| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114783. Elküldve:
2017-12-01 08:55:36 |
[5476.] |
Kíváncsi vagyok, vajon mit kapunk a Sundance helyett, elvileg a C8 és SportM csatornákhoz hasonlóan annak is megszüntetik a sugárzását...
|
| |
|
[válaszok erre: #114784 #114788 #114789]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114776. Elküldve:
2017-11-28 20:28:04 |
[5477.] |
Köszi!
|
| |
|
|
[előzmény: (114774) greba, 2017-11-28 20:03:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114773. Elküldve:
2017-11-28 17:50:46 |
[5478.] |
November 20-a óta oscam-emut (11392/r759) használok a kártya olvasására. Olyan gondom van vele, hogy nem nagyon hajlandó frissíteni a 7FFE (ezt még egyáltalán nem frissítette, nov 20) és 7FFD (ezt egyszer frissítette, nov 23) entitlementseket (a többi 25 rendben). Tapasztalt valaki ilyet, és van-e rá valami megoldás, hogy méltóztassa ezeket is frissíteni?
|
| |
|
[válaszok erre: #114774 #114775 #114786]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114772. Elküldve:
2017-11-28 16:18:21 |
[5479.] |
A tömörítés miatt (xz) csak újabb e2 disztrókon működik (például: pli 4.0+, atv 6.0+), a megnevezett extension (epgimport/xmltvimport) használatával...
|
| |
|
|
[előzmény: (114767) Rick4, 2017-11-28 13:03:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114764. Elküldve:
2017-11-28 11:54:54 |
[5481.] |
Erősen, de olyan nem indult, max a Romance TV, november elején...
|
| |
|
|
[előzmény: (114763) MrX, 2017-11-28 11:43:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2005. Elküldve:
2017-11-26 16:45:36 |
[5483.] |
Az attól függ, hogy stream relay kell-e ehhez a boxhoz, avagy nem. Ha kell, akkor azt a konfigban engedélyezni kell, és meg kell csinálni hozzá a stream hivatkozásokat is... ha nem kell, akkor elvileg csak elindítod az oscamot, és megy...
|
| |
|
|
[előzmény: (2003) Patyomkin, 2017-11-26 13:15:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
687. Elküldve:
2017-11-24 18:36:51 |
[5486.] |
November 27-től technikai teszt várható, mely során már fizikailag 16:9 jelet adnak, de a képtartalom még 4:3-as lesz oldalt fekete sávval.
|
| |
|
[válaszok erre: #688]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1967. Elküldve:
2017-11-24 13:28:14 |
[5487.] |
Ismét a D HD megy rajta, nem az Animal Planet, de a magyar hangsáv nem magyar...
|
| |
|
|
[előzmény: (1962) maxi71, 2017-11-24 00:38:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1956. Elküldve:
2017-11-23 11:39:42 |
[5489.] |
Az a regionális feed, nem nekünk (pl a cseh/szlovák piacnak)... Azért szól magyarul is, mert hogy nem csak a jelenlegi országhatáron belül élnek magyar anyanyelvűek...
|
| |
|
|
[előzmény: (1955) MrX, 2017-11-23 11:24:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1786. Elküldve:
2017-11-23 08:12:06 |
[5490.] |
Nem indulnak...
|
| |
|
|
[előzmény: (1783) Kardos Attila, 2017-11-22 21:09:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1954. Elküldve:
2017-11-22 16:59:22 |
[5491.] |
Már 4 hangsávot jelez, 2 magyar, 1 angol és 1 cseh, de mindegyiken csak zaj van...
|
| |
|
|
[előzmény: (1945) Barczik L, 2017-11-21 13:56:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1529. Elküldve:
2017-11-22 12:41:53 |
[5492.] |
Az MTV Europe-ot akkor is és most is az MTV tp-ről vette/veszi át a UPCD (nem használ rá saját kapacitást), és mivel jelenleg az MTV nem adja az MTV Hungary-t azon a tp-n, így a UPCD sem, tehát a fikázásod nem állja meg a helyét... volt más tp-n is egy "kavarásos" megoldás, de az se upcd volt, hanem ess (az mtv költségén ment a feladás, nem upcd), amit már jó ideje eladott a upc dth, és jelenleg mx1 névre hallgat...
|
| |
|
|
[előzmény: (1528) WindomEarle, 2017-11-22 11:51:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114698. Elküldve:
2017-11-21 19:53:24 |
[5494.] |
Lassú képmozgások, nincsenek hirtelen képváltások, mozgások... szóval nem éppen egy lendületes akciófilm...
|
| |
|
[válaszok erre: #114699]
|
[előzmény: (114697) petersk, 2017-11-21 19:49:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114696. Elküldve:
2017-11-21 19:45:02 |
[5495.] |
Az aktuális műsorszámnál magasabb a bitráta (4 és fél a max, és 3 körüli az átlag), pedig ritka egy belassult film...
|
| |
|
[válaszok erre: #114697]
|
[előzmény: (114695) petersk, 2017-11-21 19:33:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114694. Elküldve:
2017-11-21 19:30:13 |
[5496.] |
Látszik rajta, hogy felskálázott SD, de annyira azért nem rossz a minősége, kap bitrátát rendesen...
|
| |
|
[válaszok erre: #114695]
|
[előzmény: (114693) petersk, 2017-11-21 19:18:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1779. Elküldve:
2017-11-21 16:31:30 |
[5497.] |
Tudom, én is olvasom ám a parabolát...
|
| |
|
|
[előzmény: (1774) Kardos Attila, 2017-11-21 14:38:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1948. Elküldve:
2017-11-21 16:23:36 |
[5498.] |
Délelőtt még nem volt írva, hogy milyen nyelvű a hangsáv, de legalább szólt, angolul... de mindegy, a kép sem ez marad, mivel ez nem a magyar Discovery még, ahogy szó is esett róla a Tervezett magyar csatornák topikban...
|
| |
|
[válaszok erre: #1955]
|
[előzmény: (1945) Barczik L, 2017-11-21 13:56:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1944. Elküldve:
2017-11-21 11:32:11 |
[5499.] |
Én a #1910-ben említettet használom, Zgemma H5.2S+ boxon, annyi változtatással, hogy a "Szerjózsa-féle" kulcsot tettem fel hozzá, mivel a benne foglaltatott kulcs (enigma1969, de a frissítet változata sem) nem nyit pár csatornát a nyugati 1-en, pl a Discovery Hungary HD-t, viszont a szerjózsás meg igen...
|
| |
|
|
[előzmény: (1942) sacaboy, 2017-11-21 10:16:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1773. Elküldve:
2017-11-21 10:04:30 |
[5500.] |
Az nem ugyanaz, az egy válogatás csatorna a Discovery összes csatornáinak műsoraival, ez meg csak a Discovery Channel...
|
| |
|
[válaszok erre: #1775]
|
[előzmény: (1772) vpeti22, 2017-11-21 10:00:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|