16:34:56 |
[7772.] |
Jog ide/oda Qrva nagy szemétségnek találom ezt a megvásárlásos megoldást. /A HHD-nál is/
Vásároltam magamnak boxot olyat ami nekem kell! Az enyém, azt teszek vele amit akarok. Ez így tiszta sor!
Kár hogy a DIGI csak Nagrás kódolást használ. Többet kaszálnának a saját boxos megoldással mint a DS-eivel.
|
| |
|
[válaszok erre: #91211]
|
[előzmény: (91209) stubyte, 2012-07-09 15:42:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
80953. Elküldve:
2012-07-07 11:30:12 |
[7773.] |
Nálad a hiba!
|
| |
|
[válaszok erre: #80980]
|
[előzmény: (80952) vaterlo78, 2012-07-07 11:29:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
80922. Elküldve:
2012-07-06 15:11:02 |
[7774.] |
Egy harmadikat. Esetleg valami kedvezménnyel.
|
| |
|
|
[előzmény: (80920) xtc, 2012-07-06 14:48:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10662
|
91175. Elküldve:
2012-07-06 04:09:57 |
[7775.] |
Ahol használható saját box. Pl.:UPC
|
| |
|
|
[előzmény: (91173) szer5, 2012-07-05 22:17:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|