| Találatok száma: 10661 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80903. Elküldve:
2012-07-05 16:04:15 |
[7776.] |
Miért gondoljátok hogy a "csinál" szó csak javítást jelenthet?
Ha valaki a gatyájába csinál akkor az jó lett?
Csinál, izé..............-szó pótló szó. Jelentésük végtelen számú és semmitmondó.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80861. Elküldve:
2012-07-04 15:42:19 |
[7777.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (80852) LordBoA, 2012-07-04 14:35:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
91155. Elküldve:
2012-07-04 12:04:38 |
[7778.] |
Bizonyára hozzávetőleges sacc/kb
adatokat használt.
De ami tény hogy ha napi 8 órát nézi valaki a megmaradt időbeli felesleges fogyasztás 500Ft/hó.
/és ez csak 1 fogyasztó a sok közül otthon/
|
| |
|
|
[előzmény: (91154) zoláj, 2012-07-04 11:48:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29657. Elküldve:
2012-07-03 21:11:46 |
[7780.] |
Köszi! Továbbítom Telen az infót.
|
| |
|
|
[előzmény: (29656) canalsat, 2012-07-03 20:25:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29654. Elküldve:
2012-07-03 18:49:49 |
[7781.] |
Köszi! Ki felejtettem hogy analóg csatornákról van szó.
Esetleg valami segítség hogy hol keresse a Wifi ki és a vezetékes kapcsolat be kapcsolását?
|
| |
|
[válaszok erre: #29656]
|
[előzmény: (29653) ipx, 2012-07-03 18:39:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29652. Elküldve:
2012-07-03 18:26:18 |
[7782.] |
Tudja valaki hogy Vácon milyen kábel szolgáltató van aminek 10-13 csatorna lehet az alap csomag, benne a Viasat Nature? /Sas utca/
Ismerősöm nem tud csatlakozni a netre, /Laptop/ eddig Wifi-t használt máshol és most nincs ott router csak a modem. /Win 7 van a laptopon neki de ebben sem biztos/
Szval ért hozzá. Nekem XP van és nem tudom el kalauzolni mert azt nem ismerem.
Esetleg valaki.........................! Köszi!
|
| |
|
[válaszok erre: #29653]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80846. Elküldve:
2012-07-03 18:10:45 |
[7783.] |
Azonos lett a History HD és SD műsorrendje.
Kisebb választási lehetőség lett és több reklám a HD-n mert 30/60 perces műsoridők lettek.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
30043. Elküldve:
2012-07-03 11:10:34 |
[7784.] |
Párszor belepislantottam az m3D-be és elég jónak tűnő természet és dokufilm ment rajta.
Nem lenne az rossz csak a Tv-m nem 3D-s.
|
| |
|
[válaszok erre: #30044]
|
[előzmény: (30041) attila.scourgeofgod, 2012-07-03 10:25:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6912. Elküldve:
2012-07-02 20:47:20 |
[7785.] |
Valamit el vettek tőlük?
|
| |
|
|
[előzmény: (6911) masodikmusor, 2012-07-02 20:23:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
30018. Elküldve:
2012-07-01 06:04:18 |
[7786.] |
!!!!!!!!!!!!!!
Csak átlagos a lent olvasható cuccosom van, semmi "drága" extra.
Ha olvasgatod a fórumot tudod hogy mi az ami elvárható a boxoktól és mikre képesek.
Ezen tulajdonságok közül válaszd ki magadnak a szükségeseket és keress hozzá árban is megfelelő vevőket. Aztán nézz bele a hozzájuk tartozó topic-ba hogy miket írnak róla. Mik a hibái, előnyei, búgjai..........
/Tökéletes vevő nincs, de bizonyos hibák-hiányosságok elviselhetőek, főleg ha nem befolyásolja az igényeket/
A mindennapos, átlagos használatra nem szükséges drága szuper cuccot vásárolni, főleg első készülékként. Az egyszerűbbet jobb kezelni, használni a mindennapokban és nincs tele néha érthetetlen, haszontalan funkciókkal.
Nem árt külön választani a műholdazást, mint hobbi-t és a műholdas Tv-nézést. Más boxot és felszerelést igényel.
Kevés az aki a boxokat tesztelgeti ki próbálgatja és sok típust ismer de egyben átlagos felhasználóként is használja. Csaknem ki zárja egyik a másikat.
Ezért a kérdésedre a válaszom hogy magadnak kell megtalálni az igazit.
Mindenki a magáét dicséri. /Én is/
Nekem be jött a Panthera a maga búgjával is...........
A "Hirdetések" topicban most is van box ami egész jónak tűnik és az ára is jó. Tudj meg róla többet.
|
| |
|
|
[előzmény: (30016) giade, 2012-06-30 23:49:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80779. Elküldve:
2012-07-01 04:30:31 |
[7787.] |
Attól hogy csak Te írtad meg, /megjegyzem sokadszor/ még nem biztos hogy csak Te vetted észre.
Ha viszont csak Te vetted észre akkor a hiba is csak nálad van.
/A Tv-n a térhatás nincs be kapcsolva? Az okozhat érdekes torzulásokat ./
|
| |
|
[válaszok erre: #80780]
|
[előzmény: (80778) risefan2, 2012-07-01 00:17:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80758. Elküldve:
2012-06-30 04:00:08 |
[7788.] |
Da Vinci U a neve és nem Learning. Ez utóbbi jó lenne...........
|
| |
|
[válaszok erre: #80759]
|
[előzmény: (80757) Brockey72, 2012-06-29 23:15:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
30008. Elküldve:
2012-06-29 20:18:43 |
[7789.] |
Máshol is hasonló de mindenképpen kell az ügyfél közreműködése is.
Saját maga is visszaviheti, postai úton is van mód de kérheti hogy ki menjenek és le szereljék a cuccost.
Általában nem kerül semmibe de szolgáltatóként változó.
Egyeztetned kellett volna velük!
|
| |
|
[válaszok erre: #30009 #30016 #30055]
|
[előzmény: (30003) Paradoxa, 2012-06-29 17:48:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
459. Elküldve:
2012-06-29 05:19:48 |
[7790.] |
Sok esetben a kotyogást a képeden látható csigatengely jobbra-balra történő mozgása okozza.
Ki kell hézagolni alátéttel. Én oldalról menetet fúrtam a házba és megtámasztottam egy hernyócsavarral.
|
| |
|
|
[előzmény: (458) raczandris, 2012-06-29 02:50:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6898. Elküldve:
2012-06-27 19:46:46 |
[7791.] |
Köszönöm neked és "zolpol"-nak is a választ!
Ma nálam is már ment újra mindkettő!
|
| |
|
|
[előzmény: (6895) Amatőr61, 2012-06-27 15:13:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80728. Elküldve:
2012-06-27 19:38:15 |
[7792.] |
Köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (80708) taurus, 2012-06-27 15:29:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29626. Elküldve:
2012-06-27 04:22:53 |
[7793.] |
A Pause gomb után kell fotózni. Ki kell kockázni egy jó minőségűt és úgy menteni a fotót.
|
| |
|
|
[előzmény: (29623) hikjma, 2012-06-26 22:39:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6893. Elküldve:
2012-06-26 12:35:31 |
[7794.] |
Az analóg csatik közül el tűnt History és a Romantica. /Volt Rubicom terület/
Másnál is?
|
| |
|
[válaszok erre: #6894 #6895]
|
[előzmény: (6892) Barczik L, 2012-06-25 07:12:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6892. Elküldve:
2012-06-25 07:12:13 |
[7796.] |
Üdv mindenkinek!
Kérni szeretnék valakitől aki Galgamácsa /2183/ közelében lakik és van Digitális előfizetői kártyája.
Ki szeretném próbálni megrendelés előtt hogy működik-e a PanaTV-mben.
Hozom-viszem, csak pár percről lenne szó.
Köszi előre is!
|
| |
|
[válaszok erre: #6893]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80675. Elküldve:
2012-06-24 19:21:47 |
[7797.] |
Csak 3 hibalehetőség jöhet szóba most már.
1.,LNB elszállt. /Erre tippelek/
2., Kábelhiba /szakadás, zárlat, oxidáció/
3., El állítódott az antenna. /mivel a HD és SD nem egyszerre ment el ezt tartom a leg valószínűtlenebbnek/
Nem HD-k mentek-mehettek el hanem bizonyos frekik, TP-k, olyanok is amit észre sem vettél mert nem nézted. Lehetett közöttük SD-k is már az elején is.
Ezeket a lehetőségeket kell egyenként kizárni vagy igazolni.
Ha szép az idő érdemes ki költözni az egyik boxal /Panthera/ az antenna alá és egy ideiglenes kábellal tesztelgetni.
Másik LNB sem ártana akkor már.
|
| |
|
[válaszok erre: #80676]
|
[előzmény: (80673) DasBoot, 2012-06-24 18:44:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80654. Elküldve:
2012-06-24 11:31:12 |
[7798.] |
Jut is eszembe.:
Volt szerencsém egyszer egy LNB-hez ami le fagyasztotta a Diseqc kapcsolót és nem váltott el róla másikra.
Röpke fél nap alatt.............................
|
| |
|
|
[előzmény: (80650) DasBoot, 2012-06-24 10:59:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80651. Elküldve:
2012-06-24 11:05:29 |
[7799.] |
Ha beállítási hiba akkor kell a forgató hogy korrigálja, de én arra gondoltam hogy a forgatóban is lehet hiba.
/Forrasztás el engedett/
"DasBoot"
Ha az antennánál jársz akkor ellenőrizd le a rögzítéseket is. Lehet hogy valahol ki lazult valami a nagy melegtől és el állítódhatott..........................
|
| |
|
[válaszok erre: #80652]
|
[előzmény: (80649) ExxZuu, 2012-06-24 10:58:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80645. Elküldve:
2012-06-24 10:54:30 |
[7800.] |
"Az antennát forgatja"
Akkor a motorig jó lehet minden.
Állítsd a Thor-ra és hidald át a forgatót. /A boxból közvetlen az LNB-be menjen a kábel/
|
| |
|
[válaszok erre: #80647 #80648 #80649]
|
[előzmény: (80640) DasBoot, 2012-06-24 10:19:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|