| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
626. Elküldve:
2017-10-11 20:51:05 |
[5601.] |
Volt szó róla, mikor megvette a gázszerelő, hogy lesznek műszaki fejlesztések...
"Az új tulajdonosnak műszaki fejlesztéseket is végre kell hajtania, új kamerákat kell venni, át kell térni a 16:9-es képarányra, és a stúdió vezérlőjét is ki kell cserélni."
|
| |
|
[válaszok erre: #627 #628]
|
[előzmény: (625) Mauro, 2017-10-11 20:42:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114356. Elküldve:
2017-10-11 19:10:26 |
[5602.] |
Hát ilyet még véletlenül sem olvashattál... egyébként a magyar piac számára ez lesz a hivatalos műholdas elosztás...
|
| |
|
|
[előzmény: (114355) batiste, 2017-10-11 19:02:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114354. Elküldve:
2017-10-11 19:00:14 |
[5603.] |
Ha végigolvastad/értelmezted volna, a kérdések javát fel sem tetted volna... Egyébként meg nem tök mindegy? Még annyit se fogod nézni, mint az Izaurát...
|
| |
|
[válaszok erre: #114355]
|
[előzmény: (114353) batiste, 2017-10-11 18:48:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1520. Elküldve:
2017-10-10 19:15:18 |
[5606.] |
Igen, legalábbis az aktuális műsor magyarul szól...
|
| |
|
|
[előzmény: (1519) sky_digital, 2017-10-10 18:40:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114330. Elküldve:
2017-10-10 19:01:59 |
[5607.] |
Azt ne hidd, hogy a végtelenségig kapod 1990-ért a sima medium-ot, láttad, most mennyi az ára?
|
| |
|
[válaszok erre: #114331 #114333]
|
[előzmény: (114329) natomail, 2017-10-10 18:57:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114326. Elküldve:
2017-10-10 18:43:17 |
[5609.] |
Ha kártyás előfizud van, akkor matekból elégtelen, mivel akkor nem 3490 a medium+hd...
|
| |
|
[válaszok erre: #114327]
|
[előzmény: (114325) natomail, 2017-10-10 18:29:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1518. Elküldve:
2017-10-10 18:36:02 |
[5610.] |
A Europe van a kínálatukban...
|
| |
|
|
[előzmény: (1517) platform77, 2017-10-10 18:26:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1516. Elküldve:
2017-10-10 18:10:18 |
[5611.] |
Sehol, IP-n osztják...
|
| |
|
[válaszok erre: #1517]
|
[előzmény: (1515) platform77, 2017-10-10 18:07:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11469. Elküldve:
2017-10-09 09:41:33 |
[5612.] |
Ma reggel büdösbogár-invázió szerűen ellepték a környékünket a digi-s 4g feliratú autók/szerelők, reggel, mikor kiléptem a házból, az utcánkban minden második oszlopon lógott egy ember, és pakolta fel az optikát embertelen rohamtempóban, kommunikálni persze képtelenség velük, egy árva szót se beszélnek magyarul...
|
| |
|
[válaszok erre: #11470 #11471 #11472 #11473 #11479]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
786. Elküldve:
2017-10-08 11:58:21 |
[5613.] |
Passzolom, ennyit tudok kiolvasni a speedport 724-ből, úgy 80 méterre van a házunktól a T-s "szekrény"... közvetlen dróton full a sebesség, de azt csak a mérés kedvéért csatlakoztattam, alapvetően 2 bridge csatol a HGW-re (a bridge-ekbe drótosan csatolnak az eszközeim), azokon is stabilan átjön 95/25... nagyobb sebesség nekem nem kell, már csak azért sem, mert a TP-Link bridge-eken (Archer C20i) 100-as portok vannak csak...
|
| |
|
|
[előzmény: (785) Klown, 2017-10-08 11:44:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
105671. Elküldve:
2017-10-06 12:36:22 |
[5614.] |
Nem vagyok egy miki2002, de ez azért már az én szememet is "báncsa"... Egyébként válaszolva a kérdésre: Vedd ki a kezed a biliből!... ;) :D
|
| |
|
[válaszok erre: #105672]
|
[előzmény: (105670) limbi76, 2017-10-06 12:16:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
780. Elküldve:
2017-10-06 11:04:56 |
[5615.] |
A hálózat bőven elbírja, tegnap váltottam 100-as netre, az értékeket lsd alább, ja, és mindez klasszikus egy érpáron, dönget szépen, én úgy vagyok vele, hogy ez már nekem bőven sok, ennél nagyobb sebességnek sok értelmét nem látom....
|
| |
|
[válaszok erre: #782]
|
[előzmény: (768) Klown, 2017-09-24 21:24:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114312. Elküldve:
2017-10-05 17:21:22 |
[5616.] |
A Disney-t ne keverjük az AMC-vel... amennyiben reklámidőt értékesítenek valamelyik csatornájukra, az önálló csatornaként működik, lsd Spektrum, Paprika, Amc, Minimax... Ezért van a Minimaxból is három a Directnél: cseh, magyar, román...
|
| |
|
|
[előzmény: (114311) batiste, 2017-10-05 17:14:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114310. Elküldve:
2017-10-05 16:58:36 |
[5617.] |
Miért, a cseh Minimaxon magyar reklámok mennek?
|
| |
|
[válaszok erre: #114311]
|
[előzmény: (114309) batiste, 2017-10-05 16:52:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114302. Elküldve:
2017-10-05 08:29:52 |
[5620.] |
Nem, volt olyan, hogy Black Hun és White Hun (1-2 hónapig), ami nem volt nyitva az efiknek, azok helyén jönnek...
|
| |
|
|
[előzmény: (114297) Susnyas, 2017-10-04 22:29:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114300. Elküldve:
2017-10-05 08:27:30 |
[5621.] |
Sehogy, a többi szolgaboxon csak az jön, ami a magyar csomag része...
|
| |
|
|
[előzmény: (114296) batiste, 2017-10-04 21:12:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114292. Elküldve:
2017-10-04 20:31:19 |
[5622.] |
Nem lesz olyan, mivel ezen magyar reklámok mennek, majd ha elindul a környező országokban, ott az ottani reklámok lesznek rajta, tehát pl a cseh/szlovák verzió illetve a román elképzelhetően nem kapja majd meg a magyar hangsávot (de ettől függetlenül vélhetően a műsoruk teljesen azonos lesz)...
|
| |
|
|
[előzmény: (114291) batiste, 2017-10-04 20:23:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114289. Elküldve:
2017-10-04 19:33:18 |
[5623.] |
Mert ezek magyar csatornák, nem részei a freeSAT csomagnak, szlovák verziójuk meg nincs, mivel a régióban elsőként Mo-n indultak el...
|
| |
|
[válaszok erre: #114290 #114291]
|
[előzmény: (114288) pista65, 2017-10-04 19:23:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
105666. Elküldve:
2017-10-04 08:48:53 |
[5624.] |
Rajtuk van a 1802 és a 1880, de ez persze még nem jelenti azt, hogy lesznek, hisz több csatorna esetében is előfordul ez, mégse kerültek be...
|
| |
|
|
[előzmény: (105665) limbi76, 2017-10-04 08:32:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
114275. Elküldve:
2017-10-03 20:52:49 |
[5625.] |
Az, hogy azok nincsenek társítva, mivel a grabbelt adat még ócskább, mint a szolgáltatói... ha elolvasod celeburdi fórumát, ott az ilyen kérdésekre választ találsz...
|
| |
|
|
[előzmény: (114274) Clash ON, 2017-10-03 20:49:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|