| Találatok száma: 10661 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80236. Elküldve:
2012-06-04 18:38:34 |
[7826.] |
A Eurosport 1 HD még mindig nyitva de a 2 és az m1 HD csak HD csomaggal megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #80246]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80229. Elküldve:
2012-06-04 18:29:37 |
[7827.] |
A 9° E-n az m2 és a két Duna is HD és FTA.
|
| |
|
[válaszok erre: #80232]
|
[előzmény: (80224) Csattogtatós, 2012-06-04 18:23:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80101. Elküldve:
2012-06-03 14:46:46 |
[7828.] |
Optibox Panthera-ra is írhatnál valami EPG pirulát.
Nem sok, csak pár csatin nem OK.
Főleg a kis Discoverik, igaz azt viszont kiolvasom a DIGI-től.
Kártyafrissítés minden box-omban OK!
|
| |
|
[válaszok erre: #80105]
|
[előzmény: (80098) greba, 2012-06-03 14:41:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80006. Elküldve:
2012-06-02 12:47:53 |
[7829.] |
Akkor bizonyára nyílni is fog neki.
De írásom nem csak neki szólt.
Az előzőekben már többen írták hogy 6010-es Philips-el................................
|
| |
|
|
[előzmény: (80005) sanca2, 2012-06-02 12:38:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
80004. Elküldve:
2012-06-02 12:28:07 |
[7830.] |
"Nem lenne egy szép dolog, ha csak a DVR médiabox-szal működne"
Az DVB S vevőkön sosem fog jönni a HD. Nem azért mert nincs a csomagban vagy mert a kártya nem nyitja.
Egyszerűen nem képes venni a DVB S2 TP-ket. De ha venné is, mi értelme lenne HDMI kimenet nélkül? Ugyan az lenne mint az SD.
Venni vagy bérelni kell hozzá készüléket. Valami HDMI-s TV is kell hozzá mert amúgy semmit sem érne megint csak.
HD csomag nélkül nyílik a HBO HD is.
A minőséget meg kell fizetni.
|
| |
|
[válaszok erre: #80005]
|
[előzmény: (79992) Tibi242, 2012-06-02 11:41:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6845. Elküldve:
2012-06-02 04:26:54 |
[7831.] |
Lehet hogy a TV-dnél nem, de a Pana termékeknél több hasonló készülék egy helyen történő használata miatt sorszámozni lehet a távirányítókat.
Ha nem a Control 1 van kiválasztva akkor semmilyen univerzális távkapocsra nem reagál.
|
| |
|
|
[előzmény: (6842) Stella78, 2012-06-01 14:46:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79892. Elküldve:
2012-06-01 17:48:13 |
[7832.] |
Azt azon a boxon ne keresd!
|
| |
|
|
[előzmény: (79891) jhony29, 2012-06-01 17:47:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79873. Elküldve:
2012-06-01 17:11:52 |
[7833.] |
A Mooz Dance HD másnál is SD?
|
| |
|
[válaszok erre: #79874]
|
[előzmény: (79845) szucsok, 2012-06-01 12:48:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6843. Elküldve:
2012-06-01 16:53:51 |
[7834.] |
Vannak ott DVD kódok is nem csak TV...............
|
| |
|
|
[előzmény: (6842) Stella78, 2012-06-01 14:46:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6833. Elküldve:
2012-05-31 04:10:26 |
[7836.] |
Semmit nem fogsz látni.
TV gomb----OK és piros gomb egyszerre 2-3 másodpercig------3 számjegyű Tv-kód.
Ennyi!
A piros led villogni fog ahogyan a gombokat nyomkodod és veszi a programozást.
|
| |
|
|
[előzmény: (6832) Stella78, 2012-05-30 22:13:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79786. Elküldve:
2012-05-30 18:35:47 |
[7837.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (79785) Barczik L, 2012-05-30 17:58:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
1482. Elküldve:
2012-05-30 18:35:17 |
[7838.] |
<img src=' ' border='0'/>
|
| |
|
[válaszok erre: #1483]
|
[előzmény: (1481) Barczik L, 2012-05-30 18:34:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
1481. Elküldve:
2012-05-30 18:34:29 |
[7839.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #1482]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
1480. Elküldve:
2012-05-30 18:33:29 |
[7840.] |
w= ]
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79785. Elküldve:
2012-05-30 17:58:51 |
[7841.] |
Egy kép a FEM-ről.:
<a href="<IMG src=" " border="0">"><img src="<IMG src=" " border="0">" border="0" alt="A képet a Képfeltöltés.hu tárolja."/></a>
Jobb egér a pici ikonra /nem a képre/ - nyitás új lapon.
|
| |
|
[válaszok erre: #79786 #79786 #79786 #79786]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79774. Elküldve:
2012-05-30 17:37:57 |
[7842.] |
Amiket a 79738 Hsz-ben írtam.
Conax kóddal és mennek is rajta a műsorok.
|
| |
|
|
[előzmény: (79769) KWP, 2012-05-30 17:29:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79768. Elküldve:
2012-05-30 17:21:45 |
[7843.] |
........meg sóder.
De 1°-kal jobb mint az előző amiben a boxaim használatiját küldték. Hogyan állítsam be a képarányt...................
|
| |
|
|
[előzmény: (79767) Rolie, 2012-05-30 17:11:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79766. Elküldve:
2012-05-30 16:47:41 |
[7844.] |
Ez most jött a második levelemre a kérdéssel kapcsolatban.:
Mindenekelőtt szíves elnézését kérjük az Önnek okozott kellemetlenségekért, és köszönjük idejét és fáradozását, mellyel megosztotta velünk szolgáltatásunk hiányosságaira vonatkozó észrevételeit. Előfizetőink tapasztalatai rendkívül fontosak a számunkra, hiszen ezek nyomán nem csupán azt mérhetjük le, hogy törekvéseink mikor jártak sikerrel, hanem azzal is szembesülünk, hogy mely pontokon kell még tovább javítanunk szolgáltatásaink, illetve kiszolgálásunk, ügyintézésünk színvonalát.
A levelében jelzett hiba központi jellegű, melynek a javítása folyamatban van.
A hibaelhárítás idejére szíves türelmét és megértését kérjük.
|
| |
|
[válaszok erre: #79767]
|
[előzmény: (79764) Rolie, 2012-05-30 16:36:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79747. Elküldve:
2012-05-30 14:32:59 |
[7845.] |
Éppen írni akartam hogy a 11881 V-n sokkal jobb a jelerőm. Más különbség nincs.
|
| |
|
|
[előzmény: (79745) z.marian, 2012-05-30 14:29:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79744. Elküldve:
2012-05-30 13:58:22 |
[7846.] |
FEC 3/4 és a mod.:SPSK nálam /Panthera/ nem állítható és nem is lehet meg adni.
A többi adat stimmel.:
Thor (0,8°W)
11,881 GHz V
SR: 30000 ksymb/s
norma: DVB-S2
Sjónvarpið/RUV csatornák különböznek csak a 10716 H-n levő csatornáktól.
A 11881 V és a 10716H TP paraméterekkel is ugyan az a 8 csati jön!
Az önmagában nem baj de akkor hol fog jönni nekem a Eurosport HD?
|
| |
|
[válaszok erre: #79745 #79746]
|
[előzmény: (79742) fixmalve, 2012-05-30 13:44:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79741. Elküldve:
2012-05-30 13:31:53 |
[7847.] |
Nagyon nem egyeznek, sőt nem is hasonlítanak a paraméterek.
Szval nem értem!?
|
| |
|
[válaszok erre: #79742]
|
[előzmény: (79739) z.marian, 2012-05-30 13:17:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79738. Elküldve:
2012-05-30 13:14:48 |
[7848.] |
Na fiúkák mit néztem én el?
A 11881 V 30000 TP-n nálam 8 csatorna jön a Telenor-tól Conax Kóddal.
Adás is van rajtuk.
RUV, Max, TV Norge, Rikstoto D, Nat geo (N),FEM, Fox Crime, Lifestyle TV
|
| |
|
[válaszok erre: #79739 #79740 #79740]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79651. Elküldve:
2012-05-28 21:06:55 |
[7849.] |
....................és a kapcsjel hiánya sem sokat segített a dolgon.
|
| |
|
|
[előzmény: (79650) Gilberto, 2012-05-28 20:43:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
90911. Elküldve:
2012-05-28 19:50:48 |
[7850.] |
Nem tudja hogy felfűzze a boxokat vagy külön antenna, esetleg twin, quad LNB a meglevőre.
|
| |
|
[válaszok erre: #90912]
|
[előzmény: (90910) petersk, 2012-05-28 19:40:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|