| Találatok száma: 10661 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78005. Elküldve:
2012-03-02 06:52:33 |
[8051.] |
A video PID: 7111 nálad?
|
| |
|
[válaszok erre: #78006]
|
[előzmény: (78004) Csattogtatós, 2012-03-02 05:36:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
78001. Elküldve:
2012-03-02 05:11:19 |
[8052.] |
Nálam megy rendesen.
Nem lehet hogy át rakták a Filmbox csomagba?
|
| |
|
[válaszok erre: #78002]
|
[előzmény: (78000) Csattogtatós, 2012-03-02 04:54:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3416. Elküldve:
2012-03-01 16:20:51 |
[8054.] |
Másik PC-n sem megy itthonról!
Próbáltam laptopról is már.
|
| |
|
[válaszok erre: #3417]
|
[előzmény: (3415) Rubelly, 2012-03-01 15:47:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3414. Elküldve:
2012-03-01 15:19:04 |
[8055.] |
Köszi, nálam nem müxi.
|
| |
|
[válaszok erre: #3415]
|
[előzmény: (3413) toncsika, 2012-03-01 14:59:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
77964. Elküldve:
2012-03-01 11:30:16 |
[8056.] |
Változatos a műsorkínálata!
|
| |
|
[válaszok erre: #77966 #77967]
|
[előzmény: (77963) z.marian, 2012-03-01 11:13:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3412. Elküldve:
2012-03-01 10:35:22 |
[8057.] |
Igen az, de nálam nem jön be.
|
| |
|
|
[előzmény: (3411) Ikusi F, 2012-03-01 10:25:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
3410. Elküldve:
2012-03-01 10:00:32 |
[8058.] |
A Sat-Suport másnál működik?
Nálam nem akar.
|
| |
|
[válaszok erre: #3411]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
28781. Elküldve:
2012-03-01 08:16:35 |
[8059.] |
Pedig a forrás biztosan jó.
Nálam is hasonló gondot okoz ha közvetlen a TV-vel csatlakozom a YT-ra.
A YT. fiókomon beállítottam a "lejátszási beállítások" menüben hogy a felbontás mindig a lejátszóhoz legyen igazítva.
A PC-vel ez jól is működik. A monitoromon 720p-t a TV-t használva megjelenítőként pedig 1080p felbontást ad ha teljes képen nézem.
A linked nézve kifogástalan képet adott!
De ha a TV-vel közvetlen csatlakozva néztem akkor rosszabb volt a kép sokkal.
Beállítási lehetőséget a felbontásra én sem találtam.
Ha letöltöm a YT-ról az 1080p-t választva akkor a minőség is 1080p. Szval úgy is jó.
|
| |
|
|
[előzmény: (28780) Suede, 2012-02-29 20:31:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
346. Elküldve:
2012-02-29 15:24:25 |
[8060.] |
Én magyarul írok mégsem érted.
A Chrome nagyon szépen le fordítja az egész oldalt! Magától ajánlja fel.
Egész olvasható lesz. Pár perc a telepítése csak. Csaknem minden oldalt fordít magyar nyelvűre.
Igénytelen egyszerű gyors kereső.
Máskor és másban is jól jöhet.
Hidd el, megér 1 próbát!
Olvasd vissza amiket írtam.
Itt.:http://www.google.hu/chrome
|
| |
|
[válaszok erre: #348]
|
[előzmény: (345) t65lala, 2012-02-29 14:53:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
343. Elküldve:
2012-02-29 12:07:57 |
[8061.] |
Azért ajánlottam a Chrome-ot mert az ad képeket és leírást is ami nehezen, de érthető.
A kioktatást nem tudom kitől kaptad de ha nem olvasod el figyelmesen amit írnak ne csodálkozz rajta.
|
| |
|
[válaszok erre: #345]
|
[előzmény: (342) t65lala, 2012-02-29 11:47:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
341. Elküldve:
2012-02-29 11:29:20 |
[8062.] |
Olvass figyelmesebben!
A fordításhoz ajánlottam a Chrome-ot.
|
| |
|
[válaszok erre: #342]
|
[előzmény: (337) t65lala, 2012-02-29 10:25:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
335. Elküldve:
2012-02-29 08:31:47 |
[8064.] |
A Google Chrome keresőt kellene használni.
Egész jól fordítgatja az oldalakat.
|
| |
|
[válaszok erre: #337]
|
[előzmény: (334) t65lala, 2012-02-29 08:03:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
29459. Elküldve:
2012-02-28 12:47:27 |
[8065.] |
A megfogalmazás!
"csak a Hello HD hálózatában"
Még a napsugarat is FTA adja a HHD előfizetőknek. Csak nekik!
|
| |
|
[válaszok erre: #29461 #29462]
|
[előzmény: (29457) Kardos Attila, 2012-02-28 12:32:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
20205. Elküldve:
2012-02-28 11:50:54 |
[8066.] |
Úgyszintén!
Szüleim jelezték hogy az M5 este megállt a csatikon és csak váltás után indult el.
Jelenleg müxi.
Illufluenza járvány!?
|
| |
|
[válaszok erre: #20206]
|
[előzmény: (20204) acmilan1900, 2012-02-28 09:27:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
1409. Elküldve:
2012-02-28 07:20:59 |
[8067.] |
Meg persze ha a föld forgásával megegyező irányban és sebességgel keringenek.
|
| |
|
|
[előzmény: (1408) sanca2, 2012-02-28 06:43:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
20199. Elküldve:
2012-02-27 20:26:41 |
[8068.] |
Az "OK" gomb majd "Sárga gomb" megnyomása után ki lehet választani hogy az adott csatornához honnan vegye a kódokat.
A server és a kliens boxon is jelöld ki a megfelelőt.
|
| |
|
[válaszok erre: #20200]
|
[előzmény: (20198) pista65, 2012-02-27 20:18:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
77875. Elküldve:
2012-02-27 20:04:21 |
[8069.] |
Ide írd meg.:
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=9868
Egészítsd ki azzal is hogy FTA vagy kódolt csatornáról van-e szó.
Amúgy meg lehet hogy elég ha a kártyát megmozgatod ki-be.
|
| |
|
|
[előzmény: (77872) pista65, 2012-02-27 19:54:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
1405. Elküldve:
2012-02-27 19:34:17 |
[8070.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (1404) sanca2, 2012-02-27 19:24:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
1402. Elküldve:
2012-02-27 18:22:33 |
[8071.] |
Ez az! Erre gondoltam!
|
| |
|
|
[előzmény: (1401) lala12, 2012-02-27 17:48:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
1399. Elküldve:
2012-02-27 16:26:01 |
[8072.] |
A Márc.20. egyáltalán nem biztos! Csak példának írtam!
Még országonként és megyénként is más!
|
| |
|
|
[előzmény: (1397) Tippmix46, 2012-02-27 16:16:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
1398. Elküldve:
2012-02-27 16:21:31 |
[8073.] |
A UPC, T és DIGI topicban is nagy panaszkodás szokott az időben lenni mert a vételt is be zavarja pár percre.
"Tippmix46"
Nézd vissza a múlt év Március végét mikor írtak róla. Hátha a pontos lista linkje is ott van!
|
| |
|
[válaszok erre: #1400]
|
[előzmény: (1396) Rentner, 2012-02-27 16:14:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
1393. Elküldve:
2012-02-27 15:58:40 |
[8074.] |
Tavasszal és ősszel pár napon keresztül a nap pontosan a műholdak mögött "halad" el.
Az adott napokon óra és perc pontossággal meg van határozva mikor melyik hold mögött van a nap.
Veszed a kedvenc hintaszéked, ki viszed a teraszodra és egy napszemüveggel nézed a napot.
Vegyünk egy nem valós példát.:
Ha Márc.20. 13:34 órakor a nap az Astra 19.2°E mögött van és te akkor nem látsz gallyakat a nap előtt akkor szabad rálátásod van a műholdra is. A többi műholdat ugyan így későbbi/korábbi időben lehet tesztelni.
De erről kellene egy pontos lista amit én nem tudok!
Már volt linkelve valamelyik topicba hátha valaki megint be teszi.
|
| |
|
[válaszok erre: #1394]
|
[előzmény: (1390) Tippmix46, 2012-02-27 15:28:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661
|
1388. Elküldve:
2012-02-27 15:09:12 |
[8075.] |
Úgy emlékszem 1-2 hónap múlva a műholdak mögött fog a nap elhaladni.
Ha egy fórumtárs tudna linkelni neked pontos időpontokat róla, meg tudnád nézni hogy adott időben van e a nap előtt faág.
|
| |
|
[válaszok erre: #1389 #1390]
|
[előzmény: (1385) Tippmix46, 2012-02-27 14:44:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|