Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499774/11 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (90/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 579 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 14469 üzenet

attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
382. Elküldve: 2017-12-16 11:56:14 [5401.]

Az nem zárja ki, hogy Bp-n is legyen... pláne, hogy úgy fest, hogy a nyíregyházi rádió is átkerült a pestiek kezébe...

Idézet:

Bibliográfiai adatváltozások
(6) Jogutódlás (és képviseleti megbízás) 2017.11.27 nem jogerős
Változást megelőzően Szakács Tibor; Nyíregyháza Nefelejcs u. 6. 4400 (HU)
dr. Danka János, dr. Danka Ügyvédi Iroda; Nyíregyháza Kossuth tér 7. II/2. 4400 (HU) (Képviselő)
Változást követően Tranzisztor Kft.; Budapest Gellérthegy utca 8. 1016 (HU)
Dr. Szabó István Ügyvédi Iroda; Budapest Alkotmány u. 4. V/22. 1054 (HU) (Képviselő)



Ez kb annyit tesz, hogy megvették tokkal-vónóval a nyíregyházi rádiót is, de minimum annyit, hogy a nevet/logót...

A rádió szlogenje: Retro Rádió - A 60-as, 70-es, 80-as évek legnagyobb retro slágerei

Nagyon valószínű, hogy nem az lesz a rádió internetes címe, amit a radiosite.hu cikke feltételezett, hanem a volt nyíregyházi rádió netes címe, tehát retroradio.hu vagy akár retrofm.hu, az is oda mutat...


Téma: Analóg földi rádióadások vétele Fórum: Sat
[előzmény: (381) slpg590, 2017-12-16 11:40:12]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
114906. Elküldve: 2017-12-16 09:50:42 [5402.]

Hát, nem sikerült megfejtenem, milyen változás történhetett, amiért új frekilistát tettek fel, de kapkodósan csinálhatták, mivel mifelénk Balík meg Transpondér nem nagyon van...: http://hu.upcdirect.com/userfiles/hu/UPC_Direct_frekvencialista.pdf


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #114907 #114912]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
105911. Elküldve: 2017-12-15 17:07:13 [5403.]

Pillanatnyilag átlagosan 6,5 megával megy + a hang...


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #105912 #105914 #105915] [előzmény: (105910) p_rolland86, 2017-12-15 17:01:49]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
105905. Elküldve: 2017-12-15 16:32:08 [5404.]

Valóban, már rajta van a 1802 és a 1880...


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #105906 #105907 #105966] [előzmény: (105903) p_rolland86, 2017-12-15 16:15:53]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
379. Elküldve: 2017-12-15 12:04:10 [5405.]

No akkor ide távoznak a Sláger műsorvezetői...

Idézet:
Névváltozás két fővárosi körzeti rádiónál

A Médiatanács hozzájárult a Budapest 99,5 MHz körzeti rádiós frekvencián fogható Rádió Q Kft. hatósági szerződésének módosításához, így a szolgáltató december 18-tól Retro Rádió néven (megváltozott műsorrenddel, magyar zenei rádióként) folytatja tovább sugárzását.

Más:

A testület – a rádió kérelmére – módosítja a Budapest 95,8 MHz körzeti frekvencián működő Favorit Masters Kft. hatósági szerződését is, amelynek következtében a médium december 15-től Rádió Rock helyett Rock FM néven folytathatja műsorát.




Téma: Analóg földi rádióadások vétele Fórum: Sat
[válaszok erre: #381 #387]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
2082. Elküldve: 2017-12-15 11:58:55 [5406.]

Ha meg xarok a fogai, vidd fogorvoshoz... ;) :D


Téma: PowerVu Fórum: Sat
[előzmény: (2080) Klown, 2017-12-15 10:57:10]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
52401. Elküldve: 2017-12-15 11:38:43 [5407.]

Kódolatlan év vége a Mozi+ csatornán


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
178. Elküldve: 2017-12-15 10:00:26 [5408.]

Idézet:
Érkezik a vadonatúj X-Akták a Coolra!


Alig 48 órával a világpremiert követően már magyar szinkronnal tekinthető meg az X-Akták legújabb évada a Cool műsorán.

A 10 epizódból álló új X-Akták története pontosan ott folytatódik, ahol az előző befejeződött: a rajongók választ kapnak a rejtélyes fénycsóva forrására, de a készítők ígérete szerint William – Scully (Gillian Anderson) és Mulder (David Duchovny) gyermeke – múltja is feltárul majd. Újra feltűnik a páros legendás felettese, Walter Skinner (Mitch Pileggi) is, de a rejtélyes Cigarettázó Férfi (William B. Davis) előéletéről is többet tudhatnak meg a nézők.

Az új évadban feltűnik Haley Joel Osment is, akit gyermekszínészként az 1994-ben készült Forrest Gumpban tűnt fel először (ő formálta meg a címszereplő fiát), a világhírt – és ezzel együtt egy Oscar-jelölést is – az 1999-es Hatodik érzék hozta meg számára. A széria executive producere ezúttal is a sorozat atyja, Chris Carter, a szintén veterán sorozatkészítő Glen Morgan társaságában.


X-Akták – a 11. évad január 5-től a Cool műsorán!




Téma: COOL TV Fórum: Sat
[válaszok erre: #179]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
4089. Elküldve: 2017-12-14 21:02:45 [5409.]

Passz, azóta semmit sem hallottam róla...


Téma: Tv2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #4090] [előzmény: (4088) Vaczalaca, 2017-12-14 20:59:15]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
4086. Elküldve: 2017-12-14 20:09:37 [5410.]

A spot alapján (meg alapból a bejelentés stílusa alapján) nekem inkább az a gyerekmondás ugrott be, hogy utánozás majom szokás... ;) :D


Téma: Tv2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #4087 #4088] [előzmény: (4084) drogos, 2017-12-14 18:59:07]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
11719. Elküldve: 2017-12-14 19:59:43 [5411.]

Egy szóval nem írták itt sem, hogy a DIGI-nél indul december 14-én... mindamellett, hogy ez nem hivatalos közlés volt, a 24.hu riportjának a kivonata, ami már alapból pontatlan volt, a kivonat meg tovább torzította az információt... mint ahogy az is ismert, hogy nem csak kábelen lesz, hanem DTH-n is, a ST-től átvéve, majd valamikor, mint ahogy kábelen is majd valamikor...


Téma: DIGIKÁBEL Fórum: Sat
[előzmény: (11718) sandor801016, 2017-12-14 19:37:55]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
11717. Elküldve: 2017-12-14 19:31:18 [5412.]

Idézet:
december 14-től, illetve a következő hetekben




Téma: DIGIKÁBEL Fórum: Sat
[válaszok erre: #11718] [előzmény: (11714) sandor801016, 2017-12-14 19:26:28]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
2067. Elküldve: 2017-12-14 19:29:46 [5413.]

Ez a softcam key elvileg jó hozzá: https://linuxsat-support.com/thread/123937-softcam-by-enigma1969/?postID=420177#post420177


Téma: PowerVu Fórum: Sat
[válaszok erre: #2069] [előzmény: (2064) Smart0, 2017-12-14 18:47:17]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
11713. Elküldve: 2017-12-14 19:23:25 [5414.]

A mai napon a nagyobb szolgáltatók közül elvileg csak a PR-Telecomnál indult el, a Tarrnál holnap (a SVoD meg januártól), az Invitelnél januárban, a DIGI és az AH esetében még nincs konkrét időpont...


Téma: DIGIKÁBEL Fórum: Sat
[válaszok erre: #11714] [előzmény: (11712) sandor801016, 2017-12-14 19:19:05]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
1823. Elküldve: 2017-12-14 19:21:54 [5415.]

Vagy csak a SVoD lesz, nem maga a lineáris csatorna...


Téma: Tervezett magyar csatornák Fórum: Sat
[előzmény: (1822) franjobp, 2017-12-14 19:05:26]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
4079. Elküldve: 2017-12-14 16:15:42 [5416.]

Idézet:
Van karácsony Kevin nélkül, csak nem nálunk!

Nem maradnak a nézők Kevin nélkül az ünnepek alatt, a TV2 december 24-én és 25-én műsorára tűzi a Reszkessetek, betörők! című kultikus vígjátékot.

Bár 27 éve mutatták be az első részt, a Reszkessetek, betörők! sikere azóta is töretlen. A klasszikus karácsonyi film a magyar nézők egyik nagy kedvence. Kevin közel 30 évvel a premier után is hatalmas rajongótáborral büszkélkedhet. Idén a TV2 hozza el a közönségkedvenc vígjátékot. December 24-én 21:15-től, 25-én este 20:35-től láthatják a Reszkessetek, betörők! filmeket a TV2 nézői.
- Tudjuk, hogy a közönség mennyire szereti a Reszkessetek, betörők!-et, ezért mindent elkövettünk, hogy idén is láthassák a vígjátékot. Mivel karácsonykor rengeteg családban kicsik és nagyok együtt nézik Kevin kalandjait, azt szerettük volna, hogy ez az ünnepi hagyomány folytatódjon és így már idén műsorra tűzzük a TV2-n. – nyilatkozta Fischer Gábor, a TV2 Csoport programigazgatója.
Az ikonikus vígjátékhoz különleges ünnepi ajánló is készült, a TV2 sztárjainak közreműködésével. A kisfilmben feltűnik Liptai Claudia, Ördög Nóra, Majoros Péter Majka, Stohl András és Till Attila.

https://tv2.hu/neoplayer/tv2/embed/251257_reszkessetek-betorok-van-karacsony-kevin-nelkul-csak-nem-nalunk.html




Téma: Tv2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #4080 #4081 #4082]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
105892. Elküldve: 2017-12-14 15:06:20 [5417.]

Még nem fogható, jelenleg még nincs meg a bekerülés pontos dátuma...


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #105893] [előzmény: (105891) Ata80, 2017-12-14 15:03:24]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
1820. Elküldve: 2017-12-14 13:26:42 [5418.]

Közben jött újabb info, hogy az Invitel is csak január 1, de elvileg ma még várható hivatalos VW sajtóközlemény az indulás kapcsán, amiben tisztázásra kerülnek a szolgáltatók is...

Szerk: és még egy újabb info, az epic drama-nak van/lesz videotára is, ez elvileg a Tarr-nál lesz először, januártól...


Téma: Tervezett magyar csatornák Fórum: Sat
[előzmény: (1818) attila.scourgeofgod, 2017-12-14 11:43:19]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
1818. Elküldve: 2017-12-14 11:43:19 [5419.]

A DIGI-nél nem biztos az indulás dátuma, legalábbis hétfőn még nem volt az... akkori fix infó a Tarr, PR és Invitel volt...

Szerk: a jogosultsági frissítések kiküldése miatt a Tarr-nál is csak holnap nyílik majd efiknek...


Téma: Tervezett magyar csatornák Fórum: Sat
[válaszok erre: #1819 #1820] [előzmény: (1817) Chester85, 2017-12-14 11:40:36]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
13254. Elküldve: 2017-12-13 18:59:12 [5420.]

Hétfőn beszéltem a VW-vel, akkori állapot szerint a nagyobb szolgáltatók közül DIGI (kábel és műhold egyaránt, a bekerülés időpontja még nem volt biztos), Invitel, PR és Tarr (ezek elvileg rögtön az indulástól)...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (13250) mlaszlo, 2017-12-13 17:39:25]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
105885. Elküldve: 2017-12-12 20:51:45 [5421.]

Az biztos, hogy ide bekerül, csak az időpont a kérdés...


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #105886] [előzmény: (105884) p_rolland86, 2017-12-12 20:42:58]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
105883. Elküldve: 2017-12-12 20:16:34 [5422.]

Test HD-nak indult, jelenleg Test 1 néven fut... a harmadik hangsáv nem angol, hanem qaa, tehát eredeti hang, ami persze javarészt angolt jelent...


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #105884 #105887] [előzmény: (105882) p_rolland86, 2017-12-12 20:11:30]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
105877. Elküldve: 2017-12-11 17:51:21 [5423.]

Már tesztelik, kissé szokatlan paraméterekkel...: https://www.parabola.cz/zpravicky/28745/slovak-telekom-otevrel-novy-tp-a-testuje-epic-drama-hd/


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #105879 #105882] [előzmény: (105876) neo81, 2017-12-11 16:14:29]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
105874. Elküldve: 2017-12-11 12:02:13 [5424.]

A válasz, virágnyelven (egyelőre csak így mehet, aki érti, az érti, aki meg nem, az így járt...): tehát, kábelen se biztos, hogy rögtön az indulástól lesz, mivel a bürokrácia útvesztőjében kóválygó kísérleti egér ma reggelig még nem találta meg a kijáratot, ahol elhelyezésre került a toll és a bélyegző, mely szükséges a papírhegy utolsó lapjának hitelesítéséhez... DTH-n is lesz, majd valamikor, meg kell várni, míg egy, a hazánk felett elterülő nagyobbacska erdőben székelő szolgáltató felteszi, és onnan át lehet venni... Ennyi.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #105875 #105876 #105878] [előzmény: (105872) MrX, 2017-12-10 11:09:38]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
8719. Elküldve: 2017-12-11 10:34:21 [5425.]

Lsd #8712, van ott más is, nem csak ICE... meg ugye nem is sima oscam-ról van szó, hanem oscam-emu (oscam-schimmelreiter)...


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (8718) version, 2017-12-11 10:33:00]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 14469
    / 579 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.02365517616272 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail