| Találatok száma: 10661 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
105. Elküldve:
2012-04-18 18:49:27 |
[7951.] |
Nézd át az ajánlatod!
Szomszédom kisebb csomagban volt és Fiber Power 10 Mb-os ajánlatot kapott korlát nélkül!
Amúgy a korlát 5Gb csak és nem 50 Gb.
|
| |
|
[válaszok erre: #106]
|
[előzmény: (104) zolpol, 2012-04-18 17:44:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
101. Elküldve:
2012-04-18 17:15:21 |
[7952.] |
Tudomásom szerint mostanában indítanak vagy indul a csak kártyás előfizetés. Saját boxban is működő kártyával.
A UPC kábel topicban olvastam róla.
Valaki ha tudna konkrétumokat engem is érdekelne mert a szolgáltatói box nem nagyon dob fel.
"zolpol"
Az M csomag a Rubicom 4Mb-os csomagja.
A UPC Fiber Power 25Mb-ot ad helyette.
|
| |
|
[válaszok erre: #102 #104]
|
[előzmény: (98) gemi, 2012-04-18 14:22:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
97. Elküldve:
2012-04-18 13:12:48 |
[7953.] |
Megkaptam a UPC tájékoztatót.
Csak pár TV csatorna /Pl.:DIGI Sport/ fog változni. De lesz Discovery Film+.......Továbbra is Kb.45 analóg csatorna marad. Az analóggal megegyező digitális csatornákért továbbra sem kell külön fizetni ugyan úgy mint eddig. /Ezt már az ÜFSZ mondta/
4 Mb helyett 25 lesz a netem.
Fiber Power-ünk lesz-lehet.
Az árak egyenlőre maradnak az eddigiek de változás várható.
Lesz itt akkora káosz hogy nocsak!
|
| |
|
[válaszok erre: #98 #99]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78994. Elküldve:
2012-04-17 17:23:36 |
[7954.] |
Azt a kapcsolójelet mekkora munka felrakni?
Most valahogy rosszabb lett, mint volt! Vagy a Discovery nem jó vagy a többi.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78968. Elküldve:
2012-04-16 11:01:33 |
[7955.] |
Lehet neki örülni!
De a Discovery CH-nak mennie kell.
|
| |
|
[válaszok erre: #78969]
|
[előzmény: (78967) LackoVM, 2012-04-16 10:28:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
2077. Elküldve:
2012-04-16 10:15:07 |
[7956.] |
Pedig ez olyan egyszerű mint ahogy a tehénsz@r lapjára esik, mégis be csapott!
Semmi ördöngösség csak kis mértan. Ha egy kockás lapra rajzolom magam is rá jöhettem volna!
A=B
Így már stimmel!
|
| |
|
|
[előzmény: (2076) skystar, 2012-04-16 03:10:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
2073. Elküldve:
2012-04-15 18:59:23 |
[7957.] |
OK! Így értem, tehát nem közvetlen jut be a jel.
Most már az is tiszta hogy a C sávnál miért olyan fontos a sugárzó.
|
| |
|
|
[előzmény: (2072) sanca2, 2012-04-15 18:46:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
2071. Elküldve:
2012-04-15 18:38:11 |
[7958.] |
Nekem nem is lehet igazam, mivel csak kérdeztem és nem állítok semmit.
De akkor is magas nekem hogy a fentről meredek szögben érkező jelek hogyan jutnak be.
A sugárzó elejéből befelé verődnek a jelek?
|
| |
|
[válaszok erre: #2072]
|
[előzmény: (2070) sanca2, 2012-04-15 18:21:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
2069. Elküldve:
2012-04-15 18:18:02 |
[7959.] |
Ez teljesen érthető és igaz.
De arról volt szó hogy hova kell az LNB-nek néznie. A tányér közepére vagy nem.
Ha a tányér alsó részére néz akkor a felső részről érkező jelek hogyan jutnak be az LNB-be? Vagy van rá valami "kanyartechnika"?
Nem vitatkozni akarok, csak kérdezem mert nem értem!
|
| |
|
[válaszok erre: #2070]
|
[előzmény: (2068) miroka, 2012-04-15 16:41:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29207. Elküldve:
2012-04-14 17:50:43 |
[7960.] |
Ez jó.: InterNyet
|
| |
|
|
[előzmény: (29197) sztar1, 2012-04-13 21:23:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78896. Elküldve:
2012-04-14 17:48:17 |
[7961.] |
Ennél nagyobb ne legyen!
Jelentsd hibának.
|
| |
|
[válaszok erre: #78897]
|
[előzmény: (78895) ateszko, 2012-04-14 17:06:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
95. Elküldve:
2012-04-13 16:21:07 |
[7962.] |
Kapott már valaki valami ajánlatot a UPC-től vagy esetleg valami hír?
|
| |
|
[válaszok erre: #96]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
2058. Elküldve:
2012-04-13 16:09:47 |
[7963.] |
Ha már belekezdtél miért hagytad abba?
Még azt találják hinni hogy...................
|
| |
|
|
[előzmény: (2053) miroka, 2012-04-13 14:19:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3482. Elküldve:
2012-04-12 18:02:49 |
[7964.] |
Valami magyar nyelvű kellene amit használni is tudok.
|
| |
|
[válaszok erre: #3483]
|
[előzmény: (3481) Rubelly, 2012-04-12 17:17:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3479. Elküldve:
2012-04-12 10:19:26 |
[7965.] |
Üdv mindenkinek!
A felvételeket mivel lehet konvertálni úgy hogy magyar legyen a nyelve?
Próbáltam a WinAVI 9.0 és a FormatFactory 2.95-tel egy 3 nyelvűt de az egyiken ilyen a másikon olyan nyelv lett de egyik sem magyar.
Nem találtam bennük bemenő nyelv választási lehetőséget!
|
| |
|
[válaszok erre: #3480 #3481]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
4043. Elküldve:
2012-04-11 16:50:24 |
[7966.] |
Ha a Sirius 4.8E-t veszed a tányér közepének akkor lehet hogy el menne még a dolog! De biztosan lenne 1-2 gyengébb TP-d amin nem sok tartalék maradna.
Nem kell feltétlen LNB-t is rakni a 4.8E-re.
|
| |
|
[válaszok erre: #4044]
|
[előzmény: (4041) Youme, 2012-04-11 16:05:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78827. Elküldve:
2012-04-10 14:52:24 |
[7967.] |
Csak 10-15 perces állás volt!
|
| |
|
|
[előzmény: (78820) Barczik L, 2012-04-10 12:56:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78820. Elküldve:
2012-04-10 12:56:42 |
[7968.] |
A Discovery W. és Sci. másnál is leállt?
|
| |
|
[válaszok erre: #78821 #78823 #78824 #78827]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78814. Elküldve:
2012-04-09 06:24:06 |
[7969.] |
A jégeső felhője ellen nincs "orvosság", szerencse kérdése.
Pár éve úgy el kalapálta az egyik LNB-t hogy meg repedt. Kis esőtől is el ment a jel. Kellett némi idő mire észrevettem hogy csak beázik........
|
| |
|
|
[előzmény: (78813) gyo76zo, 2012-04-08 22:02:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78810. Elküldve:
2012-04-08 19:45:11 |
[7970.] |
Nálam Kb. 3 napja volt hasonló jelenség.
De mint később ki derült, egy jégeső felhő okozta csak. Igazából nem az okozza ami felettünk van hanem ami tőlünk déli irányban a műhold előtt van.
|
| |
|
[válaszok erre: #78813]
|
[előzmény: (78808) ramsli, 2012-04-08 17:58:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78711. Elküldve:
2012-04-04 20:48:24 |
[7971.] |
Panthera-val nem gond.
|
| |
|
[válaszok erre: #78715]
|
[előzmény: (78709) chagaal, 2012-04-04 20:38:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78703. Elküldve:
2012-04-04 20:05:40 |
[7972.] |
"Ez a tematika nem hiszem hogy olyan sok nézőt............"
Spec engem csak az érdekel. Na persze nem minden műsora.
A Nat Geo és Wild HD pedig több nézőt el riaszt mint vonz a nyelv miatt.
Mert ha van, akkor miért nincs.............! Árnyékot vet a HD csomagra.
Ha be kerül egy férges alma a ládába az egészet visszadobják.
|
| |
|
[válaszok erre: #78705]
|
[előzmény: (78702) mlaszlo, 2012-04-04 19:56:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78688. Elküldve:
2012-04-04 17:56:10 |
[7973.] |
Ha sokat hívod őket, akkor összegyűlik nekik arra is a Ft és meg lesz!
|
| |
|
[válaszok erre: #78690]
|
[előzmény: (78684) jegesmedve01, 2012-04-04 17:45:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
87. Elküldve:
2012-04-04 17:49:35 |
[7974.] |
Hali!
Amíg tart a hűség addig megértem hogy marad ami volt.
De akinek nincs az sem kap mást?
Ha a UPC bizonyos netet hirdet azt nem kaphatja meg bárki akinek a háza előtt el megy a kábel!?
Bár ha jól tudom Monor és környékén is más szolgáltatás van.
|
| |
|
[válaszok erre: #88]
|
[előzmény: (86) Amatőr61, 2012-04-04 17:08:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29148. Elküldve:
2012-04-04 10:57:03 |
[7975.] |
Csak és kizárólag a szolgáltatódtól lehet az 1. számú variáció! Ki kell találni a cserére valami okot!
|
| |
|
[válaszok erre: #29149]
|
[előzmény: (29147) hikjma, 2012-04-04 09:05:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|