| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
13272. Elküldve:
2018-01-02 10:39:54 |
[5351.] |
Mindkettőnek kitolták az elérhetőségét, míg minden szolgáltatónál frissítik a kínálatot, ez pl a Telekomnál január 9...
|
| |
|
[válaszok erre: #13274 #13275]
|
[előzmény: (13270) Tarkan XxX, 2018-01-02 10:11:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1506. Elküldve:
2017-12-31 17:52:24 |
[5352.] |
Minden kedves fórumtagnak és hozzátartozóinak Boldog Új Esztendőt Kívánok!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
115077. Elküldve:
2017-12-30 11:38:28 |
[5354.] |
De hogy lehet teletext sor, mikor a UPCD nem ad txt-t a Viasat 3 és 6 csatikhoz (mert hogy ezekhez nincs is, a többihez meg csak feliratozás miatt van...)?
|
| |
|
[válaszok erre: #115079]
|
[előzmény: (115075) nfsu17, 2017-12-30 11:23:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
115074. Elküldve:
2017-12-30 11:13:14 |
[5355.] |
Nálam nincs ilyen látvány... anno azt mondogatták, hogy ez a wss jel... gondolom ez box/image/tv készülék kérdése is... pláne úgy, hogy a viasat 3 és 6 csatikon nincs is txt...
|
| |
|
[válaszok erre: #115075 #115076]
|
[előzmény: (115073) celeburdi, 2017-12-30 10:48:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19658. Elküldve:
2017-12-27 20:19:33 |
[5356.] |
Ha valaki véletlenül bekapcsolta a számítógépét Szenteste, már akkor is kint volt a friss kulcs több helyen is, nem is nagyon kellett keresni...
|
| |
|
|
[előzmény: (19657) satbucimaci, 2017-12-27 20:12:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19655. Elküldve:
2017-12-27 20:00:17 |
[5357.] |
Inkább fordítva, itthon is a román kulcs megy...
|
| |
|
[válaszok erre: #19656 #19657 #19659]
|
[előzmény: (19654) satbucimaci, 2017-12-27 19:51:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
105991. Elküldve:
2017-12-27 11:07:13 |
[5358.] |
Mi az hogy sima box? Mert ha a sima minden olyan szolgáltatói, ami nem Kaon, akkor az képtelenség, mivel HD box kell az Epic Drama-hoz...
|
| |
|
|
[előzmény: (105990) tsz1976, 2017-12-27 11:04:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
115034. Elküldve:
2017-12-25 12:33:11 |
[5359.] |
Nincs...
|
| |
|
|
[előzmény: (115033) batiste, 2017-12-25 12:24:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4094. Elküldve:
2017-12-25 10:53:05 |
[5360.] |
Pedig valamit nagyon tudhatnak, hiszen az a böszme hirdetése van, hogy "Eredeti A Piramis", no mármost, vagy attól eredeti, hogy nem kínai koppintás, vagy már sok-sok ezer évvel ezelőtt is ők adták el a licencet Kheopsz-nak... ;) :D
|
| |
|
|
[előzmény: (4093) mlaszlo, 2017-12-25 09:53:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
115016. Elküldve:
2017-12-24 11:11:38 |
[5361.] |
A "másik" a cseh Minimax, semmi köze a magyarhoz, természetesen a "magyar" magyar marad, a reklámok miatt...
|
| |
|
|
[előzmény: (115015) batiste, 2017-12-24 10:02:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
105971. Elküldve:
2017-12-22 19:46:21 |
[5363.] |
A román efik is hőbörögnek, mert még ott sincs... nem ígérte senki sem, hogy az indulástól lesz...
|
| |
|
[válaszok erre: #105972]
|
[előzmény: (105969) jani8007, 2017-12-22 18:59:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
115007. Elküldve:
2017-12-22 18:06:22 |
[5364.] |
freeSAT lesz az valószínűleg, nem tudom, arrafelé hogy mennek ezek a dolgok, pl törvényileg hogy van szabályozva a hűségidő/árak...
|
| |
|
|
[előzmény: (115006) Atilu, 2017-12-22 18:04:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
115004. Elküldve:
2017-12-22 17:15:08 |
[5365.] |
Ez amúgy nem nagyon érinti a UPC Direct előfizetőket...
|
| |
|
[válaszok erre: #115005 #115010]
|
[előzmény: (115003) p_rolland86, 2017-12-22 17:01:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
52424. Elküldve:
2017-12-22 10:38:47 |
[5367.] |
Biztos ez a legolcsóbb és legkevésbé nézett...
|
| |
|
[válaszok erre: #52425]
|
[előzmény: (52423) vpeti22, 2017-12-22 10:25:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114998. Elküldve:
2017-12-21 19:52:37 |
[5369.] |
A régi műsorszámok, az újak nem kerülnek szinkronizálásra, csak ha a SPT valamely más csatornáján is tervezik vetíteni...
|
| |
|
[válaszok erre: #114999 #115000]
|
[előzmény: (114996) d97es, 2017-12-21 19:44:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114997. Elküldve:
2017-12-21 19:51:21 |
[5370.] |
??? Most sem égetett a felirat, és angol is választható...
|
| |
|
|
[előzmény: (114995) Zolien, 2017-12-21 19:43:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114994. Elküldve:
2017-12-21 19:36:57 |
[5371.] |
Tudni éppen nem tudom, csak már jött visszajelzés freeSAT illetve Focus Sat efiktől, hogy ott állítólag marad... logika szerint, ha kivonulnak tőlünk, nem fognak magyar feliratot gyártani, az elég szép pénzkidobás lenne...
|
| |
|
[válaszok erre: #114995 #114996]
|
[előzmény: (114993) Zolien, 2017-12-21 19:30:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114990. Elküldve:
2017-12-21 18:24:13 |
[5372.] |
És rögtön ki is derült, hogy a Mozi+ csatin több a reklám, mert ott 5 perccel tovább tartott...
|
| |
|
[válaszok erre: #114993]
|
[előzmény: (114989) Gabrield, 2017-12-21 18:22:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
23979. Elküldve:
2017-12-21 17:07:16 |
[5373.] |
Idézet:
| Az MTVA jelezte, hogy gazdaságossági és költségvetési okokból nem tervezi az M6 tematikus médiaszolgáltatás elindítását, amit a Médiatanács elfogadott, és átvezette a közszolgálati médiaszolgáltatásokról szóló nyilvántartásában.
A Duna Médiaszolgáltató Nonprofit Zrt. kérelmére a Médiatanács ismét egyéves hatósági szerződést köt a szolgáltatóval a médiapiac sokszínűségének növelése érdekében. Ennek oka, hogy a szolgáltató a televíziós és rádiós piacon együttesen több mint 40 százalékos éves átlagos közönségarányt ért el tavaly, ezért a Médiatanács médiapiaci koncentráció korlátozására vonatkozó szabály által érintett médiaszolgáltatóként azonosította. A szolgáltató a televíziós és rádiós csatornáit érintően az európai alkotások, az öt évnél nem régebbi független európai alkotások, valamint a magyar művek esetében a kötelező sugárzási rátákon felüli vállalásokat tesz, az M5 csatornán pedig vállalja, hogy legalább 65 százalékban művészeti, tudományos és kulturális műsorszámokat tesz közzé.
| |
|
| |
|
[válaszok erre: #23980]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
396. Elküldve:
2017-12-21 17:05:31 |
[5374.] |
Idézet:
| A Médiatanács felülvizsgálta a közszolgálati médiaszolgáltatások rendszerét. Eszerint a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap kezdeményezésére a Dankó Rádió frekvenciái a Baja 92,2 MHz, a Keszthely 104,3 MHz, a Révfülöp 91,0 MHz, a Tiszafüred 105,2 MHz és a Nagymaros 93,1 MHz frekvenciákkal bővülnek ki. A bővítés oka, hogy a Dankó Rádió a kisebb településeken csak szórványosan érhető el. A közszolgálati célok pedig csak akkor érvényesülhetnek maradéktalanul, ha a közszolgálati médiaszolgáltatás földrajzi értelemben véve is eljuttatható a lehető legtöbb társadalmi réteghez.
| |
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|
|