| Találatok száma: 10661 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
4080. Elküldve:
2012-05-28 18:40:27 |
[7851.] |
4°W Amos-19.2°E Astra-ig. /HotBird-öt is/
Nyugatabbra nem mentem a többfejessel.
|
| |
|
|
[előzmény: (4079) litafon joe, 2012-05-28 18:06:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
90907. Elküldve:
2012-05-28 18:25:42 |
[7852.] |
Köszi!
Közben meg is néztem megy a ESPN Europe is onnan.
"ITI" Neked is köszi! /Nem is tudtam mim van/
|
| |
|
[válaszok erre: #90908]
|
[előzmény: (90905) gnővér, 2012-05-28 18:04:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
90904. Elküldve:
2012-05-28 17:56:04 |
[7853.] |
Milyen csomagoknak kellene jönni vele?
Okosított-nak hirdették itt a fórumon /itt vettem/ de engem csak a házi megosztás érdekelt /UP#-re/ vele.
De nem ment a Panthera-val. Csak a Thor-t kerestettem le vele. U Tv és a többi FTA-t.
Lehet hogy Pl.: a Sirius-ról a PG PB Travel és Romantica is menne vele!?
/A többi boxaimon jönnek/
|
| |
|
[válaszok erre: #90905 #90906]
|
[előzmény: (90903) ITI, 2012-05-28 16:59:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
90901. Elküldve:
2012-05-28 16:26:20 |
[7854.] |
Nekem van 5-ért egy Optibox Prima FTA PVR Ready. Hirdetések topicban meg nézheted. -ilyen box.
/A képet/hangot Scart-on fel is lehet vele fűzni/
Ha egyszerre csak 1 boxot nézel akkor az antenna is felfűzhető.
|
| |
|
[válaszok erre: #90903 #90909]
|
[előzmény: (90899) camel, 2012-05-28 15:09:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79640. Elküldve:
2012-05-28 16:05:15 |
[7855.] |
Nem, nem lehet meg venni őket.
De nem is érdemes. Jobbat kapnál sokkal azon a pénzen amit rád vernek ha nem adod le.
|
| |
|
[válaszok erre: #79642]
|
[előzmény: (79638) jampy, 2012-05-28 15:55:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29486. Elküldve:
2012-05-27 17:48:09 |
[7857.] |
Ha más időpontot ír rá az a csalás.
Ha tollal írja rá akkor nem csalás?
Ha fotópapíron adja be akkor ugye nem, de ha adathordozón akkor meg marad a kép infója és az időpont is ki olvasható onnan.
/Meg az még a csalás ha visszaállítom a fényképezőgép dátumát és úgy fotózok/
|
| |
|
[válaszok erre: #29487 #29488 #29489]
|
[előzmény: (29485) Zolien, 2012-05-27 17:14:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29484. Elküldve:
2012-05-27 15:45:30 |
[7858.] |
Átlátszó hátterű szövegként egyszerűen ráírod a képre.
Például a "paint"-tal.
|
| |
|
[válaszok erre: #29485]
|
[előzmény: (29481) hikjma, 2012-05-27 14:40:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6799. Elküldve:
2012-05-25 20:57:45 |
[7860.] |
Ebben az esetben indokolt a név váltás.
Valamikor régi jó magyar filmek mentek rajta..................
|
| |
|
[válaszok erre: #6801]
|
[előzmény: (6798) masodikmusor, 2012-05-25 20:31:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
90881. Elküldve:
2012-05-25 18:56:54 |
[7861.] |
No Signal van!
Feladói ágon hiba lehet.
Már jó!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
45010. Elküldve:
2012-05-25 14:30:07 |
[7862.] |
Köszi!
De anyósomnak lenne és Ő ragaszkodik a már megszokott egyszerű dolgokhoz. Automatát már én is kínáltam neki de nem kellett.
|
| |
|
|
[előzmény: (45008) zolpol, 2012-05-25 13:45:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
45002. Elküldve:
2012-05-25 06:07:42 |
[7863.] |
Cserébe centrifuga is érdekelne, akár motorhibás is. Csak rozsdás ne legyen.
|
| |
|
[válaszok erre: #45008]
|
[előzmény: (44989) Barczik L, 2012-05-24 11:37:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6794. Elküldve:
2012-05-24 19:43:11 |
[7864.] |
De ugye nem Wifi-n méred?
Nálam megvan a 25 néha 26Mb/s, 3 különböző tesztel is.
Igaz az elején 3-4 napig mérhetetlenül alacsony volt! Úgy volt jön a szerelő, meg volt adva az időpont is de 1x csak beindult és azóta müxi!
|
| |
|
|
[előzmény: (6793) zolya, 2012-05-24 19:20:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79575. Elküldve:
2012-05-24 13:14:07 |
[7865.] |
Inkább fizetek többet azért amit nézek, mint azért amit nem mert nem értem!
Részemről most rosszabb mintha nem lenne. Da Vinci U 2.
Nesze semmi fogd meg jól!
|
| |
|
|
[előzmény: (79565) mlaszlo, 2012-05-24 11:28:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79564. Elküldve:
2012-05-24 11:23:17 |
[7867.] |
Az előfizetésünket sem ingyen kapjuk. Egyezzenek meg!
De ha 1-2 kapcsjellel nem boldogulnak akkor mi a pacikukit akarunk...................
Azt a két csatit inkább nem nézem. Nem vacakolok a képarány váltogatással!
|
| |
|
[válaszok erre: #79565]
|
[előzmény: (79562) mlaszlo, 2012-05-24 11:16:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
44928. Elküldve:
2012-05-21 08:42:47 |
[7870.] |
Segítsetek egy kicsit mert gondban vagyok!
Rotakapára kellene 25-ös /tengelyméret/ 2x2 kapatag. Szentkirályi vagy hasonló típuson van.
Nől a gaz a kertben és...................
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
90832. Elküldve:
2012-05-20 20:13:01 |
[7871.] |
Szia!
Akkor én maradok a "talán"-nál./a többi lehetőség kilőve/
|
| |
|
|
[előzmény: (90829) lopici, 2012-05-20 11:53:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6781. Elküldve:
2012-05-20 14:37:49 |
[7872.] |
Megszüntetni?
Akkor a Rubicom-osoknak csökkentették volna 30 csatornára, mint amennyi egyéb helyeken fogható.
47 analóg Tv csati van most nekünk.
A Discovery HD-t viszont nem látom-találom sehol a Pana-tv listáján.
Mik a vételi paraméterei, vagy a volt Rubicomnál az nem jön?
|
| |
|
[válaszok erre: #6782 #6783]
|
[előzmény: (6780) LepkeAnti, 2012-05-20 10:56:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
90815. Elküldve:
2012-05-18 17:43:39 |
[7873.] |
Hali!
Szerintem meg az üzletkötőknek is csak a fele volt igazi!
A többi egyéni vállalkozású kéretlen "lomtalanítást" végző helyszínfelmérő "szakember" lehetett!
Felmérte a terepet....................
|
| |
|
|
[előzmény: (90813) Amatőr61, 2012-05-18 15:55:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79451. Elküldve:
2012-05-18 17:30:53 |
[7874.] |
Ha a digitálisnál eltűnik akkor az analógon is.
Ha "halacskás"-odik az analóg a digitális pixelesedik.
Ha jég van a felhőben akkor tutira el tűnik a jel, bár nálam az LNB egy része is "eltűnt".
|
| |
|
|
[előzmény: (79449) jegesmedve01, 2012-05-18 16:21:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79442. Elküldve:
2012-05-18 04:53:20 |
[7875.] |
A jégeső felhőire gondoltam leginkább.
Ha fekete felhőt látok déli irányban és el megy a jelem tudom hogy a kerti ültetvényeknek is annyi.
Sima eső vagy hóesésnél nem ment még el a jelem, de a jég le árnyékolja a le/fel menő jeleket!
|
| |
|
[válaszok erre: #79444]
|
[előzmény: (79441) Csocso_12, 2012-05-17 20:03:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|