| Találatok száma: 10661 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80629. Elküldve:
2012-06-22 19:13:13 |
[7801.] |
Ha van szolgáltatói box akkor abba kell tenni a kártyát és frissítést kérni.
A saját boxot meg sem kell említeni nekik mert az csak meg bonyolítja a helyzetet.
/A szolgáltatói boxban lehet hogy idővel "magától" is be indulna/
|
| |
|
[válaszok erre: #80630]
|
[előzmény: (80628) DasBoot, 2012-06-22 19:07:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80566. Elküldve:
2012-06-20 18:28:37 |
[7803.] |
A hangsúly a "nagy vastag" betűn lenne a Hsz-emben.
Nekem nem jött be. A régi jobban tetszett.
|
| |
|
|
[előzmény: (80564) mlaszlo, 2012-06-20 18:17:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80563. Elküldve:
2012-06-20 18:09:42 |
[7804.] |
A "Discovery HD" bőven elég lett volna logónak.
Minek az a nagy vastag "SHOWCASE" felirat? HD-n jól látszódik a kicsi és vékony bötű is.
|
| |
|
[válaszok erre: #80564 #80565 #80568]
|
[előzmény: (80555) Kardos Attila, 2012-06-20 17:41:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80527. Elküldve:
2012-06-19 16:23:32 |
[7805.] |
Már nem megy nálam rajta semmi! Legalábbis nem nyílik............
|
| |
|
[válaszok erre: #80532]
|
[előzmény: (80521) mlaszlo, 2012-06-19 16:11:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80517. Elküldve:
2012-06-19 16:02:11 |
[7806.] |
Nem vagyok telhetetlen!
Hagyjunk valamit a hét második felére is...........................
|
| |
|
|
[előzmény: (80515) szucsok, 2012-06-19 15:59:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80512. Elküldve:
2012-06-19 15:56:32 |
[7807.] |
Mióta van rajta? Sűrűn néztem pedig.............
De a Wild-en még nincs.........
|
| |
|
[válaszok erre: #80514 #80515]
|
[előzmény: (80510) szucsok, 2012-06-19 15:38:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29574. Elküldve:
2012-06-19 15:11:10 |
[7808.] |
Töltsd le, mentsd el valahova /akár az asztalon/ és ha rá kattintasz szól a Petőfi rádió a hozzá rendelt lejátszón.
/Nem kell hozzá külön kereső/
|
| |
|
[válaszok erre: #29586]
|
[előzmény: (29573) Skypepi, 2012-06-19 14:58:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80506. Elküldve:
2012-06-19 15:00:38 |
[7809.] |
Sport?!
Az most jött a nécsör kellene.
....és a magyar hang a National-ekre.
|
| |
|
[válaszok erre: #80510]
|
[előzmény: (80504) taurus, 2012-06-19 14:56:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80486. Elküldve:
2012-06-18 18:32:34 |
[7810.] |
Add meg neki alapnak a 11727 függőleges 28000 7/8 -ot és a Thor antenna legyen beledugva.
Keresés-mentés és amikor minden OK áramtalanítás. Bekapcsolásnál letölti magának a cuccost.
|
| |
|
[válaszok erre: #80487]
|
[előzmény: (80485) gagaeq, 2012-06-18 17:36:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
91058. Elküldve:
2012-06-16 08:40:55 |
[7812.] |
+ a nécsört!
|
| |
|
|
[előzmény: (91057) _erdely_, 2012-06-16 08:10:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6886. Elküldve:
2012-06-15 17:41:37 |
[7813.] |
Köszi!
|
| |
|
|
[előzmény: (6885) attila.scourgeofgod, 2012-06-15 16:47:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29548. Elküldve:
2012-06-15 06:42:49 |
[7814.] |
A YouTube lejátszási listák szerkesztésében meg lehet adni az egyes videók kezdő és végpontját.
Viszont sehol nem találom hogy hol lehet azt el menteni. Próbálta már valaki, van valami megoldás?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6883. Elküldve:
2012-06-15 06:28:52 |
[7815.] |
Az analóg rádiókkal mi lett? Nem mennek.
/Volt Rubicom terület/
|
| |
|
[válaszok erre: #6885]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6871. Elküldve:
2012-06-10 18:38:10 |
[7816.] |
Köszi a válaszokat!
1 telefont meg ejtek azért a UPC-nek ez ügyben...................
A "Profibb" megoldás jónak tűnik, de a PanaTv bekapcsolása mindjárt váltaná is mivel Kb 2 másodpercig kell nyomni a Powert neki hogy be induljon. Néha hosszabbra sikerül...........
"Atilu"
A volt Rubicom-os területen 47 analóg jön. Több az ütközés lehetősége.
|
| |
|
[válaszok erre: #6873]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80413. Elküldve:
2012-06-10 08:43:38 |
[7817.] |
1.,Több kártyát /boxot/ kell igényelni.
2.,Jelátlövővel el lehet továbbítani a jelet más készülékre. /csak ugyan az nézhető a másik TV-n is, a távkapocs jelét az átlővő továbbítja/
3.,Kábelen átvinni a jelet. /a távkapocs csak a box-nál működik/
|
| |
|
|
[előzmény: (80412) VARGACH, 2012-06-10 08:25:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6867. Elküldve:
2012-06-10 08:36:38 |
[7818.] |
Mint Rubicom előfizető nézhettem azokat a digitális csatornákat a hálózatukon analóg csomaggal amik a földin szabadon vehetők voltak.
Gondolom az oka az volt hogy a kábelük le foglalja a TV tuner bemenetét és nincs lehetőség így a tetőantennás /DVB T/ vételére.
Ebben az esetben nem voltam korlátozva a szabadon vehető csatornák vételében.
A UPC-nél már csak az m2 vehető, így csak további díj ellenében nézhetem "jó" minőségben az ingyenes csatikat!
Vagy le kötöm a kábelt és nézem jó minőségben tetőantennáról az EB-t vagy az analógot a UPC-től.
Na most ilyenkor mi van? Korlátozva vagyok és reklamáljak ha nem akarok további Ft-ot áldozni a szabadon vehető csatikra?
|
| |
|
[válaszok erre: #6868 #6869 #6874]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80410. Elküldve:
2012-06-09 18:02:26 |
[7819.] |
Külön kábel van a boxoknak vagy felfűzve vannak?
Ha az utóbbi akkor kapcsold a másik boxot ugyan arra a polárra vagy kapcsold ki.
|
| |
|
[válaszok erre: #80411]
|
[előzmény: (80409) Marinero, 2012-06-09 17:00:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6866. Elküldve:
2012-06-08 20:00:17 |
[7820.] |
Bizonyos TV-ken van olyan hogy egy picit belenagyít a képbe és akkor nem látszódik.
Szét kell nézni a menüjében.
|
| |
|
|
[előzmény: (6858) mlaszlo, 2012-06-07 21:20:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80397. Elküldve:
2012-06-08 19:54:17 |
[7821.] |
Sajna még nem magyar.
Pedig már lehetne..................
|
| |
|
|
[előzmény: (80394) Saughassy, 2012-06-08 19:08:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80389. Elküldve:
2012-06-08 17:02:09 |
[7822.] |
A "Test" csatornán már az elejétől kék H a logó a V.history-nak.
Nem kellene azon a frekin már valami jó csatornának jönnie? /Pl.:V.Nature/
|
| |
|
[válaszok erre: #80390]
|
[előzmény: (80383) z.marian, 2012-06-08 14:03:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80367. Elküldve:
2012-06-08 08:34:54 |
[7823.] |
Nekem volt egy Kathrein de csak egy pár napig.
Nem akarta nyitni a UPC HD csatikat. Más boxban ment a kártya de abban nem. /Lehetett a modulom is hibás de nem derült ki az ok/
Aztán elváltunk......................
|
| |
|
[válaszok erre: #80382]
|
[előzmény: (80363) qbi2, 2012-06-08 07:58:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|