| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
8532. Elküldve:
2018-10-22 13:18:33 |
[4827.] |
Hamarosan a kábelszolgáltatóknál... elvileg az El Clásico-t már nézhetik majd rajta azok, akiknek a szolgáltatójánál lesz...
|
| |
|
[válaszok erre: #8533 #8534]
|
[előzmény: (8531) vince18hu, 2018-10-22 13:06:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
8526. Elküldve:
2018-10-21 12:00:32 |
[4828.] |
Hát, lehet, hogy leves lesz, de gazdagon, egytálételnek is megteszi (lsd pl jövő szerda)... ;)
18:31 - UEFA Bajnokok Ligája - PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur FC
18:50 - UEFA Bajnokok Ligája - Club Brugge - AS Monaco FC
20:50 - UEFA Bajnokok Ligája - Paris Saint-Germain - SSC Napoli
20:55 - UEFA Bajnokok Ligája - FC Lokomotiv Moskva - FC Porto
20:55 - UEFA Bajnokok Ligája - Borussia Dortmund - Atlético Madrid
20:55 - UEFA Bajnokok Ligája - Liverpool FC - FK Crvena Zvezda
20:55 - UEFA Bajnokok Ligája - Galatasaray - FC Schalke 04
|
| |
|
[válaszok erre: #8527 #8529 #8531]
|
[előzmény: (8522) SiriusBlack, 2018-10-18 13:40:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
53. Elküldve:
2018-10-18 20:58:07 |
[4829.] |
Nem találkoztam vele, a kábeleseknek lehet, hogy szóltak, de a sajtónak nem...
|
| |
|
[válaszok erre: #54]
|
[előzmény: (52) Permi, 2018-10-18 20:46:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
51. Elküldve:
2018-10-18 20:37:34 |
[4830.] |
Párszor próbálkoztak már vele, talán most végre össze is jön nekik... :D
|
| |
|
[válaszok erre: #52]
|
[előzmény: (50) Permi, 2018-10-18 20:20:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4251. Elküldve:
2018-10-18 17:34:50 |
[4831.] |
Hát, ezt is felesleges volt megírni, egyszer már megírták augusztusban, azóta nem sok infó jött hozzá, így csak ismételt szenzációhajhászás...
|
| |
|
[válaszok erre: #4253]
|
[előzmény: (4249) visual, 2018-10-18 17:22:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
106881. Elküldve:
2018-10-18 17:08:11 |
[4832.] |
Akkor viszont rosszul van konfigurálva a nameserver/dns, mivel a böngészőknek automatikusan be kéne húzniuk a tls kapcsolatot, de ez nem történik meg, csak ha manuálisan beírod az általad megadott címet... Az meg azért elég ciki, hogy egy ilyen nagy cég Let's Encrypt-et használ, az a "szegények" (pl kkv-k, magánszemélyek, stb...) ingyenes hitelesítője...
|
| |
|
[válaszok erre: #106882]
|
[előzmény: (106880) szunti, 2018-10-18 17:03:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
106878. Elküldve:
2018-10-18 11:46:53 |
[4833.] |
Az mindig kérdéses, honnan is számítjuk a közepest, de mondjuk vegyük a Parisat-ot a legkisebb közepesnek, no ők sem dicsekedhetnek e téren... de az tény, hogy a "legnagyobb" esetében több, mint ciki... és hát ugye a netboard... :D
|
| |
|
|
[előzmény: (106877) jeek, 2018-10-18 11:30:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
106876. Elküldve:
2018-10-18 11:17:44 |
[4834.] |
Már napokkal ezelőtt, de csak küllemében, a régi struktúrára húzták fel az új arculatot, a használhatósága ugyanolyan gyalázatos maradt...
|
| |
|
|
[előzmény: (106875) Amatőr61, 2018-10-18 10:07:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2414. Elküldve:
2018-10-17 08:28:58 |
[4836.] |
Elvileg az új, r772 emuval megy az AFN...
Idézet:
| Emu r772: Add PowerVu hash mode 15 and 16
| |
|
| |
|
[válaszok erre: #2415 #2417 #2420 #2427]
|
[előzmény: (2410) Robertooo, 2018-09-20 08:22:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1090. Elküldve:
2018-10-16 16:21:12 |
[4837.] |
A T árul sok mindent, pl tévékészüléket is, 24 hó részletre, ezzel együtt már mehet a 24 hó hűség...
|
| |
|
[válaszok erre: #1092]
|
[előzmény: (1088) Amatőr61, 2018-10-16 15:11:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
8506. Elküldve:
2018-10-15 19:49:48 |
[4838.] |
Tudnak, csak nem mondhatnak, a TV2 részéről ma ismét bedobtak egy dátumot... Jelen állás szerint csak egy szolgáltatónál fog indulni, mivel a többi még nem készült fel rá maradéktalanul, már ha kivételesen tartják magukat a bedobott dátumhoz...
@SiriusBlack (#8495): úgy 15%-kal többet, mint egy doboz hosszú Marlboro ára, persze havonta...
|
| |
|
[válaszok erre: #8508 #8511]
|
[előzmény: (8505) szabogabor10, 2018-10-15 13:16:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
732. Elküldve:
2018-10-15 11:51:02 |
[4839.] |
Miért kéne jönnie a helyén bárminek is? Pláne úgy, hogy a bp-i frekit kilőtték, és ez a konkrét médiaszolgáltatási jogosultság volt fent a dab-on is...
|
| |
|
|
[előzmény: (731) gomey, 2018-10-15 11:45:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
730. Elküldve:
2018-10-15 11:26:39 |
[4841.] |
Idézet:
| A médiatanács a médiaszolgáltatók közös kérelmére engedélyezte, hogy a Lánchíd Rádió Kft. által üzemeltetett szegedi, székesfehérvári, tatabányai, zalaegerszegi, valamint az egy jogosultság alá tartozó pécsi, kaposvári, szigetvári, siklósi rádiós médiaszolgáltatások 2018. október 15-től hálózatba kapcsolódjanak a budapesti Karc FM-mel mint hálózatos médiaszolgáltatással, és egyúttal felvegyék állandó megnevezéseikbe a Karc FM kifejezést.
A Lánchíd Rádió Kft. ezenkívül kezdeményezte a fennmaradó budapesti, balatonfüredi, keszthelyi, dunaújvárosi, győri és szombathelyi frekvenciákra szóló médiaszolgáltatási jogosultságának megszüntetését közös megegyezéssel - ugyancsak október 15-tel -, amelyhez a médiatanács hozzájárult.
| |
|
| |
|
[válaszok erre: #731 #733]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
117182. Elküldve:
2018-10-15 10:57:00 |
[4842.] |
Még ha azt írod, hogy fél egy, az rendben is lenne, mert akkor érintette az Astra pozíciót a nap interferencia...
|
| |
|
[válaszok erre: #117185]
|
[előzmény: (117181) sztar1, 2018-10-15 09:43:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
117169. Elküldve:
2018-10-14 21:23:53 |
[4843.] |
Amit dróton kapnak, az dróton megy ki a fejállomásra (ami sokáig Amszterdamban volt, de pár éve, mióta full felbontásúak lettek a csatik, na azóta már Lengyelországban van), amit műholdas elosztásból, azt ott szedik le, "összecsomagolják", majd dróton küldik Lux-ba, ahonnan fellövik...
|
| |
|
[válaszok erre: #117170 #117172]
|
[előzmény: (117163) batiste, 2018-10-14 21:09:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
8498. Elküldve:
2018-10-13 12:37:23 |
[4844.] |
Nagyon készen van, és jól is sikerült, eddig is az OTT-ONE céggel dolgoztak, csak eddig egyszeri megbízás volt, most váltottak hosszútávú megállapodásra...
|
| |
|
[válaszok erre: #8499]
|
[előzmény: (8496) Il titolare, 2018-10-13 11:00:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
8494. Elküldve:
2018-10-11 20:27:43 |
[4845.] |
Akkor ezek szerint végre elindítják (ergo a T is felkészült már végre), mivel az app már egy ideje készen van...
|
| |
|
[válaszok erre: #8495 #8496 #8497]
|
[előzmény: (8493) Adama123, 2018-10-11 20:17:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
117116. Elküldve:
2018-10-10 18:42:45 |
[4846.] |
Nálam a 11938 van a listában, de azért csendben megjegyzem, hogy a digi féle nem beszél románul, az angol hangsáv angolul, a magyar pedig magyarul szól, most ellenőriztem... ;)
|
| |
|
[válaszok erre: #117117]
|
[előzmény: (117115) franjobp, 2018-10-10 18:25:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
117114. Elküldve:
2018-10-10 17:31:21 |
[4847.] |
Na, én csak a hd-t nézem, így ezt nem is figyeltem... csak hát a upcd félének az a hátránya, hogy mindig szórakozni kell vele Wimbledon idején, mert hogy az SD és a HD is a nélküli... illetve ahogy nézem a hivatalos listát, abban az a HD van, ami csak ideiglenesen volt a 12034V-n...
|
| |
|
[válaszok erre: #117115]
|
[előzmény: (117112) celeburdi, 2018-10-10 17:24:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
117113. Elküldve:
2018-10-10 17:24:46 |
[4848.] |
Nem, a dreamboxedit így exportálja...
|
| |
|
|
[előzmény: (117111) celeburdi, 2018-10-10 17:16:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
117110. Elküldve:
2018-10-10 17:14:32 |
[4849.] |
... a digi és a upcd listája szerint a 11861H, de az én listámban a 11938H van...
|
| |
|
[válaszok erre: #117111 #117112]
|
[előzmény: (117109) attila.scourgeofgod, 2018-10-10 16:41:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
117109. Elküldve:
2018-10-10 16:41:40 |
[4850.] |
Csinálom, ha éppen van időm (és nem vesztem el a fonalat ebben a pakolászási mániában...), most éppen nem teljesen naprakész, szeptember 24-én frissítettem utoljára, azóta volt változás már... Egyébként állandó a címe: https://tinyurl.com/upc-direct-frekvencialista
Szerk: befrissítettem gyorsan, elvileg ok, bár van számomra néhány kérdőjeles tétel, pl eléggé ellentmondásos az Eurosport2 SD, nem világos, hogy most akkor a digi vagy a upcd féle van a listában...
|
| |
|
[válaszok erre: #117110]
|
[előzmény: (117108) [Bukta], 2018-10-10 15:57:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|