Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499680/1 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (97/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 427 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 10661 üzenet

Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
77849. Elküldve: 2012-02-27 10:50:53 [8076.]

Értjük mi elsőre is hogy neked nem tetszik! icon21.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (77847) z.marian, 2012-02-27 10:46:04]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
1378. Elküldve: 2012-02-26 16:55:24 [8077.]

Olyan holdakra amik egymástól a jelzett fokban helyezkednek el.
Pl. a 6.2°-os.: Hotbird 13°E - Astra 19.2°E
Ezek ha jól tudom 80 Cm-es tányérnál értendők! /ez nem biztos/
A 6.2° 120-as tányérnál sacc/kb már csak 4-5° lehet.
Mint írtam hozzávetőleges adatok!
Nem használtam még ilyet, de nem is áll szándékomban több okból is!


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[előzmény: (1377) Tippmix46, 2012-02-26 16:45:55]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
1376. Elküldve: 2012-02-26 12:13:43 [8078.]

Az Options négyzetét jelöld ki. Ott ad infókat a magasságokról.
<IMG src="<IMG src="564881507n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" border="0">" border="0">

A Képhez.:Jobb egér az ikonra/ megnyitás új lapon


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1377] [előzmény: (1375) laca35, 2012-02-26 11:11:42]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
28706. Elküldve: 2012-02-26 12:02:54 [8079.]

Azt hozzá adták a kamerához!
Webkamerának is lehetett vele használni. icon50.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (28704) masodikmusor, 2012-02-26 11:28:39]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
1374. Elküldve: 2012-02-26 10:01:14 [8080.]

Hehe!
Érdekes nagyon a vezérlés ha az fent van.
Nézd a szimbólumokat is a képben, ott látni mit irányítasz.
Szokni kell!
De ha bele jössz.......................... icon32.gif

Ha nem boldogulsz vagy nem tetszik, akkor válts vissza műhold vagy térkép nézetre.


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1375] [előzmény: (1373) jampy, 2012-02-26 09:12:12]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
29439. Elküldve: 2012-02-26 05:52:26 [8081.]

Szerintem meg abból a kalapból a "varázsló" már kiszedte a galambokat és a nyuszikát.
Már csak az van benne amit azok maguk után hagytak. icon21.gif
Puha és meleg..........


Téma: Austriasat Magyarország Fórum: Sat
[válaszok erre: #29440] [előzmény: (29437) vpeti22, 2012-02-25 21:21:30]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
1372. Elküldve: 2012-02-26 05:36:26 [8082.]

Nálam működik szépen.
Igaz kell hozzá net sebesség és gép is.
De használható aztán más Google térképnél is. Még repülőgép szimulátor is van neki. icon32.gif
Garantált a földbecsapódás! icon20.gif


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1373] [előzmény: (1370) jampy, 2012-02-25 21:38:38]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
28695. Elküldve: 2012-02-26 05:29:21 [8083.]

Az 5 éves Pana kamerát jól kezeli nálam is az asztali Pana DVD író DV kimenettel. De telepítettem a PC-re is a kamerát a hozzá adott CD-ről és az is jól kezelte USB-n.
Lehetett szerkeszteni, részleteket átvenni vágni....................
Több volt a lehetőség PC-vel.
A mostani kamerák valszleg még inkább USB vezérelhetőek.
Ha SD kártyás akkor meg csak bele dugod az olvasódba a kártyát.
Jó szoftokat adnak hozzá, igaz a legegyszerűbb akkor is az asztali DVD íróval és DV kimenet.
De szalagosat már ne vegyél.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #28704] [előzmény: (28693) masodikmusor, 2012-02-25 21:48:12]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
1367. Elküldve: 2012-02-25 19:52:49 [8084.]

Közben el ment az a fehér kocsi! icon19.gif
Holnap ha világos lesz a teraszodról a tereptárgyak és a térkép alapján be tudod azonosítani az irányokat.
Ha a térképen rá mész a "Föld" ablakra és le töltöd kiegészítőt 3D-ben is láthatod.
Még a vonalat is látni ahogyan megy fel a hold felé. icon32.gif


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1368] [előzmény: (1366) Tippmix46, 2012-02-25 19:21:59]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
1365. Elküldve: 2012-02-25 19:17:42 [8085.]

Látom a nagy fehér épületet de a teraszodat te tudod hogy hol van. Melyik oldalon. Ha az út felé akkor van esély. Te ismered a tereptárgyakat.
Neked kell megnézned. Nagyítsd ki és vidd a jelet pontosan a teraszodra.
Több holdat is nézz meg. icon50.gif


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1366] [előzmény: (1364) Tippmix46, 2012-02-25 19:11:10]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
1363. Elküldve: 2012-02-25 19:09:11 [8086.]

A 42°E pozíciót akarod?



Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1364] [előzmény: (1362) Tippmix46, 2012-02-25 18:57:23]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
1360. Elküldve: 2012-02-25 18:50:48 [8087.]

A műholdról is írhatnál valamit!?
Melyiket akarod?


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[előzmény: (1359) Tippmix46, 2012-02-25 18:48:37]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
1358. Elküldve: 2012-02-25 18:44:52 [8088.]

Nézd meg itt a pontos irányt.:
http://www.dishpointer.com/
Kinagyítva akár a teraszod is láthatod és kijelölheted.


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1359] [előzmény: (1356) Tippmix46, 2012-02-25 18:33:52]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
1357. Elküldve: 2012-02-25 18:36:17 [8089.]

Most lehet hogy találnál kis jelet. De lesz azon levél is.
Azt azért tudni kellene hogy pontosan hol van a fák mögött/mellett a venni kívánt hold.
Ha egy kicsikét a fa mellett van és a lomb nem lóg bele akkor már jó.


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[előzmény: (1356) Tippmix46, 2012-02-25 18:33:52]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
1355. Elküldve: 2012-02-25 18:27:36 [8090.]

Semennyire. Kellemes árnyékot fog adni a nyáron, főleg ha ez a déli irány.
De műholdazni nem fogsz tudni tőlük.


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1356] [előzmény: (1354) Tippmix46, 2012-02-25 18:12:53]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
3408. Elküldve: 2012-02-25 17:20:00 [8091.]

Az még nem készült el.
Vagy ha igen, ügyesen titkolják!


Téma: OptiboxHD Panthera és Alligator Linux Fórum: Sat
[előzmény: (3407) toncsika, 2012-02-25 15:52:10]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
90014. Elküldve: 2012-02-24 16:51:29 [8092.]

Tudomásom szerint nem csak csatornákat hanem TP-ket is meg lehet adni a boxnak hogy lekeresse. /szolgáltatóilag/
Így nem a csatorna lenne bemappelve.
Azért jelenhettek meg a listákban egyéb nem nyíló csatornák is.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #90015] [előzmény: (90013) attila.scourgeofgod, 2012-02-24 15:55:58]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
26. Elküldve: 2012-02-24 16:35:03 [8093.]

Az energia sem el hanyagolható.
Nekem a Pana ha megállítom a képet 5 perc és be kapcsol a sötét képernyővédő.
De a lényegesebb dolog.: Hogy a YT úgyis a TV-n van nézve és így nem kell hozzá a PC a maga 100-120Wattjával még pluszba.
DVB S-S2 tuner nincs benne de az nem is hiányzik. Arra jobb a Box. Amire nekem kell olyat úgysem építenének TV-be. Aztán ha elromlik oda lenne az egész.


Téma: set-top box vs. okos tv Fórum: Sat
[előzmény: (25) nfsu17, 2012-02-24 15:19:28]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
16. Elküldve: 2012-02-24 05:24:59 [8094.]

Kicsit pontosítanám az előző Hsz-em.
A netes dolgokat jobban szeretem Pc-ről nézni a TV-n, mint a TV lejátszójával.
A páromnak tetszik a PC-n elkészített lejátszási listáim használata a TV-vel.


Téma: set-top box vs. okos tv Fórum: Sat
[előzmény: (11) stubyte, 2012-02-23 21:29:45]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
10. Elküldve: 2012-02-23 19:23:07 [8095.]

Inkább 4:1. Vagy ha a nejem is számolod 4:1,5
Jobban szeretem PC-ről nézni a TV-t,
még a YouTube-ot is. Több a lehetőség.


Téma: set-top box vs. okos tv Fórum: Sat
[válaszok erre: #11] [előzmény: (9) postatib, 2012-02-23 18:54:14]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
89920. Elküldve: 2012-02-23 15:09:47 [8096.]

A páros számúak az egyikre a páratlanok a másikra. Így ésszerű nem? /az edDIGI logikát követve/ icon21.gif


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (89918) vpeti22, 2012-02-23 14:22:07]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
5. Elküldve: 2012-02-23 10:37:41 [8097.]

Jó gondolatok, helyes a megítélésed.

A pár hónapos Pana-mon rá kaptunk a YouTube-ra.
Olyan filmhalmazokra bukkantunk hogy alig nézünk mást. Sok, sehol máshol nem látható, található.
/nem a háziakra gondolok/ A feltöltések minősége is sokat javult. De sok teljes, ismert mozi és Tv film is van. /History-Spektrum..../
Igaz, nehéz listába szedni őket de ehhez a PC-t használom.
Aztán a TV-ről már a feleségem is könnyen eléri és EGYEDŰL is megnézheti.
Ez csak annyiban érdekes mert már a Power gomb kezelése is nehezére esik.
Csak kérdés, meddig marad a YouTube így?!


Téma: set-top box vs. okos tv Fórum: Sat
[előzmény: (3) stubyte, 2012-02-23 10:01:54]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
77785. Elküldve: 2012-02-22 20:26:24 [8098.]

Sokan nézik ezt a fórumot is és olvassák is.
Nem biztos hogy mindenki osztja az örömödet. Nem egészen frankó hogy más ország csatijai is mennek.
Tehetnek ellene.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #77788] [előzmény: (77783) LackoVM, 2012-02-22 19:38:31]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
1350. Elküldve: 2012-02-22 17:03:54 [8099.]

Kicsit lehet hogy meg keverlek de volna pár javaslatom.:
Végy egy tetszőleges boxot 1 db. LNB-t és ha lehet egy kézi forgatót. Talán még az ablaktörlős is meg felel a kezdetekben de tartós használatra igen macerás.
Akár szett-ben is lehet úgy olcsóbb.
Ha ki ismered magad a későbbiekben a csatornák között aztán már tudni fogod merre tovább és hogyan.
Léteznek forgató nélküli megoldások is ami gyors és kényelmes.
Ha neked csak 3-4 holdra van szükséged és azok eléggé közel vannak egymáshoz mondjuk a 0.8W és a 19.2E vagy ezek között akkor több LNB-t is fel lehet rakni a tányérodra.
LNB Kb. 2000/db
Diseqc kapcsoló szintén 2000Ft /Ebből 1 db kell. Ez váltogatja automatikusan az LNB-ket attól függően hogy mely holdat nézed/
Persze ez 3-4-ről bővíthető többre is függően az anyagiaktól box tudásától a szakértelmedtől ...............
Nálam 7 LNB van a 120-as tányéron.


Téma: Kezdonek segitseg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1351] [előzmény: (1345) Tippmix46, 2012-02-22 16:34:53]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
3404. Elküldve: 2012-02-22 16:21:30 [8100.]

Úgy érzem bátran ki jelenthetem az új SW-ről hogy jobb volt mint lett.
A napokban írtam hogy nálam nem akad. Na ez a gondom most meg szűnt és most már azok a csatornák is akadnak amire kártyám is meg sorom is van. /CCcam/
A jó öreg 20.72 lesz ebből megint.............. icon17.gif


Téma: OptiboxHD Panthera és Alligator Linux Fórum: Sat
[válaszok erre: #3405] [előzmény: (3403) Rubelly, 2012-02-22 15:59:55]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 10661
    / 427 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.024613857269287 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail