| Találatok száma: 10661 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79116. Elküldve:
2012-04-25 04:43:40 |
[7926.] |
Nem. Csak attól a naptól számláznak amikor bekötik.
|
| |
|
|
[előzmény: (79115) risefan2, 2012-04-25 00:03:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6816. Elküldve:
2012-04-24 20:37:18 |
[7927.] |
Üdv mindenkinek!
Optibox Panthera és Optibox Prima között szeretnék házi kártyamegosztást RS232-n. /UPC/
Van valakinek valami tapasztalata ez ügyben?
A "Szolgáltató ID" ponthoz miket kell beírnom?
Átviteli sebesség mi legyen? .............és egyebek?
|
| |
|
[válaszok erre: #6817]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6653. Elküldve:
2012-04-24 11:18:31 |
[7928.] |
Igen, településenként változik.
Pl.:Bélapátfalva-ra is UPC M-et ír csak.
|
| |
|
[válaszok erre: #6656]
|
[előzmény: (6652) Barczik L, 2012-04-24 11:14:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
6652. Elküldve:
2012-04-24 11:14:59 |
[7929.] |
Nálam.:"Fiber Power 25" adja az M csomagra.
Lehet hogy településenként változó?
|
| |
|
[válaszok erre: #6653]
|
[előzmény: (6651) zolpol, 2012-04-24 11:00:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3489. Elküldve:
2012-04-24 11:09:36 |
[7930.] |
Valaki próbált már házi kártyamegosztást RS232-n Optibox Panthera és Optibox Prima FTA PVR Ready között?
Működne ez a dolog?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
90505. Elküldve:
2012-04-24 10:42:31 |
[7931.] |
A Panán is mennie kell!
Lényeg az volt hogy beállítás közben is csatlakoztatva legyen a HDMI kábel hogy a TV érzékelni tudja.
Azért kellett a 2 TV hogy a másikon lássam mit csinálok.
Lehet hogy ki-be kapcsolás is kell beállítás után hogy be induljon. Sokat küszködtem mire sikerült én is.
|
| |
|
[válaszok erre: #90506 #90510]
|
[előzmény: (90504) hsuce, 2012-04-24 10:04:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
90502. Elküldve:
2012-04-24 08:51:11 |
[7932.] |
Valami a felbontás körül nem stimmelhet. A Box-on próbáltad kisebbre venni?
Egy Playstationt 2 TV segítségével sikerült csak beállítanom. A másikon AV-n láttam mit csinálok és addig állítgattam míg a HD is be jött!
|
| |
|
[válaszok erre: #90503 #90504]
|
[előzmény: (90499) hsuce, 2012-04-24 07:58:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79056. Elküldve:
2012-04-23 13:53:58 |
[7933.] |
A HD-kat összevonták.
Filmbox, Filmbox +, Filmbox Extra, Filmbox Extra 1, Filmbox Family és a HD csatornának különböző a műsorrendje. 6 különböző műsor.
|
| |
|
[válaszok erre: #79057]
|
[előzmény: (79055) z.marian, 2012-04-23 13:07:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
90477. Elküldve:
2012-04-21 17:49:43 |
[7934.] |
............és vitorlaként is jól funkcionál.
|
| |
|
|
[előzmény: (90475) ITI, 2012-04-21 16:12:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
2129. Elküldve:
2012-04-21 11:32:16 |
[7935.] |
Akkor persze hogy el vitték!
Lehet hogy kazánlemezből volt................
|
| |
|
[válaszok erre: #2130]
|
[előzmény: (2128) Csattogtatós, 2012-04-21 11:29:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
4056. Elküldve:
2012-04-21 04:42:16 |
[7936.] |
Ami az "aláírásomban" van elég jól megy. A szélső holdaknál is némi tartalék.
A keletebbi holdakra vagy ha valaki arra kényszerít hogy igazán durva időben nézzem a 23,5E-t vagy az Amos 4.0W-t arra ott a forgatós.
De többnyire akkor már semmivel sem jön.
|
| |
|
|
[előzmény: (4053) zoro67, 2012-04-20 21:41:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79032. Elküldve:
2012-04-21 04:19:03 |
[7937.] |
Nem vettem észre hogy szaggatna vagy akadozna. A 20.72 SW-vel jól megy.
Próbáld a kártyát ki-be mozgatni vagy áttenni a másik olvasóba.
A jelerőd rendben van amikor szaggat akkor is?
"laci6662"
A DIGI-nél sincs kapcsjel! Műholdon belül terjed a hanyagság.
|
| |
|
[válaszok erre: #79033 #79034]
|
[előzmény: (79027) DrSpock, 2012-04-20 21:30:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3487. Elküldve:
2012-04-20 15:35:00 |
[7938.] |
Most is be jön?
Nálam ma nem jön ismét.
|
| |
|
[válaszok erre: #3488]
|
[előzmény: (3486) Rubelly, 2012-04-18 21:58:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
2116. Elküldve:
2012-04-20 15:31:37 |
[7939.] |
Örömmel olvasom ezeket a tapasztalatokat! Nekem más volt, igaz kicsit másféle ügyben.
|
| |
|
|
[előzmény: (2115) Merlot, 2012-04-20 15:25:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
2112. Elküldve:
2012-04-20 14:17:31 |
[7940.] |
...........és szépen ki magyarázzák magukat minthogy fizetnének.
Mert ugye az a villám a ház előtti oszlopba csapott be ahová sajnálatos módon a biztosítás nem terjed ki.............. /nagyobb kár esetén/
Ha csak pár villanykörte, azt kifizetik.
|
| |
|
[válaszok erre: #2113 #2114 #2115]
|
[előzmény: (2111) Merlot, 2012-04-20 12:52:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79025. Elküldve:
2012-04-20 14:05:05 |
[7941.] |
Csak lehet jóra állítani a képarányt.
De akkor a többin nem jó.
Kapcsjel az nincs! Se itt, sem ott.
|
| |
|
[válaszok erre: #79027]
|
[előzmény: (79024) vpeti22, 2012-04-20 12:07:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79022. Elküldve:
2012-04-20 11:12:15 |
[7942.] |
Meg a DIGI-nél.
HHD és T-nél jó.
|
| |
|
[válaszok erre: #79023]
|
[előzmény: (79021) mlaszlo, 2012-04-20 10:50:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29221. Elküldve:
2012-04-20 08:53:23 |
[7943.] |
Köszi! Ha csak arról van szó akkor OK!
|
| |
|
|
[előzmény: (29220) Zoli12345, 2012-04-20 08:31:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29219. Elküldve:
2012-04-20 08:30:01 |
[7944.] |
Szükségem lenne a véleményetekre.
Kaptam 2 teljesen azonos E-mailt az Otpbank ([email protected]) -címről.
Ez áll benne.:
Tisztelt Ügyfelünk!
Azt vette észre érvénytelen bejelentkezési kísérletek figyelembe véve az online Ismeretlen IP-címet.
Emiatt, mi suspevnderet fiókját.
PMeg kell, hogy frissítse fiókadatait a.
Netbank újraaktiválód hatnak most! Frissítenie kell a
ma számlázási információk
Ellenorizni a számla
A csapat: OtpBank.hu
Az "Ellenorizni a számla" egy linket takar.
Nem mentem rá és nyitottam meg mert hátha aktivál valamit.
Egy jpg melléklet is van benne, egy fotó egy bank bejáratáról.:
1 melléklet | Az összes letöltése .zip-fájlként (21,1 KB)
OTP-Bank-Romania--profit-de-13-milioane-lei-in-2011.jpg (21,1 KB)
A nevéből kitűnik hogy valami román bankról lehet szó.
Mondanom sem kell talán hogy semmi közöm nincs semmilyen bankhoz!
Valami ötlet hogy mi akarna ez lenni?
|
| |
|
[válaszok erre: #29220]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
2101. Elküldve:
2012-04-20 07:54:51 |
[7945.] |
Hogy és miként van és kell hivatalosan azt nem tudom. De úgy gondolom ha össze vannak kötve villámcsapás esetén mindkettőbe kerül áram.
Ha a villámhárítót éri a box akkor is kap belőle.
|
| |
|
[válaszok erre: #2102 #2106]
|
[előzmény: (2100) mind_the_gap, 2012-04-20 07:41:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29825. Elküldve:
2012-04-18 20:49:52 |
[7946.] |
Már tegnap délután 16/9 volt csak kapcsjel nélkül. De már az is van.
|
| |
|
|
[előzmény: (29823) viktorkid, 2012-04-18 20:28:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79013. Elküldve:
2012-04-18 19:44:47 |
[7947.] |
Mi még az Astra-ról vesszük a UPCD-t!
|
| |
|
|
[előzmény: (79012) Csocso_12, 2012-04-18 19:35:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
108. Elküldve:
2012-04-18 19:38:17 |
[7948.] |
Nem tartom valószínűnek!
Módosíthatsz majd később rajta ha többet akarsz. /fizetni/
De egyenlőre nem lehet semmit sem kérni. Telefont is akartam de azt mondták "majd 1.-e után".
"zolpol"
Kevesebbet fogunk fizetni és többet kapunk.
Még az analóg TV csati sem lesz sokkal kevesebb. Persze aki szereti a Digisportot annak.........................
|
| |
|
|
[előzmény: (107) Hbalika, 2012-04-18 19:26:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29821. Elküldve:
2012-04-18 19:30:22 |
[7949.] |
Már van kapcsjel a Discowery-n.
|
| |
|
[válaszok erre: #29822 #29824]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
79011. Elküldve:
2012-04-18 19:25:10 |
[7950.] |
Csak a T-nél van!
A többinél délután még nem volt!
A HHD-n is már van! Már csak a DIGI-n és nálunk nincs!
|
| |
|
[válaszok erre: #79012]
|
[előzmény: (79010) Csocso_12, 2012-04-18 18:40:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|