| Találatok száma: 10661 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
127. Elküldve:
2012-05-05 08:39:01 |
[7902.] |
Nálam ma reggel indult csak be a net!
|
| |
|
[válaszok erre: #128]
|
[előzmény: (126) gyozse, 2012-05-04 15:04:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79204. Elküldve:
2012-05-02 20:17:20 |
[7903.] |
Írtam nekik mailt pár napja!
Válaszként megkaptam a boxok használatiját és hogy a boxokon hogyan kell a formátumokat beállítani.
Oldjam meg magamnak! Csak azt el felejtették hogy ha el állítom akkor a többi csatorna lesz nyomott!
|
| |
|
|
[előzmény: (79203) Csocso_12, 2012-05-02 19:21:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29310. Elküldve:
2012-05-01 21:47:51 |
[7904.] |
KH2159 van nekem.
Ma már nem de ha holnapig sem találsz be scan-elem és jpeg-ben felteszem neked valahova.
/Ha lesz netem mert a Rubicom-ot holnap váltja a UPC kábel nálam/
|
| |
|
[válaszok erre: #29311]
|
[előzmény: (29309) garga pista, 2012-05-01 21:24:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29858. Elküldve:
2012-05-01 12:53:41 |
[7905.] |
Jel OK, megy minden nálam.
|
| |
|
|
[előzmény: (29856) zoro67, 2012-05-01 12:28:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79185. Elküldve:
2012-04-29 18:16:20 |
[7906.] |
A Comedy Central EPG-je elég érdekes a Panthera-n nálam.
1 óra eltéréssel van és 8 nap van betöltve. Mivel csak 7 napos az EPG-m a mai nap éjfél után a jövő hét vasárnappal fojtatódik................
|
| |
|
[válaszok erre: #79186]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6671. Elküldve:
2012-04-29 14:34:39 |
[7907.] |
De miért nem fejezték be a "P"-betűseket először?
|
| |
|
|
[előzmény: (6670) gyozse, 2012-04-29 13:18:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
44654. Elküldve:
2012-04-29 06:44:24 |
[7908.] |
Eladó egy Conax/Irdeto modul is, szintén 5.000 vagy valami egyéb cucc-ért. /16Gb pendrive............/
Rubicom-hoz használtam.
|
| |
|
|
[előzmény: (44653) Barczik L, 2012-04-29 05:09:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79171. Elküldve:
2012-04-28 19:43:24 |
[7910.] |
A felirat ugye már bevált működő dolog, nagyothallóknak is segít.
Az eredeti hangsáv pedig elég sok csatin meg is van.
De ez így együtt......................!
A már meglévőknél is működhetne!
|
| |
|
|
[előzmény: (79170) yaksi, 2012-04-28 17:47:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
90518. Elküldve:
2012-04-28 08:27:37 |
[7911.] |
A Discovery az tökéletesen rendben van. 16/9 képarány kapcsolójellel! /T, HHD/
Az hogy DIGI és a UPC nem képes ezt sugározni az ő bűnük.
Érdekes hogy a DIGI-nél 4/3 a UPC-nél 16/9 kapcsjel nélkül.
|
| |
|
|
[előzmény: (90517) Permi, 2012-04-28 08:03:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
44636. Elküldve:
2012-04-27 14:35:55 |
[7912.] |
Mástól kaphatsz attól még PÜ-t ha csak ő van letiltva!
Nézted a tiltó listát?
|
| |
|
|
[előzmény: (44630) szt53, 2012-04-27 10:47:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6669. Elküldve:
2012-04-27 14:33:08 |
[7913.] |
Bízom benne hogy benne lesz a Pana-m is!
|
| |
|
|
[előzmény: (6668) roland333, 2012-04-27 13:52:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
90512. Elküldve:
2012-04-27 13:45:14 |
[7914.] |
Az baj! Pedig biztosan mennie kellene. Valahol valami nem OK!
|
| |
|
[válaszok erre: #90513]
|
[előzmény: (90510) hsuce, 2012-04-27 11:55:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79158. Elküldve:
2012-04-26 19:00:46 |
[7915.] |
Ahogy délután néztem akkor még nem, de már tényleg rajta az Irdeto.
Még a képminőség is jobb lett tőle.
"zsolt00"
11804 V 28000
"taurus"
Ahhoz hogy az a csati tetszen több évre kellene áramtalanítani.................
|
| |
|
[válaszok erre: #79159 #79174]
|
[előzmény: (79137) taurus, 2012-04-26 16:26:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
4062. Elküldve:
2012-04-26 18:22:50 |
[7916.] |
Ez AZ! Még vezeték sem kell hozzá!
Meg ha lesz rá Ft-om. Nekem 8 LNB van fent de nem hogy típusra de talán még színre sincs közöttük 2 egyforma.
|
| |
|
|
[előzmény: (4061) ExxZuu, 2012-04-26 17:49:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79140. Elküldve:
2012-04-26 16:43:15 |
[7917.] |
Nekem Cryptos kari van és megy is vele jól.
Nem tudod mit veszítesz! Fantasztikus műsorok mennek rajta..........!
Főleg a reggeli Teleshop. Vettem is 1 nagy lendületet.....................................
|
| |
|
[válaszok erre: #79142 #79144 #79146]
|
[előzmény: (79139) taurus, 2012-04-26 16:34:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79138. Elküldve:
2012-04-26 16:32:44 |
[7918.] |
Csak Crypto-t és Nagra-t látok rajta.
|
| |
|
[válaszok erre: #79139]
|
[előzmény: (79137) taurus, 2012-04-26 16:26:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
4060. Elküldve:
2012-04-26 16:27:30 |
[7919.] |
Fel lehet szerelni de a 4.3° az sokkal kevesebb lesz azon a tányéron.
Számolni kell azzal is hogy további LNB felszerelése esetén 1 Diseqc már van az előző fejben.
Nem tenném fel magamnak, inkább külön fejeket.
Inkább amit lentebb "stubyte" ajánlott!
|
| |
|
[válaszok erre: #4061]
|
[előzmény: (4059) zoro67, 2012-04-26 14:29:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
118. Elküldve:
2012-04-26 10:47:06 |
[7920.] |
A UPC küldi azokat a ketyeréket szorgalmasan?
Mifelénk még senkinek semmi és már csak a holnapi nap van.
Szeretném már tesztelgetni mit tud.:
|
| |
|
[válaszok erre: #119]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6819. Elküldve:
2012-04-26 10:31:49 |
[7921.] |
Köszi az infót!
Csak az FTA csatik kevesek lesznek.
Belenéztem és láttam egy 10lábas csatlakozást az olvasónak és a tartót is ahova az olvasó megy. /menne/
Azért gondoltam........................
|
| |
|
[válaszok erre: #6822]
|
[előzmény: (6818) egedi, 2012-04-26 09:38:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29266. Elküldve:
2012-04-26 08:07:21 |
[7922.] |
Lehet!
De hasonló okok miatt tértem át a Chrome-ra és bejött nekem. Az Explorert csak ritka esetben használom azóta.
|
| |
|
|
[előzmény: (29265) nbob, 2012-04-26 05:40:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6817. Elküldve:
2012-04-26 06:31:58 |
[7923.] |
Az Optibox Prima nagyon nem jött össze a UPC-re, sem a Pamthera sem az Illusion M5-el.
Lehetne valahogyan kártyaolvasóssá tenni a Prima-t vagy kuka ahogy van?
Cryptos kártyáról lenne szó.
|
| |
|
[válaszok erre: #6818]
|
[előzmény: (6816) Barczik L, 2012-04-24 20:37:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29264. Elküldve:
2012-04-26 04:19:40 |
[7924.] |
Google Chrome!
|
| |
|
[válaszok erre: #29265]
|
[előzmény: (29263) nbob, 2012-04-26 03:35:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
12202. Elküldve:
2012-04-25 17:14:06 |
[7925.] |
Hasonló a helyzetem.: Optibox Panthera & Optibox Prima FTA felállásban./ RS232 Nulmoden kábel/
Eddigi próbálkozásaim sikertelenek voltak.
Ezt is bele írtam pedig.: "0D02 :0000A8,0000A4,0000A0,00008C"
Tegnap vettem a Prima-t csak ezért.
|
| |
|
|
[előzmény: (12201) Tomsa, 2012-04-25 14:05:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|