| Találatok száma: 10661 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78172. Elküldve:
2012-03-07 19:55:35 |
[8026.] |
Más, esetleg szolgáltatói boxon megy a kártya?
Kártya menüben ki írja hogy Cryptoworks? Érvényességéről mit ír?
|
| |
|
|
[előzmény: (78171) petersk, 2012-03-07 19:41:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78169. Elküldve:
2012-03-07 18:43:27 |
[8027.] |
A menüben be van kapcsolva a Kártya frissítés?
Jut eszembe.: Valamiket írtak róla hogy a UPCD-nél nem működik rendesen a frissítés és indítás. Vissza kell nézni.
|
| |
|
|
[előzmény: (78163) petersk, 2012-03-07 17:52:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78145. Elküldve:
2012-03-07 14:17:29 |
[8028.] |
Nincs miben segíteni, ha csak abban nem hogy mit kellett volna találnom ha visszaolvasok?
|
| |
|
|
[előzmény: (78144) kisqtya, 2012-03-07 14:10:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78141. Elküldve:
2012-03-07 13:29:16 |
[8029.] |
Igaz! De az M1 M2 SD sem müxi a 9E-n!
Le kellett volna festeniük a tányért hogy ne olvasztja le a nap a fejet nekik!
|
| |
|
[válaszok erre: #78144]
|
[előzmény: (78139) mlaszlo, 2012-03-07 13:24:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78136. Elküldve:
2012-03-07 13:22:05 |
[8030.] |
A 9°E-ről mennek a Dunák.
|
| |
|
[válaszok erre: #78139]
|
[előzmény: (78134) zss2, 2012-03-07 13:19:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29536. Elküldve:
2012-03-07 13:19:42 |
[8031.] |
A Filmbox HD-vel mi van, hova tűnt?
Csak a színskála van.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3424. Elküldve:
2012-03-07 11:35:12 |
[8032.] |
Köszi, meg próbálom!
De a szintén Rubicom-os ismerőseimnél sem megy az oldal.
|
| |
|
|
[előzmény: (3423) Rubelly, 2012-03-07 09:37:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3422. Elküldve:
2012-03-07 07:39:26 |
[8034.] |
UPCD topicban azt olvastam hogy megy saját boxban is.
De nincs személyes tapasztalatom.
A SS viszont még mindíg nem akar be jönni nekem a PC-n. A szolgáltató persze tagad mindent!
Majd jelezzétek ha fel kerül valami új Panthera-s cucc oda.
De hogy hogyan töltöm le ........................?
|
| |
|
[válaszok erre: #3423]
|
[előzmény: (3421) Sogi74, 2012-03-07 07:04:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78117. Elküldve:
2012-03-07 07:32:22 |
[8035.] |
Na jó, nálad a szolgáltatás sem megy rendesen. Neked lehet nem is küldenek!
|
| |
|
|
[előzmény: (78116) Csattogtatós, 2012-03-07 07:22:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78115. Elküldve:
2012-03-07 07:20:34 |
[8036.] |
Nálam még nem jött meg az e-havi számla!
Másnál is késik?
|
| |
|
[válaszok erre: #78116 #78119]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
90118. Elküldve:
2012-03-07 06:16:00 |
[8037.] |
A mész-t fertőtlenítésre is használják.
Ki tudja kinél volt azelőtt!?
|
| |
|
[válaszok erre: #90119]
|
[előzmény: (90117) ibox, 2012-03-06 20:29:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3420. Elküldve:
2012-03-07 06:11:01 |
[8038.] |
Az az akadás nem minden boxon vagy SW-vel van!
Nálam csak a legújabb SW-vel csinálta.
|
| |
|
|
[előzmény: (3419) dynamictrance, 2012-03-06 21:57:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29522. Elküldve:
2012-03-05 19:12:20 |
[8039.] |
Azok SD-k a HD-k azon amit írtam.
|
| |
|
[válaszok erre: #29523]
|
[előzmény: (29521) pityu54, 2012-03-05 19:05:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29513. Elküldve:
2012-03-05 18:48:44 |
[8040.] |
Új vételi adatokkal a .:M1 HD, M2 HD, Duna HD, Duna W HD.
11958 V 27500-on.
|
| |
|
[válaszok erre: #29515]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78062. Elküldve:
2012-03-03 19:34:02 |
[8042.] |
De valami bibi akkor is a kártyával van.
Szolgáltatóiba kellene rakni és úgy konnektorba dugni hátha...........
De csak találgatok, mit tennék én ha.........
|
| |
|
|
[előzmény: (78061) Csattogtatós, 2012-03-03 19:24:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
4419. Elküldve:
2012-03-03 18:56:18 |
[8043.] |
Ez volt a 90-es tányéron ugyan azzal a holdakkal.:
|
| |
|
|
[előzmény: (4416) sanca2, 2012-03-03 18:42:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
4417. Elküldve:
2012-03-03 18:51:12 |
[8044.] |
Ez milyen tányér?
Nekem a 120-ason is zsúfolva vannak!
|
| |
|
[válaszok erre: #4418]
|
[előzmény: (4416) sanca2, 2012-03-03 18:42:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
28812. Elküldve:
2012-03-03 13:57:52 |
[8046.] |
Nekem a Vodás is csinálja de csak néha bizonyos hívásoknál. Nekem se hangposta se semmi! Oka.:Ismeretlen
|
| |
|
|
[előzmény: (28809) -Nandor-, 2012-03-03 13:08:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78046. Elküldve:
2012-03-03 08:04:48 |
[8047.] |
Viszont adás nincs most a Filmbox-on a kábelen sem pedig lennie kellene. Csak a logó látható.
Valami van!
Az egyik kártyám leállt mert 1-2 hónapig nem volt használva.
Saját boxban több próba után sem akart menni.
Átraktam a 6010-es szolgáltatóiba ahol szinte azonnal be indult.
Azóta frissül a sajátban is!?
Most is van valami hangod a Filmbox-on?
Mert nálam csak a logó van a kábelről is.
|
| |
|
[válaszok erre: #78061]
|
[előzmény: (78045) Csattogtatós, 2012-03-03 07:54:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78044. Elküldve:
2012-03-03 07:23:33 |
[8048.] |
Nálam is mindegyik kártya "2 kis gyerekes" különböző saját boxokban vannak és megy a Filmbox.
Tovább kell nyomozni!
Igaz, most csak a logó látható.
Nem lehet hogy valami keveredés van a Filmbox és a Filmbox Plus között?
|
| |
|
[válaszok erre: #78045]
|
[előzmény: (78043) Csattogtatós, 2012-03-03 06:43:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78024. Elküldve:
2012-03-02 18:02:56 |
[8049.] |
Más kábeles szolgáltatónál is ugyan az a ugrálós kép jön.
Kapcsolójel eddig is volt rajta?
Az Extra 1-en is van.
|
| |
|
[válaszok erre: #78025]
|
[előzmény: (78022) Csocso_12, 2012-03-02 17:47:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78010. Elküldve:
2012-03-02 08:28:29 |
[8050.] |
Töröld akkor a csatit és kerestesd le azt a TP-t újra. Hátha......................
|
| |
|
[válaszok erre: #78011]
|
[előzmény: (78009) Csattogtatós, 2012-03-02 08:23:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|