| Találatok száma: 10661 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29145. Elküldve:
2012-04-04 04:59:50 |
[7976.] |
1., Szerzel RF kimenetes DIGI boxot.
2., Veszel RF modulátort, abba belemegy a boxból az AV és abból a TV-be antennakábelen.
3., Az előző módon, de egy régebbi VHS felvevőt használva modulátornak.
A minőségromlás a 1. számú esetben a legkisebb de a másik kettőnél sem sok a különbség.
Viszont mindhárom esetben garantált.
|
| |
|
[válaszok erre: #29147]
|
[előzmény: (29144) hikjma, 2012-04-04 00:02:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
1505. Elküldve:
2012-04-03 18:24:45 |
[7977.] |
A 12034 V TP-ről nézed? Ugyanis onnan nem említettél egy csatit sem.
Van máshol is de az a DIGI-é.
|
| |
|
[válaszok erre: #1506]
|
[előzmény: (1504) kisszoltán, 2012-04-03 18:05:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29143. Elküldve:
2012-04-03 14:15:36 |
[7978.] |
A LCD-d fel veszi az analóg TV adást?
Ha igen akkor meg oldható a dolog.
|
| |
|
[válaszok erre: #29144]
|
[előzmény: (29142) hikjma, 2012-04-03 11:33:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29141. Elküldve:
2012-04-03 09:53:59 |
[7979.] |
Szerintem csak a saját digitális tunerja által vett csatikat tudja felvenni. Nálam a Pana is csak azt veszi.
Az analógot nem próbáltam még és most nincs rajta vinyó.
|
| |
|
|
[előzmény: (29139) barta, 2012-04-03 09:29:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78619. Elküldve:
2012-04-02 04:29:00 |
[7980.] |
A 11919 V-n van egy "Musiq1" és az megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #78620 #78624]
|
[előzmény: (78616) z.marian, 2012-04-01 22:07:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29124. Elküldve:
2012-04-01 07:19:36 |
[7981.] |
Könyvjelzők-minden könyvjelző.....-importálás és mentés
|
| |
|
|
[előzmény: (29122) letaylajos, 2012-04-01 07:05:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29709. Elküldve:
2012-03-30 20:47:40 |
[7982.] |
"Mi van az aláírásában?"
Mert mi van?
A kupleráj, ministrások gyülekezete ahhoz ami itt van!
Szégyellném ha közöm lenne hozzá!
|
| |
|
[válaszok erre: #29710]
|
[előzmény: (29704) yaksi, 2012-03-30 20:23:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78525. Elküldve:
2012-03-28 07:16:01 |
[7983.] |
Én rendelek tőlük bűvös, jövőbe látó, aranyér elleni kenőcsöt.
Ha működik, akkor a kezelt területen áthaladó honoráriumukat is megjósolhatják maguknak!
|
| |
|
|
[előzmény: (78523) Csattogtatós, 2012-03-28 06:55:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78522. Elküldve:
2012-03-28 06:32:59 |
[7984.] |
Ezt már régen meg írhatták volna!
Hiszen tudniuk kellett hogy mi mikor történik a jövőben.
|
| |
|
[válaszok erre: #78523]
|
[előzmény: (78521) jegesmedve01, 2012-03-28 06:03:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29079. Elküldve:
2012-03-27 05:18:42 |
[7985.] |
Tapasztalta már valaki hogy bizonyos YouTube videókat a PC látja, lejátssza de más eszköz /Pana-TV/ nem. Pl.:
http://www.youtube.com/watch?v=IgLcQmlN2Xg&list=UUx1f1u4XlFFr0YgqF3wB4lQ&index=3&feature=plcp
Hiába rakom akár lejátszási listába is, nem jelenik meg egyáltalán benne.
Vagyis egy másik videó duplikálódik a listában miatta.
Teljesen más jellegű videóknál is meg esik tartalomtól reklámtól függetlenül.
A név szerinti keresésnél sem jeleníti meg a kérdéses videókat semelyik listában sem.
Valami jogokkal kapcsolatos dolog lehet? A Pana... igencsak szigorúan veszi az azzal kapcsolatos dolgok betartását.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78469. Elküldve:
2012-03-26 12:53:56 |
[7986.] |
Az van nekem is a TV-nél és ami körülötte van és a PC-n is egy másik de az Illusionsat M5-öt mindig le fagyasztotta.
A Panthera-nál még nem vettem észre igaz mostanság nincs annyi kimaradás.
De ha pár milisec-el hosszabb a kimaradás akkor már semmi gond mert egyszerűen csak újraindul.
|
| |
|
|
[előzmény: (78468) Csattogtatós, 2012-03-26 12:38:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78466. Elküldve:
2012-03-26 09:54:54 |
[7987.] |
Felénk az áramszolgáltató szokása hogy bizonyos zárlatokat úgy old meg hogy egy pillanatra kikapcsolja az áramot. /állításuk szerint/
Még a lámpák is csak egy picit pislantanak tőle de ahhoz pont elég hogy a box le álljon, ahhoz meg kevés hogy újra induljon mint rendes áramszünet után.
|
| |
|
[válaszok erre: #78467 #78468]
|
[előzmény: (78463) ace05, 2012-03-25 22:06:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
1491. Elküldve:
2012-03-24 16:26:22 |
[7988.] |
Olvasatomban "Tippmix46"-ot egy 3. szempont, név szerint a holdról fogható tartalom érdekelte.
De ezeket sem árt tudni.
|
| |
|
[válaszok erre: #1492]
|
[előzmény: (1490) ITI, 2012-03-24 14:30:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
1487. Elküldve:
2012-03-24 09:53:14 |
[7989.] |
19.2°E és 23.5°E körül lehet a vételi határod és ezektől kelet felé mehetsz.
"Fő" műhold nincs de a 19.2E-t sokan veszik és a 13E-t amit te talán már nem fogsz.
|
| |
|
|
[előzmény: (1486) Tippmix46, 2012-03-24 09:45:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78454. Elküldve:
2012-03-23 09:48:51 |
[7990.] |
Ha a box menüjében tudsz valamit állítani /nyelvet stb./ akkor jó, ha nem akkor sajna az marad. A UPC EPG ilyen.
|
| |
|
|
[előzmény: (78453) Szotyola, 2012-03-23 08:19:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
72. Elküldve:
2012-03-22 17:31:15 |
[7991.] |
Nem nagy összeg a 3000Ft de mire lesz jó a kártya aztán, citerapengetőnek?
|
| |
|
[válaszok erre: #73]
|
[előzmény: (71) roland333, 2012-03-22 14:17:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
7128. Elküldve:
2012-03-22 10:54:45 |
[7993.] |
2 LNB és 1 Diseqc kapcsoló.
Kb. 4°E legyen a fejtartó közepe jobbra-balra pedig az 1W és 9E.
|
| |
|
[válaszok erre: #7129]
|
[előzmény: (7124) Permi, 2012-03-20 21:50:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29052. Elküldve:
2012-03-21 13:37:32 |
[7994.] |
Azon más gyárak vagy inkább a kereskedők szedik meg magukat!
Ahol most nem gyártanak vinyót azoknak mindegy hogy mennyiért kapható most, nem soksemmit kapnak belőle.
|
| |
|
|
[előzmény: (29051) mind_the_gap, 2012-03-21 09:59:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
7118. Elküldve:
2012-03-19 18:17:11 |
[7995.] |
Ha az a "bütyök" állítaná meg a motort hogy ne menjen tovább akkor kézi forgatásnál sem menne tovább.
A box menüjében kell a végfokokat törölni vagy módosítani.
|
| |
|
|
[előzmény: (7116) pedro5413, 2012-03-19 16:40:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3459. Elküldve:
2012-03-18 05:57:43 |
[7996.] |
Az ext3-al működik ha jól tudom, de erről "Rubelly" tudna biztosat írni.
|
| |
|
[válaszok erre: #3460]
|
[előzmény: (3458) vaclav, 2012-03-17 20:24:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3456. Elküldve:
2012-03-17 16:33:09 |
[7997.] |
A 3,9 Giga nem hiba. A FAT 32 egyszerűen ennyit kezel egyben. Többre nem képes PC-n sem.
|
| |
|
[válaszok erre: #3458]
|
[előzmény: (3453) vaclav, 2012-03-12 14:48:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
7111. Elküldve:
2012-03-17 16:27:34 |
[7998.] |
A 10778V nálam is gyengébb.
A DIGI TP-ihez hasonló a jelszint, 70% körüli.
Igaz nálam egy eléggé szélső fej a 7-ből a fix tányéron.
Meg kellene próbálni mit bírsz kihozni belőle ha manuálisan keresed meg a holdat. Mintha fix tányér lenne. /villáskulcs............/
Ha bármerre fogatod buktatod és akkor sem tudsz több %-ot ki hozni belőle akkor nem a forgatóval van a gond.
Lehet az LNB is de akár maga a tányér is lehet deformált sérült még ha nem is látszódik.
De egy közvetlen Box-LNB kábelezést is meg lehet ejteni, áthidalva-kiiktatva a forgatót is.
|
| |
|
[válaszok erre: #7112 #7117]
|
[előzmény: (7109) djnice, 2012-03-17 15:13:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
7107. Elküldve:
2012-03-17 13:43:16 |
[7999.] |
A 0.8°W-re el kell fordítani mint tudod az LNB-t a fix tányérnál.
A forgatónál ugye nem.
De nem értem a kérdésed. Szerinted hogyan kell állni az LNB-nek a tányérhoz képest az adott esetben?
|
| |
|
[válaszok erre: #7108]
|
[előzmény: (7105) sanca2, 2012-03-17 12:32:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
7102. Elküldve:
2012-03-17 11:00:37 |
[8000.] |
Ugye az LNB egyenesen áll a fejtartóban a tányérhoz képest és nincs elforgatva?
Diseqc 1.2-esben nem tudod forgatni? Úgy te adnád meg hogy melyik hold hol van neki.
Az LNB-t előre/hátra mozgatással is lehet próbálkozni.
|
| |
|
[válaszok erre: #7103 #7105]
|
[előzmény: (7101) djnice, 2012-03-17 10:23:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|