| Találatok száma: 10661 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79439. Elküldve:
2012-05-17 19:37:18 |
[7876.] |
.................és én azt írtam hogy 60-assal adják fel?
De bármekkorával nyomják is fel volt már rá példa hogy nem működött nekik az időjárás miatt!
|
| |
|
[válaszok erre: #79441]
|
[előzmény: (79433) lacibá, 2012-05-17 17:57:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79431. Elküldve:
2012-05-17 17:50:10 |
[7877.] |
Nagyobb esőben /sűrű fekete felhő/ a nagyobbal sincs jel.
Meg ha be lepi a hó akkor sem.
Ha a feladó oldalon van a rossz idő szintén nem megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #79433]
|
[előzmény: (79430) qqc, 2012-05-17 17:35:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
152. Elküldve:
2012-05-17 16:35:08 |
[7878.] |
Rubicom-os voltam és most nekem is 25-ös Fiber power van.
Lakhely kérdése. Hívd a 1221-et. Vagy itt írd be a címed és megtudod mi van feléd.:
http://www.upc.hu/kabel-internet/
|
| |
|
|
[előzmény: (151) tompa, 2012-05-17 16:27:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79412. Elküldve:
2012-05-17 12:06:09 |
[7879.] |
Talán mert onnan már csak 1 ugrás...................
Vagy azt kapják addig tesztnek amíg a szerződés életbe lép.
/csak találgatok de jó lenne a Nature nagyon/
|
| |
|
[válaszok erre: #79413]
|
[előzmény: (79411) z.marian, 2012-05-17 11:59:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
4077. Elküldve:
2012-05-16 20:24:11 |
[7881.] |
A 9°E legyen a közepén.
Mielőtt lemászol és összepakolsz, holdanként több TP-n is nézd a jelerőt. A sűrűbben használt de esetleg gyengébb TP-ken végezd a finomításokat.
|
| |
|
[válaszok erre: #4078]
|
[előzmény: (4076) zoro67, 2012-05-16 19:43:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
147. Elküldve:
2012-05-15 21:36:15 |
[7882.] |
Hali!
Igen, cserélték. De eddig is ott volt mellette a router.
|
| |
|
|
[előzmény: (146) Amatőr61, 2012-05-15 21:23:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6775. Elküldve:
2012-05-15 21:07:20 |
[7883.] |
Szerintem ez TV függő!
Nekem a Pana úgy le védi a vinyót hogy másik azonos típusú sem látja aztán. Felvételtől függetlenül.
PC-vel sem tudtam törölni a partíciót. Szerencsémre az Optibox le takarította és formatálta!
|
| |
|
|
[előzmény: (6774) cap, 2012-05-15 20:49:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
145. Elküldve:
2012-05-15 20:35:53 |
[7884.] |
Galgamácsáról Kb. 80-100 percem ment rá persze hálózaton kívüli számról. Aztán online rendeltem és csak erre a csomagra vagy nagyobbra engedte módosítani. De nekem OK!
Még 1 mediacard-ot akarnák ki csikarni valahogyan tőlük.
A Discovery HD-t nem látom a listában! Nincs vagy más oka van!?
|
| |
|
|
[előzmény: (144) papadu, 2012-05-15 20:29:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
143. Elküldve:
2012-05-15 18:57:40 |
[7885.] |
Végül is nekem be jött a UPC-re váltás.
Havi 5000-ért 25Mb/s net, 47 analóg Tv csati és telefon.
Olcsóbb és több lett.
|
| |
|
[válaszok erre: #144 #146]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79330. Elküldve:
2012-05-12 18:34:30 |
[7886.] |
.......és egy kicsit laposak benne az emberek /állatok/!?
/ugyanazon beállításnál/
|
| |
|
|
[előzmény: (79329) jegesmedve01, 2012-05-12 17:39:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29379. Elküldve:
2012-05-12 12:17:09 |
[7887.] |
Találkoztam már egy olyannal én is.
Egyszerűen be ragad azon az ágon a Diseqc amin az van.
Box ki/be kapcs és újra megy addig míg megint arra nem kapcsol.
|
| |
|
[válaszok erre: #29382]
|
[előzmény: (29378) petersk, 2012-05-12 08:53:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79294. Elküldve:
2012-05-09 11:56:10 |
[7888.] |
Meg indultak a csekkek. Ma megjött!
|
| |
|
|
[előzmény: (79288) Király György, 2012-05-08 17:20:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29355. Elküldve:
2012-05-08 14:11:31 |
[7891.] |
...........és a net? Szintén volt Rubicomos vagy?
Esetleg másoknál is van ilyen tapasztalat?
|
| |
|
[válaszok erre: #29356]
|
[előzmény: (29354) verbachi, 2012-05-08 11:55:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29353. Elküldve:
2012-05-08 11:37:21 |
[7892.] |
Volna itt egy Youtube szakértő?
Mióta a UPC átvette a Rubicom-ot a Pana TV-m nem adja a lejátszási listáimat. 52-es hibakódot ír és csak felkiáltó jelek vannak a lista bélyegképei helyett. Vasárnaptól küszködök vele mert a nejemnek kellenének a zenéi.
A "kedvencek" a "feliratkozások" és a "saját feltöltések" mennek.
Új fiókot is nyitottam meg mindent ki próbáltam de a lejátszási listák nem mennek sehonnan.
HELP!
|
| |
|
[válaszok erre: #29354]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6727. Elküldve:
2012-05-08 11:26:21 |
[7893.] |
A letéteket a 2. számlán írják jóvá. /úgy értelmeztem/
|
| |
|
|
[előzmény: (6725) slapic, 2012-05-08 10:51:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6723. Elküldve:
2012-05-08 04:39:08 |
[7894.] |
Az M2 megy kódolatlan náluk csak.
Ha az megy a többi is mehetne! /RTL, Tv2, M1.../
Az 5000Ft-os csomagot rendeltem meg online náluk. Kíváncsi vagyok azt meg-e kapom. Eddig 4300 körül volt, csak a netem. De hogy Tv csati mennyi lesz hozzá nem tudom, 31-et ír a neten de 48 analóg van most.
|
| |
|
|
[előzmény: (6720) gyozse, 2012-05-07 22:58:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
133. Elküldve:
2012-05-07 21:03:21 |
[7895.] |
Mert csak 2000Ft!
|
| |
|
[válaszok erre: #134]
|
[előzmény: (132) tompa, 2012-05-07 20:36:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
131. Elküldve:
2012-05-07 20:27:24 |
[7896.] |
Már hogyne lenne.
Csak a 10Mb-os netnek van 5Gb korlátja.
Aki most azt kapta a UPC-től annak még korlát sincs rajta.
Nem értem én sem miket írtak lentebb!
|
| |
|
[válaszok erre: #132 #135]
|
[előzmény: (130) tompa, 2012-05-07 20:22:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79284. Elküldve:
2012-05-07 13:14:05 |
[7897.] |
Csak sorban!
Előbb a Discovery kapcsjel jön.
Esetleg egyszerre is lehet! DE MOST!
|
| |
|
|
[előzmény: (79283) Poli27, 2012-05-07 13:08:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29343. Elküldve:
2012-05-06 14:56:25 |
[7898.] |
A 23.5E-n nincs magyar hang!
|
| |
|
|
[előzmény: (29340) -Nandor-, 2012-05-06 12:33:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6696. Elküldve:
2012-05-05 20:51:55 |
[7899.] |
Hali!
Meg oldható valahogyan az online megrendelés és a sárga csekkes fizetési mód hozzá?
|
| |
|
[válaszok erre: #6697]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79233. Elküldve:
2012-05-05 12:17:38 |
[7900.] |
Ugyan azzal a beállítással méretarányosak a többi csatik is?
Nem nyomottak, laposak?
|
| |
|
[válaszok erre: #79248]
|
[előzmény: (79231) klotyómanó, 2012-05-05 12:00:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|