| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
113774. Elküldve:
2017-08-23 09:02:54 |
[5752.] |
Van hát, csak éppen a bundásliga és wimbledon nélküli verzió, tehát nem sokat ér...
|
| |
|
[válaszok erre: #113775]
|
[előzmény: (113773) ITI, 2017-08-23 08:44:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
113772. Elküldve:
2017-08-23 08:24:15 |
[5753.] |
"Érdekes, a Diginél van Eurosport 2 HD. Most nézem, a Szlovákoktól jön."
Nincs benne semmi érdekes, uazt kapják, mint mi, a ST-tól átvéve.
|
| |
|
[válaszok erre: #113773]
|
[előzmény: (113771) ITI, 2017-08-23 07:56:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
113767. Elküldve:
2017-08-22 12:06:55 |
[5754.] |
Három opció van:
1. A UPCD marad az eddigi vetrziónál, és akkor megmenekülünk a reklámoktól...
2. Felteszik az eddigi helyett a "magyar" verziót, annak meg baromira fognak örülni a cseh/szlovák és román efik...
3. Az eddigi mellé felteszik a magyar verziót is, az meg ugye tovább zabálja a sávszélességet...
(4. ...és akkor a magyar/román DIGI efikkel nem is számoltunk, hiszen ők is ezt kapják simulcryptben)
Mert hogy: Érkezik a "magyar" Boomerang
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
105524. Elküldve:
2017-08-11 09:55:26 |
[5755.] |
MX1 (ex ESS)...
|
| |
|
|
[előzmény: (105523) hede, 2017-08-11 09:22:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1711. Elküldve:
2017-08-10 18:16:13 |
[5756.] |
Kérdezd meg a cseh médiahatóságtól... :D
|
| |
|
|
[előzmény: (1710) Zolien, 2017-08-10 18:08:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1709. Elküldve:
2017-08-10 17:08:50 |
[5757.] |
Hát ebből max a SportM az érdekes történet, mivel hogy közösségi csatorna, mint olyan meg csak magyar bejegyzéssel működhet. Ha meg elveszti emiatt a besorolását, még kevesebb szolgáltatónál lesz látható, ami amúgy nem lenne csoda, hiszen a kutya se nézi... a Minimax adásidejének bővülése csak elméleti lehetőség, hivatalosan úgy fogalmaz a liszensz, hogy napi minimum 14 (06:00 és 20:00 között), de maximum 24 óra... a cseh Minimax liszensze már rég ilyen, mondjuk azzal a különbséggel, hogy náluk már nincs C8...
|
| |
|
[válaszok erre: #1710 #1712]
|
[előzmény: (1708) franjobp, 2017-08-10 15:17:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
113670. Elküldve:
2017-08-10 12:34:51 |
[5758.] |
Nem a szolgáltató állítja le, minden kódrendszernek megvan a maga frissítési ciklusa, ami ha nem történik meg (mert hogy pl nincs bekapcsolva a box), akkor leáll a kártya... lehet hőbörögni, de ez minden szolgáltatónál, és minden kódrendszernél valós jelenség, a "gazdasági erőfölénnyel való visszaélés" meg több, mint mókás próbálkozás részedről... :D
|
| |
|
|
[előzmény: (113667) LagunaSeca, 2017-08-10 12:18:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
113666. Elküldve:
2017-08-10 12:13:47 |
[5759.] |
"Ha 7 napig nincs bekapcsolva a beltéri akkor a benne levő kártya sajnos leáll."
Akkor cserélj beltérit, vagy softcam-et, mivel hogy a 007FFE entitlement kivételével (ami 30 napos) a többi 10 napra frissül, tehát ha nálad 7 nap után KO van, akkor nálad a bibi...
|
| |
|
|
[előzmény: (113663) LagunaSeca, 2017-08-10 10:22:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
113661. Elküldve:
2017-08-10 09:57:46 |
[5760.] |
Maradjunk annyiban, hogy kártyás előfizetésről van szó, tehát 2990... a 3990 a szolgaboxos előfizu ára...
|
| |
|
|
[előzmény: (113660) version, 2017-08-10 09:25:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
113647. Elküldve:
2017-08-08 20:00:24 |
[5761.] |
Csak úgy csendben megjegyezném, hogy a bundásligás Eusport2-t a DIGI rakja fel...
|
| |
|
[válaszok erre: #113649 #113651 #113654]
|
[előzmény: (113644) Gilberto, 2017-08-08 19:47:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4051. Elküldve:
2017-08-08 17:42:25 |
[5762.] |
A két műsor színvonala nagyjából azonos, tehát felvezetésnek kíváló... ;) :D
|
| |
|
|
[előzmény: (4050) mlaszlo, 2017-08-08 17:39:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
105508. Elküldve:
2017-08-06 14:11:02 |
[5763.] |
A HD a Slovak Telekomtól jön, a szlovákoknál meg a DFL Supercup és fordulónként egy meccs joga a Dajto-nál van...
|
| |
|
[válaszok erre: #105509 #105513]
|
[előzmény: (105507) dsd1, 2017-08-06 11:42:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
113616. Elküldve:
2017-08-06 09:09:15 |
[5764.] |
"mi van az Eurosport HD NE-vel "
Lekapcsolták, azt csak Wimbledon miatt tették fel ideiglenesen...
|
| |
|
[válaszok erre: #113617]
|
[előzmény: (113615) petersk, 2017-08-06 08:48:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
113614. Elküldve:
2017-08-06 08:40:41 |
[5765.] |
Miért, mondta valaki, hogy az ST feladásún nem lesz Bundesliga?...
|
| |
|
[válaszok erre: #113615]
|
[előzmény: (113612) igzol01, 2017-08-05 21:43:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3385. Elküldve:
2017-08-04 13:44:50 |
[5766.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #3386]
|
[előzmény: (3382) tubi3, 2017-08-04 13:33:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
113601. Elküldve:
2017-08-04 12:53:54 |
[5767.] |
"Én válaszhatok??"
A nap vicce... :D
Mivel xDSL netet kínálnak, így a UPC kilőve... az induláskor csak az Invitel volt a Társszolgáltató, nem tudom, azóta bővült-e a paletta...
|
| |
|
|
[előzmény: (113600) batiste, 2017-08-04 12:21:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
113599. Elküldve:
2017-08-04 11:42:57 |
[5768.] |
Aztán majd csak forgatod a fejed, hogy mi is lesz, mikor belép a képbe a DIGI (mint az Invitel felvásárlója)...
|
| |
|
[válaszok erre: #113602]
|
[előzmény: (113596) Pubi, 2017-08-04 11:35:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1706. Elküldve:
2017-08-03 18:21:31 |
[5769.] |
Az célcsoportokban nem igazán lesz változás, az AXN White most is a nőknek szól, a Black meg inkább a férfiaknak, mindkettő helyére hasonló célzatú érkezik...
|
| |
|
|
[előzmény: (1705) SiriusBlack, 2017-08-03 15:53:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
23892. Elküldve:
2017-08-03 12:02:18 |
[5770.] |
És mindezt úgy, hogy mint határon túli, nem is vagy jogosult a 7000-es MTVA (M1) kártyára, tehát többszörösen nem panaszkodhatsz... ;) nem 7000 plusz, az az alap, a 4000 a plusz...
|
| |
|
|
[előzmény: (23891) feri, 2017-08-03 10:46:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
23888. Elküldve:
2017-08-03 10:17:47 |
[5771.] |
1. Az MTVA (M1) kártya 7000 (ez nyitja az összes MTVA csatit, kivéve M3), ehhez vehetsz külön M3 előfizetést, mely 3 évente +4000, ezt a konstrukciót csak anyaországiak vásárolhatják: https://www.betacom.hu/webaruhaz/muholdvetel/m1-kartya
2. Az M3 kártyát határon túliak vásárolhatják (illetve anyaországiak is, de annak semmi értelme), 11000 (7000+4000), mely 3 évente +4000-ért hosszabítható (hosszabbítás az m1 kártya menüpontban), ez a kártya csak az M3-at nyitja: https://www.betacom.hu/webaruhaz/muholdvetel/m3-kartya
A 7000 mindkét konstrukció esetében egyszeri kártyadíj (a kártya ára+admin ktg+forgalmazói jutalék, stb...), nem előfizetési díj.
|
| |
|
[válaszok erre: #23889 #23891]
|
[előzmény: (23886) petersk, 2017-08-03 09:54:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
23881. Elküldve:
2017-08-03 08:33:06 |
[5772.] |
Ezeket eddig is tudtuk, többször is megfogalmazásra került teljesen érthetően, ominózus kérdésedre válaszolván...
|
| |
|
|
[előzmény: (23879) Egon, 2017-08-03 08:26:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
13078. Elküldve:
2017-08-02 10:40:40 |
[5774.] |
Mivel román bejegyzésű csatornáról van szó, így vélhetően a CNA oldalán...
|
| |
|
|
[előzmény: (13077) masodikmusor, 2017-08-02 10:21:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|