| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
7913. Elküldve:
2018-08-09 20:06:59 |
[4976.] |
A Serie A-nál egy, osztatlan csomag van, a BL-nél meg több...
|
| |
|
|
[előzmény: (7912) csiri bá, 2018-08-09 20:03:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
7908. Elküldve:
2018-08-09 19:17:35 |
[4977.] |
De az se rossz, hogy a serie a-ért cserébe felveszi a DIGI a kínálatba a Spílereket... ez nem biztos, hogy osztatlan örömöt okozna a focit nem kedvelő/néző efiknél, mert össznépileg belecsúsznának egy csúnya áremelésbe... :D
"Iparági információk alapján a születendő gyerek vagy fiú lesz vagy lány. kb ez van leírva benne."
Vagy becsúszik egy harmadik opció, shemale... :D De bárhogy is lesz, az efik nem fognak jól járni, egyik szolgáltatónál sem...
|
| |
|
|
[előzmény: (7907) Atilu, 2018-08-09 19:10:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
7906. Elküldve:
2018-08-09 19:08:26 |
[4978.] |
Van benne egy erős hiba: "hogy a Spíler, bár megvette a közvetítési jogokat, igyekezett eladni a sorozatot eddig közvetítő Digisportnak." A jogok sem részben sem egészben nem továbbértékesíthetőek...
|
| |
|
[válaszok erre: #7910 #7912]
|
[előzmény: (7905) matyofan22, 2018-08-09 19:00:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
7898. Elküldve:
2018-08-09 12:25:50 |
[4980.] |
Élő:
Spíler2, vasárnap, 14:00
Felvételről:
Spíler1, vasárnap, 19:30
Spíler2, vasárnap, 20:00
|
| |
|
[válaszok erre: #7900]
|
[előzmény: (7895) ITI, 2018-08-09 12:14:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
7897. Elküldve:
2018-08-09 12:24:09 |
[4981.] |
Megy a tesztadás, de az efik felé nem nyilvános...
|
| |
|
|
[előzmény: (7896) mlaszlo, 2018-08-09 12:18:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
7894. Elküldve:
2018-08-09 12:11:31 |
[4982.] |
Érdekes lenne, ha bárhol is lenne, mivel szombaton indul...
|
| |
|
[válaszok erre: #7896 #7899]
|
[előzmény: (7893) bigacsiga, 2018-08-09 11:56:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
7890. Elküldve:
2018-08-08 17:21:27 |
[4984.] |
Mint ablakos tótnak...
|
| |
|
|
[előzmény: (7889) SiriusBlack, 2018-08-08 16:46:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
106656. Elküldve:
2018-08-07 11:38:43 |
[4985.] |
Biztos fontos marketing és üzleti szempont, pl a UPC és a T baromi jól meg van a DIGI (sport)csatornái nélkül már hosszú évek óta... a piacvezető pozíció meg átmeneti... ;) aktuálisan a Spíler csatorna lényegesen több háztartásban érhető el, mint a dilisportok...
|
| |
|
[válaszok erre: #106657]
|
[előzmény: (106654) Kótyagos, 2018-08-07 10:51:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
106652. Elküldve:
2018-08-07 08:20:33 |
[4986.] |
Ha ez így lenne, akkor a DIGI is rögtön nyilatkozott volna, hogy valótlant állít a TV2 Csoport... De nem, lapulnak, mint xar a fűben...
|
| |
|
[válaszok erre: #106653]
|
[előzmény: (106650) [Bukta], 2018-08-07 01:01:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
116689. Elküldve:
2018-08-02 19:43:32 |
[4988.] |
Azért a Da Vinci a UPCD-nek is megártott ebben a melegben... ma tettek fel friss frekilistát (fogalmam sincs, mi változott benne), abban a 11919-en van, a weboldalon a hírben 12456 van, a gyakorlatban meg 11766...
|
| |
|
|
[előzmény: (116685) franjobp, 2018-08-02 08:01:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2017. Elküldve:
2018-08-02 10:38:02 |
[4989.] |
Mi? A Spíler2 nem volt kérdéses, hogy lesz, egyébként meg a Sportműsorok topikban tegnap kitárgyaltuk...
|
| |
|
|
[előzmény: (2016) anonim691222, 2018-08-02 10:29:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
116679. Elküldve:
2018-08-01 20:54:28 |
[4990.] |
Biztos agyamra ment a meleg, de más talán érti, hogy mi értelme erre a 2 hétre másik frekire pakolni a da vinci-t... a kiwi az még vígan jön az eddigi helyén...
|
| |
|
[válaszok erre: #116680]
|
[előzmény: (116677) franjobp, 2018-08-01 20:26:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
7857. Elküldve:
2018-08-01 20:03:37 |
[4991.] |
Mivel az ismétlés, a la liga 2018/19 szezonja augusztus 17-én indul...
|
| |
|
|
[előzmény: (7856) drogos, 2018-08-01 19:59:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
7855. Elküldve:
2018-08-01 18:18:37 |
[4992.] |
A PL indul...
|
| |
|
|
[előzmény: (7854) junior19, 2018-08-01 18:16:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
7853. Elküldve:
2018-08-01 17:57:24 |
[4993.] |
A motorsport kedvelők meg jól megszívják, ha a szolgáltatójuk nem teszi be rögtön a Spíler2-t, mert lemaradnak a MotoGP futamról...
|
| |
|
[válaszok erre: #7854]
|
[előzmény: (7852) Robertooo, 2018-08-01 17:50:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
116675. Elküldve:
2018-08-01 16:39:20 |
[4995.] |
A Direct-től is ki fog, 15-én...
|
| |
|
[válaszok erre: #116676]
|
[előzmény: (116674) jmsmen, 2018-08-01 15:19:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
116669. Elküldve:
2018-07-31 19:47:12 |
[4997.] |
Döglött az egész 11747H tp...
|
| |
|
[válaszok erre: #116671]
|
[előzmény: (116668) miki2002, 2018-07-31 19:41:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
116660. Elküldve:
2018-07-31 12:44:51 |
[4998.] |
Úgy fest, hogy a Galaxy4 is költözni fog, a 11747H-ról (MX1) a 12130H-ra (DIGI)... már rajta vannak a UPCD kódrendszerei, de még nem aktívak...
|
| |
|
[válaszok erre: #116661 #116666]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
116659. Elküldve:
2018-07-30 20:48:34 |
[4999.] |
A Directnek erről a két tp-ről nem jön semmi, talán a freeSAT-nak...
|
| |
|
|
[előzmény: (116658) d97es, 2018-07-30 20:39:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|