| Találatok száma: 10661 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
7095. Elküldve:
2012-03-16 20:12:34 |
[8001.] |
Egy szép nagy motor RESET kell a forgatón és a box-on is a 19.2°E-n csinálni és talán minden rendbe jön.
Az USALS beállításon is lehet módosítani, finomítani, változtatni.
El lett nyomva pár hold.
A Latitude- Longitude mindig pontosan add meg a lakhelyed szerint, csak költözés és más helyváltoztatás után kell módosítani!
|
| |
|
[válaszok erre: #7096]
|
[előzmény: (7094) jdeutsch, 2012-03-16 19:48:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78300. Elküldve:
2012-03-15 18:33:57 |
[8002.] |
"Az M1-nek is készít filmeket a Fehérvár TV"
Azért csak van valami kapcsolat!?
|
| |
|
[válaszok erre: #78301 #78302]
|
[előzmény: (78299) szucsok, 2012-03-15 18:15:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
28979. Elküldve:
2012-03-14 19:59:29 |
[8003.] |
Gumicsere 10Mp-en belül!
|
| |
|
|
[előzmény: (28978) Robertooo, 2012-03-14 19:53:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
28977. Elküldve:
2012-03-14 19:48:52 |
[8004.] |
Az F1 rajongók ilyen gyorsak?
Az asszony mit szól hozzá? Neki is tetszik?
|
| |
|
[válaszok erre: #28978]
|
[előzmény: (28976) Robertooo, 2012-03-14 18:41:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
44214. Elküldve:
2012-03-13 19:23:53 |
[8005.] |
Jobbra fent menj az "Online: ( / )"re. Ott meg nézheted ki van fen!
|
| |
|
|
[előzmény: (44213) junior2360, 2012-03-13 19:19:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78285. Elküldve:
2012-03-13 12:07:26 |
[8006.] |
Majd az ára!
|
| |
|
|
[előzmény: (78284) yaksi, 2012-03-13 10:53:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3448. Elküldve:
2012-03-12 12:40:04 |
[8007.] |
A piros gombra nem kéri a kódot? A 2320-at?
|
| |
|
[válaszok erre: #3449]
|
[előzmény: (3447) leon08, 2012-03-12 12:35:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78259. Elküldve:
2012-03-12 08:09:40 |
[8008.] |
De vannak TV-k igen csak nagyobb méretben is, még LCD is és monitornak is jók.
Külsőre nincs is nagy különbség a TV és monitor között!
Monitort el adod helyére a TV.
Egy lehetőség volt csak!
|
| |
|
|
[előzmény: (78258) Elbandi80, 2012-03-11 23:00:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
20241. Elküldve:
2012-03-12 04:59:24 |
[8009.] |
Nem lehet hogy a csatornaszűrő-szelektáló kapcsolódott be rajta?
Már jártam úgy, be kapcsolták valami ismeretlen szolgáltatóra és üres lett az "összes műhold" lista.
|
| |
|
[válaszok erre: #20242]
|
[előzmény: (20237) Merlot, 2012-03-11 19:49:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
28927. Elküldve:
2012-03-11 08:30:43 |
[8010.] |
De tudja. De műholdról veszem inkább.
A kábelhálózat meg éppen tulajdonos váltás alatt. Nem tudni mi lesz belőle.
Lehet hogy ki próbálom a földit is. Van egy Kb 10 éve nem használt antennám.
De a Pana-val nincs gond a csipkodás terén.
Ha megnézem hogy csak 1/3-ával volt drágább most mint az Orion 5-6 éve.............
|
| |
|
[válaszok erre: #28928]
|
[előzmény: (28926) ITI, 2012-03-11 08:05:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
28925. Elküldve:
2012-03-11 07:28:39 |
[8011.] |
Pontosan! Le is földeltem a Tv-t úgy ahogyan azt kell, jó mélyen nehogy a kutya vissza ki ássa. /szimbolikusan/
De inkább az ilyen energiapazarló Tv-ket nem kellett volna legyártani sem.
Földi antennám meg nincs is.
|
| |
|
[válaszok erre: #28926]
|
[előzmény: (28924) ITI, 2012-03-11 06:33:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3444. Elküldve:
2012-03-10 20:21:26 |
[8012.] |
A forgatót a hosszú csatornaváltási idő miatt kérdeztem. Ha Pl.: a Sirius csatornái is közötte van akkor az Kb annyi idő lenne.
"DrSpock" nem kell kiiktatni, még esetleg a 20.04 SW-t próbáld ki.
|
| |
|
[válaszok erre: #3445]
|
[előzmény: (3443) dynamictrance, 2012-03-10 19:53:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3441. Elküldve:
2012-03-10 19:30:05 |
[8013.] |
Mint írtam a 20.72 jött be nekem.
De ha nincs sorod próbálkozhatsz a 20.04-től felfelé. Még az is jó volt nálam.
Az EMU-t ha nem használod kapcsold ki hátha az segít még.
Csak 1 fix fejet használsz ugye? Disqc kapcsoló, forgató nincs?
|
| |
|
[válaszok erre: #3442]
|
[előzmény: (3440) DrSpock, 2012-03-10 19:14:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3439. Elküldve:
2012-03-10 19:02:17 |
[8014.] |
Nem hinném hogy a korától van.
Írták előttem hogy bizonyos gépek ezt csinálják!
Lehet hogy egy másik SW-vel menne de ez lutri.
Ha van kedved próbálkozz vagy néha amikor eszedbe jut kapcsold be a frissítést.
/Próbáld a másik olvasóban is hátha............../
|
| |
|
[válaszok erre: #3440]
|
[előzmény: (3438) DrSpock, 2012-03-10 18:50:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3437. Elküldve:
2012-03-10 18:46:03 |
[8015.] |
Nem nyitna semmit a kártya mert leállna.
Ha nem akad ha be van kapcsolva akkor ne kapcsold ki. Főleg amíg nem győződtél meg róla hogy frissít e rendesen.
Vagy kapcsold be pár nap múlva és nézd meg frissít e.
A UPC-nél voltak gondok a frissítések küldésével. Már kezdtek leállni a kártyák és az újakat sem lehetett indítani.
|
| |
|
[válaszok erre: #3438]
|
[előzmény: (3436) DrSpock, 2012-03-10 18:36:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3435. Elküldve:
2012-03-10 18:12:18 |
[8016.] |
Csak akkor kell ki kapcsolni a frissítést ha biztosan be kavar!
Nálam mindig be van kapcsolva és semmi gond! A 20.66 SW-vel volt csak bajom.
Akkor kell be kapcsolni mielőtt lejár a kártya.
"dynamictrance" leírta hogyan lehet megnézni az érvényességét.
|
| |
|
[válaszok erre: #3436]
|
[előzmény: (3434) DrSpock, 2012-03-10 18:01:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
28916. Elküldve:
2012-03-10 18:05:22 |
[8017.] |
Nem is biztos hogy a PC a ludas.
Nálam a 80Cm-es Orion Tv ami össze volt kötve talán mindennel az árnyékoláson olyan áramot adott ki hogy csak úgy csipkodott! Antenna bemenetnél főleg és így az is amivel az összeköttetésben volt.
Védőföldelés meg nincs a TV-nek.
3-4 Diseqc kapcsolómat tette tönkre mert a forgatónál volt test a vas teraszvázon.
|
| |
|
[válaszok erre: #28924]
|
[előzmény: (28915) ITI, 2012-03-10 17:49:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
66. Elküldve:
2012-03-10 17:52:51 |
[8018.] |
Az baj.
Nem rég vettem egy nem olcsó kategóriás Pana TV-t ami nem kifutott termék volt.
Sehol nem ír CI+-t a használati csak CI-t.
Ha ez sem akkor mi.............?
|
| |
|
[válaszok erre: #67 #68]
|
[előzmény: (65) attila.scourgeofgod, 2012-03-10 11:17:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3430. Elküldve:
2012-03-10 15:04:19 |
[8019.] |
Nálam ez a leg jobb.:
Optibox_PANTHERA_VVPL020.72_X
Innen.:
http://www.sat-support.org
De a menüben engedélyezni kell a kártya frissítést neki!
Most fel ismeri a kártyát? Ki írja hogy Crypto?
/Nálam 1x nem akarta indítani a kártyát nem tudom mi okból, de aztán szépen frissítgette utánna. A 6010-es Philips-el kellett indítanom/
|
| |
|
[válaszok erre: #3431]
|
[előzmény: (3429) DrSpock, 2012-03-10 12:31:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
60. Elküldve:
2012-03-10 07:15:31 |
[8020.] |
De azokban a TV-kben DVB C tuner sincs. Tehát eleve venni sem tudná.
Akiknek meg van, lesz/lenne lehetősége külön ketyere nélkül venni az adást.
|
| |
|
[válaszok erre: #61]
|
[előzmény: (59) Poli27, 2012-03-10 06:52:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78217. Elküldve:
2012-03-10 05:28:30 |
[8021.] |
A Tv-tunerhez hasonlóan lehet kapni műholdvevő tunert is DVB S vagy S2 kell. Meg kell kártya olvasó is. Ezekhez nem árt némi ismeret is és nem is olcsók.
Ha már költesz, nem lenne jobb egy kis Tv? A mostaniakat lehet már monitorként is használni a PC-hez a UPC box is bele mehet és saját /valamilyen/ tunerja is van.
|
| |
|
[válaszok erre: #78258]
|
[előzmény: (78207) Elbandi80, 2012-03-09 20:46:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
57. Elküldve:
2012-03-09 19:25:36 |
[8022.] |
Ha nincs saját box-al Tv-vel vételi lehetőség akkor kenjék a hajukra.
1 Tv/lakás mellett talán el menne.
|
| |
|
[válaszok erre: #58]
|
[előzmény: (56) Hbalika, 2012-03-09 17:55:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78197. Elküldve:
2012-03-09 12:32:41 |
[8023.] |
Én nem vagyok benne biztos hogy szeretnék meg lepődni!
|
| |
|
[válaszok erre: #78199]
|
[előzmény: (78196) taurus, 2012-03-09 12:25:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78187. Elküldve:
2012-03-08 17:03:24 |
[8024.] |
A "zöld csíkot" nem elfelejteni ráfesteni a csekkre!
|
| |
|
|
[előzmény: (78186) Csattogtatós, 2012-03-08 16:24:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78184. Elküldve:
2012-03-08 14:12:26 |
[8025.] |
Hali!
Az AXN nálam "jó" is volt /talán mert nem nagyon nézem/ de a számla az ma meg jött nekem is!
|
| |
|
[válaszok erre: #78185 #78186]
|
[előzmény: (78182) Amatőr61, 2012-03-08 12:08:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|