| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
7938. Elküldve:
2018-02-02 08:30:49 |
[5301.] |
Számomra értékelhetetlen, mivel szokás szerint androidos tv boxon semelyik tartalmat sem lehet lejátszani, az élő adást meg pláne nem...
Szerk: ja, hogy megy ez, csak trükközni kell, firefox for android böngésző esetén "Asztali oldal kérése" funkcióval méltóztatik elindulni (mármint az élő adás, a videók így se mennek, adobe flash playert akar, tehát ezeréves alapokon nyugszik a rendszer)...
|
| |
|
[válaszok erre: #7939 #7950]
|
[előzmény: (7936) SatosRobi, 2018-02-01 21:25:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
115325. Elküldve:
2018-01-31 11:50:46 |
[5304.] |
Ez már régóta így van, egyszerűen olyankor nincs rajta kapcsolójel, a box 4:3 tartalomnak jelzi, majd a reklám 16:9, és utána a film is...
|
| |
|
[válaszok erre: #115326]
|
[előzmény: (115324) batiste, 2018-01-31 11:41:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11785. Elküldve:
2018-01-31 11:25:48 |
[5305.] |
Elvileg műholdon HD lesz, már ha lesz, a Slovak Telekom-tól átvéve...
|
| |
|
|
[előzmény: (11784) vpeti22, 2018-01-31 11:17:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11783. Elküldve:
2018-01-31 09:17:43 |
[5306.] |
Vagy félmunkát végeztek, vagy megint megkülönböztetik a különböző platformok előfizetőit, csak a kábeles kiosztásban írják az Epic Drama-t (és mivel nem írják hozzá, hogy HD, így lehet, hogy csak SD lesz), a műholdasban nem...
|
| |
|
[válaszok erre: #11784]
|
[előzmény: (11781) vpeti22, 2018-01-30 21:39:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
52510. Elküldve:
2018-01-21 11:23:49 |
[5311.] |
A specifikáció sok mindent elárul... :D
1. Working Frequency : VHF(172-240Mhz) \ UHF(470-860Mhz)
9. Polarization : Linear
|
| |
|
[válaszok erre: #52519]
|
[előzmény: (52509) celeburdi, 2018-01-21 10:04:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
23858. Elküldve:
2018-01-19 20:18:53 |
[5312.] |
Hát, az sd alapcsomag mellé biztos, hogy nem vettem volna új lcd tévét, ahhoz jó egy ezeréves crt is... kivéve, ha így oldottad meg az áruhitelt/részletet, mert máshogy nem ment, és nem mondtad le a upcd előfizudat, ahol van HD is...
|
| |
|
[válaszok erre: #23860 #23862]
|
[előzmény: (23854) Gordiusz85, 2018-01-19 17:01:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11767. Elküldve:
2018-01-19 18:32:43 |
[5313.] |
Lehet, de ezek még csak tesztek...
|
| |
|
|
[előzmény: (11766) egedi, 2018-01-19 18:29:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
115296. Elküldve:
2018-01-17 18:58:20 |
[5314.] |
Köszönöm!
|
| |
|
[válaszok erre: #115297]
|
[előzmény: (115295) zs109, 2018-01-17 18:51:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
115290. Elküldve:
2018-01-17 13:16:02 |
[5315.] |
Kedves szolgáltatói boxot használó fórumtársak! Valaki legyen szíves már elárulni, hogy mi a helyzet a programhelyek tekintetében, kiváltképpen a Romance és a FightBox csatornák esetében, mivel mindkettőt a 95-ös helyre írják a letölthető csatilistában ( http://hu.upcdirect.com/userfiles/hu/dth_csatornakiosztas.pdf). Azt már meg se merem kérdezni, hogy a többi programhely stimmel-e...
|
| |
|
[válaszok erre: #115295]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
52507. Elküldve:
2018-01-16 18:11:07 |
[5316.] |
Igen, az kikerült...
|
| |
|
|
[előzmény: (52506) drogos, 2018-01-16 18:05:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1844. Elküldve:
2018-01-16 17:50:38 |
[5317.] |
Ebből az IP indulásból lehet, hogy mégis csak lesz valami, bár itthon nem tudom, de a lengyeleknél állítólag tegnap elindították...
|
| |
|
|
[előzmény: (1783) Kardos Attila, 2017-11-22 21:09:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
115275. Elküldve:
2018-01-16 17:29:13 |
[5318.] |
A Filmbox ezeket a csatikat HD-ben adja (tehát csak HD a playout, mint például a közmédia csatornái esetében), viszont a szolgáltatóknak lehetőséget biztosítanak arra, hogy SD-re lekonvertálhassák, így tesz a ST is, onnan veszi át a csatikat a UPCD... szerencsésebb lenne, ha már ilyen lehetőséget biztosítanak, ha a logóba nem tennék be a HD jelölést, így csak zavart okoznak a fejekben... én pont ezért nem tettem ki az oldalamra ezeket a sajtóanyagokat (kettő került kiadásra, egy a filmbox és egy a upcd rrészéről)...
|
| |
|
|
[előzmény: (115272) taurus, 2018-01-16 17:12:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
52505. Elküldve:
2018-01-16 17:05:58 |
[5319.] |
Idézet:
| Rendszerkarbantartás 2018. január 17-én
(MinDig TV Extra)
Tájékoztatjuk Ügyfeleinket, hogy 2018. január 17-én 10.00 órától rendszerünkön karbantartást végzünk, amely egyes dekóderek esetében kép- és hangmegállást okozhatnak.
Amennyiben készülékén ezt tapasztalja, a következő lépéseket tegye meg a probléma elhárítása érdekében:
1.Kapcsolja a dekódert készenléti állapotba, majd kapcsolja újra vissza.
2.Amennyiben az első lépést követően is fennáll a probléma, a dekóder hátoldalán található gombbal kapcsolja ki, majd újra vissza.
3.Ezt követően a dekóder működése helyreáll.
A kellemetlenségért elnézésüket kérjük.
| |
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
106056. Elküldve:
2018-01-15 21:08:29 |
[5320.] |
Máshol sincs, már jó ideje megszűnt Mo-n... Talán a DIGI World-re godolt... az meg 12643H DVB-S/QPSK SR 27500 FEC 3/4
|
| |
|
|
[előzmény: (106055) kétté, 2018-01-15 20:51:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
115262. Elküldve:
2018-01-14 11:50:14 |
[5322.] |
"és jönnek így is az Előfizetők"
Miért, jönnek? Az elmúlt 12 hónapban elért közel mínusz 28ezer efi nem igazán ezt mutatja (bár ugye, azt nem tudjuk, hogy mennyien jönnek illetve mennek, csak a végeredményt)...
|
| |
|
[válaszok erre: #115263]
|
[előzmény: (115260) nocsakk, 2018-01-14 11:10:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
115231. Elküldve:
2018-01-13 12:12:09 |
[5323.] |
"A UPC-nél Pl. a kábeles Tv sokkal drágább. "
...a UPC-nél csak kábeles van. Műholdas (UPC Direct) a UPC DTH-nál van... egyszer majd csak berögzül...
|
| |
|
[válaszok erre: #115233]
|
[előzmény: (115230) Barczik L, 2018-01-13 11:43:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
115229. Elküldve:
2018-01-13 11:02:23 |
[5324.] |
Ez már sokszor felmerült, de ezek szerint nem elégszer, hogy rögzüljön, nincs olyan, hogy "UPC-nél"... két külön cégről van szó, még ha a "felmenői" közösek is... tehát, drótos szolgáltatás esetén UPC Magyarország Kft., műholdas szolgáltatás esetén UPC DTH S.à r.l. (Luxemburg), közvetlenül semmi közük egymáshoz... Alapvetően, mikor "UPC" kerül említésre, a kábeles (magyar) cégre asszociálunk (mivel ennek felel meg, minden drótos lokális cég egyszerűen csak UPC-ként kerül említésre), műholdas szolgáltatás esetén kéretik megkülönböztetni, UPC DTH (UPC Direct, freeSAT (Cz - Sk), Focus SAT), avagy egyszerűen UPC Direct néven...
|
| |
|
[válaszok erre: #115230]
|
[előzmény: (115225) Barczik L, 2018-01-13 10:00:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
822. Elküldve:
2018-01-11 17:07:41 |
[5325.] |
Szerintem nem, ma jött róla sajtóanyag, angol nyelven, a kapcsolattartó sem magyar...
|
| |
|
|
[előzmény: (820) gerimur, 2018-01-10 16:47:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|